Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
11. aug 2009

tak to idete na moravu libka ? ak som to správne pochopila ? tak to tak obkukajte a dáte info .. 😉 ja môžem na penzion horec dať len samé chvály ...

stanka akú farbu si dala ? super že už budete mať svoj priestor sa mužom a myslím, že 3 ročná sabínka už potrebuje vlastnú izbu a vlastný priestor

libka1
12. aug 2009

mozno odplavala smer nova spalna 😵
mausy tazka je odvykacka alebo to celkom ide? to su vacsine stresujuce veci... 😅 my sme odvykali malu od zaspavania na rukach a tiez to nebola nejaka velka radost 😝

libka1
12. aug 2009

hej, na moravu, inac dobre vediet s tym horcom, clovek nikdy nevie kedy sa mu to zide 😉

kankam
12. aug 2009

libka idete do penzionu, alebo na privat? budeš variť, alebo máte polpenziu? 😵

práve pridávam foto, dúfam, že sa podarí ... 😉

stanka26
12. aug 2009

ahojte.
tak sa hlásim z chtelnice cez víkend hodujeme.
Spáľnu máme bledomodrú a detská uzba je žltá,ked sa vrátim do HC tak hodím foto a môžete sa pokochať.

libka1
12. aug 2009

do penzionu a mame polpenziu, aj eva ma polpenziu, tak som zvedava nakolko ju vyuzije 😀 inac prave pred chvilou som na to nasla zle referencie, tak som celkom zvedava, lebo mi to odporucila jedna kocna tu na modrom konovi, ze tam bola velmi spokojna... tak uvidime co sa z toho vykľuje 😀
http://ubytovani.nettravel.cz/Zlinsky/HOTEL-SLI...

laluchova
12. aug 2009

ahojte dlho osm tu nebola nebolo kedy boli sme na dovolenke na východe v sedlicia tak., malá si tam užila bazénika, zvieratiek a ja som vypla, splaa tam úplne úžastne 3 hodiny a noc ako vždy celú...len sme posledné dva dni chytili 40 horúčky z očných zubov a hnačky, ale už je oki trvalo to len dva dni hnačky dlhšie, ale očné už sú von...aj zábal som musela dávať po 1x....

dnes sme sa stretli s libkou aj sme si zakývali...pa pa

malej zhánam jesenné topánočky aj som si vyhliadla na web protetika jedny, ale nikde ich ešte zatiaľl nemajú...musiíme ešte vydržať...strašne rýchlo jej vyrástla nôžka na jar mala 20 a teraz má 21 sandálky len len takže potrebuje 22-23...podla strihu s vel,mmi by ma potešilo keby jej vydržali aj na jar...

v jáne som bola na lyžovačke v zime asi pred 4 rokmi bolo fantasticky krásna príroda....

prajem krásne letné dni a poslušné detičky

počujte my ideme na očkovanie v 15.mesiaci čo sa robí dávali ste niektorá očkovať aj na kiahne???ako je to s paltbou???

libka1
12. aug 2009

no ja som sa tiez o tie kiahne zaujimala a mia mi pisala ze sa stretla s ciarkou a nasa doktorka o kiahnach ani necekla...
vela som nad tym rozmyslala a rozhodla som sa zatial proti nim neockovat, je tu o tom inac niekde cela tema, tusim v babätkach alebo tak, citala som to, ale este viac som z tych argumentov zblbla 😀
laluchova mala je zlata, ako si pekne vykracovala... inac o par metrov dalej som si vsimla ze sa motali kankam + ninka a ivulienka + adko,tak mozno si stretla aj ich na pesej 😉
ja som uz jesenne topanky kupila, dnes po dazdi ich mala aj na nohach,nie su nic moc na vyzor, ale ucel plnia, kupujem vzdy na poliklinike a vyber tam maju dost slaby 😒 ja sa skor bojim cizmiciek 😅
stanka zlta je super, my mame skoro cely byt zlty (chodba, obyvacka, kuchyna), okrem 1 bledomodrej (izba neurciteho vyuzitia), 1 travovozelenej (detska izba) a 1 broskynovej izby (spalna) 😀 no ako u ciganov, telenovela moze ist do kelu 😀

laluchova
14. aug 2009

nakoniec sme ju nezaočkovali proti kiahnam...dnes ju očkovali a vážili máme 12kg a 300g , odmerať sa im nepodarilo lebo bola stále v pohybe musím nejako ja doma...všetko oki...len už nech má očné úplne von lebo je taká nervná že až!!!!

topánočky sme kúpili na poliklinike tieto kim už máme 23 nožičku téda!!!!

libka1
15. aug 2009

dik za ten link, netušila som že protetika ma take pekne čižmičky 😵

mo7
15. aug 2009

ahojte tak som sa sem po dlhych mesiacoch aj konecne dostala, ja dufam ze uz bude maly spinkavat pravidelne a uz tu budem moct obcas aj co to pocitat a zas sa s vami stretnut 🙂

libka1
16. aug 2009

ahoj mo, teda to ti trvalo 😀

mia.k
17. aug 2009

Ahojte.
My sme sa včera vrátili po týždni domov od našich.Bolo super-hlavne pre Benjamína,celý deň behal po vonku a naháňal sestriné deti. 😀 O to horší bol ale návrat domov. V noci furt buntošil a dnes od rána stále len reve,nechce nič jesť ani piť, som z neho na prášky. ☹

Mo to už má Maťko štyri mesiace? Ako ten čas letí... A ako sa mávate,drobček poslúcha?

laluchova si ma úplne dorazila s tou Tamarkinou váhou, náš Benjamín má o dve kilá menej.Teda ticho závidím. 😉

kankam super fotečky z dovolenky,vidno,že ste mali pohodu.A ten penzión vyzerá dosť dobre.

libka1
19. aug 2009

zase to tu zije? 😀
kankam pekne fotecky, celkom ma to zaujalo, je to tam velmi sympaticke 😵

kankam
21. aug 2009

žIJE ... 😀 😀 😀 možno v zime bude viac keď nebude tak pekne

mia držím ti palce aby bol zasa ten starý ben späť, aj keĎ možno sú to nejaké zuby ... a to papanie ... snáď sa aj to zlepší 🙄 😉 🙂 a váha to si nič nerob z toho tiež, švagrinin malý má vyše 2 roky a posledného viac ako 1/2 roka nič nepribral, len sa ťahá do výšky, to priberanie je už potom fakt individuálne

foto robí náš tatino, má zmysel pre záber, keĎ ja urobím aj z pekného zlý, on naopak aj z blbého vyčarí peknú foto... a bolo tam fakt super odporúčam, nebolo to ani super drahé ani úplne lacné, ale bolo tam príjemne a hlavne boli ústretoví k deťom a to sa mi páčilo najviac, taká rodinná atmoška ...

kankam
21. aug 2009

mo pozdravujem ťa aj ja napíš ako si prežila prvé mesaice, asi to nebol med lízať, keď si na nás nemala čas ... 😉 🙂

stanka26
21. aug 2009

ahojte babulky,stále je to tu dáke pomalé.
Nejak málo tu píšete,čo nemáte času?

My v nedelu odchádzame na tú dovolenku,dúfam že to prežijem v pohode a v zdraví a hlavne bez nervov.
Inak už sme boli na poslednom očkovaní,prežili sme to v pohode a Šimi váži len 8850g,

laluchova
22. aug 2009

ale baby z tej váhy si ozaj nič nerobte, ja si myslíím, že tami má ťažké kosti....ked sa narodila mala 3360g....teraz 10300g...papá chutí jej a stáel behá...a tiež už nebude toľko priberať a meria 86cm...tak aj dosť vysoká je...

noo my sme málo na nete ja cez obed ked spí, ale to len tak skokmo, varím upratujem a tak ...žehelenia je vyše hlavy, teraz sa stále ušpiní má tendenciu sama jesť a vonku prach kamene a zemina...tak len perieme dookola a prezliekame ...

pomaličky sa nám bude zjesenievať,,,možno sa stretneme viac na koníkovi a možno niekde v meste...pod strechou ked bude pršať

prajem pekný víkend

libka1
23. aug 2009

Stani prijemnu dovolenku, my ideme zajtra...
Bandu som vyhnala na vychadzku, nech v klude navarim a ozehlim 😉
Poniektore ste sa tu uz dobre dlho neukazali 😉 uzivate si leto 😀

laluchova
23. aug 2009

a stou váhou som sa sekla 12300g...
noo my sa dnes chystáme do relaxclubu sa okúpať....

ciarka
23. aug 2009

Stani,libka prajem vam krasnu dovolenku,uzite si este zbytok leta,nech vam vide pocasie a ste zdravucki!!!!

Ja sem aj kuknem,ale nechce sa mi prispievat.Akosi nemam cim,nemame nic nove,stale rovnako,malo papame,pritom nervacime,chodime von ked sa da,teraz sme menili okno v detskej,je tu kopu prachu,ale este to nie je nakomplet hotove,tak neupratujem,az ked to bude hotove,tie murarske prace atd.Vsetky hracky su prestahovane v obyvacke,takze nonstop je tam rozhadzane,ani sa to uz nesnazim upratat,lebo ked to ulozim tak v momente je to rozhadzane.

laluchova-vahu zavidim,my mame 9100g a 80cm,ale co s nou narobim ked nechce papavat.Neda sa to do nej naliat.

Tak sa drzte babule.

ciarka
23. aug 2009

az teraz sa mi zobrazil prispevok laluchova tak zavidim este viac.

libka1
23. aug 2009

Dakujem Ciarka...
Som bola prekvapena ako sa Sabi zmenila za tych par tyzdnov co som ju nevidela... Tak odievcatkovitela, uz to nie je to babatko 😅

laluchova
23. aug 2009

baby v relaxyklube bolo skvele...aj ja som zrelaxovala a malá ani nehovorím tá sa vyjašila dosýta, pridám foto...boli sme tam len my traja...tak super budeme tam chodiť častejšie...a poznýte kúpanie v jaslovských Bohuniciach???niekde na kaštieli ...jedna mamina mi to odporučila tiež taká vodička ale v§čšie bazeniky

libka1
24. aug 2009

ja som bola v tom kastieli ked mala svagrina promocie a kupali sa v tom bazene, ja nie, lebo som nemala plavky, nebolo tam nikoho, mali bazen len pre seba, po veceroch tam chodievaju decka z bohunic sa kupat ale cez den je to myslim casto prazdne 😉 ten bazen je vacsi ako v relaxy 😉

libka1
24. aug 2009

padam pobalit a okolo obeda vyrazame, majte sa krasne, ozvem sa o tyzden 😉

alionuska
24. aug 2009

Ahojte vsetky maminky Hlohovcanky a aj nehlohovcanky... 😀
Som tu teda dllllho nebola medzi vami...Len chcem napisat,ze vcera som sa stretla s Ivulienkou na Bojnej. 🙂 Ona sa tesila z mojho bruska a jej malinky pokladik je straaasne zlaty chlapcek. 😉
Ked budem mat trosku cas,precitam si vas dozadu,len teraz idem na poradnu s mojou malou babmulkou v brusku...pa a pekny den vam zelam... 🙂 🙂 🙂

mia.k
24. aug 2009

Ahojte.
My sme boli na Bojnej minulý výkend.
libke aj stanke želám krásnu dovolenku.
Zajtra ideme na poradňu a očkovanie,kankam vy zajtra nejdete? Ten náš Benjamín už mesiac nepribral ani deko. Každý týždeň v pondelok ho vážim ráno na lačno a zapisujem si to do kalendára, a napriek môjmu úsiliu,aby niečo pribral,tak nič.Vôbec nič. ☹ ☹ Je mi z toho smutno. Asi bude mať metabolizmus po mne.Ja sa tiež môžem napchávať koľko chcem a nič nepriberiem. Inak máme všetko postarom,prerezáva sa nám štvrtá stolička,no a potom sú na rade tie slávne očáky.Už sa "teším". 😝 Ozaj tie čo ste už boli na očkovaní,ako to prežili vaši drobci?Aké boli po ňom reakcie? Dúfam,že to bude lepšie ako to predchádzajúce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre