Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

ivulienka22
13. mar 2009

ešte sem mrknem za 15 min či ste si to nerozmysleli, no natiahneme teda igelít a mama dá kapucku 😀

mia.k
13. mar 2009

tak ja teda idem.Prší neprší,prinajhoršom zmokneme.

ivulienka22
13. mar 2009

Mia ideš aj keby krupy padali, čo?? Si myslíš že ťa v cukoške už čaká Ken?? 😀 😀 😀 Aj ja sa chystám, len krpec hajká, keď dohajá som tam!!!

libka1
13. mar 2009

spravne, ja som zrusila okuliare (nemam stierace), nasadila sosovky,vyhrabala zo skrine klobuk, idem obliect evu a vyrazame 😉

libka1
13. mar 2009

Ja som miin ken, ja cakam, mne mala prave vstala,huraaaa

janetina
13. mar 2009

mo7 chuda ide sama vsak hadam nezostane sama...hadam som ju dobre navigovala
libka povedala som jej ze ides tak gogo

alionuska
13. mar 2009

😉 Ahojte moje babulky.No tak hadam vam stretko vyslo.Som rada,ze mi Ivulienka napisala IP.Ale tak aj vam ozrejmim situaciu....Nemozeme prist,lebo malinka mi nastupila v pondelok do skolky a viete,ja si asi nezvyknem byt bez nej,lebo "mamkin cecek" 😀 A aj som sa bala viac,ze bude byvat chora...a je to tu! Vydrzalo nam to tri dni a vo stvrtok sme uz boli u doktorky...mala v noci plakala,ze ju bolia nozicky a rucicky a nostek...tak som masirovala celu noc a potom teplota 38.6...tak hned sme isli rano k doktorke a tak sme teraz zase spolu doma...len ze je chorunka...preto neprideme na stretko,Ale uz teraz sa tesime na to,kedy bude pekne a konecne to vijde! Inak mam novinku! Cakam babatko! H*U*R*A* 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janetina
13. mar 2009

aliounoska jeeeeej kraaaasna spravaaaa gratulujem opatruj fazuliatko 😉 aj malinku Alenku nech sa cim skor uzdraviii. Nas caka skolka od septembra /asi/ akto zvladnem ja 😔 ..tiez sme naviazany vsak sme stale sami a spolu.
A v ktorom tt? jejee este raz gratulujem.....az my zima chodi po tele tak sa tesim za Teba
my sme tiez mali ist ale .....spinkame tak uvidime dokedy a ci zasa nezaprsi...mozno kym sa zobudi bude po stretku 😒
vsak nabuduce ako sa otepli budeme viacej zbriiilat vsetki 😀

ivulienka22
13. mar 2009

Janetina, mne krpec spí od po druhej!!! on spáva tak max. 30min, inak v poslednom čase spí aj vnútri v káre, tam prespí aj hodku, no ale dnes nechápem, to čo????? asi ten čas hnusný!!! Ja chcem ísť na stretko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale malinkého kvôli tomu budiť nebudem, len ja už vyfintená, môžem si ísť dať asi zase tepláčiky 😠 😠 😠 Ja som nejako nepostrehla že Timi ide do škôlky..už...júj pre maminy to je horšie jak pre detičky.

Alionuska-GRATULUJEM!!!!! Držím palčoky!!!!!!!!!!!!! Držkaj sa!!! A pohladkaj fazuľku!!!!

janetina
13. mar 2009

aj ja som oblecena a aj maly spi polobleceny 😀 😀 😀 ....a tak sladko asi je to tym pocasim....no neviem neviem ...hadam uz aj mm dojde domov a pridem rychlejsie...
Ivulienka necvie s dokedy tam planuju byt?
A do skolky ano mozno nastupi podla okolnosti...ale hadam hej..bude mat vtedy 2,7 roka

janetina
13. mar 2009

nevies

janetina
13. mar 2009

prave sme sa zobudili
dnes som tu ako libka za starych cias sama pre seba 😀 😀 😀
dufam ze bude nejake foto na nete pre neucastnicky 😀 😀

alionuska
13. mar 2009

Janetinka,Ivulienka...dakujem! No ja idem ku gynekologovi az v stredu,tak potom budem vediet podrobnosti...ale tak naposledy som mala mrchu 19.1. Tak to uz hadam bude nieco aj na ultrazvuku vidiet! Strasne sa tesim babenky,ale sa aj bojim,aby sa zas nieco neposerkalo... ☹
Tak aj ja cakam,ze budu nejake fotky zo stretka. 😉
Hadam vsetky deticky nespinkali a niekto aj prisiel.... 😀 😀 😀

janetina
13. mar 2009

ze vraj ich bolo cca 5...a nemali foto
nebojkaj uzivaj Duphastonik a ky. listovu hned sa ho na to spytaj...tak to bude Mikulassyky darcek ci sa mylim?? 😉

katarinka1107
13. mar 2009

alionuska blahozelam, velmi ti to zelam asi ako vsetky tu. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 No asi by to malo byt asi oktobrovko , al, novembrovko. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katarinka1107
13. mar 2009

teda alionuska, citala som na inej stranke tvoj pribeh a na fotkach aj z tvojho prejavu tu je citit, aka si dobra dusicka a toto Ti chybalo. Velmi ti drzim palce 🙂 🙂

kankam
13. mar 2009

píšem jak blbec a či sa mi to nezmazalo 😠 😠 😠 tak som sa naštvala ... 😠 😠 😠

vitaj daduš som rada, že si tu, dúfam, aj viac budeme v kontakte aj ja som ťa už chcela ako ivulienka mať tu dávno, akurát som mala pocit, že nemáš moc času byť pri pc ...

stretko bolo super (myslím, že viac kočíkov a detí by to aj tak nezvládlo, najprv sme sedeli hore a potom sa uvolnilo, tak sme zbehli dolu), akurát to zmoknutie pred a po (hlavne že keď sme boli vnútri svietilo slnko ☹ ☹ ☹ ) nebolo nič moc ... Dúfam, budúce už bude za slnečna niekde v panskej ...

alionuška strašne sa teším 🙂 😉 🙂 a prajem móoooc zdravíčka tebe aj malinkému drobčiatku (ten strach je úplne pochopitelný potom čo sa vám stalo, ale verím, že už všetko zlé bolo a bude len to dobré a krásne) 🙂 🙂 🙂 !!!

petusaa želám šťastnú ruku, je to rozhodnutie jedno z tých životných, mne by sa tiež páčil dom ako píše ivulienka hlavne v lete,(partia kamarátov na dvore, gril a dobrá nálada 🙂 🙂 🙂 ) ale inak mi je tiež v byte celkom fajn akurát ešte 1 izba mi chýba a balkón ...

kankam
13. mar 2009

ddadusa máš IP 🙂

petusaaa
13. mar 2009

alionoska. hrozne moc ti gratulujem. davaj na vas pozor. hrozne moc ti to zelam. uvidis, vsetko bude v poriadku 😵 😵 😵 😵 😵

to fakt nebudu fotky??? babyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

no, tak ten dom bol hrozny, cisto na zburanie... tak ten urcite nekupujeme. este ideme pozriet v nedelu do bohunic jeden. tak uvidime....

janetina
13. mar 2009

no bolo ja to mam v oku 😉 , keby stal este menj tak by bol na dobry pozemok

alionuska
13. mar 2009

Babulky,DAKUJEM!!! Ste take zlate a ja sa tesim ako vam bude pisat,ako rastieme a taaak..
Janetina ja som maniak,ja uz som si aj nechala vyratat na nete termin porodu! 😀 Podla poslednej ms...Ze 26.OKT. 😀 😀

janetina
13. mar 2009

no som sa 😀 sekla

petusaaa
13. mar 2009

alionuska, tak tu budeme oslavovat spolu... aj ja mam oktobrove babo... maly byt novembrovy, no ponahlal sa 😉 😀

janetina, ale na to teda fakt nemame nervy, este aj davat dolu stary dom... to by bolo bordeluuuu a este aj nema vysporiadany dvor 🙄

mia.k
13. mar 2009

Alionuška,aj ja ti blahoželám,je to strašne super,určite sa veľmi tešíš,lebo z tvojich príspevkov je cítiť,že máš ešte kopec lásky na rozdávanie a pevne verím,že tentokrát to dobre dopadne.Všetky ti tu budeme držať palce. 😉

Na stretku nás bolo 6,bolo to faj rozptýlenie,ale trocha mi tam chýbalo viac volnosti pre deti.Takže už aby bolo teplo,a mohli sme spraviť stretko niekde vonku na tráve,nech majú deťúrence väčší výbeh. 🙂

peťuša a z toho domu dnešného si nič nerob,ešte toľko domov si prezriete,kým si neaký vyberiete.Nie je to vôbec ľahké,nájsť ten pravý.

alionuska
14. mar 2009

Mia,dakujem.Naozaj sa velmi tesim.
Inak baby,dnes mi je fakt zle...od rana ma napina a myslela som,ze ked sa najem,tak to prejde a je mi este horsie.... 😝

Petuska,tak tak treba poriadne hladat a ked uz sa rozhodnete,tak sa dobre popytajte na susedovcov,akí su,lebo clovek si to v tom nadseni,ze uz nasiel novy domov ani neuvedomi....My sme to tu vyhrali! 😠 A keby som mohla,tak sa kvoli nim odstahujem aj hned! 😝 To su take veci,ze ti to fakt dokaze zneprijemnit zivot.Potom sa bojis aj dieta nechat same na dvore,aby ti ho striga neuriekla...zavistliví sedliaci!!Ja nemam problem vychadzat s kymkolvek,ale co je moc,to je moc...a neni som ani fajinova,pochadzam z dediny...ale ked ti donekonecna niekto zerie nervy,ohovara a zavidi,aj ked nema co...to cloveka dost trapi. Tak bacha na to! 😉

kankam
14. mar 2009

100 % pravda alionuska s tými susedmi, my máme takých pod nami v činžiaku a tiež sa možno raz odsťahujem len kvôli nim... Nič si nevážia, nič nemajú a tým čo majú trošku možno viac lebo makajú a dávajú si pozor na svoje veci závidia aj nos medzi očami ... 😠 😝 A včera zasa sused z vedlajšieho vchodu ktorý už 2 roky prerába byt 😲 😕 celý deň mierne buchotal (čo mi nevadí) ale o 22:10, keď mi malá najlepšie zaspala začal vŕtať s príklepovou vŕtačkou-skoro ma porazilo 😠 😠 😠 a samozrejme malá sa zobudila s plačom 😠 ☹ , tak som mala čo robiť aby zasa zaspala a rýchlo som ešte mlátila po stene, nech debil sprostý okamžite prestane ... TAk po 15 min zostalo ticho ...

alionuska, keď ti je zle nie je to bohvie čo mne nebývalo na vracanie, len tak strašne ťažko-zle ako keby mi kameň sadol na žalúdok a netrávilo mi, pomáhala mi kofola-na tom som žila na začiatku a potom aj na konci ... 🙂 😉 (že lepšie ako cola) 😉 tak sa držkajte ...

alionuska
14. mar 2009

Kankam.vidim ze aj ty mas skusenosti zo susedmi! 😀
No je to zaujimave,lebo ked som cakala Alenku,tak mi bolo zle zhruba asi dva mesiace a to som nevracala,len tak ma napinalo..a pri druhej dcerke nic.To som sa citla perfektne...a teraz to zas zacina... 😝 Tak vies,ja som sa vzdala aj mojej oblubenej kavicky a kofolu sa tiez bojim pit,lebo kofein...ja mam asi predsudky,aby som malinkemu neuskodila.Vies,sa hovori,ze kto sa raz popali,aj nanuk si ofuka! 😀 😀 😀

janetina
14. mar 2009

aliuonuska skus si davat zazvorniky tie pomahaju tehulkam a este si aj cukrarka alebo zazv. cajik popijaj..v Kauflande maju aj cerstvy zazvor 🙂

ddadusa
14. mar 2009

čaute babenky, aj mne bývalo strašne zle hneď deň na to čo som sa dozvedela že som v tom. Pomáhal mi zázvor, chuť nič moc ale na žalúdok to bolo dobré a ešte lepšie matový čaj. Ten mi poradila kankam. Ďakujem jej za to!!!!!!! A tá kofola, pravda, aj teraz by som si rada dala, ale bojím že malá bude v noci vystrájať.

katarinka1107
14. mar 2009

Ahojte mamule 🙂 cau ddadusa, ked sa nestretavame v meste , tak aspon tu 🙂 co? Ako sa maju skolaci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre