Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
25. máj 2010

libka a kde sú tie slúbené fotky? 😠

kankam
26. máj 2010

ahojte, ďakujem za gratulacie 😉 😉 😉 , ono to nie je také zasa dobré ako na prvý pohľad 😀 😝 😀 , takže postupujeme pomaly, úspech rovnakého charakteru sa totiž nedostavil viac krát, ani som to vlastne neočakávala, ale keď má plienku, tak sa ju niekedy pokúša dať dolu a vymrdzuje sa že "kako", ale keď sa jej opýtam či pôjde cikať na nočník tak nie, tak to nesilím, myslím, že mesiac-2 tomu dáme a postupne to pôjde ... 😉 😉 😉

to čo tu máme monzún, mám pocit, že sa mení pásmo a už nie sme mierne, ale to kde bývajú obdobia dažďov (neviem ako sa mu nadáva) to zasa bude úroda tento rok ... ☹ 😒 ☹

libka1
27. máj 2010

úroda komárov 😝
mia 😅 dnes vecer! slubujem!

laluchova
27. máj 2010

ahojte, aj mne to počasie už lezie na nervy...von chodíme len pred ytovku, lebo na prechádzku sa moc neodvážim, krupobytie je u nás za spoledné dni časté....
a to cikanie, kankan skute velké wc, Tamarke sa tam veľmi páči a chodí tam už aj sama, akj ked ja som stále v pozadí a kontorlujem...vylezie si sama na wc za pomoci stupienka...stiahne tepláky nohavičky a šup...utrie sa a oblečie...ale nmiekedy jej to nejde, tak sa zlostí...myslím pri to obliekaní vyzliekaní všetko by robila sama a aj ked jej to nejde...

libka1
27. máj 2010

ja som to predvcerom schytala cestou z roboty... v tom najvacsom lejaku, bez dazdnika, prisla som domov ako keby som padla do vahu, a to vobec neprehanam, vyzliekat som sa musela vo vani... 😀 vsetci sa skryli, len ja som myslela ze to nie je take zle a prejdem... a potom ked som zistila ze je to take zle a budem total mokra uz nemalo zmysel sa skryvat... 😀 tenisky som este dnes rano mala stale mokre co nevedia vyschnut odvtedy😝 tipujem ze tak napozajtra budu pouzitelne 😝
chudaci s vytopenymi domami, to musi byt hroza 😔

kankam
27. máj 2010

aj ja ich teda ľutujem a nemusíme ísť ani ďaleko, nitrianska bola pekne pod vodou, z družstva ich to tak vytápalo, ako dávali v správach, ešte dnes tam bolo blato ... A ty si libka dobre schytala, r. to s ninou včera stihol tak, že vošli do bytu a rozpršalo sa tak mala fakt šťastie ...

laluchova ani záchod jej nič nehovorí, urobila som to ako libka dávam jej čas, tak chodí s plienkou a keď začne hovoriť, že má kako, tak sa ju snažím dať cikať a potom nechať na volno, ale keĎ nechce tak jej nechám plienku a neriešim ....

dnes sa varovala nina 1 x u babky celý deň a len 1 x na mňa spýtala a večer nechcela ísť domov 😀 😀 😀 a ja som tááááák makala celý deň -žehlila a veci tomu podobné, ale psychika oddýchnutá 😵 😵 😵 😵

mia.k
28. máj 2010

kankam prídi sa aj k nám psychicky odreagovať-mám tolko žehlenia,povarujem ti Ninku zatial... 😀
Idete niekto cez výkend na letecký deň do Piešťan? My asi zajtra pôjdeme. Uvidíme,ako to šušnák zvládne...

libka1
28. máj 2010

ohluchnut mozem aj doma ked si pustim hlasnejsie radio, ani ma nenapadne tam ist 😅 neznasam vsetky hlucne "sporty" 😝

kankam
29. máj 2010

mia 😀 😀 😀 neviem či sa tá moja kopa dá niečiou porovnať 😀 😀 😀 , ale už je preč čo ma nesmierne teší a neviem či by si ninu po 1 h nevrátila 😀 😀 😀 , lebo svokrovci za ňou behali vonku obaja a mali dosť a 1/2 činžiaku nechápala, že nina má len 2 roky a nie viac. včera bol s ńou mm celé poobedie - mala som stretávku zo strednej školy (bola super) a celé poobedie behala a večer bolo 22 :00 a ju zasa nebolo možné dostať do postele - duracelku jednu ...

libka ani ja to nemusím, síce lietadielka pekné, ale myslím, že hluku si užijeme aj v hlohovci ako tu budú prelietať, veď už včera to bolo cez obed ...

laluchova
29. máj 2010

ahojte
tak počasie sa nám konečne na chvíľku upravilo je nádherne...tak si ajmy užívame vonku a vonku a piesok a tak...
a letecký deň???veru aj ja sim yslím že je to pre dieťa dosť hlučné!!!a prelety budeme aj tak dosť počúvať!!!!

libka1
29. máj 2010

my sme boli na bojnej... ako vzdy vydareny vylet 😵 to je istotka 😉

mia.k
31. máj 2010

tak my sme boli u našich v Pn aj v sobotu aj v nedelu,tak sme si užili dva letecké dni. Je pravda,že v ich veku to ešte nie je vhodné chodiť na celý deň na letisko a počúvať ten hluk.To by som ani ja veru nešla.My ale máme tú výhodu,že naši bývajú pri letisku,takže sme to sledovali zo záhrady. A ja som sa odreagovala prácou v záhrade.
libka ty slubotechna,kde sú tie slúbené fotky? 🙄

kankam
31. máj 2010

😉 😉 😉 mia, nejako všetky relaxujeme fyzickou prácou 😀 😀 😝 dúfam, že si to veľmi nepreháňala na tej záhrade ...
ja sa chystám najbližšie na upratovanie pivnice, keď bude nina na varovke ...

libka1
1. jún 2010

no asi sa musim pridat 😝 s velkou nechutou ale budem musiet umyt okna 😔 😔
mia nieco som pridala, ale uz neviem co som chcela pridat 😀 mne sa paci ta 2 s tym bicyklikom a narodeninove ostatne mam na facebooku ak chces kuknut, tie su tam uz davno 😉
evka isla po dlhej dobe k babke, lebo ju nema kto tento tyzden varovat, za chvilu im idem volat ako prezili noc, ja som skoro celu nespala, uz nezvyk 😝 4 mesiace sa stadeto nepohla... uz aby bolo pol 7, skor volat nechcem 😝

kankam
1. jún 2010

tie fotky sú super libka, na tej s bicyklíkom je úplná dáma a vyzerá tak skoro na 3 roky 😉 , ale super je aj tá v tej tráve, to je taká pekná skoro letná fotka.... len či sa toho leta aj dožijeme pri tomto monzúne zasa, že do piatku máme postarané .... 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ 🙄 🙄 🙄 🙄

kankam
1. jún 2010

inak to s tým nespaním ti verím, ja by som tiež nespala keby so mala malú preč, ja keď som ju dala minulý týždeň 1 x na celý deň, tak som chvíľami mala strašnú nervozitu a chvílami som sa strašne tešila a potom som z toho aj na wc posedela 😀 😀 😀 z nervozity ...

mia.k
1. jún 2010

libka zlatunké fotečky a na tej s tým bicyklíkom je ozaj taká velká slečna už... 😉 Takže Evka sa tento týždeň varuje? To chápem tú nervozitu,neviem či by som to zvládla celý týždeň Bena nevidieť.

Inak laluchova a janetina želám vám všetko najlepšie k dnešným meninám, a všetkým detúrencom všetko dobré k ich dnešnému sviatku. 😲 😉

fattamorgana
1. jún 2010

baby, kde sa dá v HC kúpiť tehu oblečenie? konkrétne rifle. ďakujem.

memory
1. jún 2010

no asi ani nikde,ale skus v obchode na namestí oproti kostolu tam na rohu je taky obchod hore po schodikoch
ma to p.Uhrovčiková

memory
1. jún 2010

fattamorgana,inak ja predávam tehu ritle č.34-36 ak by si chcela napiš na IP za 20 eur
kupovala som ich teraz v decemmbri ešte su v záruke 😀

fattamorgana
1. jún 2010

díky, memory. si zlatá, len ja mám veľkosť skôr 38, takže by som sa do toho nevpratala

memory
1. jún 2010

no nevadí,ja len až by nahodou

kankam
1. jún 2010

fattamorgana, tiež odporúčam oproti kostolu "U uhrovčíkovej" a ja som potom kupovala v Trnave v "la robe" to je pri parných kúpeloch, predávajú tam aj spoločenskú módu a potom je za nemocnicou keď prejdeš cez kruháč, presne oproti lidlu ďalší obchod, tiež tam majú pekne veci, myslím, že Madernu.
Ja tiež predávam tehu tričko s 3/4 rukávom čierne s 2-jitým efektom, na brušku "kiking baby" nožičky 🙂, ak by si chcela daj vedieť.

kankam
1. jún 2010

a je to 38-čka, rifle som bohužial mala požičané ... ale skús aj na mimibazare, resp.tu na koníku, ak ti nevadí nosené, ale myslím, že za tých cca 5-6 mes. sa to zničiť nedá ...

kankam
1. jún 2010

tuším budete mať silvestrovské prekvapko 😵 😵 😵 😵

janetina
1. jún 2010

MIA DAKUJEM, ja Vas len citkam nestiham pisat, uz je sezona v zahrade 😀 😝 a sme uz zabehnuty praca a skolka...takze uz presli zlate casy na materskej 😎 ..

fattamorgana
1. jún 2010

ďakujem, kankam. skúsim zajtra ten HC a keď nie, v piatok asi navštívim TT. Zatiaľ pozerám len tie nohavice, s tričkami je ešte čas. Lebo nechcem kupovať normálne, keď sa už tlačí bruško. Budem mať meniny, tak som si vymyslela taký praktický darček 🙂
A áno, vyzerá to na perný Silvester. Verím, že to bude čarovnejší nový rok ako bežne 😉

pusinqa
1. jún 2010

@fattamorgana dosť si chválili aj v Nitre na mlynoch Hm-ko že niekedy majú pekné veci, niekedy nič moc, tak ak by si nezohnala. ja mám ešte po malej a trištvrťáky sa mi podarili lacné a dobre sadli z Mimibazaru ale inak sa nohavky dosť bojím, či sadnú ale ak poriadne pomeráš dá sa.

libka1
2. jún 2010

ja som si rifle aj taky komplet objednavala stadeto kedze mne je vsetko kratke, alebo male a oni to siju... takze som si napisala presne rozmery ake chcem a oni mi to usili na mieru... ale pri velkosti 38 ai taketo problemy nemas 😀 ja mozem len zavidiet 😀 😅
http://www.maderna.sk/katalog/31-Riflove-nohavi...
co som pozerala na mimibazari tak aj za 15 EUR kupis nosene HMkove 😉
a na mimibazari ma tato baba velky vyber tehotenskej mody http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=93576

fattamorgana
2. jún 2010

vy ste zlaté. aj som rozmýšľala nad tým mimibazárom, len keď ja nie som zrovna tip na nakupovanie cez net, tak sa toho trošku bojím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre