Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janetina
13. feb 2009

pripajam sa tiez nech sa vydari dovolenka amalicka nech vyzdravie 🙂

libka1
13. feb 2009

janetina nestracaj cas prianiami a hotuj hadicu 😎

janetina
13. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀
jasne uz sa ide na to

libka1
13. feb 2009

Pozerala som si tvoje fotky a ma napadlo ako sme vas raz stretli a moj muz povedal Timkovi ze je ako nemecky turista 😀
V Leopoldove musi byt ako past na ako taketo hypermoderne chlapca 😀 Mne sa tiez lubia karovane vecicky 😉

janetina
13. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ozaj ja som aj zabudla jaj ako si ma rorzosmialaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

mia.k
13. feb 2009

libka,ty ideš do PN dovolenkovať a ja zas budem mať doma dovolenkárov,resp.prázdninárov z PN.Na budúci týždeň tu budem mať sestrine deti.Som zvedavá ako to prežijem.Sú ako živelná pohroma.Takže ja asi tiež moc často na nete nebudem.

janetina
13. feb 2009

ozaj dievcata ako travite vikendy v takom necase...dajte nejaki tip kam s detmi 😉 a manzelmi 😀
my rozmyslame na vikend vybehnut na Bezovec
libka inak pozdravujem Lubosa, a domnievam sa ze Vy v tych kupeloch budete mat ine modne vystrelky 😎 😎 😎 alkaida to isti..na Nemcov to nema 😎 😎 😀

kankam
13. feb 2009

baby nie že vycucáte celý Leopoldovský liehovar 😀 😀 😀

libka teda rýchle zbalenie (ja sa chystám na dovolenku už týždeň vopred a muž je z toho na nervy 🙂 ) a príjemný pobyt a skoré vyzdravenie evičke

mia dúfam, že prázdninárov prežiješ v dobrom telesnom a duševnom zdraví 🙂 🙂 🙂 a aj byt zostane celý ...

Libka budeš nám chýbať, dúfam, že tu nezostane mŕtvo, keď vy dve budete vyťažené inými vecami ... 🙂 🙂 🙂

kankam
13. feb 2009

keď ste si sem tam vystačili ... 😀 🙂 🙂

libka1
13. feb 2009

Mia mas tam pridane fotos 😉
No, hlavne toho vela nepiste, nech nemusim niekolko hodin citat co sa tu udialo za ten tyzden 😀 Ciel je udrzat tuto temu na prvych 2 stranach, takze nieze dopustite aby sa prepadla nizsie 😉
Janetina beriem sapik pre istotu, clovek nikdy nevie... alkaida ma zlu povest... 😝
Mia a mozno bude veget, decka sa o Bena postaraju a ty budes cele dni surfovat, Andrej uprace, navari a zabezpeci beh domacnosti... 😅 Nieze sa vratim a budes nacisto zhyckana 😝

libka1
14. feb 2009

Hello, tak my sme dnes nejak slavne nezacali. Eva tolko skakala v postielke ze sa jej podarilo perou padnut na tycky a roztrhla si ju...Radost prevelika, takto som ju plakat este nepocula ☹ 😝

mia.k
14. feb 2009

libka,"pekne" dnes začínate.Dúfam,že to neni nič vážne s tou Evkinou perou. 😖 A fotečky sú zlaté. 😉
Mne zas dnes utiekol Benjamín z lehátka,napriek tomu,že bol pripútaný.-Malý David Coperfield.
No a s tým hýčkaním,no coment.Dnes mi mal Andrej pomôcť variť a upratať byt,-radšej zdrhol do hôr.Tak ako minulý výkend,to zas zdrhol babke.Len aby sa vyhol robote.Takže hýčkanie z jeho strany nehrozí.A sestrine deti?-Obidve babky sú radi,že si ich beriem ja,že ich nemusia oni varovať.Vedia prečo,a ja tiež,takže už teraz som z toho vystresovaná,a to tu ešte ani niesú.

libka1
14. feb 2009

No tak to ťa fakt moc nerozmaznáva ☹ 😝 Keď tu budeš mať tie decká tak dúfam že bude dobré počko, to je asi najlepšie čo sa s takými deckami robiť dá, choď s nimi do Panskej a vyžen ich na preliezky nech vybijú energiu, ináč ťa zničia 😅 Úprimne ťa ľutujem, hlavne keď budeš nato sama, ale cez týždeň hádam Andrej pomôže 😒

ivulienka22
14. feb 2009

Ahojte babulky,
Libka tak ty už si na pol ceste do raja.... dúfam teda že si tam tak oddýchneš, aj keď ste tak "nešťastne" začali dníčok 😒 Tvoja Evinka bude taký živel po tebe 😀 S tým octom skúsim aj ja čo to spraví, aspoň práčku prečistím.
No a čo sa týka svokry kankam - no comment-to jej hovorím už dávno, mať takú osôbku v rodine som šťastná jak blška.
Mia-ja tu bude mať tieť krsnátko- ale chválabohu je aj Peter doma-na PN, tak ho aspoň sem tam okríkne, bo počúva len jeho - mňa nie 🙄 ale neviem ako to chceš ty zvládnuť sama ešte aj s dvomi deťmi+s tvojim Benom-aj keď je asi najzlatšie spacie dieťa z MK 😀 😀

libka1
14. feb 2009

Momentalne ani nie, balim, a to je pre Road to hell 😀

alionuska
14. feb 2009

Libka 😀 Road to hell je najoblubenejsia pesnicka nasho tatinka! 😀 Chris Rea... 😉

libka1
14. feb 2009

Aj moja 😉 Mam od neho vsetky CDcka a bola som v Prahe na jeho koncerte 😉 No padame, pekny tyzden vsetkym. 😉

mia.k
14. feb 2009

libka,aj tebe.
ivulienka,to s tým "najzlatším spacím dieťaťom" si ma pobavila.To,že dobre spí ešte neznamená že je aj dobrý.Ikeď nemôžem ani povedať,že by bol neaký zlý. Ale je to špekulant,tak ako aj iné deti. 😉

ivulienka22
14. feb 2009

Miuš, určite je to špekulantík ako všetky detičky v jeho veku 😀 😀 😀 sú to malí zvedavci 😀 😀 😀 len to že tebe tak zlato hajká-mne keď spí malý 40 minút tak ho už chodím počúvať či dýcha 😀 😀 😀 jemu stači 20 minútiek, a to je pre mamu veeeĺmiii málo 😖 Ale ako hovorí Libka, prázdninárov zober von vyvenčiť, nech potom u teba nevymýšľajú....
Libke je už asi dobre
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ciarka
15. feb 2009

babulky ako to robite s tymi skvrnami?

To zlcove mydlo kde mam kupit?A to je dobre na tie skvrny aby pustili?A to sa naozaj tak vola?

mia.k
15. feb 2009

ciarka,ano volá sa to žlčové mydlo,na krabičke je napísané galseife-(to znamená žlčové mydlo po nemecky),a dostaneš ho kúpiť v DM-ke. Ja to robím tak,že pred praním flaky poriadne namydlým a vydrhnem týmto mydlom a hodím do pračky.

ivulienka,20 min. spánku je teda ozaj málo.Koľko krát za deň spí?

ciarka
15. feb 2009

mia.k dakujem!!!!!!!!!!!!!!

kankam
16. feb 2009

ivulienka máš IP

kankam
16. feb 2009

ciarka aj ja som bola prekvapená, aj som sa pýtal, či sa to tak volá aj ten sliz čo baby používajú 🙂 🙂 🙂 , je to tak majú to pri prachoch na pranie v dm-ke a aj v rôznych formách, ale vraj to mydlo je naj. Ja som ho skúšala na bežný flak od jedla a vyšlo to, od mrvky flaky ale asi nezničí nič ... tak veľa zdaru

Ivulienka idem skúšať batole a aj ten ocot, potom napíšem 😉 😉 😉

mia držím ti palce, aj keď máš spinkavého malého, mne tiež nina spí tak 2 x 30 min a potom 45 min a to je všetko a ešte aj v noci buntoší, ale tých prázdninárov by si mala dosť aj 1 ks a nie ešte 2 🙂 😒 , keĎ máš malého čo už všelikade lozí a asi spoľahnúť sa že ho chvílu zabavia nie je dobrý nápad, skôr, budeš musieť dávať pozor na všetkých ... tak pevné nervy a držte sa ...

libke je tááááááááák dobre ... 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎

petusaaa
16. feb 2009

kankam, ved aj nam je dobre, nie? 🙂 😎

mia.k
16. feb 2009

Ahojte.
ciarka,zabudla som napísať,že najlepšie je,keď tie fľaky zaperieš s tým mydlom hneď za čerstva.
kankam,ivulienka,dík za podporu,ale vyzerá to tak,že ju nebudem potrebovať,lebo nakoniec si to otec mojich prázdninárov rozmyslel,a zaviezol ich k našim,lebo ich chce mať po ruke,keby niečo.Ale zrejmä prídu vo štvrtok a zostanú do nedele,takže to sa dá.
Čo dnes porábate,aj ide dnes niekto von v takomto počasí?
ciarka,kedy budeš mať fotky?

ivulienka22
16. feb 2009

Miuš mne spí malý 2x za deň po 30min. 😒 takže čakám kedy sa mu zmení režim a bude buvkávať normálne...
Petusaa nám je tiež dobre, ale LIBKE JE LEEEPŠIEEEEEEEEEE 😀 😀 😀

kankam
16. feb 2009

mne nina spí 2 x 30 a 1 x 45 min a to ju musím donútiť o tej 17 h lebo inak by zaspala o 20h na 20 min pri kojení a potom by bol šábes do 23 h ☹ ☹ ☹

je nám dobre, ale jej lepšie-libke

😎 🙂 😎

mia to sa HNED LEPšIE číTA, žE BUDú LEN 4 DNI inak asi si to tiež premyslel, ved máš svoje starosti ...

kankam
16. feb 2009

ja von nejdem, to sa neoplatí, zajtra musím, idem na poradnu s malou

petusaaa
16. feb 2009

ani my asi dnes von nejdeme. ja mam zapalene hrdlo, do vcera som nevladala ani prehltat, dnes uz lespei, ale nechem to riskovat.

haj, libke je lepsie, to uznavam, ale ved ja sa nemozem stazovat. vsade bordel, maly place, ja chora 😠 😀 😝 ale aj tak mam dobru naladu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre