Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

dadika2504
4. máj 2012

@margareta76 A ešte ma napadlo, zajtra je v HC deň kvetov, možno by sa tam dalo niečo pekné objaviť 😉 a ak potrebuješ tortu, tak na odbornom učilišti na jarmočnej krásne pečú a za slušnú cenu, stačí sa tam ísť opýtať 😉

margareta76
4. máj 2012

@libka1: Tak gratulujem a som zvedava co povie Miško na morčacinku 🙂 Morcacie maso kupujes mrazene? Ja som tu v HC chladene morcacie maso snad ani nevidela, ale zase pravda je, ze nie som zrovna casty zakaznik masiarstiev, ale vlastne nie som casty zakaznik ziadneho obchodu 🙂 V nakupovani teda nie som vobec typicka zena 😀
@dadika2504: Dakujem velmi pekne za tipy na kvety resp.na dreviny a taktiez na tortu 🙂

pusinqa
4. máj 2012

@margareta76 v hydine nad kostolom tuším mávajú aj morčacie chladené alebo vedia objednať keď sa opýtaš 😉

margareta76
4. máj 2012

@pusinqa: Dakujem 🙂

libka1
4. máj 2012

@margareta76 ja mam maso od rodicov nastastie, teda vacsinu, samozrejme ze vsetky druhy nemaju 😉 kupovavam akurat tak hovadzinu raz za cas lebo to mam rada, ale inac tiez masiarstva nenavstevujem 😅
ja tiez do obchodov nechodim, najnovsie sme presli na rezim ze vsetko kupuje manzel, ja mu dam len pokyny... do obchodu idem len ked nieco surne potrebujem do varenia 😵

margareta76
4. máj 2012

@libka1: Tak to mas super. Nasi maju akurat vajicka od sliepok 🙂 Inak u nas je to asi podobne s nakupovanim, ale aspon usetrime 😀

evhc
5. máj 2012

@bambi02 treba sa spolčit 😀 aj ja som z hlohovca

libka1
7. máj 2012

@margareta76 ako postupujete s jedlom, u nas neuspela ani morcacina a ani zltko 😝 stale ma pocit ze ho chcem otravit...
ale zato vcera vecer som mu skusila trochu ryzovej kase do odstriekaneho mlieka a skoro mi vytrhol lyzicu z ruky 😀 spravila som toho len stipku tak to do seba naladoval asi za minutu... takze to nie je o tom ze nevie jest, on to nechce potvora 😀
no ja na tom nakupovani moc neusetrim, lebo mne muz vzdy donesie nieco co sa mu zda extra vyhodne a potom to vyhodime 😀 😀

margareta76
10. máj 2012

@libka1: Nam stale velmi nechuti zeleninove menu 🙂 Starsim chlapcom som davala vcera ovocnu detsku vyzivu a vyskusala som aj malemu dat - oliznut a ta sa mu uz teda pozdavala 😀
Zubok este nemate? My este nemame, ale svagrinej maly (o 2 tyzdne mladsi od naseho) uz ma jeden vonku 😉

libka1
10. máj 2012

@margareta76 tak u nas zuby ziadne 😝 ale deru sa potvory, takze trpime 😅
papat uz papa lepsie, davam mu aj masko, momentalne kralika a celkom mu to uz ide, klop klop nech to nezakriknem... pusku otvara, predtym nechcel ani to 😝 este ma neobratny jazycek, ale snazi sa 😵
vyzivu som neskusala ale vecer mu davam kasu a ta mu ide 🙂

kankam
10. máj 2012

@libka1
@margareta76 takto bojujete ? tuším fakt každé dieťa je iný výmyselník 😉 😀
My sme zažili "úžasný" ☹ 🙄 alergický týždeň, keď bolo 01.05. keď bolo tak horko a všade bol žltý pel. úplne ju dusilo, hlavne keď sme išli do prírody a aj doma, lebo fakt sme mali žlté parapety(zvnútra) aj digestor, najlepšie asi nevetrať 😅 aj keď to sa tiež nedá ... Keď v piatok napršalo, konečne to začalo byť lepšie ... tento pondelok sme zasa mali problém s uchom, našťastie krátkodobý, ale skončili sme u doktorky pre istotu ...

kankam
10. máj 2012

držím palce, nech sa vám rozpapajú, až je to neskutočné že už majú 1/2 roka 🙂 😕 😵

libka1
11. máj 2012

@kankam teda, ja som akurat minule muzovi hovorila ze tie same lany repky naokolo musia byt pre alergikov pliaga... vsade kde oko dovidi len repka, fuj... nechapem... dlho si sa neozvala som aj rozmyslala ci nie ste niekde na dovolenke 😉

mia.k
11. máj 2012

@kankam ahoj. Takže trpíte alergiou? No teraz je toho požehnane,čo sa alergénov týka,tak hádam toto obdobie šťastlivo prežijete.
@libka1 kde sú fotky?

libka1
12. máj 2012

@mia.k zabudla som 😅

libka1
12. máj 2012

krstovu tortu nemam poruke, pridam neskor 😉 oveckova fotka je moja oblubena 🙂

kankam
13. máj 2012

@mia.k dakujem uz je to lepsie, tak dufam, ze to bude len ta breza, repku nemame tak blizko, ale brezu za oknom 😉 😉 😉 😉 😢
@libka1 krasne foto, predpokladam, ze malz v kufri u babky a tie ovecky mozeme tiez len zavidiet 🙂 😉 🙂
Maly je uz zasa iny, teraz uz neveim xna koho sa viac podoba... 🙂 🙂
🙂

mia.k
14. máj 2012

@libka1 super fotečky, tá ovečka je zlatá, torta určite mňamková a štuplíci podarení. A malý cestovatel sa kam vybral?

00matula
16. máj 2012

ahojte babulky, chcela som sa poradit, kde v Hlohovci najdem dobru a sikovnu kadernicku? 😉

pusinqa
16. máj 2012

@00matula ja som tiež hľadala, naposledy som bola pri kamennej škole starej kaderníctvo witches u nikoly a celkom sa mi pozdáva idem zasa tam a to som už chcela až do nitry skúšať, tá čo som predtým k nej chodila je teraz vo vub-ke niekde hore a tiež je v pohode ale taká klasika a nechcela mi nejako farbu zmeniť tak som chcela potom zmeniť ja ju 😀

00matula
17. máj 2012

@pusinqa ahoj moja, a ta co ti nechcela tu farbu zmenit nemala kadernictvo na kockovej? 😀 😀 mna tam raz nechcela ostrihat na kratsie, som mala taky letny strih....a v dome sluzieb v damskom ma tak dodzubala.... 😠 takisto aj na Hlohovej...des...A vacsinou vsade sa treba objednat a to mne sa neda ani, ved pri malej budem rada ak sa vobec dakam dostanem....aj to neviem, ci tam nebude muset ist moj s malou so mnou ☹ a oproti tej kamenke striha len na objednavku, ci ma zobere na pockanie? Nevies?
Inak do Nr chodit ..uf...ja som zila isty cas pri Senici, a poviem ti teda, ze uz som rozmyslala, ze do Senice pojdem, tam maju take suprove kadernictvo....ani sa nemusis objednat a kazdy mesiac som mala novu hlavu, ale brutal... 😀

margareta76
17. máj 2012

@00matula: Mne sa celkom pazdava p.Katka pracuje nad Western Pub-om, toho casu je na materskej, ale soboty pracuje cely den. Raz som bola u jednej (inej) kadernicky Katky oproti poste (bohuzial neviem priezvisko ani jednej), tiez bola sikovna. Niekto mi poradil aj pani Barincovu, ale nikdy som u nej nebola.

margareta76
17. máj 2012

@libka1: Deticky na fotkach su nadherne 😵

pusinqa
17. máj 2012

@00matula nie tá predošlá bola na tej hlavnej ceste na NR tuším na Snp ale už sa presťahovala a nebola zlá ale furt to isté to bolo, nevedela mi nejakú takú aj zmenu urobiť, pri kamenke no asi len objednáva aj ja mám problém čo s malou, tiež som sa teraz už tak objednala že prinajhoršom pôjde so mnou a teda aj dosť neskoro ma veru objednala, čo sa mi tiež veľmi nepáči takto dopredu až sa objednávať, ale ostrihala ma minule pekne, fakt precízne, aj trošku zmenu mi urobila, aj ten botox mi robí, hrozne mám po malinkej vlasy zničené, ceny má celkom fajn a ja by som aj tú NR občas hádam prežila robia aj v sobotu, mm by zavaroval tam niekde deti hádam chvíľu, farbím už doma, nechávam dlhé mne stačí raz za 3-4 mesiace strih obnoviť, mne by tu bodla tiež taká čo by aj soboty robila že by mm deti povaroval ale tu je to ťažko to robia len účesy väčšina asi

libka1
17. máj 2012

@margareta76 aj ja chcem cislo na tu kadernicku, kadernicku co pracuje v sobotu hladam ako sol 😀 len vtedy mam istotu ze muz mi zavaruje, cez tyzden nikdy neviem ze ako sa to zadari 😀
ako papate? u nas sa to uz vyrazne zlepsilo, tak sa tesim, kasu hlta o dusu a uz aj zelenina mu ide 🙂

margareta76
17. máj 2012

@libka1: Kadernicka (ako som uz pisala vyssie) Katka (priezvisko neviem, ale je z Leopoldova), pracuje iba soboty - kadernictvo nad Western Pub-om. Ja som bola naposledy k nej objednana na 16:00 (strihanie, melir) a viem, ze po mne mala este dve zeny, myslim, ze posledny termin bol o 19:30. A pracuje cca od 8:00. Telefon: 0907 218 801, mozno sa tam niekedy stretneme 😀
A co sa tyka papania uz je to o nieco lepsie 🙂 dnes po prvy krat zjedol snad 10 lyziciek - nie plnych, ale aj to je uspech, doteraz to boli max.3 lyzicky. My zatial iba zeleninu papame 😉

libka1
20. máj 2012

ak si chcete niekto spravit vylet zbehnite do nitry do toho parku pod hrad, je to tam super, zvieratka, preliezky, clnky na jazierku, bufety, proste vsetko... tolko druhov smykaliek a preliezok pokope ze nase dieta bolo z toho normalne v strese 😀

pusinqa
21. máj 2012

@libka1 aj môj mm tam bol z toho v strese ale vtedy tam bol brutal nátresk keď sme tam my boli zvieratká mrk 😀

libka1
21. máj 2012

@pusinqa tak my sme tam nastastie dosli v takom case ze bolo malo ludi (okolo 12.30), dokonca na tom velkom nafukovacom hrade bola evka asi hodinu s dalsimi 2 detmi, normalne je to 1,50 eur na 5 minut, ale kedze neboli deti tak ich tam nechali nech vyvadzaju kolko chcu 😀 ale ked sme odchadzali to tam bolo riadne preplnene lebo tam bola nejaka akcia pre rodiny, tak tam boli stanky, vystupenia na podiu, lukostrelba, malovanie na tvar, vozenie na konikoch atd. ale predtym vsetkym sme uspesne zdrhli 😀 sice sa so mnou cestou domov odmietla rozpravat kvoli tomu, ale uz mi odpustila 😀

mia.k
28. máj 2012

Ahojte babulky, prosím poradte, dá sa zbaviť zelených soplov bez ATB?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre