Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
17. júl 2012

mne sa pacia tieto hotely: papillon ayscha, papillon belvil, papillon zeugma, voyage belek, voyage sorgun, ale neviem teda ake mas kriteria, ja mam tieto, ostatne pre mna nie je az tak dolezite ale od tychto neupustim 😀 :
- hotel musi byt blizko letiska (voyage sorgun je najdalej, ale do toho som sa zamilovala ked sme isli okolo neho, takze ma u mna najvacsie sance a ma aj fantasticke recenzie...)
- ultra all inclusive
- pieskova plaz a priamo na plazi
- bazeny (aj vnutorny)
- piniovy lesik
- blizko delfinaria

@tintiniacik

mia.k
17. júl 2012

@libka1 hoď prosím link na ten hotel,čo si sa doňho zamilovala,nech sa pokochám. 🙂

libka1
17. júl 2012

@mia.k tu jo fotogaleria, prelistuj, mozno sa aj ty zamilujes 😀 videla som to nazivo a nevyzera to o nic horsie ako na tych fotkach, mozno este lepsie...
http://www.voyagehotel.com/Voyage-Sorgun/For-Ki...

mia.k
18. júl 2012

@libka1 no vyzerá to ozaj parádne,si ma inšpirovala do budúcna. Mohla by si to tam ísť omrknúť tento rok. 😉

petronela353
20. júl 2012

@libka1 teraz sme sa vratili do fufra sme sa zmestili len len a to bolo kombi 😀 boli sme vo vysokych tatrach bolo úúúzasne,na kazdy den iny program na viezli sme sa zubackou na strbské pleso sme boli v levoci na nakupy ale nic tam nebolo to radsej behnem do hc tam je toho viac 😀 na spiskom hrade, v jaskyni...

petronela353
20. júl 2012

@pusinqa tak si to uzite a potom napis ako bolo mozno to bude inspiracia na budici rok 😀

pusinqa
25. júl 2012

Ahojte, už sme doma, som ťa @libka1 už nestihla prečítať, presne v Lindos Princess sme boli, mne vadili jedine mravce na izbe že občas boli aj keď sa upratovačka snažila s nimi porobiť poriadky ale zvonku jej stále dáke naliezli, inak úplne že super decká maximálne spokojné, nám tu práveže Julka chcela konečne aj do mora dosť chodiť čo doteraz tiež bazény preferovala, teraz sme dali pol dňa bazény a pol dňa more, pre mňa tiež až príliš horúco a slnka veľa popri deckách za nimi behať, na riť sme si pri tých dvoch strigulách riadne nesadli ale zážitok majú náramný z dovolenky, super voľba. Ja som tento rok tiež poškuľovala po tom Turecku super ceny tam boli ale s malinkou by sme sa asi ešte báli ale tiež som tam videla úžasné hotely. Verím že dobre vyberiete. Tam by tuším v septembri už nemuseli byť až také hice nie?

libka1
26. júl 2012

@pusinqa ahoj, tak super, lindos princess je naozaj dobra volba 😉 my sme mravce nemali nastastie... a velmi mi tam chutilo, super varili... vsetko tam bolo dobre a pre decka uplny raj...
prave preto cakame na september, lebo nechcem velke hice, ale ake ja mam stastie tak bude teplejsie ako v auguste 😀

kankam
27. júl 2012

ahojte, my sme sa včera vrátili z Talianska, boli sme v Porto Recanati - 25 km od Ancony - veľmi príjemné stredomorské mestečko, super pláž, niečo ako v Chorvátsku, lebo to bolo zemepisne na tej úrovni v podstate sa dalo loD=u prepraviť do Splitu. A potom sme ešte boli na 4 dni v Neapole - Pompeje a Vesuv . Takže sme užili aj more aj pamiatky ...
http://www.flickr.com/photos/leopardsanderson/4...

kankam
27. júl 2012

ja som zatiaľ za Európu už aj v tom Neapole som mala obavy, keď sme prechádzali cez mesto, a na niektorých mistach tam bola strašná špina, ako keby nevedeli čo sú to koše ... 😒

kankam
27. júl 2012

@libka1 krásne miesto na tom linku ...

kankam
27. júl 2012

@libka1 tiež sme boli v Rimini v parku Italia in miniatura a v akváriu kde bolo aj vystúpenie delfínov

libka1
27. júl 2012

@kankam jej no ja sa na delfiny uz tesim ako mala... evke som ani nehovorila, lebo ma s tym bude denno denne otravovat... ninka ako na ne reaagovala?

kankam
27. júl 2012

@libka1 bola nadšená, len my sme boli trošku sklamaní, lebo sme dali vysoké vstupné a toto tam bol hlavný program (okrem toho výstava morských koníkov a ešte rôzne zvieratká tam predvádzali + také ako v Ba dinosauri, ale štýl ako prales aj so zvukmi a jazda loďkou, kde nás strekali s vodnými strelami a my sme sa nemali ako brániť - fakt vtipné 😅 😅 😅) a bolo to vystúpenie dosť krátke a mm spomínal na vystúpenie pred rokmi keď bol ako dieťa v Rumunsku a že to bolo o dosť lepšie vystúpenie. Ale ninka bola spokojná, ešte sme ich potom mohli pozorovať ako sa predvádzajú zospodu, lebo sa dalo vojsť pod nádrže a vidieť ich pod vodou , normálne chodili k tým preskleným častiam a predvádzali sa 🙂 🙂 🙂

libka1
3. aug 2012

@kankam no to som zvedava ako dopadneme my.. ja som teda na delfinoch v zivote nebola, tak nebudem mat s cim porovnavat 😅
v turecku ked sme sme stale len v hotely vacsinou, a tam je cisto ako doma, inac mi to pripomina velmi grecko.. akurat lepsia strava este a viac prisposobene detom vsetko...ja mam skor strach z egypta a zlu skusenost s tunisom, tak tam by som s detmi naozaj nesla 🙄 ale vela ludi chodi aj tam a nikdy ziaden problem nemali... no aby mna niekto dostal do tunisu musela by som vyhrat dovolenku zadarmo 😀

radkatalajkova
21. aug 2012

@kankam
@libka1
@mia.k
@00matula
@tintiniacik
@pusinqa
@petronela353
@lucyka1

Kočky Hlohovčanky, prosím vás kde je najbližšia gynekologička? Ď

lucyka1
21. aug 2012

@radkatalajkova ako myslis najblizsia? na hlohovej v tej novej poliklinike su. potom za postou brestansky...

radkatalajkova
21. aug 2012

no či je niekde v okolí HC gynekologička 🙂 viem o breťanskom, hýbalovi , belanskom a aj o kubranskom ale myslela som ženu 😉

ripmajka
21. aug 2012

najbližšie myslím ,že až v Trnave Ugorová, ale pravdupovediac nemusím ju . Mne sa asi najviac páči Lajda od Kubranského s.r.o . Je príjemný a profesionálny, ona bola dosť chladná a čo si sa jej vyslovene neopýtala , tak to ti nespravila , myslím napr.vyšetrenie pŕs.

00matula
21. aug 2012

@radkatalajkova moja nepoznam sice v Hc ziadnu gynekologycku, ale ked som byvala na zahori , tak v senici bola jedna, ale taku svinu by si nechcela spoznat!!!! Kamoska bola tehu, najskor jej urcila uplne mimo diagnozu, vraj zapal maternice, a ona tehu, dala jej aj vselijake mozne lieky, ale ked bola uz asi v 3 mesiaci tak vraj jej, vy ste tehotna...nechcete si to dat vziat? ja osobne si myslim, ze chlap ma lepsi pristup k zenam ako zena k zene...videla som to aj pocitila v porodnici, cest teda vynimkam....ja chodim k brestovy, je tam uz mlady, a az na par faux pass je ok..a ma tam vsetko, aj uzv prsnikov aaj 3D...napr. ked som bola cca v 4tt a vraj ja tazko otehotniem, kedze kojim....a o 2 tyzdne som na sone videla malu skvrnku..🙂)))

petronela353
21. aug 2012

@radkatalajkova ginekologicka neviem 😒 ja chodim brestanskemu a maximalna spokojnost, hibal 0 bodov

radkatalajkova
21. aug 2012

@petronela353 ja chodím teraz ešte tiež Hýbalovi, ale tiež som neni moc spokojná, rozmýšľam, že by som šla od neho preč. Len neviem kam, ale veď Brešťanského teraz nahradil syn, či?

radkatalajkova
21. aug 2012

@00matula ďakujem za info, rozmýšlam že by som od hýbala odišla len neviem kam. 😒 a chcela som vedieť, či tu niekde na blízku neni ženská ale no asi nie.

00matula
21. aug 2012

@radkatalajkova moja znama chodi k hybalovy...akoze nestazuje sa, len ono je to tak....menzes sme mali obe narovnako...24 jun....ja som teraz v 9 tyzdni a jej hybal povedal, ze ma malo zenskeho hormonu co cez uzv nemohol nijak videt, lebo ten sa da urcit v krvi, no a ani po vyvolavacke menzes nedostala, a este jej povedal, ze je v prechode-akoze kamoska ma 38....tak si myslim svoje...zajtra ma ist na kontrolu, som zvedava s cim pride zase...podla mna skus zmenit doktora...nejaky je aj tam vedla stormu v tej novej ulicke, neviem ako sa vola, ale aj bresto je ok...chvalia si aj belanskeho...sto ludi sto sympatii..🙂)) a hlavne je to aj o zvyku

radkatalajkova
21. aug 2012

@00matula a prosím ťa pripomenula by si mi kde je storm? šak ja šenky v hc nepoznám ani 🙂 😀 no ja keď som prišla o baby tak ja som ako nevedela, že čo sa stalo a pýtala som sa ho, či ešte budem môcť mať deti a on sa len začal smiať, tak ako už aj vtedy som ostala prekvapená aký má prístup k tomu, mne všetko vysvetlovala jeho sestrička. ale ja už dosť dlho rozmýšľam že by som od neho odišla len neviem kam. k brešťanskému ma to moc neláka, nakoľko to je bratranec svokry. 😒

00matula
21. aug 2012

@radkatalajkova ahaa.. no tak to chapem...storm je skriza ako je semafor, vedla t mobilu...vonku je aj zavesena tabula, ze gynekologicka ambulancia, no fakt netusim, kto tam ordinuje..

radkatalajkova
21. aug 2012

@00matula j Ďakujem za info 🙂 zajtra idem do mesta, tak to omrknem 🙂 ďakujem za pomoc 🙂 😉

ripmajka
21. aug 2012

to je ten Kubranský s.r.o. a majú strašne super sestričku. Tam je vždy iný gyndoš , zajtra by tam mal byť ten Lajda.
Zajtra je otvorené doobeda , V pondelok a vo štvrtok tam je lekár od 13,00 - 17,00.

libka1
21. aug 2012

ja chodim k belanskemu, mnohi nanho nadavaju, ja s nim nemam zle skusenosti, ale nikdy som nemala ziadne problem, dobreho lekara spoznas az vtedy ked je krizova situacia 😅 stotoznujem sa s tym co sem niekto napisal, ze muzi su lepsi ako zeny... ja som sice v minulosti mala gynekologicku a nebola zla, odisla som kvoli zmene bydliska, ale co sa tyka skusenosti z porodnice jednoznacne by som volila muza... skoda ze tu nie su v hlohovci aj gyndosi co chodia rodit, najlepsie je mat takeho co ta rovno aj odrodi...

pusinqa
22. aug 2012

@radkatalajkova ja chodím tiež ako ti písala @ripmajka teraz k lajdovi tam ku stormu a zatiaľ ok ale teda nemusela som zatiaľ žiadny problém riešiť, majú to tam pekné, prístup fajn, sestrička úžasná a hlavne objednávajú na čas a ten aj zhruba dodržia čo ja pri deťoch oceňujem, preventívku spraví hneď komplet so všetkými uzv, ja som už menila 2x ženského, nejakú ženu tuším spomínali že v Leopoldove ale neviem, potom som už hľadala že aj do iného mesta by som chodila ale poradili mi známe toto tak som v tehu chodila k inému lekárovi tam ale nič moc, teraz som prešla k tomuto a dúfam že tak skoro meniť nebudem 😅
ešte sme sa tam minule pri preventívke dokonca všetci 3-ja so sestričkou uchechtávali tak to ja väčšinou prestresujem komplet a nie že by som sa tam ešte aj bavila 😀
ale pri oboch pôrodoch som mala pôrodníčku a to mi dáko tak lepšie padlo ako nejaký chlap, takže ťa chápem, ale tiež nemám pocit že by bola 3x extra jemná alebo citlivá, ale ja som bola spokojnejšia že je odborníčka keby boli dáke komplikácie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre