Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
8. máj 2009

libka,tak želám,nech sa párty vydarí.Potom poreferuj.
laluchova tebe želám nech sa tortička vydarí.A pre akú si sa nakoniec rozhodla,tú s bábiku?
My ideme dnes do Piešťan,idem si posadiť niečo do hrantikov.
libka tie pomazánky,čo ti ja viem,asi by som kupované nedávala ešte,ale samozrejme záleží od zloženia.Pokiaľ sú v tom neni žiadne konzervanty a iné gebuziny a len to korenie ti vadí,tak ak by ho tam nebolo zrovna veľa by som to aj riskla.
Krásny deň želám.

libka1
8. máj 2009

nie su tam konzervanty, su zo zdravej vyzivy 😉 rano som otestovala tu fazulovu, zdala sa mi dost korenena, ale Eva sa zalizovalaaaaaaaaaaa 😉
nasa torta tiez hotova, tak sa idem osprsit a este prezehlit trochu oblecenie 😵 sviecku sme zlepili 😀

stanka26
8. máj 2009

ahojte.tak mi od v4era v Chtelnici.Cesta bola katastrofálna.konečne sme sa vyšrotili z domu 🙂 ,boli sme už v Trakoviciach a moj drahý MM si zmysel že nemá tabletky na tlak, takže otočka do HC ako obyčajne bola zápcha cesta nám trvala 20min. ☹ a k našim sme prišli o 18:30h.

Mi už tortu upečenú,naplnénú a už aj pofotený sme. 🙂

letím von sa trošku slniť,lebo dnes je fakt nádherné počasie.

ciarka
8. máj 2009

ahojky babule.
Mia-krasna torticka a aj oslavenec.
Niniske dodatocne vsetko naj k1 Rocku!!!!!!!!

A vsetkym co idu dnes oslavovat zelame aby to vyslo podla ich predstav.

Mutter- tak ja som rodila v Ba.A tiez ako Mia byvam na Manckovic. a ty kde byvas?

Inak libka,Mia-my ked sme boli na rocnej prehliadke tak nas nemerali,precooooo????????A my ked vazime 8500g tak to som rada,tazko ju odvazim tak to len taky vypocet ked chvilu stoji na vahe.

mutter
8. máj 2009

ahoj čiarka. už som ti písala, že bývam na čínskom múre na Hollého, tam kde sú tie podchody, takže do škôlky to máme na 5 minút. 😅 Alex už váži 10 kg a môj 4 ročný Miško 14 kg. Dievčatká sú vždy drobnejšie a ľahšie.

mutter
8. máj 2009

dnes bolo vonku celkom teplúčko, tak sme boli predchvíľou na prechádzke.

laluchova
8. máj 2009

ahojky, tak niečo na oslavu už je, ale torta nie, lebo som to nestíhala...návšteva bola do pol7 tak som to už nechala na zajtra, malá toho dnes veľa nenaspala. tak už sa s ocinkomkúpe a napapá sa ahybaj do hajan...zalomí !!!
zajtra ráno makám ako strela naplniť tortu a potiahnuť hmotou...vyzdobiť byt...ale oslava je až o 16 s detičkami...
Tami mala na prehliadke 10350g...to je teda macko však a nemerali ani nás... 😉

libka1
8. máj 2009

tak nasa uz je aj zjedene 😅

ciarka
8. máj 2009

Mutter- prepac,asi som si to nevsimla ze si pisala kde byvas.Tak sme od seba tiez blizko.

Laluchova-vsetko urcite stihnes a zelam peknu oslavu.

Nasa sa zobudila dnes o 14.15h a zaspala nieco pred 23.00hNechapem co sa jej stalo,bola vyblaznena,bola u babky, pochodila a ona chodi spat o tej 20.30h tak neviem co dnes nacvicovala.

laluchova
9. máj 2009

dnes je náš deň D!!! 😉 😀

janetina
9. máj 2009

libka hod foto torty ale nezjedenej 😀
laluchova uzite si teda den DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd 😉

stanka26
9. máj 2009

Tamarke prajeme všetko naj naj k prvému rôčiku.

laluchova
9. máj 2009

baby dakujem...
torta je už v albume mrknite ale dala mi zabrať

mia.k
9. máj 2009

Všetko najlepšie Tamarke k rôčiku! Užite si oslavu ako sa patrí,a torta-tak to musela byť teda babračka.Super!!! 😉

laluchova
9. máj 2009

ale dalo sa..Tami teraz išla spinkať nech je vyspatá do odlavy a začíname o 16
dík.

laluchova
9. máj 2009

mrknite fotky bolo súúúúúúúúúúúúúper...

laluchova
9. máj 2009

babule kde ste všetky???

stanka26
9. máj 2009

laluchová tak tá torta je fakt super.to muselo byť roboty. 😉

laluchova
9. máj 2009

ale dalo sa mna to baví...teda také babračky ako učka 1,-4.som na také babračky zvyknutá a dík... 😉

stanka26
9. máj 2009

no mi hodíme fotky až keď sa vrátime do hc. Momentálne sme u našich.

Mama robila Šimimu motýlika. 🙂

laluchova
9. máj 2009

😉 😉 😉

libka1
10. máj 2009

Tami prajeme trochu oneskorene ale o to srdecnejsie vsetko najlepsie na ceste zivotom. Torta eno nuno 😵
Moj muz nafotil asi 4 fotky, takze velmi nemam co pridavat, kym neposlu fotky ostatny clenovia klanu 😀
nam bolo tiez fajn, som spokojna s priebehom čurbesu 😀 akurat sa z toho uz 2 den neviem dostat, a nie je to tym ze som pila 😝

libka1
10. máj 2009

😵 Stanka na motylika som veeeeeeeeeelmi zvedava tiez 😅 😕 😵

laluchova
10. máj 2009

všetko naj, naj, naj.... 😉 😉 😉

libka1
10. máj 2009

😵 😵 😵 😵 😉
o takomto case pred rokom som si myslela ze koncim navzdy 😝 takze fajn pocit ze som to prezila 😀

libka1
10. máj 2009

Vsetko najlepsie vsetkym ku dnu matiek 😀 😵 😵 😉

kankam
10. máj 2009

aj ja dodatočne všetkým želám aby boli zdravučkí, poslúchali maminky, dobre spinkali a papali 😉 😉 😉 😉 tiež som si myslela, libka pre rokom, že to nezvládnem a pozri kde sme teraz aké máme všetci krásne detičky ... človek veľa dokáže, len to o sebe nevie ... 😀 😀 😀 😝 ešte máme určite aj skryté rezervy ... 😀 😀 😀

kankam
10. máj 2009

dneska idem do Topoľčian, mojej sestre sa presne o rok a deň, narodil chlapček ( mohli byť na jedeň deň, nechcelo sa mu 😀 😀 😀 😀 ) 52 cm 3480 gr a sú ok, tak sa veľmi tešíme ...

pripájam foto ninky na trojkolke

kankam
10. máj 2009

laluchova krásna torta, všetky vás obdivujem aj miu, čo ste sa pustili do takýchto výtvorov, ja na to nemám nerv asi ako ty libka, keď raz budem nejakú robiť, tak asi takú ako ty 😀 😀 😀

laluchova
10. máj 2009

kankan gratulujeme...
aj ku dnu mamičiek všetko naj hlavne zdravučké a dobručké deťúrence 😉
a Ninka na trojkolke je kde???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre