Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

lucyka1
15. mar 2011

@libka1 😅 aj si sa zasmiala???

libka1
16. mar 2011

@lucyka1 to sa nestalo mne 😀 ja som vydata aj ked som skareda 😀 to som len nakopirovala co mi prislo mailom 😀

lucyka1
16. mar 2011

@libka1 aha, tak prepac, ja len ze si to podala tak vierohodne ze som ti uverila.... 😉 urcite nie si skareda, potom by ta ziadny chlap nechcel 😀

lucyka1
16. mar 2011

ahojte baby. je v hlohovci obchod kde by sa dal kupit sedaci vak? myslite ze v detskom obchode alebo skôr v nabytkarstve? ale nechcem taky uplne malicky skôr vacsi.... vdaka 😉

janus32
17. mar 2011

@libka1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak som sa dobre zasmiala 😀 aj na tej kabelke,musela byt zlata v tom obchode 😵 baby aky mate net?Lebo mna asi porazi 😠 mame obecne siete a viac ich nemame ako mame 😠

janus32
17. mar 2011

inak ja som tiez skareda a dokonca som sa aj dva krat vydala 😀

janus32
17. mar 2011

@lucyka1 my sme kupili teraz synovi taky co vyzera ako futbalova lopta v metre,stal len 10€.no chyba bola,ze sme aj tej nasej zasranici nekupili,lebo ta robi jak diva za nim 😖

libka1
17. mar 2011

@janus32 ten moj je mozno na skarede 😀 sto ludi sto chuti 😀 ty si ale mala sakra stastie ked az 2x sa ti podarilo 😀
@lucyka1 neviem ci take v HC kupis, mozno v jysku???

lucyka1
17. mar 2011

@janus32 😀 😀 😀 no ale ja chcem taky vacsi ten vak, ze aj dospely si tam môze lahnut a taky stoji okolo 100eciek na nete, ale ja by som ho radsej najprv aj osobne videla 😉 a hadam aj vyskusala 😉 ale hroooozneee ho chceeeeem....

lucyka1
17. mar 2011

@libka1 v jysku som to nevidela 😒 ale na nete je ich spusta ale ja chcem vyskusat najprv.... 😉

libka1
17. mar 2011

@lucyka1 a preco ho tak strasne chces? 😕 u nas by to zapadalo prachom asi len....

janus32
17. mar 2011

@libka1 tak to teda ano 😀 no ale vsak co budem strasit po ulici sama a este aj s deckom? 😀

janus32
17. mar 2011

@libka1 nezapadalo,nemaj boja 🙂 Ema po nom lozila ako diva,ani Damiana tam nechcela pustit 😅

janus32
17. mar 2011

@lucyka1 no ved to je do 120kil-preto sme ho kupili,ved vsetci spejeme k tomu,ze nam zoberu obcianske 😔

libka1
17. mar 2011

@janus32 to hej, mala by asi privitala, ale ja by som na to nesadla lebo sa uz nepostavim viac 😀

janus32
17. mar 2011

@libka1 inak ano to je nevyhoda,ze je to nizke,ked sa tam clovek vyvali,tak len po stvornozky zliezt z toho dole 😀
@lucyka1 dojdi k nam kukuk 😀

lucyka1
17. mar 2011

@libka1 maly sa nevie na tom vyblaznit ked ideme napr. do auparku 😉 a mne je to tiez dost pohodlne 😅 a mozno i babatku spolu so mnou bude..... 😅 a v neposlednom rade sa mi velmi paci 😉

lucyka1
17. mar 2011

@janus32 inak no a kedy mas namierene do koplotakov ku kamoske? uz sa doma asi unudim k smrti, ked mam stale muza prec iba s malym som.... 😅

exupery
17. mar 2011

@lucyka1 ja tiez riesim teraz detsku izbu pre malu a nasla som pani na MMB,ktora sije tieto sedacie vaky na objednavku,fakt akoze ma to dostalo...krasne,farebne,mozes si vybrat tvar,velkost....a stoja 30-40eur.

lucyka1
17. mar 2011

@exupery to nemyslis vazne. vazne??? myslis mimibazar? ako sa vola, nevies? alebo si si dala len sedacie vaky? ja ho chcem do obyvky pri telku, lebo mame len 2-izbovy byt. ale uz riesime nieco vacsie.... 😉

lucyka1
17. mar 2011

@exupery a vy mate byt, alebo dom?

exupery
17. mar 2011

@lucyka1 chod na mimibazar a daj si do vyhladavaca sedacie vaky,alebo si ju vyhladaj pod ID 20345 ,mi sme este u rodicov v stvorizbaku...

lucyka1
17. mar 2011

@exupery a malinka myslis ze bude chciet byt sama v izbicke, ci uz ste to skusali? 😉

libka1
17. mar 2011

@exupery to je fakt dobra cena za tie vaky... nam vcera akurat doviezli nabytok do detskej, tak ho postupne budeme skladat, zda sa mi byt nejaky privelky na nasu izbu 😀

pusinqa
17. mar 2011

@exupery hoď link nech popozeráme
@lucyka1 v auparku to kde majú?
aj keď u nás neviem či by sa ešte niekam zmestil, ale verím že takej julke by sa to páčilo
@adapa, @filialka nedáme bud. týždeň niekedy doobeda kočíkovanie?

lucyka1
17. mar 2011

@pusinqa vies co, v piestanoch v auparku je trosku vynoveny detsky kutik, tak tam, ale kupit sa neda 🙂 len podla toho viem ze môjmu malemu by sa naramne hodil, pretoze sa na nom nevedel vyblaznit ked sme tam boli... a vtedy sme s manzelom usudili ze by sa aj domov hodil 😉 len tam ho maju taky maly pre deticky, ale my by sme chceli vacsi 🙂

lucyka1
17. mar 2011

@pusinqa inak verim ze urcite by sa jej to pacilo 😀 a byvate v byte? ked nevies kam by si ho dala? 😉

janus32
17. mar 2011

@lucyka1 no neviem teraz kedy pojdem,ale bola som asi tri tyzdne dozadu a spominala som ta 😵 a kamoska,hned,ze super nech ma dojde na vyhnanstvo pozriet 😀

lucyka1
17. mar 2011

@janus32 no ja by som bola aj rada keby si nas nejako skusila zoznamit 😉 byvam teraz sama, manzel robi v ČR, ale dufam, ze uz nie dlho... viem, ze si spominala jej deti, ale uz som zabudla, ake ma stare deti? a ako sa vola?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre