Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
8. apr 2011

@janus32 tak sa rychlo preliec a potom nech sa zadari, nam to trvalo pol roka, uz ma slak triafal... 😝

pusinqa
8. apr 2011

@mia.k blahoželáme, nech ťa malý poslúcha aj ty jeho a nech máte z neho kopec radosti, miery má také akurát fešák malý, tešíme sa na dáke foto, nech si čím skôr fit a zas medzi nami 😉

janus32
8. apr 2011

@libka1 supeeeeeeeeer,hura,konecne to ma za sebou,strasne moc sa tesenkam.GRATULUJEM!Baby strelime sampanske? 🙂

janus32
8. apr 2011

@libka1 inak moja,mne by to islo rychlo,ale ked ono to tam nejak nechce zostat,tam je problem.No budeme sa snazit,teda pan doktor slubil,ze nejaky elixir mi da 😀

kankam
8. apr 2011

@libka1 ďakujeme za info, nám toľko Ninka trvala 😝, tiež už som začínala mať obavy a ono to bolo len nervami, odišli sme na dovolenku a zadarilo sa 😉 😉 😉
MIA gratuluuujem 😵 😵 😵 😵 veľa zdravia, šťastia a radosti s malého, nech dobre spí, aspoň tak ako Ben 😵 😵 😵 a aby si sa rýchlo zotavila
keď budeš môcť, daj foto 😉 😉 😉

@janus32 teda nech dá elixír a deti daj varovať a choďte niekde s mm na víkend romantika a tak a bude aj to 😉 😉 😉

filialka
8. apr 2011

Mia gratulujem, velky chlapcek,,, 🙂

janus32
9. apr 2011

@kankam neviem kto by mal taku trpezlivost s nasimi detmi 😖 ,ale chvalabohu romantika je aj tak,ked deti su doma 😵 idem zase buduci tyzden na krv-odbery,no uvdim co mi chyba a co vystava 😕 som myslela,ze tento rok stiham aj miminko,no ale uz asi tazko,no nevadi,v dnesnej dobe aj starsie zeny maju,mozem aj ja-hadam tolko este budem fungovat 😅

libka1
9. apr 2011

@janus32 ja tiez som jedna z tych starsich 😀 😀 teda este som v norme, ale mladica uz nie som 😀

janus32
10. apr 2011

@libka1 tie roky ma tak netrapia,skor to pomyslenie,ze mam uz pomerne velkeho syna ak este odlozim miminko o rok,tak mi je to take cudne,ze ona uz beha s chlapcami za dievcencami a ja mam mat mimino 😅

libka1
10. apr 2011

@janus32 tak ale jeho si mala relativne skoro 😀 aspon budes mat zodpovedneho varovcika 😉 a to uz 12 rocny chlapci obhanaju baby? 😕 sa normalne zacinam bat toho ako bude evka rast 😅

janus32
10. apr 2011

@libka1 as ano,mas pravdu,mala som 21rokov....inak aj ja sa bojim toho,ze co bude,ked Ema narastie.o Damiana sa nebojim,je chlapec a je iny ako Ema-ona je dabel 😀 ozaj crevna viroza k nam dorazila 😒 a to som si myslela,ze uz ju nedostaneme 😕 bola v skolke pred dvomi tyzdnami a vraj uz nikto nebol chory na revnu virozu,tak neviem kde sme ju chytili,ale ja myslim,ze najskor v skolke 😒

kankam
10. apr 2011

@janus32 😀 😀 😝 že stará, keby si bola jak niektoré americké celebrity napr. Mariah čo je prvorodička v 42 rokoch, tak to by som už premýšĺala, ale dnes je normálne mať 1 dieťa po 30-tke, tak neviem kde je problém ... 😉 😉 😉
to len ty tak vnímaš, keďže si taká mladá mala syna, ja som vtedy ešte ani chlapa nemala 😀 😀 😀 😉 😉 😉

kankam
10. apr 2011

a ako píše libka, aspoň bude baby oblbovať s kočíkom 😀 😀 😀 😉 😉 😉

janus32
11. apr 2011

@kankam ved uvidime ako to zvladnu nase deti 🙂 lebo ani jeden nechce ani pocut o tretom surodencovi-vraj sa nezmesti 😵 a lepsi by bol pes,alebo kôň-Emka hovori 😖

stanka26
12. apr 2011

@mia.k gratulujem,nech ste zdraví a aby si sa rýchlo dala do poriadku po zdravotnej stránke 🙂 😉

@filialka ideme dnes von na podzámsku na ihrisko,teda teraz do obeda

filialka
12. apr 2011

@stanka26 Ahoj Stanka,, a kedy asi?

stanka26
12. apr 2011

@filialka ja pôjdem s domu po 9h a budem tam asi až do 11:30h

filialka
12. apr 2011

ok ked sa mi maly zobudi tak prideme,, asi okolo 10nevadi?? dam mu papat este,, je to tu na mmichalskej ??

stanka26
12. apr 2011

@filialka ok budeme ťa čakať.Nie je to na podzámskej.To ihrisko čo je oplotené je to pri jednote,hore nad vami.Teda presnejšie vedľa tej nemocnice čo je na podzámskej.

filialka
12. apr 2011

@stanka26 ano ano uz viem,, ok budeme tam

majka_3
12. apr 2011

Ahojte Hlohovčanky a okolie 🙂
Asi pár dni do zadu som sa dozvedela že som tehotná.moc ma ta správa potešila... spravila som 6 testov 😀 😀 😀 ja viem prehnane veľa a všetky boli // čo sa mooc teším. 🙂 Mala by som byt ASI 4týždni a 4dni . Včera som bola u gynekológa (ja viem je to skoro) ale nemohla som sa dočkať. No nič tam nevidel....Bol dosť arogantný 😠 čo ma dosť nahnevalo.... Tak by som sa vás chcela spýtať akeho máte gynekológa s Hc. s ktorým ste spokojné 🙂

pusinqa
12. apr 2011

@majka_3 no ja som teraz v Hc už u 4-eho bola a akože myslím že žiaden z nich nie je nejaká veľká sláva, ešte tak na preventívku raz za rok ok ale inak neviem či tu nájdeš niekoho podľa tvojich predstáv aspoň mne sa to ešte nepodarilo 😖, ja som už zvažovala aj radšej TT, NR len tam to tiež príliš nepoznám a to by ma musel mm voziť ešte aj ženskému 😖 , ja teraz chodím do toho nového zdrav. strediska je tam aspoň super sestrička a objednajú ťa na hodinu, vždy ma tak do hoďky najneskôr zobrali tak mne tam vyhovuje aspoň toto, lekári sú ok ale nejaká sláva sa mi to nevidí byť že by som bola super spokojná ale také bežné veci sa dá no napr. v tehu nerobia testy na torch čo sú nejaké choroby toxoplazmóza, asi rubeola a ešte čosi čo inde bežne robia, aj na veľké sono chodíš do Pn aj keď na druhej strane tam to robí veľmi šikovný lekár, no ťažký výber v hc

margareta76
12. apr 2011

Ahoj Majka_3: Ja som tiez momentalne tehotna (cca 11 tyzden), ale gynekologa v HC nemam. Pocula som celkom spokojnost na MUDr.Karabu z PN. Osobne skusenosti s nim nemam.

stanka26
12. apr 2011

@majka_3 ja chodím dr.Brešťanskému som sním spokojná a nemenila by som.
Ale aj dr.Karaba v Pn je fakt super, odrodil mna 😀 ,aj moje dve deti. 😀 ale aj dr.Gleso je fajn.

zajo79
12. apr 2011

@majka_3 v 5tt doktor nevidi nic..akurat ti zoberie krv na hcg .. u koho si bola?

lucyka1
12. apr 2011

@majka_3 myslim ze to je este skoro aby nieco videl na sone. i ked ja som bola v 6tt ked mi doktor potvrdil sonom tehu a povedal ze je to tam. 🙂 chodim k dr. breštanskemu a som spokojna. 😉 a ty chodis ku komu?

majka_3
12. apr 2011

@zajo79 bola som na hlohovej a neviem ktory to bol doktor tam su traja. a nezobral mi krv povedal ze naco........ze az ked bude nieco vidno.... tak som v nemom uzase odchadzala ... 😒

zajo79
12. apr 2011

@majka_3 to si bola u doktora a nevies u koho? 😅

majka_3
12. apr 2011

@lucyka1 brestansky? to je tam pri axaklube? tam niekde tusim.nie? no veru tam by som chcela ist aj ja. presne nad tym som rozmyslala. chodim na hlohovu. no dufam ze ked pridem o 2 tyzdne tak uz tam bude fazulka 🙂

majka_3
12. apr 2011

@zajo79 Cervenka? neviem presne ja chodim tam k lajdovy a on tam nebol a tohoto doktora nepoznam to preto...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre