Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
7. dec 2012

@margareta76 ahoj, ako zijete s drobcom? este je stale lenivy chodit? 😀 nas len obchadza nabytok a raz som ho capla ako presiel sam par krokov, ale to zabudol ze sa nicoho nedrzi 😀 inac sa boji a ak ostane stat niekde v priestore hned krici o pomoc 😀

margareta76
7. dec 2012

@libka1: Ahoj. Maly asi mesiac (necely) uz beha sam, je to super, uz ho nemusim aspon nosit na rukach 🙂 Inak teraz ako starsi synovia chodia do skolky je doma nuda, uz sa neviem dockat ked pridu zo skolky domov 😀 Ked boli doma aj den mi skor ubehol a teraz sa mi tak straaasne vlecie, uz aby bolo aspon teplejsie vonku 🙂 S papanim problemy nemame, najviac ma mrzi, ze maleho uz nedojcim - nechcel ☹ A vy pijete este mliecko materske?
Este by som sa Ta rada spytala (neviem, ze ci si dobre pamatam), tento rok prosim nemas na predaj orechy? Mozno sa mylim, ale mam pocit, ze minuly rok si mala nejake na predaj. Ak som to poplietla prosim prepac 😉

libka1
9. dec 2012

@margareta76 ahoj, tak nas spravi asi 4 kroky sam od vcera a potom vola o pomoc, alebo sa rychlo niecoho chyti 😀 este sa koji, par tyzdnov este chcem vydrzat a potom by sme to uz zrusili, lebo noci mame perne 😝 co sa tyka jedenia tak kym dcerka zje pol banana on zje dva 😕 ked vidi niekoho jest hned je pri nom a zobre 😅
tie orechy si pamatas dobre, to som predavala takym babkam od nasich z dediny, oni to tam nevedia popredat, ale tento rok vobec neponukali, tak asi sa im neurodili, alebo im to predal niekto iny ...
inac dobre ze sa s jednym dietatom nudis, ty si nejaka akcna 😀 ja sa vzdy tesim ked je mala v skolke ze mam jedneho drobca len, skoro vobec nespi a stale mi je v patach, tak nudit sa nestiham 😝 vacsinou fungujem len jednou rukou lebo na druhej mi visi on 😀

pusinqa
9. dec 2012

vraj bol slabý rok na orechy tuším

margareta76
11. dec 2012

@libka1: Drzim palce pri chodeni 🙂 Skoda, ze orechy nie su, snad niekde zozeniem, inak dakujem za info.
Nie som ani taka akcna, len som bola zvyknuta, ze dom bol plny smiechu, kriku, akcie... a potom mi ten den aj rychlo usiel a teraz len sledujem hodiny, ze kedy uz bude konecne 15:00 aby sme boli uz vsetci doma 🙂 Nas najmensi je zato teda riadny spac 🙂 Spi 1 1/2 az 2 dopoludnia a to iste aj popoludni. Chodime spat okolo 20:00 a vstavame okolo 8:00 😵 V noci nepapa, takze az na nejake prehadzovania sa zprava do lava (a naopak) a prikryvanie a odkopavanie sa spime celu noc. Manzel sa mi smeje, ze to ako ja musim byt oddychnuta a vyspata pri 3 malych detoch mi ani nikto neuveri 😀

libka1
11. dec 2012

@margareta76 tak to ti je co zavidiet 😉 ja som dost navyspata lebo v noci sa furt koji, teraz ma aj sopel tak je nervny 😝 a cez den spi max. 2 hodiny, to som spokojna ked tolko pospi... rano vstava medzi 5-6, ako kedy, vecer chodieval spavat o 8 ale teraz sa to nejak kazi... dufam ze to je len kvoli tym soplom a vratime sa do starych kolaji...

libka1
11. dec 2012

kocky neviete o niekom kto predava lyziarsku vystroj zhruba pre 5-rocne dieta za nejaku rozumnu cenu? ak o niekom viete pisnite mi do IP, chcem dcerke kupit komplet vystroj ale nechcem kupovat novu, lebo to je na par pouziti... dakujeeeeeeeeeem

mia.k
11. dec 2012

@margareta76 ja mám orechy na predaj. Koľko kg. by si potrebovala?

mia.k
11. dec 2012

@margareta76 inak super,že ti malinký takto pospí a že si oddýchnutá,to je potom človek aj taký milší a trpezlivejší s ďeťmi,ked nie je unavený,alebo vystresovaný. Ja sa tiež nemôžem nejak sťažovať, Filipko je zlatý,len máme problémy s jedením,tak ako aj so starším synom. Proste my sa toho nejdáctva asi nikdy nezbavíme. 😝 Ale zase si vždy poviem,že hlavne že sú zdraví.

margareta76
12. dec 2012

@mia.k: Ahoj. Si strasne zlata, ale medzitym som uz poprosila mamu a ta mi slubila, ze mi zozenie. Dakujem velmi pekne za ochotu. Ak by nahodou bol s orechami nejaky problem, urcite sa Ti ozvem. Este raz velmi pekne dakujem 🙂

mia.k
13. dec 2012

@margareta76 nemáš zač. 😉

libka1
13. dec 2012

@pusinqa ty ake brile si na fotke nahodila 😀 seriozny look 😀

pusinqa
13. dec 2012

@libka1 hej hej to mám novinku ale na vonku ešte nenosím kým celkom nemusím 😉

ciarka
14. dec 2012

@pusinqa- podla mna ti tie okuliare velmi pristanu!

mia.k
15. dec 2012

Dávam do pozornosti ciarkin pas, ja už som gratulovala. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pusinqa
15. dec 2012

@ciarka jéj gratulky, tak vám bude veselo .-)

ciarka
16. dec 2012

@pusinqa - dakujem!!!!!!bude nam veselo. 😉
@mia.k - tiez este raz dakujem!

mia.k
16. dec 2012

@ciarka ja som strašne rada,že nám pribudne ďalšie babulko do partie. 😉

ciarka
16. dec 2012

@mia.k -si zlata!!!

kankam
6. jan 2013

@ciarka gratulujem k tehu,drzte sa 🙂 🙂
@pusinqa fakt si taka sik s nimi
Inak vas vsetky pozdravujem,naplanujme to stretko niekedy 🙂

kankam
6. jan 2013

@libka1 drzte sa nech mate skoro dobre noci 🙂

libka1
6. jan 2013

@kankam dakujem, mame to tak striedavo, raz sa to musi zlepsit, uz ho chcem odstavit, len este neviem ako 😅 a zase zarabat mlieko v noci sa mi nechce, tazko povedat ci sa koji od hladu alebo len potrebuje pritulit 🙄

@ciarka gratulujeme 😉

elje
6. jan 2013

Ahojte, najde sa tu niekto kto navstevuje ambulanciu MUDr Kubranskeho? Chcem sa spytat s ktorym Dr. ste najviac spokojne kedze ich je tam viac... Stvrtky byva myslim Dr.Lajda a je celkom v pohode (aspon sa mi zdalo, ze ma aj pocuva), ale teraz je tam aj novy Dr. (myslim, ze ma utorky) a ten sa mi nepacil, nemala som z neho dobry pocit... Podelte sa o svoju skusenosti, budem vdacna 🙂

exupery
7. jan 2013

Ahojte,viete mi poradit nejakeho detskeho psychology v HC,teda ci aj vobec nejaky je,dakujem

ciarka
7. jan 2013

@kankam -dakujeme!!!!!
@libka1 - dakujeme!!!!!

A kedy chcete dat stretko???

@exupery - neviem ti poradit, nepoznam nikoho.

mirel
7. jan 2013

@exupery
ahoj, neskusala si cpppap v hc?

exupery
7. jan 2013

@mirel a to je co?

mirel
7. jan 2013

@exupery
prepac ja som si az potom uvedomila ze som napisala skratku. cpppap = Centrum pedagogicko-psychologickeho poradenstva a prevencie. su tam psychologovia, je to bezplatne a isto ti pomozu ked sa potrebujes poradit, pripadne ti pomozu inak...najdi si kontakt na nete a zavolaj si tam a oni ti daju termin. neviem coho sa tyka tvoj problem ale mozes prist aj bez dietata....

pusinqa
8. jan 2013

@elje ja som chodila k červenkovi ale ten prístup nejako nič extra, každú odpoveď bolo treba z neho ťahať, teraz chodím k lajdovi ale tak bola som len na preventívku a sa mi zdá v pohode, ako sa volá ten nový nevieš? toho posledného som tam len raz videla tak neviem

babatko88
8. jan 2013

Babuľky, predám Nutrilon 1 - od narodenia, exp. 8.3.2013 a 2x feniklový čaj Sunarka, exp. 22.12.2013, všetko nové neotvorené, nemá niekto záujem?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre