Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

00matula
25. feb 2012

@mia.k 😀 ano, pusinqa ti to už vlastne vysvetlila, aj meno, že nieje Košíkova..🙂 a je to tam hore, ako bolo kedysi Rio pub, a samozrejme že robí cez poisťovnu aj keď teraz neviem ako je to s tou poisťovnou Dôvera, či podpísali zmluvu, ja mám všeobecnú, tak nemám problém...Ešte ale si pýtajú tzv.zápisné, tuším to bolo 7€

pusinqa
25. feb 2012

no my máme dôveru, dúfam že to bude ok, na stránke dôvery sú zatiaľ uvedení, uvidíme

pusinqa
25. feb 2012

ešte som chcela ostal mi doma sunar od 12m neotvorený nepotrebujete niektorá?

mia.k
25. feb 2012

@pusinqa
@00matula vďaka dievčatá za info,potom dajte prosím vedieť,ako ste s ňou spokojné,ked tam pôjdete,lebo ja ešte stále neviem,že ku komu mám s malkáčmi chodiť. Inak tiež máme dôveru,tak snáď budú mať s ňou zmluvu.

00matula
25. feb 2012

@mia.k uf, no tak si najskor vyzisti ci uzavrel zmluvu s doverou, a potom sa rozhodni.. ja som spokojna, no sto ludi sto chuti..🙂

mia.k
27. feb 2012

@00matula jasné,že každému sa pozdáva niečo iné,len som rada,keď dá niekto typ na dobrého zubára v HC, lebo v tomto tu nemám žiadny prehlad a budeme sa už musieť niekam prihlásiť. Takže budem rada za každé ďalšie info ohladne zubárov. 😉

pusinqa
27. feb 2012

@mia.k ja ich skúsim v týždni volať, ak by sme sa dohodli a išli by sme tam dám ti potom isto vedieť ako sme pochodili 😉

libka1
27. feb 2012

@margareta76 uz ste pokrstili? my budeme krstit az v strede aprila 😉

margareta76
27. feb 2012

@libka1: Ano uz sme krstili, koncom januara. Maly sa drzal prespal takmer cely obrad 😉

libka1
28. feb 2012

@margareta76 super 😉 stale tak dobre pribera? hod nejake foto nech sa pokocham, uz si sa davno neozvala...
asi mas zaberak s 3 drobcami 😉

margareta76
28. feb 2012

@libka1 Zatial mu stale chuti papat, akurat vcera sme boli na poradni a mal resp. ja som si zapamatala vahu 7850g a manzel 7950g (64cm) 😉 ale hlavne, ze mu stale chuti papat 🙂 Na diskusiu chodim pravidelne, denno-denne, len nie vzdy je chut a cas pisat (asi tak ako pises, deti su 3 moc casu na relax nie je 😉 A vy ako? Ako sa vam dari? Ako rastietie?.... Budem sa snazit urobit nejake foto 😉

libka1
28. feb 2012

@margareta76 tak sa drzi chlapak, nas ma stale o kilo menej a to mam niekedy no problem uz nosit co sa mi zda velky 😅 sa musis narobit s nim ked ma 8 kilo 😀
my sa mame super, tesime sa z neho a bodaj by ostal takymto babatkom co najdlhsie, je taky zlaty 😵 😵

libka1
28. feb 2012

🙂

mia.k
29. feb 2012

@pusinqa ďakujem. 😉
@libka1 aký je úžasný na tej fotke, jújha krásne bábeno!!! 😲
@margareta76 ty máš teda poriadneho cvalíka doma! Musí to byť makačka s troma šintríkmi,ja mám dosť čo robiť pri dvoch. Teraz mám Bena stále doma,lebo má už tri týždne dráždivý kašel,tak nechodí do škôlky,no a nervičky mi práskajú vo švíkoch, lebo Ben nechce nič jesť a Filip tiež začína štrajkovať s jedením,tak celé dni nič iné neriešim,len ich jedenie. už mi z toho začína hrabať. 😝 dnes mi obidvaja vygrcali obed,ktorý som do nich krvopotne dostala a to pritom nezjedli ani polovicu. Ja už neviem čo s nimi.
Inak včera sme boli v TT na neurológii na kontrole a ideme cvičiť Vojtovku. Filip sa už dávno mal stavať na nohy a on nič,ani náznak. Ešte sa nevie dať ani na štyri,ani sám posadiť, tak som zvedavá, či nám to pomôže.

dulkagabulka
29. feb 2012

Dalsia beseda.... tentokrat o sprevadzajucej osoby pri porode
http://www.zenskekruhy.sk/index.php/akcie/pozyv......

pusinqa
29. feb 2012

@mia.k som aj na teba myslela že ako ste dopadli s filipkom, držím palce nech sa to čím skôr spraví a s jedením veru je to zaberák to verím

kankam
29. feb 2012

@mia.k aj ja som sa ťa chcela spýtať, že ako ste dopadli, tak budem držať palce, lebo ďalšie starosti navyše 😔 , hlavne nech to zaberie ...

kankam
29. feb 2012

@libka1 zlatý tam je 😉 a nech mu tá bábätkovská pohoda vydrží ... 😉

margareta76
29. feb 2012

😵

libka1
1. mar 2012

@mia.k drzte sa s tou vojtovkou, moje krsna o 10 dni mladsie ako Filipko sa zacalo plazit asi 2 tyzdne dozadu, na nohy sa vobec neberie a stvornozky tiez nevie, na sedenie ani nepomysli, aj ked ju posadia tak sa zvali, takze hadam to nebude take kriticke lebo ju zatial neposlali nikde... ale radsej spravit 100 veci zbytocne ako nieco zanedbat, drzim palce 😉
@margareta76 sladky je na tej fotke, takto nevidiet ze je taky papajko a velke babo 😵

ja mam tiez evicku doma lebo mala strasny kasel, ale uz sa jej to trochu zlepsuje, ale zato to od nej asi nachytal drobec, lebo ma teplotu a hnusny kasel.. my dnes palime k lekarke pre istotu, nech viem na com sme, aj ked ja mam podozrenie ze to moze byt aj zo zubov, podla mna mu idu zuby uz, aj ked sa mi to zda priskoro, dnes ma presne 4 mesiace... teraz mi akurat zaspal, sme hore od 3, chudak je taky nesvoj, aj ked ma dudlik v puse este si tam napcha aj palec k nemu ☹ a nurofen mi vypluje, tak mu ani teplotu moc neviem zrazit...

margareta76
1. mar 2012

@libka1 Mne on ani v beznom obleceni nedojde nejako velky, iba vtedy, ked ma tesne oblecenie alebo ked je nahy, tak vtedy je taky guľko 😵 A inak ti dvaja starsi v jeho veku boli rovnaka vahova kategoria 🙂
@mia.k Ja mam tiez znamych, ktorych maly syn nemal velky zaujem o chodenie. Do jedneho roku iba sedel, vobec sa nestaval na nohy, nestvornozkoval a zrazu si to rozmyslel 🙂 a snad do dvoch tyzdnov behal. Myslim, ze s nim boli tiez na neurologii. Proste to na neho prislo 🙂 Drzim palce 😉

libka1
1. mar 2012

@margareta76 tak na nahaca ma aj nas pekne jaternicky, tak si viem predstavit vasho 😀 my ho uz nespraceme do vanicky coskoro... 😝

mia.k
1. mar 2012

Ďakujem vám za držanie palcov,v utorok ideme na rehabilitácie,kde nám ukážu ako cvičiť. Snáď to zvládnem,lebo raz som bola na takomto cvičení s neterou,ked bola ešte malá a normálne som sa tam rozplakala. ☹ 😅 Nie je to nič príjemné.
@margareta76 pekná fotečka,len je tam z chrústika málo vidieť. 🙂 Prihoď aj takú bezdudkovú a bezčiapkovú.
@libka1 no dúfam,že miško nebude chorý. Zúbky to už môžu byť,oni rastú už ževraj 40 dní pred tým ako vylezú. Držte sa,toto je blbé obdobie,kedy je najnižšia imunita. Ja som myslela,že Bena dám aspoň dnes do škôlky,lebo majú karneval a masku má kúpenú už od vianoc a mal to byť jeho prvý karneval,tak sme sa naň tešili,ale nemôžem ho s takým kašliskom poslať do škôlky. ☹

mia.k
1. mar 2012

@libka1 inak ak by mal Miško vysokú teplotu a nepodarí sa ti mu dať nurofén,tak daj kludne polku čípka paralénu. Ja ten nurofén ani nepoužívam,praktickejšie sa mi dáva čípok. Ten je myslím od 7kg,ale ak ešte nemá tolko,tak trocha z toho čípku odkroj.

libka1
1. mar 2012

@mia.k uz ma presne 7 kg, dik za radu.. ja som si dneska u lekarky prisla jak sibnuta lebo som na nu vyrukovala s otazkou ze ci neexistuje nieco ine na teplotu ako sirup, ze mi to pluje... ona na mna kukla jak na martana a ze sak cipky 😀 ja som normalne zabudla ze existuju cipky 😅 tak mi hned predpisala panadol baby a k nemu diazepam 😝

mia.k
1. mar 2012

@libka1 he,ty si dobrá, že si zabudla na čípky! 😀

libka1
1. mar 2012

@mia.k no zabudla 😅 ale aj s cipkami sme dopadli neslavne, do minuty sa mi vykakal a ja teraz neviem kolko sa mu vstrebalo a kolko nie a kedy mozem dat dalsi kedze teplota mu stale neklesla 😝 dnes nie je nas den ☹ a noci sa desim najviac ☹
zajtra mam do skumavky chytit moc, tak to uz vobec neviem ako sa mi podari, pre istotu som kupila ten sacik, ale dali mi skumavku, ze do toho to mam doniest 🙄

mia.k
2. mar 2012

@libka1 no ako ste dnes pochodili u dr? Inak ten sáčok na moč je praktický,mne sa tam podarilo chytiť moč v pohode na prvý krát. A teplota čo,neklesá? Či to nemá ešte reakciu na očkovanie. Na kolký deň od očkovania dostal teplotu?

kankam
2. mar 2012

@libka1 ja myslím, že keď sa ti do 1 min vykakal tak sa toho vstrebalo min.Skúsila by som ešte dať aspoň niečo a ten sáčok čo spomína @mia.k som mala aj ja pre ninku a dalo sa to aj bez pipíka 😉 . Inak nič moc s takým malým bábom, už som pomaly zabudla aká to je neistota a nervozita, keď nevieš čo mu je, nepovie ti ...

@mia.k držím ti palce, možno ozaj sa mu len nechce a nazar bude všetko robiť, ale zasa ako píše libka, lepšie je nič nezanedbať ☹ , kamoška cvičí s malým vojtovku, lebo mal v brušku vykrútený krk a ona to stále zle znáša hoci to cvičia už 4 mes. ...
@margareta76 zlatý chlapček 😉

libka1
3. mar 2012

@mia.k
@kankam tak ja som do toho sacku nechytila nic, asi som mu to nejak zle nalepila 😅 potom som zhruba 2 hodiny sedela s nim na kolenach, skumavka nastoknuta na pipiku a ked som uz zacinala byt celkom zufala tak cvrkol 😅
v moci nenasli nic, CRP neukazalo nic, vraj je uplne zdravy 😝 v noci mal zase 38,5 a priserne kasle chudak, po kazdom zakaslani sa rozplace 😔 ockovali nas v utorok minuly tyzden a ochorel stredu tento tyzden, tak neviem ci to moze byt z ockovania, sestricka hovorila ze reakcia na ockovanie je do 24-48 hodin, to ale nemal ziadnu v tom intervale, ani zvysenu teplotu nemal 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre