Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

laluchova
26. júl 2010

ahojky...mazzone kamošky chodia do salonu radka...

mámesa o oki...libka veľa ešte zdarených úspechov pri spinkaní bez plienky...mne sa osvedčila tá nepremokavá podložka ale len gumenná...dávaôla som dve tie zachytili všetko a dobre je že sa evka zobudila...to znamená že jej to vadí...a libka aj mne malá ked začala spávať cez den bez pleinky robila to čo nnka, zobudila sa a šup nevydržala a cvrkla si na posteľ...ale to je znak že už sa to blíži...my čo sa tohoto týka sme na tom už dobre..už to beriem ako hotovú vec...teda ani som si nemyslela že to pojde tak rýchlo...a to buú už dva mesiace čo spíme aj v noci bez...
v paitok odchádzame na 3tt preč tak sa tešíííííme---papa

kankam
26. júl 2010

ahojte 😉 😉 😉 laluchova máš 100 % pravdu že sa to blíži, naša nina potvrdzuje to o tom začatí čurania zo dňa na deň - teraz 2 posledné dni sama od seba objavila redukciu na záchod a pýta sa tam čurať, už nechce chodiť na nočník a pýta sa často 😵 😵 😵
asi nám prospel aj čas strávený s ivetkiným aďom, lebo sa jej to páčilo s ním chodiť na wc 😵 😵 😵
akurát máme problém s kakaním lebo to máme problém celkovo a bojí sa kakať keď ju to bolí a ešte aj na nočník ...

kankam
26. júl 2010

a dneska sme nespali poobede vôbec, spala ráno do 08:30 a keď mi nechcela ísť spať do 16:00 hod, tak som jej povedala že už nepôjde a ešte sa naháňala do kopca so sestrernicami, tak bola teraz o 20:00 kresh a predstavte si dala sa uspať aj tatinovi 😲 😲 😲 😲 čo považujem fakt za úspech 😵 😵 😵 (doteraz len maminka) takže neviem ako to bude, ale už nám ani spávať nebude poobede ...
ps. predvčerom sa mi aj zo šmyklavky vypýtala cikať (trošku jej cvrklo, ale neva ) ...

kankam
26. júl 2010

laluchova peknú dovču a tá tvoja malá je fakt určená už pre škôlku ...
potom ťa budem otravovať neskôr, aby si napísala do ip čo si to všetko potrebovala keď si išla do roboty vybaviť, môžno sa to bude nejako meniť po novom roku, ale nech som v obraze, keď ťa teda môžem pekne poprosiť 😵 😵 😵 😵 😵

laluchova
27. júl 2010

teda kankan gratulujem, nám sa ešte nestalo aby tami nešla spať na obed...ked spala aj polhodinky ale spala...ale viem a poznám tu z kolia detičky ktoré už 2rokov nespávajú...
s cikaním parásda, aj naša tak opustil anočníčeka prešla na redukciu , lebo sa jej to viac páčilo, má aj stupienok tak som ju naučila aj samú chodiť na na a aj z neho zliesť utrieť sa a aspláchnuť...ruky umyť...šikulka...ale ako sme vytiahli nočníček na nočné cikanie keby bolo treba..nech jeporuke pri postieľke tak sa sama idete vycikať bud na wc ale skor na nočník vyciká sa utrie sa a odniesie smojím velkým strachom že to vyleje, ale ešte sa enstalo d o wc vyleje, aj dosku mi pooblieva ale neva a uprace si pekne...sa smejeme...aká je chutnučká...a to spanie bez pleinok je paráda, je ti super plienky som posunula kamoške čo má ročnú dcérku 5ks mám v rezerve keby ju niekedy chytili hnačky a lebo...tak verím že bude už len oki....v noci neciká pekne vydrží celú noc...mliečko pije okolo 19 a potom okolo 20:00-20:30 spí...pred spaním vycikať aje

a dnes som si bola vybaviť posledné papiere , odlhásiť sa na osobne na sociálnu poisťovnu aj zdravotnú...takže vybavené..už len šup šup na 3tt na dovču a potom do práce...ale teším sa už...a to že malá je už zrelá na šklku hovrí veša ľudí...tak uvidíme...aj nákupy sme už škôlkarske realizovali...ale ešte nie všetko...

aj vám želám krásne leto...

libka1
28. júl 2010

@laluchova a co ste kupovali do skolky? mne nedali ziaden zoznam tak vobec neviem co treba 😝

laluchova
28. júl 2010

noo ešte bume mať rodičko koncom augusta tam upresnia hyg. potreby a tak...ale kupovali sme pyžamká, tepláky, teplákové supravy a tak na oblečko aj topánočky sme už konečne zohnali a už len papučky, ale tie aj koncom agusta behneme kupiť...také bežné veci, ale Tami z vela vecí vyrástla tak sme museli obnoviť šatník...

mazzone
29. júl 2010

laluchova dakujem 🙂 , este by som potrebovala navigáciu, bo ja sa tu takto po názvoch a po uliciach skoro vobec nevyznám

laluchova
30. júl 2010

aha noo je to ako sa ide na pešu zonu ..ako je dm vieš???tak nepojdeš dole k dm ale pojdeš rovno teda nezabočíš k dm dole...na poschodí majú hned aj tabulku vonku vyloženú ide sa tam hore po takých schododch...tam na rohu je pns stánok opýtaj sa príapdne tam...

libka1
31. júl 2010

Pridala som tie fotky, tak kuknite ak chcete... je tam z kazdeho rozka troska 😀 😉

kankam
1. aug 2010

libka 😵 😵 😵 😵 😵 foto absolútne super, vidím, že aj vy ste si to užívali 😵 😵 😵 😵 na tých foto kde je v tom pásikavom a díva sa na more, to je skoro umelecká fotka 😉 😉 😉 , stávajú sa nám z nich inakšie hviezdy ... ja niekedy nestíham z tých hlášok a pózovania 😀 😀 😀 😀 😀

dulkagabulka
1. aug 2010

kurz pre tehulky v Kvapke v Trnave /plavanie, cvicenie, priprava na porod, kojenie, šestonedelie, brusne tance,joga, ukážky z filmov atd atd/zacina 2, augusta

http://www.klubkvapka.sk/Plavanie_t.aspx

teším sa na vás
GAbika

mia.k
1. aug 2010

Čaute. Tak už sme sa vrátili domov po týždni od našich z Piešťan. Bolo fajn,hlavne pre Benjamína,boli tam aj sestrine deti,tie sa tam s ním hrali a priviezla som si ich aj k nám domov na týždeň. My sme sa v chodení na nočník u našich zhoršili-"nemal tam čas" sa tým zapodievať,tak dúfam,že doma sa to zase zlepší.
libka úžasné fotky,Evka je strašne zlatá. 😉

libka1
2. aug 2010

no dobre bolo, dufam ze si to zopakujeme coskoro 😉 tento rok sa to kvoli dovolenke uz nepodari, tak zbehneme aspon na predlzeny vikend do bojnic este, uz sa tesim na to 😵

kankam
3. aug 2010

libka daj tip do bojníc, ja tiež chcem ísť niekde ešte v septembri nie ďaleko, na chalupu, na 4 dni, nech si decká ešte užijú, len nemôžem nájsť nič schopné, čo by bolo pre cca 7 ľudí, normálne ubytko, vonku s grilom a nejakými preliezkami pre decká ...

libka1
4. aug 2010

Mna uputalo toto: http://www.pensionmat.sk/

Ten prvy penzion je v centre bojnic, v zahrade je vraj slusne vybavenie pre deti (hojdacka, smyklavka, kolobezka...), da sa tam grilovat. My chceme len izbu, apartman nam je zbytocny, kedze Mazlik spi s nami vacsinou ked sme na cestach😅 Izba stoji 30 EUR na noc : http://www.pensionmat.sk/galeria_03.php
Pre Vas by mozno bolo zaujimave aj to druhe co je 3 km od Bojnic... my chceme byt v centre, nech si Lubos moze dat pivko a nech mame vsade pristup pesky 😀 do zamku, do zoo, na kupko 😉
Chalupy som nejak velmi nepozerala, lebo tie su vsetky mimo Bojnic 😉 Celkove ma prekvapilo ze ubytko v Bojniciach je vcelku drahe 😉 Pod 25 EUR/izba som normalne ubytko v Bojniciach nenasla...

mia.k
4. aug 2010

super penzión, to budete super dovolenku libka! Hneď by som sa pridala. 😉

libka1
4. aug 2010

no, este uvidime ci vobec pojdeme. lubos ma problem s tou dovolenkou 😝

kankam
4. aug 2010

pekný penzion libka, ale tiež sa mi to zdá dosť, máte v tom aj raňajky, alebo to budete ešte platiť navyše ?
ja som našla ešte 1 peknú chatu na Kysuciach, ale vybavujem ešte s kamoškou a jej mužom iný termín, lebo ten čo som chcela už mali obsadený a prvá chata ktorú sme pozerali, nám bol obkuknúť kamoš a nezodpovedalo to foto, bolo to nevhodné pre deti, neudržiavané okolie a hneď pri chate strmý kopec, takže táto sa mi páči viac http://www.chalupavelkaraca.sk/index.php/chalup... , tak keď to víde, dám reference, lebo sa mi to páči, aj cenovo, aj že je to komplet zrekonštruované a udržiavané okolie a že je to akurát pre 2 rodiny

libka1
5. aug 2010

nie, praveze je to bez ranajok, aj mne sa tie ceny vidia dost prehnane... asi sa im o to moc ludia nebiju, kedze mi hned zovsadial kde som sa pytala odpisali ze maju volno... ale kedze chceme len na 3 noci, tak sa da....

ta chalupa je super 😵 presne podla mojho gusta, urcite tam bude super... a cena tiez velmi dobra 😉

mia.k
5. aug 2010

kankam krásna chalupa,vyzerá to tam supiš...Tak daj potom vedieť,ako sa vám páčilo. A to kedy idete?

kankam
5. aug 2010

aj mne sa to pozdáva, moc, moc, len čakám na toho kamoša nech si overí dovolenku, lebo tiež je v novej práci, tak snáď m dajú dovču 2 dni lebo chceme ísť od 01.09.-05.09.. INak toto som presne hľadala, pekné, zrekonštruované, pre cca 2 rodiny a nie drahé ... hlavne to okolie je super na behanie, ale teda hľadala som to hodne dlho, lebo stále mi nejaké kritérium chýbalo, hlavne väčšina chát je pre strašne veľkú kopu ľudí 😖 😖 😖

libka1
10. aug 2010

tak ako ste dopadli? my asi nikam nepojdeme 😅

kankam
10. aug 2010

libka, tá pani mi to stále drží, ale včera som jej volala, lebo ten kamoš by bol v pohode, ale môj muž má problém, zasa majú nejakú veľkú akciu a bude si museiť byť v robote a aj keby nebol a bol na telefóne, tak to by nebola dovolenka, to by bol nervny jak šlak či to dobre dopadne, takže ešte zajtra, resp. vo štvrtok uvidím, a keď nie, majú voľnú 2/2 septembra, aj október, tak to dáme asi potom, aj keď tam už nie je žiadny sviatok. ale siliť to za každú cenu by bolo o ničom ... 😒 😒 😒
a vy čo, mužovi nedali dovolenku ? ani 1-2 dni ?, veď už má po skúšobnej dobe, či nie ?

libka1
11. aug 2010

no, on ma narok este len na 5 dni dovolenky a uz cerpal 8 😅 este je v skusobnej do konca tohto mesiaca 😉 takze to asi tiez nebudeme radsej silit, uz som sa s tym zmierila 😀
vynahradime si to nejakymi vyletikmi cez vikendy 😉

janus32
11. aug 2010

Ahojte Hlohovcanky,alebo pristahovalkine.Ja uz sice nebyvam v Hc,ale vyrastala som tam,mam tam rodinku a stale tam vlastne chodim.Stale sa citim hlohovcanka 🙂 .Dufam,ze vam nebude vadit,ak sa k vam pridam,obcas nieco napisem a tak...Vsetky vas pozdravujem! 😉

mia.k
12. aug 2010

ahoj janus,aj my ťa zdravíme,vitaj. 😉
tak čo babule,čo máte nového? Ja mám stále sestrine deti na prázdninách,tak sa na internet teraz moc nedostanem,lebo ho stále okupujú. 🙂

kankam
12. aug 2010

ahoj janus, vitaj 🙂
čauko mia 😉 tak máš teda prázdninárov 😉 😉 😉 a aj ti zabavia Bena sem tam, alebo skôr ich musíš zabávať ty ?

naša chata dnes " padla", kamoš mi to zrušil, nedali mu dovolenku a samým by nám to bolo drahé, tak ešte hľadám nejaký penzión - nejakú alternatívu ... 😒 😒 😒

libka1
13. aug 2010

ahoj janus 😉
kankam tak idete v nasich slapajach ... ja uz som s tym zmierena nastastie 😉 vymyslime nieco ine trochu neskor hadam...
Ak mate chut, picnite nam hlas, chceme vyhrat dovolenku v tom hoteli co tam chceme ist o rok 😀 staci ked kliknete na vote now
http://wildfireapp.com/website/6/contests/49774...
ked mate nejaku peknu fotocku z chorvatska tak sa pridajte tiez do sutaze 😉

mia.k
13. aug 2010

libka zahlasované... 😉 Želám vám,aby vám to vyšlo,to by bolo super,keby ste to vyhrali,ked je to presne ten holtel,ktorý ste si vybrali.
Dnes mi idú prázdninári domov-už ich to tu nebaví,sú totál znudení-tak si snáď troška oddýchnem a dám zase byt do poriadku. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre