Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

pusinqa
7. júl 2011

@libka1 také čosi poteší že, aj u nás sa julka vie tak primaznať a že som najlepšia maminka na svete, hneď meter narastiem 😵

kankam
7. júl 2011

@libka1 tak to mi fakt pripomína tú našu dovolenku so 400 dôchodcami v Starej Ľubovni - to bolo hotelové zariadenie Sorea, tak som zvedavá ako to dopadne, je tam prístup na net, tak sa ozvem odtiaľ ... 😕 😕 😕

a také "maminka ja ťa ľúbim" som zažila aj ja a fakt vtedy človek zabudne na všetky starosti a nervy, nina nás aj niekedy chytí oboch okolo krku, musíme si dať pusu s mm a potom nás vypusinkuje oboch a povie že nás veľmi lúbi 😵 😵 😵

kankam
10. júl 2011

Ahojte, zaťiaľ je to pohoda, dôchodci ešte nedorazili 😀 , takže izbu máme super, nie v podkroví a dobudovali tu jazierko - vlastne 2 ks, lebo za plotom je termálne kúpalisko a z toho prameňa voda pretekala cez areál a to upravili, takže máme v cene kúpanie sa v prírodnom jazierku, cez ktorý stále preteká termálna voda, nie príliš teplá, ale ani príliš studená, takže sme sa včera aj dnes doobeda vykúpali do sýtosti a teraz poobede prišla búrka aj s krúpami a ochladilo sa o cca 10 stupňov, tak sa hráme vo vnútri v detskom kútiku ...
Dúfam, že počasie bude dobré a nebude nám tu veľmi pršať...

libka1
10. júl 2011

@kankam to je super, uzivajte si 😵 asi tam aj mi coskoro zabludime 😉
my sme dnes boli vo vincovom lese, ludi jak naondenych, evke sa pacilo, mne menej, ja nemam taketo masovky rada, ked tam este niekedy v zivote pojdem tak len cez tyzden 😝 vikend neprichadza do uvahy, len kym sme zaparkovali sme stali pol hodinu v rade a to bolo pol 10 rano...
inac mame stade zazitok jak svina... taky maly chlapcek sa zacal hrat s evkinymi hrackami, sme to nejak neriesili, ona sa cvachtala v bazene a nereagovala tak sa hral asi pol hodinu a zrazu ich vidim, on a 2 take zhruba tridsiatnicky pekne pobalili do vedierka vsetky formicky, lopatku a isli s tym prec... asi mali pocit ze ked ich nikto neokrikol nech sa s tym nehraju tak si to mozu rovno zobrat 😕 a to som od nich sedela mozno na meter... skoro mi oci vypadli, hovorim muzovi oni nam zobrali vsetky hracky, tak sa za nimi rozbehol a pekne to od nich vypytal naspat... ako stalo to par supov, 2 alebo 3 eura ta sada, ale co je moc to je moc 🙄 😕 to su ale ludia v dnesnej dobe, to co z toho decka vyrastie ked ma takyto vzor? 🙄 😅

kankam
10. júl 2011

@libka1 tak to by aj mňa teda nasralo ... 😒 😠

kankam
10. júl 2011

@libka1 aspoň sa vám ospravedlnili ?lebo by sa mali hanbiť jak pes ... 🤐 😔 Nám sa tak minulý rok vozil chlapček na motorke keď sme boli na pieskovisku, aj keď sa nás nikto naopýtal, neriešila som, ale keď zaviezol motorku ďaleko od pieskoviska a začal ňou mládiť o zem, tak som tam vyrazila a mamička mu nič nepovedala, motorku tam nechala a odišli preč .... 😲 😖 takže si tiež myslím o niektorých ľudoch svoje ...
Inak dôchodcovia dorazili, s jedným párom takých sympatickejších sedíme pri stole, ujo sa ninke hneď zapáčil, akurát sa po večeri smutne spýtala, kde odišli všetky detičky (ráno a včera tu bolo kopec detí čo boli na predĺžený víkend, od štvrtka do nedele ... Oddnes do nedele, tu máme malacký klub dôchodcov a tí manželia čo sú s nami pri stole zažili podobnú skúsenosť so snahou presunúť rezerváciu, tak boli podobne naštvaní ...
Inak personál super 1 chalan v osobe recepčného, čašníka aj prevádzkára od 06-22:00 hod má čo robiť ale je to profesionál, všetko pre hostí a stále usmiaty ... Anuluje ten blbý pocit čo sme mali, keď sme sem išli a na našu otázku čo to malo byť sa len ironicky pousmial, takže asi vedia o kelegyni svoje ....

libka1
11. júl 2011

@kankam muz hovoril ze boli take rozpacite, a povedali prepacte, ale mal to problem vobec od nich dostat lebo maly spustil rev a oni tak na neho kukali ze ako mohol by mu to nechat... tak im povedal ze aj nasa mala bude plakat ked jej to zoberu 😅 a ze nech sa mali vrati hrat pri nas ked sa toho nechce vzdat... tak mu to potom dali...
clovek aby esta mal vycitky svedomia ze si berie vlastnu vec 😀 😕

my sme to mali v turecku ze 3 dni pred nasim odchodom odisli vsetky deti a malej to tiez neslo do hlavy... tak mavala minidiskoteku sama s animatorkou 😅 holt, januar zrovna nie je mesiac ked tam chodia na dovolenku rodiny s detmi 😀 ale za sto bolo lacne a dobre nam to padlo 😵

mia.k
11. júl 2011

@kankam tak si užívate? No fajn,že sa vám páči, aj chodíte niekde na výlety,alebo ste len tam?
@libka1 no teda, to čo boli za ludia? Ešte aby si si musela vlastné veci vypytovať. Čudujem sa vôbec,že prečo vám to vlastne zobrali. Divné... 😅
Mne včera odišli prázdninári,tak som dnes doobeda upratovala bordel. Teda poviem vám,štyri deti,to už dá zabrať. Nevedela som,kde mi hlava stojí. Kmitala som od rána do večera jak fredka.

libka1
11. júl 2011

@mia.k asi mali pocit ze to nema majitela ked sa maly s tym mohol slobodne hrat a kedze sa im to pacilo tak sa obsluzili, ved skoda to tam nechat, no nie? 😀 takze planujes coskoro 3 dieta lebo sa teraz nudis? 😀

janus32
12. júl 2011

@libka1 a mozno to len chceli dalej predat🙂 a maly bol navnada 😀
@kankam Ninke vsetko najlepsie 😵
@mia.k no moja,ja mavam bezne 4-5deti kazdy den 😖 niekdy ma ide z toho porazit 🙄 hlavne z toho bordelu a piesku vnutri 😕

kankam
12. júl 2011

@libka1 no dneska sa nám ochladilo tak niečo vymyslíme nové - nejkú túru, alebo čo
a teda dôchodcovia sa začali prejavovať - raňajky švédske stoly sú oficiálne od 08-09 h a ovykle sa dá ísť už o 07:30 h a včera sa ešte dalo, ale dneska 07:55 h už švédske stoly neboli(zostili, že majú 2-3 žalúdky) a to keď hovorím neboli tak myslím že úplne, 😲 😲 😲 ostalo tam pečivo, 2 kúsky masla, džem a kukuričné lupienky .... 😠 😲 🙄 😅 ako mala som dosť,(normálne ma prešla chuť raňajkovať) ešte 2 panie čo stáli za mnou hovorili, že či sú normálni majú 2 žalúdky, ke´d namiesto 4 ks salámu si naberú 10 .... A keby počkali, že si všetci naberú čo majú raňajky a potom sa vrátia(veď nech sa to zje), ale oni to všetko vybrakovali a vôbec ich nezaujímalo, že oficiálne raňajky ešte ani nezačali ...Chudák čašník, keď to zbadal tak začal s vyjaveným výrazom v tvári behať a chystať ešte saspoň šunku so syrom a vajcia ....
Som povedala že zajtra vstanem pred 07 h a pôjdem nabrať na taniere a potom pôjdem zobudiť panstvo ... Ninka totiž chodí spať 22-23 h a ráno ju nemožno pred 08 vyduriť z postele ...

kankam
12. júl 2011

@janus32 ďakujeme, inak to si ani neviem predstaviť, mať doma taký blásninec ... 😀 🙂 m klobúk dolu, že to zvládate aj @mia.k

libka1
12. júl 2011

@kankam no zbohom 😖 hlavne si nedajte pokazit tym dovolenku... osobne si ale myslim ze za to moze aj hotel, lebo ked maju svedske stoly tak maju ratat s tym ze banda bude nenazrata... to keby im prisli rusi tak neviem co spravia... teraz som len kukala na rhodose, nakladali kopcom taniere, co si clovek povie ze sak hlad, nech si daju, lenze oni tie kopcom nalozene taniere nechavali na stoloch a nakladali dalsie a dalsie... na to sa nedalo ani pozerat, to bola cista hroza 😔 ked som videla rocne deti s obrovskym tanierom pred nimi na ktorom bolo masa ze ja tolko za tyzden nezjem tak som neverila vlastnym ociam.... 😅 a to stade decko vybralo 2-3 kusky a ostatne islo do smeti...

kankam
12. júl 2011

@libka1 😖 😠 boli sme ráno na to teda nasratí, myslím, že aj čašník sa na zajtra zariadi, tak isto vyvaľovali oči aj jedna rodinka so synom čo sem chodievajú každý rok a oni prišli ešt enskôr ako my na raňajky a teda mali dosť, lebo ja som si uchmatla aspoň pomazánku 😀 😀 😀 , mm bol dneska na lupienkoch ... potom asi za 15 min doniesol ešte ďalšiu misu so šunkou a syrom ...asi to aj krájať museli ... (potom ani nemám chuť reagovať keď sa nám prihovárajú, resp.ninke a ona ich odháňs, alebo robí tigra)
Celé to tu majú majitelia nedocenené (veď oni sú za vodou),( kúpili tu ďalší hotel a penzión) 1 človek je tu na všetko aj recepcia aj bar aj jedáleň proste šetria na ľudoch a potom tu nefunguje bar dlhšie ako do 21:30 len ten chalanisko má dosť od 06 h, keď ešte aj s kolegom čašníkom upratuje aj jedáleň a podáva raňajky, obedy aj večere (nevarí ich 😀 , vozia z hotela avena) (potom takto ťahajú min 4 dni v kuse-chodí domov len spať)...
Inak to tí rusi čo, ukazujú, že majú na to ? Tak to by som bola tiež z toho hotová ... 😕 😲 😕

mia.k
12. júl 2011

@kankam 😅 to sú proste dôchodcovia. 😀 😀 😀 Kašli na nich a užívaj si dovču. 🙂
@janus32 no tak to musí byť "radosť"! 😝
@libka1 tak ako prázdninujete? Kde máš teraz Evku?

libka1
12. júl 2011

@kankam no neviem ci tam pojdeme, sme sa chystali ze zbehneme na predlzeny vikend ale si ma normalne naplasila 😀 taketo veci mi dost vedia pokazit dovolenku, som taka blba povaha, samonasieraci typ 😀

@mia.k evka chodi k babke a dedkovi do bohunic tento tyzden, vo stvrtok ide do bratislavy sa previezt na lodi na devin so svagrinou a v sobotu pojdeme k nasim a na buduci tyzden ju tam nechame... velmi sa tam tesi, kedze nasi dovliekli 2 macence, nic ine ju ani nezaujima len cely den natahuje cilu a whiskasa, ani domov nechcela ist naposledy... zato macky sa urcite tesili nesmierne, lebo im vobec nedala vydychnut, este aj ked pred nou zdrhli na strom chodila za mojim bratom a otravovala ho nech pristavi rebrik a da ich stade dole aby sa s nimi mohla hrat 😅 hlavne zaluby tohto leta: macky a bazen a to dookola... 😅 😀

mia.k
12. júl 2011

@libka1 no čo chceš,aspoň sa Evka zabaví! Inak pekné mená majú tie mačky. 😀 😀

kankam
12. júl 2011

@libka1 ale personal sa tu snazi, a tie vikendy predlzene su tu ze fajn, asi to uz aj my nabuduce tak pojmeme ... od stvrtka do nedele tu bolo kopec deti tym padom aj normalnejsi ludia ...
ale nasli sme tu jeden fajn par taki 50 tnici s vnukom, ti co prisli po nas na ranajky, ti su v poho aj pokecame ... som bola z roboty prilis unavena, ja sa zariadim, urcite si nedam pokazit dovcu ...

kankam
12. júl 2011

@mia.k vy kam idete, inak som neviem ci pisala kontakt www.alpinka.sk, skus aj tam, izby maju kuchynku, a je tam super miesto pre deti, da sa aj bobova draha a vlacik na kysuciach a pod ...

kankam
12. júl 2011

@mia.k idem, nechapacka, mame tu zivu hudbu ... 🙂 😵 🙂

janus32
12. júl 2011

@kankam teeeda,na slovensku sa ani necudujem,ze majitelia rusia svedske stoly-slovac je nenazrata 😖 skratka co sa nezmesti do zaludka,treba dat do tasky🙂
😀 tak si aspon zakrepcite a zaspievate 😀

mia.k
13. júl 2011

@kankam na kysuciach boli muž s Benom pred týždňom,aj na vláčiku v skanzeme... Zajtra sme mali ísť niekde na hornáky na chatu aj so sestrinou rodinou,ale švagor nedostal dovolenku,lebo majú moc roboty,tak sa nikam nejde. Zvažujeme,že či pôjdeme sami niekam,alebo pôjde zase len muž s Benom niekde,lebo mne sa moc s Filipkom cestovať nechce.
Inak živá hudba,to je supiš,tiež by som si šla niekde zakrepčiť. 😀

drimajova
13. júl 2011

@kankam tak, tak

drimajova
13. júl 2011

@pusinqa
@kankam
@libka1 co do deti dame, to z nich dostane....najlepsia investicia v zivote

libka1
13. júl 2011

@drimajova to si pekne napisala 😵

mia.k
14. júl 2011

@drimajova no ale u nás to v prípade túlenia sa neplatí,lebo ja som teda riadny túlič a furt by som toho mojho Bena stískala a bozkávala,len on moc nechce.Ešteže mám Filipka,na ňom si to vynahrádzam,lebo ten sa ešte nemôže brániť. 😀 😀

margareta76
14. júl 2011

Ahojte, viete mi prosim poradit, ze kde by sme s detmi mohli ist ohladom kupania sa? Najviac by mi vyhovovalo nieco kryte a nie dalej ako 100km od Hlohovca. Napadol ma Aquapark v Senci alebo Galandia. Svagrinej sa aj velmi pacilo vo Velkom Mederi, ale to uz je daleko pre nas. Dakujem Vam za Vase tipy 🙂

libka1
15. júl 2011

@margareta76 vcera som stretla ciarku a oni boli v salibach a spominala ze tam je aj kryte aj vonkajsie 😉 meder je super, tam sme kedysi chodievali casto ked sme byvali v BA ale teraz je to naozaj daleko... vincov les tam je kryte v tomto obdobi zavrete, detsky bazen je sice velky, ale cez vikend ludi ako maku 😝 a jednu z dobrych moznosti ak nestojis o nejake atrakcie typu smykacky a spol mas zajst do piestan do komplexu balnea (grand + splendid + esplanade) na kupelnom ostrove, tam je kryty bazen a da sa ist aj von, ludi by podla mna nemalo byt vela (nemam odskusane) a my ked sme tam boli s evkou ked mala zhruba 1 tak lekarka nam povedala ze sa nemusime bat nejakej infekcie lebo voda je velmi siricita takze potvory nepreziju 😉 ine ma teraz nenapada 😉 galandiu nemam odskusanu, ale tiez ju chvalia 😉

margareta76
15. júl 2011

Ahoj Libka. Dakujem Ti velmi pekne za tipy, celkom by sa mi pozdavali Piestany. Len som trosku zmatena, tie bazeny v tych hoteloch su pristupne aj pre ludi, ktori nie su ubytovani v hoteli? A ak som dobre hladala, tak kryty bazen ma iba hotel Balnea Esplanade ****, ak teda som dobre hladala. A este jednu otazocku mam, cena - vstupne, je take "bezne" alebo je o nieco vyssie (ak si este spominas), kedze ide o kupele.

libka1
15. júl 2011

@margareta76 ten bazen (alebo tusim 2 bazeny tam boli) je spolocny pre cely ten komplex hotelov, asi dobre pises, byvali sme v grande ale kupat sme sa chodili do esplanade takymi chodbami. pristupne to je urcite aj pre nekupelnych hosti, lebo sme sa na to pytali pri odchode, mysleli sme si ze budeme chodievat ale nejak sme sa k tomu este nedostali 😝 a byvala kolegyna z roboty tam parkrat bola tiez ako nekupelny host 😉 to vstupne nam tiez vtedy hovorili ale si ho presne nepamatam, takze nechcem ta zavadzat, najlepsie mas ked si tam predtym zavolas a oni ti presne povedia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre