Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
11. sep 2009

omlúvam sa za nekvalitu písania, už som aj ja grogy 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😀 😝 nejako dokola som to písala 😝 😝 😝

libka1
12. sep 2009

kankam tak to sa vam pekne polepsilo so spinkanim... uz ste si to zasluzili 😵 nasa sa naopak zhorsuje, stale je v noci hladna, teraz som volala s mamou, okolo 10 ju dovezu, v noci pytala o 11 a 3 jest, vratili sme sa do obdobia spred roka ☹ rezu sa jej zuby sice, ale ona je normalne vyhladovana a v noci by ladovala, ja tomu nerozumiem... 😖 😝
mia s nejakou drobnou vynimkou budem robit z domu, v pondelok mozeme vybehnut do panskej... uz sa tesim 😵
s tym benom sa netrap... pijete doma mlieko ty a andrej? kamoskina mala nechcela do 2 rokov o mlieku ani pocut, trvalo to pomaly od jej 3 mesiacov (ona ju tak skoro dokrmovala aj inym, takze nehladovala, vsetko jedla, len mlieko nechcela). a ako dvojrocna ked videla ze otec pije kazde rano pohar mlieka, aj ona si vypytala, najskor pol deci, potom deci, teraz ma 8 rokov a bez vypitia velkeho pohara mlieka nie je ani ochotna odist do skoly 😀 daj mu syry, jogurty a casom sa to spravi 😉 proste co sa tyka jedla je to s nim tazsie 🙄 treba sa s tym zmierit 😒
nas caka v stredu ockovanie, uf, uz aby sme to mali za sebou 😉
laluchova tak to mas dobre ked jej zasmakovalo aj kravske aj sunar 😉 ty ju mas dobru jedacku asi tiez, ci ma svoje specialitky?

mia.k
12. sep 2009

Ahojte.
Ďakujem vám dievčatá za podporu... Ale už si pomaly začínam zvykať na to,že mám syna nepapkáča a už sa tým neak menej stresujem. My veru doma mlieko nepijeme,ale myslím,že by to teraz ani nepomohlo. Možno neskôr skúsime túto taktiku.
kankam,takže teraz si ty vychutnávaš materstvo,keď máš také vzorné dietko. Želám ti to úprimne, už bolo na čase,aby si si aj ty trocha oddýchla.
Ja mám momentálne problémy so sebou.Už dva dni mám strašné bolesti v krížoch,nemôžem ani sedieť ani sa zohýbať a ani nič zdvíhať.Ešteže je manžel chorý a je doma do stredy,lebo neviem,ako by som to tu s Benjamínom sama zvládala. Asi pôjdem v pondelok k lekárke. Neviete niekto náhodou,či je v HC neaký ortopéd?

libka1
12. sep 2009

drobcek aj tatko mi zaspinkali, nemam co robit... navarene je, tatko vygruntoval kym bol bez nas, aj ja som unavena ale neda sa mi spat... zase tie moje trafene stavy 😝 a mame zaskleny balkon 😵 sice to nie je dokoncene, lebo doniesli zlu parapetnu dosku, ale aj tak je to zmena 😵
ortoped asi v hlohovci len ten co sme u neho vsetky boli na klbiky s drobcami... mne sa zdal fajn... 😉

kankam
12. sep 2009

libka vitaj, aký bol let? ty máš teda dobrého muža že aj poupratoval aj malú opatroval ... 😉 😉 😉 😵 😵 😵

Ďakujem za želania nie je to úplne super, ale nedá sa to porovnať, v noci je tiež 2 x hore bežne 1 krát len tak pomojkať od maminy, pošmátrať jej prstami v puse a potom mlieko, keď si ho vypýta moc skoro cca okolo 24-01 h potom plače ráno o 06 h a potom sa už len vrtí čo by ešte spala a ja už nespím , keď sa na mňa liepa, alebo vrtí... Už bolo aj pokadená po dlhej dobe v noci a to som ju potom uspávala dllllho. Dnes som jej dala viburcol, lebo sa 1,5 h v noci vrtela a dneska som zistila, že jej vyšli dolné stoličky .... 😕 😲 😉 som v šoku ... Ale inak sa nesťažujem, vyhovujem mi tento jej režim, akurát to poobedňajšie spanie by mohlo byť aspoň 2 h, 1 h je málo, aj pre ňu aj pre mňa ... 😒 😒 😒

Mia libka to zasa trefne vyjadrila s tým mliekom, aj ja si myslím, že Ben je holt taký a mlieko nemusí, a keď ani vy nepijete, tak asi to má aj v génoch a možno ozaj ešte budeš prekvapená, dobrá taktika tých rodičov na to dievčatko.
A ortopéd je tu len 1 ks neviem presne meno, ale ten čo sme boli s malými, takže tam choď okrem stredy a vrelo ti doporučujem objednať sa za teraz neviem koľko eur (bývalo to 200-300 skk, podľa lekára), lebo inak sa ani na radu nedostaneš, aj keby si tam od skorého rána bola ... Dúfam, že ti to skoro prejde. Ja mám ešte spred tehotenstva problém, neviem či platnička a tiež sa mi to zhoršilo, počas tehu a teraz ešte viac, keď viac chodím a dvíham ninu, tak ma to niekedy rapne, že sa nevládzem zdvihnúť zo sedu, príp.lehu a naopak 😝 🙄 😝 tiež sa hádam niekedy odvážim ísť k nemu ...

libka1
13. sep 2009

kankam Evka bola na tyzdne u mojich rodicov, lubos chodil do roboty 😉 nasi si ju uzili... vcera na obed ju doviezli naspat a vecer uz mama volala ze im chyba 😀 hlavne ze ked som im volala tak otec len jajkal ze aka je aktivna, ze neobsedi sekundu 😀 padla im zo schodov, ale iba z jedneho, takze nie z nejakej vysky, drzala take drevo a v snahe zachranit ho, ho nepustila tak ma na lici modrinu a oskreninu, inac mam pocit ze za ten tyzden sa strasne zmenila 😕 proste ine dieta 😉
let bol v pohode, bala som sa aeroflotu ze to bude zle, ale mozem povedat ze lepsie ako ostatne aerolinky co som doteraz zazila, holt, rusi si sa na statne aerolinky potrpia 😖 su velky patrioti, skoda ze sa tam miesa nenormalne bohatstvo s totalnou chudobou, ja toto nemam rada, dviha sa mi z toho zaludok 😝 a vsade policajti, asi aby nebolo zobrakov 😝
no to s tym ortopedom to je pravda, tam sa clovek bud objedna, alebo asi nema sancu, pamatam si kolko tam bolo dedkovcov ked som bola s malou, strasne vela, 1 ortoped je asi na HC malo... 😅
boli sme vcera do 8 do vecera v panskej, tak bolo prijemne, akurat komariska tam stale obchenduju, stretli sme maleho sebastiana, len cucim aky je sikovny, ma o 2 mesiace viac ale krasne hovori niektore slova a lezie po preliezkach ako vevericka 😵

mia.k
13. sep 2009

Ahojte.
Ja som na toho ortopéda celkom zabudla.Ešte že vás tu mám.No ale keď píšete,aký problém je sa k nemu dostať,tak si to s jeho návštevou asi ešte rozmyslím.Včera som si nahrievala kríže takým teplovzdušným ventilátorom a trocha to pomohlo.Tak skúsim ešte dnes.kankam na vyskočené platničky je dobré suché teplo,takže skús aj ty,keď ťa to bude zase bolieť,napríklad fénom si to nahrievaj.

libka to ti teda závidím,že ťa Luboš takto prekvapil a poupratoval a balkón dal preskliť... A som už zvedavá,ako sa Evka zmenila.Dúfam,že v dobrom,či nie?
Včera bolo vonku ozaj príjemne.Ja som bola s Benjamínom v Petre pri váhu,hral sa tam s kameňmi-to je jeho oblúbená činnosť,a cestou domov po hrádzi sme stretli ivulienku s manželom a Aďkom. Oni boli na bágroch hádzať kamene do vody.Ževraj je to tiež Adriánkova oblúbená činnosť. Tí naši výkukovia by si asi spolu rozumeli...
libka vy kam idete dnes? Ja sa dnes neviem rozhodnúť,že kam ísť s Benjamínom. Možno na koniec skončíme ako obvykle v panskej. Uvidíme.

ciarka
13. sep 2009

Ahojte babule,uz som tu davno nebola.citam si poslednu stranu,a riesite problem s mliekom.Aj nasa pije akosi menej mlieka ako zvycajne-

mia-ani ti nemusim pisat ohladom jedenia ako je tu u nas,asi tak podobne ako u vas,cize nic moc.Vsak vies.

Kankam-super ze sa vam spanok takto upravil.Uzivaj si to. Nasa posledne 3 dni nemoze vecer akosi zaspat.Nad ranom sa zase hadze v postielke z jednej strany na druhu,chodi po nej bucha a ja nemozem spat,muz o tom ani nevie.zobudil sa az na ranu,ked s hlavou treskla do komody ,to bol plac o 5.00rano a potom hned zaspala a spala ako zabita do 8.30.Ja som musela ist spat do inej izby,uz som bola nervozna ze nemozem spat.

Takze u nas je taktika slahnut hlavu co najviac a spime(srandujem,ale tak to funguje)

Libka-a super bolo v Rusku?Verim ze ti mala chybala,a ako si to myslela ze sa zmenila?

Mia-a skos k tomu ortopedovi,zato nic nedas.Uvidis.

My sme boli vcera v Zline-vo velkej ZOO safari,bolo tam super.Cesta sa dala.isli sme 2,5h.tam a 2,5h naspat.
A isli sme o 10,20h a odchadzali 18.30 a vobec nespala v aute,som rada ze to zvladla.Ale tam nechcela spat,chcela vsetko sledovat.Mne sa tam najviac pacili zirafky,tie boli nadherne.Super som si oddychla,boli sme aj s krstnym a s dedkom.

libka1
14. sep 2009

ciarka aj vyzorovo aj zas vie nejake nove veci... nasi ju vzdy ucia take blbosti 😅 teraz dosla s tym ze ked pocuje niekoho povedat slovo spat tak zacne na cele kolo chrapat ako stary chlap... to su hefty 😝 dnes sme mali otrasnu noc, od 2 do 4 robila bordel, teraz chrni... a ked som jej v noci povedala uz spi lebo dostanes po prdeli, tak si pekne lahla, a kedze som povedala slovo spi zacala nahlas chrapat 😀 bavilo ju to asi 2 minuty, potom pokracovala vo vykrikovani 😝
zlin je super, mne sa tam ohromne pacilo... podstatne viac ako v Rusku... 😀 😀
mia o preskleni balkona som vedela, to bol spolocny plan, aj mi fotky posielal maikom, len to upratovanie bolo prekvapko 😀

laluchova
14. sep 2009

ahojte babule, prečítala som si vás ....

noo s tým mliekom...Tami je od alička dobrý papkáčik...som tá sťastnejšia mamina...ale ked bola miminko som bola z toho aj na nervy...kojiť každé 2 hodiny....ale teraz je to super...naša malá rada papá...štrajkuje občas ked jej idú zuby a my už máme očné von vytrčajú...ako dobre....ale akosi sa to zastavilo, len špičky trčia...ale dúfam, že to najhoršie máme za sebou....Tami rada papaá a hlavne s mužom, alebo ked jeme spolu všetci za stolom , spoločné stolovanie....to aj ked je najedená tak bude kradnúť tu to a tu tamto...a s tým mliekom ma to teší...

my sme boli od piatku u našich v Handlovej....išla som sama s malou a kočík vlakom strášne sa jej páčilo...mala zmenu a muž prišiel za nami v sobotu ráno, lebo robil....

v sobotu sme sa vybrali do ZOO v Bojniciach a to ta malá ani nedýchala...

kankam
14. sep 2009

AHOJTE
libka si ma s tým chrápaním rozosmiala 😀 😀 😀 to teda robia s ňou vymýšlaniny 😀 😀 😀 😀 , ale ťa to "potešilo" v noci to vystrájanie, že ?! 😝 😠 😝 že sme o tom hovorili v nedeľu .... naša mala zápchu to bola príčina, potom cez deň 3 x kakala a už v noci teraz bolo dobre ... Tiež sa mi ale začína zasa budiť na mlieko, jedlo o 01:30 a o 06 už pýtala zasa, asi majú zas tie rastové špruty a veľký denný výdaj ... 😵 😵 😵
inak aj môj muž je taký upratovač - musím ho pochváliť- 🙂 keď si narobí bordel nejakou prerábkou, nečaká že upracem, uprace on, je proste taký-poriadkumilovný, takže viem ako to poteší 😵 😵 😵(to sa mi nba ňom páčilo ešte za slobodna) 😵 😵 😵
mia suché teplo sa osvedčuje na to tak sú to asi ozaj platničky, ale ty choď, nech sa ti niečo nezhorší. Ja keď nerobím dlhé chodenie a prudké pohyby 😀 😀 😝 tak sa nič nedeje , trochu to cítim, ale keď robíme s ninou lietadielko, tak že ležím na zemi a dvíham ju na nohách tak potom nevládzem vstať ... 😝 😝 😝

Ako vás čítam, budeme aj my musieť nejakú zoo ísť kuknúť, boli sme len 2-hý x v Bojnej

INak nina nechce spať, tatino sa snaží uspať a nechce, lebo má nový darček a nemôžeme ju od neho odtrhnúť ... tatino bol dneska kúpiť v dráčiku(lebo brala všetkým takéto hračky a chcela ich tlačiť, odrážať zatiaľ nie)
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

libka1
15. sep 2009

pekné odrážadielko 😵
upratujúci chlap to je super investícia 😀 😵 😀 😵
mne uz z toho jej vyvadzani v noci šibe pomaly... a v noci som jej išla zarobiť mlieko a skoro som odpadla v kuchyni tak mi prišlo špatne, asi z toho že som prudko vstala, ešte teraz mi nie je dobre 😝 nabuduce posedim chvilu na posteli predtym nez vystartujem robit mlieko, len ked mne sa nechce pocuvat ten plac ☹
laluchova aj my sa chystame do bojnic este ak pocasie a situacia dovoli, ale neviem neviem ci sa nam to podari, nejak sa nam prehustil oktober inymi aktivitami a potom uz az na jar ☹

laluchova
15. sep 2009

noo baby to vám teda nezávidím v noci vstávať na mlieko...ja som sa navstávala dosť ked som tami kojila v noci občas len 2x a občas aj 6x...zobrať z postielky nakojiť a dať do postielky....

inak vraj by dieťa malo po roku už nepiť a nepapať mliečko v noci že to len zlozvyk...noo neviem ...naša sa naje o 18-18:30 večeru jogurt, puding, alebo chlebík s niečím a potom okolo 20:00-20:30 vypije 220ml mlieka...niekedy nie a nechá trošku....a ráno papaá tak okolo 7:30 mlieko 250ml...a občas aj pýta a potom aj chlebík...

odrážadlo je super vec aj našu malú to baví a stále...aj doma a aj vonku..odrážanie odkukala od staršieho kamoša ...a ide jej to len kerovať sa ešte musí naučiť, lebo by skončila v járku... 😉

libka1
15. sep 2009

no keby som ja dala eve na veceru jogurt alebo puding, tak nas v noci asi zozerie 😅 zje 210 ml kase s 1 bananom okolo 7, mlieko mi uz nechce potom vypit, az v noci pyta potvora 😝
mozno skusim dat jej kasu o 6 uz a mlieko o 8, ale o 6 sme vacsinou este vonku v tom najlepsom zapale hry 😅

kankam
15. sep 2009

laluchova ty máš ukážkovo knižkové dieťa čo ťa šetrí ... 😉 😉 😉

moja nina zje večeru cca o 19-19:30 a o 20-20:30 pije 180 ml mlieka a o cca 01-03 h pije znovu, teraz začala aj o 06 pýtať pokial vypije to mlieko skorej tak medzi 24-01
ak nedám mlieko tak je plač, niekedy aj ked hned vyrazím zarábať a už ked sa preberie tak je problém uspať ...
inak ak by sme nedali mlieko tak ako libkina evička je z nej malý ludožrút ... 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

kankam
15. sep 2009

ešte som chcela dodať, že som istý čas skúšala a tak do cca 03-04 h sa mi darilo klamať ju dudlom a nedať jej jesť, ale to som bola každé 2 h hore a aj tak sa potom zobudila so strašným revom, že sa až vytáčala dozadu a bol ju problém ukludniť aj keď som jej už pichala do pusy pohárik s mliekom 🙄 🙄 🙄 takže u niekoho to ide a u niekoho zasa nie ....
Ale je to otázka zvyku a my libka si to potom ešte viac oceníme, keď nám raz naše dietky prespia celú noc ... 😵 😵 😵 😵 😵
a aj ja som niekedy na tom tak libka to je tým že sme rozospaté a zrazu musíme reagovať 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹ ☹ mňa ešte chytí tá platnička a to ešte aj s ňou na rukách už ledva zleziem z postele (nemám ju vždy, len keď to nevystihnem a ona sa preberie a srašne sa rozplače ani u tatina nechce vtedy byť, u mňa je ticho na pleci a čaká mlieko) 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

kankam
15. sep 2009

ešte jedna zaujímavosť včera som na piesku pri nás stretla strašne čudnú mamu s pekným chlapčekom, asi tak o pár mesiacov straším od ninky ... najprv mu zobrala 1/2 hračiek do piesku ktoré si vysypal z vaku, že načo veď tých pár mu stačí a keď sa strašne rozplakal, tak mu vynadala a nedala aj tak a potom keď chodil ku mne a nine, lebo sme si našli na spodu mokrý piesok a vyklápali si 😉 🙂 😉 išla mu aj ona vyklápať (so strašnou radosťou 😠 ) a keď to pokazil (čo nina stíha tak do 5 sek.) tak mu nadávala aký je zlý a že sa bude hrať sám .... kukala som jak puk a teda som ho -toho malého hodne poľutovala ... len tak smutne a vážne na nás kukal .... 🙄 🙄 🙄

libka1
16. sep 2009

😕 to je zaujimava story...

libka1
16. sep 2009

11 kg, 82 cm, pri ockovani ani nepipla 😕 tusim som mala vacsi strach ako ona 😒 mame prist ked bude mat 2,5 roka 😀 no neviem ci to dovtedy bez nich vydrzime 😉 to by bolo fasa 😀 😵

laluchova
16. sep 2009

😀 libka super....

tak oceníte to spanie celú noc to vám verím ja som to ocenila po roku ked začala spávať celé noci...dovtedy som nespala ani jendúnoc celú...

mia.k
16. sep 2009

libka super miery!-Ticho závidím. ☹ (Už ho teda predbehla...)
Joj deťúrence ja by som aj v noci vstávala,len keby chcel ten náš Benjamín piť mlieko.Aj dnes som vstala v noci,že idem skúsiť dať Benjamínovi mlieko v spánku,ale keď som prišla do kuchyne,zistila som,že sú eštelen tri hodiny a to je na pitie mlieka ešte skoro,to by mi určite nepil,len by som ho zbytočne prebrala,tak som sa vrátila do postele s tým,že skúsim až o piatej. Samozrejme,že som už nezaspala.Takže ja som opačný prípad,ja aj vstanem,ale častokrát zbytočne.-Teda v poslednom čase vstávam stále zbytočne,keďže mi to mlieko odmieta.

Teda kankam,tá príhoda z pieskoviska...Niektoré baby by chceli,aby sa ich deti správali ako dospelí..Chudáčik chlapec.Ja Benjamína tiež nerozmaznávam-lebo nemám rada rozmaznané deti,ale čo je veľa to je veľa. Inak my sme boli včera tam pri vás na pieskovisku. A máte super odrážadielko.My máme niečo podobné,ale ešte s ním von nechodíme,lebo odrážať sa ešte poriadne nevie a príliš dlho ho to zrovna nebaví.Takže by som ho musela vláčiť v ruke.Snáď ho to na budúci rok bude viac baviť.

libka1
16. sep 2009

neni co zavidiet, kazdy ma svoje tempo, dufam ze z nej bude stihle ziena a nie hov..o po mne 😀 tak to ju potom ben rychlo predbehne 😀
no ja sa na to celonocne spanie dost tesim, hlavne ked sme uz take obdobie mali 😔 trvalo asi 2 mesiace a to mala len 10-12 mesiacov zhruba... odvtedy si "uzivame" nocne vstavanie 😝 😅
rozmyslala som nad tym jedenim ze dat jej skor veceru a potom este mlieko, ale toto u nas asi nezaberie, moja mama ju furt stope a tiez im cele noci buntosila ked bola u nich, vyjedla cez den komoru a v noci ju asi smadilo tak si vypytala mlieko na zapitie 😀 ach jaj... mozno je to zlozvyk, len ako nan... 😖

laluchova
17. sep 2009

nooo...ved detičky dopsejú a sami sa snád prestanú budiť na mliečko...maminy to máme hold ťažké...ked svoje ratolesti milujeme tak sa im prisposobujeme koľko sa dá...hoc aj ked ssa nevyspíme...a nemáme na seba čas...ale hlavné je ked vidíme ako sa naše srdiečka usmievajú a tešia zo života....

ó óóóó...aká úvaha...

naša malá občas pozerá rozprávky v telke ked ráno vstane pije mliečko pri rozprávke a aj pooobede ked vstane tak pozerá kým sa vyciká a tak...strašne rada pozerá zyčiatok a koniec a potom pýta ešte mama ešte ide....a ja jej len musím povedať jasné ešte pôjde... 😉

laluchova
17. sep 2009

dnes kedže je škaredé počasie, máme na pláne ísť na Nivy plávať.... 😉 😉 😉

libka1
17. sep 2009

my sme mali noc hrozy... nespala som viac ako 20 minut v kuse, neviem ci nasledky ockovania alebo zubky, rezu sa je 2 naraz... ☹ stale plackala zo sna a pred chvilou som ju bola kuknut, este spinka tak napolovicu, prevaluje sa a steka zo sna 😕 chudatko 😔

libka1
17. sep 2009

laluchova na tie nivy chodite len tak hocikedy? proste pridete a idete si zaplavat? chodis s malou aj do sauny?

laluchova
17. sep 2009

nie do sauny nechodíme...nevim ako by reagovala...ale počula som že je to zdravé...no neviem...áno zaplávať si ideme hocikedy....kedy nás to napadne a strašne sa jej tam páči....muž má z práce také relax lístky a nemáme ich kde inde využiť len tam tak aj to je dobré...vždy sme tam tak hodinku...dnes berieme aj koleso na plávanie...nikde sme nezohnali také na nožičky, aby sa neprepadla ale máme najmenšie tak by jej malo byť...

laluchova
17. sep 2009

íha zas zubiská!!!!tak nech jej rýchlo vylezú....my sme mali najhoršie stavy pri očných...ale spali sme dobre našaťstie, ale čo bola hore tak otrasne mrzutá umrnčaná riešia som to aj čípkami...vraj sú zdravšie ako sirup

mia.k
17. sep 2009

libka takže "super" noc hovoríš? Tak si choď poobede zdriemnuť keď bude Evka spať. To budú zrejmä tie zuby. Už sa "teším" na to ako Benjamínovi pôjdu očáky,keď píšete ako to u vás prebieha... 😝

libka1
17. sep 2009

to s tym na nozicky maju v tom hrackarstve na nitrianskej, pri ktorom stoja autobusy 😉
spat nemozem, mam nedotiahnutu robotu a uz ma chcu ukamenovat za to 😝 v noci dospim hadam 😅 do rana nam aj sopel zacal tiect, tak neviem, asi je to tymi zubiskami hnusiskami, ale uz vykukaju, tak snad to pojde k lepsiemu ☹ ocaky nechutne 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre