Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
4. aug 2009

ach jaj ☹ hadam si to vynahradite na hronci ... skoda ze to takto dopadlo 😒
dnes je pod mrakom, ak budeme mat stastie tak takto ostane cely den, joj to ja mozem taketo pocasie po tych horucavach 😉 😀

mia.k
4. aug 2009

Stani teda to ste mali dovolenku! Chudiatka. ☹ Tak nech deti rýchlo vyzdravejú a snáď si to ešte toto leto vynahradíte.

libka1
4. aug 2009

ben chrni, ze tu flamujes?

ciarka
5. aug 2009

babule ahojky,my sme sa vratili v sobotuB z dovolenky, bolo super.Boli sme v Liptov.sielnici,teraz som ja chora a v sobotu ideme na svadbu.

ciarka
5. aug 2009

kam isla na dovolenku kankam?

mutter
5. aug 2009

Ahojte maminky. V nedelu sme boli konečne prvýkrát na kúpalisku, lebo moji chlapci kašlú stále i v lete. Tešili sa, ja som sa trochu spálila. 😀 To počasie je niekedy ako v apríli, raz prší a raz je horúco. Momentálne sa snažíme nájsť si väčší 3 alebo 4 izbový byt alebo dom, zatiaľ len do prenájmu. Neviete o niečom i v okolí Hc? Chceli by sme už konečne aj kupovať, no zatiaľ nevieme, či dom alebo byt. Pre deti by bol lepší dom s dvorom, ako u babky, no deti raz vyrastú..? Tak sa majte zatiaľ. Pa

libka1
6. aug 2009
mia.k
6. aug 2009

Všetci tu dovolenkujú,len ja sa nikam tento rok nechystám akurát len k našim do PN. My by sme chceli ísť niekam na dovolenku až na budúci rok,dovtedy sa snáď naučí Benjamín jesť normálnu stravu.
Mutter ja keby som si mala vybrať,že kam ísť bývať,či do domu,alebo do bytu,tak jednoznačne do domu.Mala som možnosť žiť aj na dome aj v činžiaku,ale tá kvalita života na dome sa nedá vôbec porovnávať s bývaním na činžiaku.A hlavne pre deti je to super.A keď deti vyrastú a odídu,budeš mať viacej času na záhradu a zveľaďovanie si domčeka.To je môj osobný názor,ale ty si sprav samozrejme ako ty uznáš za lepšie. Želám ti,aby si sa správne rozhodla a svoje rozhodnutie nikdy neolutovala. 😉

ciarka
6. aug 2009

mia.k-ako sa mas?

kankam
6. aug 2009

ahojte babenky 😉

nie som online, ale sú tu 2 pc k dispozícii, tak som na príjme 😉

akurát sa nám už tretí deň nedarí s počasím, už sme dneska boli na nervy, lebo taký čas že chvílu teplo a chvílu zima na dlhý rukáv a vestu a medzi tým dážd ... takže trochu nám to urobilo škrt cez rozpočet, vymýšlali sme program na taký čas, ešte že tu je aj detský kútik, tak už sa nina šmýka na šmyklavke sama a vychádza na ňu v prostismere ... 😀 😝 😀
ale mame aj problémy zuby a s tým spojená strašná zápcha až plač čo sa nemohla a teraz už druhý deŇ SRáKOTINY ....

BUDEME DO SOBOTY, POTOM PRIDáM FOTO PA

libka1
6. aug 2009

nieze si mala preserie dovolenku 😀 tu stale svieti slnko dnes, teda teraz uz nie,ale cez den, len trochu viac fukalo, hadam sa Vam to zlepsi, to je pliaga, nevyhovujuce pocasie na dovolenke 😝

kankam
7. aug 2009

tak trochu libka 😝 ale s malou sa ja tak ktovie kde nedá ísť lebo buď spí, alebo má spať keďže spí tak ešte 2 x denne
ale dnes sa vyčasilo od rána tak sme boli doobeda na kupku a ideme aj poobede(máme celodenný a penzión za plotom tak sa dá, že nemusí byť na slnku) a možno ešte zajtra stavíme v bešeňovej ako sa podarí

inak nebanujem ten dnešok to napraví a pôjdeme domov s dobrým pocitom ...

akurát nina je z tých zubov hotová, teraz má taký sklený pohľad, len by sa mojkala a pestovala .... 🙄

mia.k
7. aug 2009

Ahojte.
ciarka dobre sa mám a čo ty,už som ťa dávno nevidela,čo už nechodíte von?
kankam to je smola s tým počasím,tu je ale pekne,no čo už,tak si to ešte aspoň dnes užite.A tie Ninkine zuby, s tým sa musí rátať keďže teraz im idú vkuse neaké zuby.Už som zvedavá čo a ako bolo,potom musíš podrobnejšie porozprávať. Môj manžel práve kôli tomu,že Benjamín ešte dosť veľa spí a každú chvíľu musíme riešiť jedenie nechce ísť tento rok nikam na dovolenku,lebo by sme väčšinu času aj tak strávili v hoteli.Moc sa s ním toho ešte podnikať nedá.

stanka26
7. aug 2009

ahojte.

tak nás čaká tieto prázdniny ešte jedna dovolenka.Pôjdeme na hronec a dúfam že to tam strávime lepšie ako v MEderi.
Momentálne šimi ešte pokašliava,choroba sadla aj na mna,mám zápal krčnej chrbtice a nemám hlas tak príšerne ma bolí hrdlo.

Mutter jednoznačne odporúčam dom,lebo podľa mna činžiak je o ničom.ja som vyrastala na dedine v rodinom dome a na činžiaku bývam už 4roky a stále si neviem zvyknúť.A je výhoda že deti ty nikam neutečú ked máš dvor.

libka1
7. aug 2009

ejha, normalne lazaret stanka, skore uzdravenie 😉 neboj, na tom hronci si to urcite vynahradite.
ja sa na tu dovolenku tesim a kvoli spaniu a jedeniu neist na dovolenku mia je hriech 😀 vychrni sa aj v kociku a zjest moze aj vyzivu 😉 ale ved o tom sme sa uz bavili 🙂 ja verim ze my si tu dovolenku uzijeme!!! no uvidime, hadam som nezakrikla 😉
mutter asi tiez by som volila dom, v dnesnej dobe uz take velke rozdiely cenove nie su byty vs. dom, takze jednoznacne, aj ked zas je s takym domom vela starosti 😅 v kazdom pripade moj plan je zhruba o takych 10 rokov mozno aj neskor byvat v dome... momentalne je to takto maximalne vyhovujuce, kedze u mna ked dom tak len na dedine a to by bolo s detmi zlozite 😉

libka1
7. aug 2009

este dodam ze ja som cisto cinzakove dieta, a teraz az zistujem ako sa nasi prestahovali do domu ze ake to je vynikajuce, takze viem objektivne porovnat a myslim ze nie je o com... dom ma ovela viac vyhod. momentalne by som dom volila ale len kvoli tomu uzasnemu volnu a vybehu pre dieta, inac cinzak docasne splna moje kriteria dobreho byvania 😀

mia.k
7. aug 2009

Stani,no máš to pestré... Želám ti skoré uzdravenie,aby si si aspoň tú druhú dovolenku užila. Akosi tie choroby chytajú dovolenkujúcich. Aj ciarka bola s malou chorá aj Stanka so Šimonkom. Kankam vy ste zdraví?Snáď to nechytí aj vás.
Ja zajtra odchádzam k našim do PN a plánujem tam zostať budúci týždeň,tak sa tu zatiaľ mávajte.

kankam
8. aug 2009

ahojte, už sme doma, a ja som nachcípaná a bolí ma hrdlo, ani som v noci nemohla spať - môžeme si podať ruky stanka aj s čiarkou 😠 🙄 , budˇma ofúklo na kupku včera, alebo som si zabarila hrdlo s pivom večer, neviem ... 🙄 🙄 🙄 dúfam, že mi to prejde rýchlo a nina to nedostane ...

inak dobre, akurát cesta otras, lebo poobede nina nezaspala v aute ( teda zaspala asi na 5 min) a potom bola urevaná až hrôza ... tak sme mali prestavky a nejako sme došli

mia mám názor ako libka ja som sa tiež tej dovolenky obávala a tiež sme nejako strašne nechodili po výletoch viac menej len cca 10-15 km od penzionu a tak ale tak to má väčšina ľudí(sme tam boli 4 také rodinky bolo tam aj 8 mes. bábo) a sme tam bola nina aj na keksoch a nevadilo 😝 , hlavne že sme si oddýchli a boli spolu a ja nič nemusela robiť ... 😀 😝 😀 😉 🙂 😉 takže mohli by ste to skúsiť aspoň na pár dní, ja teda neľutujem ....

a mutter dom by som brala aj ja keby som mala výber ako ty a nemala kde bývať tiež by som šla radšej do domu, deti tam musia byť šťastnejšie, čo sa týka výbehu 😀 jar-jeseň ....

kankam
8. aug 2009

ps hipku zjedla, síce s ofrflaním 😀 , ale zjedla,(2 hipky, tretiu som doniesla domov) ale inak jedla aj halušky, aj všeličo čo my a raz som si dala pstruha na rošte (skoro som odpadla za tú cenu)ale tak ho praštila do seba, že mi to ten pohľad vynahradil 😝 😝 😝 (som myslela na teba mia, že si to benovi varila a ofrflal ti ho)
takže dalo sa to aj so stravou - polievky a potom cestoviny, zemiaky a sem tam nejaké mäsko

libka1
10. aug 2009

no teda to mi moc dobre perspektivy nedavate...je tu vobec niekto kto bol na dovolenke a neprisiel chory?? 😅 ja uz sa tak tesim 😵

kankam
11. aug 2009

nechcem strašiť libka, ale ja som dostala aj nádchu jak šlak, našťastie už ustupuje 😉 ale nina dostala horúčky zasa 39 už druhý deň, ale dávam jej nurofen čípky a lepšie ako paralen, hned jej to klesá aj nov bola pokojná až do 05 h to pila mlieko a mala zasa nad 38 tepl, tak som jej dala.ale k večeru jej to stúpa na 39 uz 2-hý deň ... zubiská jedny ... 🙄 🙄 🙄

kankam
11. aug 2009

a kam idete libka, neboj ty máš malú odolnú malú, len aby vám počasko vyšlo ... 😉

stanka26
11. aug 2009

nazdárek. poslušne hlásim že choroba nás pomaly a isto opúšťa-konečne. 🙂

zajtra pravdepodobne odchádzame k našim,cez víkend sú v Chtelnici hody,takže super.Sabínka je u našich už od nedele takže mám doma trochu pokoj,no ale zas sa netešte až taká výhra to nie. 😀
Malujeme izbu,teda našu budúcu spáľnu tak zas máme bordel 😉 dú fam že to dnes dáme všetko ešte do kopy a konečne budeme mať sami izbu my a deti svoju takitež.

ozaj, ešte sa vás chcem spýtať,spia vaše deti samé v izbe alebo ešte svami? Ja ich chcem už odstaviť aby boli sami vo svojej izbe,tú našťastie malovať nemusím.Aspon bude menej roboty.

ako som čítala tak fakt každá z nás prišla z tej dovolenky chorá...

kankam
11. aug 2009

stanka tak máte čo robiť s tým malovaním, aspoň sa ti obe deti nemotajú pod nohami ... nine už je tiež trochu lepšie, na večer má ale vždy 38 a viac aj teraz má už 38, ale vôbec už nie je umrnčaná a aj cez deň spala viac ako obvykle, asi je taká zmožená a hladala som jej vpredu dole zub a viete čo som objavila , keď ma konečne pustila do pusy ? 😀 😀 😀 hore vzadu 2 zuby - vyšli jej naraz 😀 😀 😀 😀 tak už vieme čo sa deje

želám príjemné hody, moc sa neprepapajte a aj oddychujte 😉 🙂 😉

kankam
11. aug 2009

nina spí s nami, máme dole bok postielky a poctivo tam spinká, a je aj pri mne, keďže u nás nie je 3-tia izba - detská tak asi aj dlho bude spať s nami v izbe, lebo zatiaľ neviem ako vyriešime 3-tiu izbu ...
ale u vás si myslím, že je najlepší čas, kedže sabinka je už väčšia a šimi sa nebude cítiť sám ...

libka1
11. aug 2009

ahoj, no uvidime ako to dopadne u nas, my ideme do podkopnej lhoty pri zline 😉 ale az posledny augustovy tyzden, tak sa uvidi 🙂 mame v plane pozriet zoo v zline, luhacovice, a este par drobnych vyletikov 😉

my sice izbu pre malu mame, ale nemame tam este postel a ani si neviem velmi predstavit ze by som ju uz dala do inej izby, uz spavala celu noc predtym ale teraz minimalne raz pyta v noci mlieko 😅 nechce sa mi behat cez cely byt 😅 a aj sa na nu rada divam ked spinka, zatial sa nevyrusujeme, tak uvidime dokedy to takto potiahneme, ale do 2 rokov urcite, a mozno aj dlhsie ked nepride druhe babo 😉

stanka26
11. aug 2009

no konečne vymalované,okno umyté aj podlaha.všetko je na svojom mieste.
konečne máme vlastnú izbu my a aj deti.
zajtra ešte prehodíme nejaké tie skrine a mám s malovaním hádam na takých 5 rokov pokoj.

mausy21
11. aug 2009

ahojte...
konečne sme zaspali,sme na odvykacej kure pestovania 😉
dnes sme to zvladli celkom slušne len 2 krát sa pestovala,potvora malá bo to čo už robila bolo neznesitelne,stale na rukach ani do kočika nie ani na prechadzky no sila

stanka tak gratulujem k izbičke a ako ste malovali aku farbu?

libka1
11. aug 2009

no to som aj ja zvedava ze aku farbu 😉

mausy21
11. aug 2009

asi niekam odplavala ked nepiše...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre