Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
10. máj 2009

už je práve som pridala 😀 😀 😀 , najprv som napísala až potom pridala 😀 😀 😀 😝

mia.k
10. máj 2009

Evičke želám všetko naj naj naj k narodeninkám,nech je stále taká vysmiata a veselá a samozrejme zdravučká. 😲 😲 😲 🙂
laluchova super fotečky a Tamarke to veľmi pristane. 😉
kankam Ninka je úžasná na tej trojkolke,super trojkolečka.Taká jednoduchá a predsa detská.Paráda. 😉

libka1
10. máj 2009

aj mne sa tá trojkolka veľmi páči... ale očividne aj Ninke, a to je najdolezitejsie 😀
Dakujeme za priania. Evka dala super darcek mame ku dnu matiek, uz od 9 spi 😅 😀 Naobedujeme sa ked vstane a pojdeme von 😉
Mia boli ste v tej Bojnej?

mia.k
10. máj 2009

Ano.Boli,a bolo tam super.Veľmi sa mi tam páčilo,nečakala som,že to bude také veľké,a bolo tam strašne veľa ľudí s malími deťmi.Najväčší zážitok z celého výletu som mala ja,lebo zbožňujem levy a nafotila som 80 fotiek levov. 😕 O rok (ak dožijeme) sa tam chystáme zas.To už tomu bude aj Benjamín viacej rozumieť.

libka1
10. máj 2009

Tak asi pojdeme dnes mi, ked to tak chvalis. 😉

janetina
10. máj 2009

ahojte dievcata mamicky prajem kazdej vsetko naj k nasmu svviatku 😉 😉
vidim ze babena su majovcatka 😉 😉 😉 😉 😉 aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 este raz vsetkym vsetko najnaj

kankam ta trojkolka je uzasna
tak si ma nabudila ze sme malemu kupili podobne tomuto len pedale su klasicky v strede...skoda ze tam nema este tie stupatka alebo akesi fixovanie ale uz sme mu ju kupili nech sa uci 😀 😀 😀 😀 vsak on uz je velkac
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=900002&e...
bola v dobrej cene a kvalitny plast...hadam niekedy nafotim origos

libka ja som vcera si dala xxxxx rokoch cervene vinko a do 3h v noci som nemohla zaspat 😝 no teraz krpec zaspal tak idem vylihovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
10. máj 2009

sorry nejde to otvorit hadam tu ano
http://www.tricyclefetish.com/fisherprice®-trik...

janetina
10. máj 2009

nejde 😖 idem si oddychnut to este to vino 😀 😀 😀 😀 😀

alionuska
10. máj 2009

Libka ja neviem ci ste to boli na Babici v Bojnej dnes vy.Sedelli sme vedla seba,ked si papala gulas,hned vedlajsi stol...Bola si to ty?
Laluchovu som identifikovala podla manzela a prihovorila som sa im,ale u teba som si nebola ista a nechcela som sa strapnit...tak napis,ci ste sedeli vnutri a manzel ci mal pstruha... 😀

libka1
10. máj 2009

Hej, to sme boli my 😀 😀 Aj Laluchova tam bola? Teba si pamatam, lebo si mala brusko 😀 A este tu tetu co ju Eva furt stuchala do chrbta 😀 😀 Teeeeda, ten svet je maly 😵
Inac tam bolo perfektne, sme tam vydrzali 5 hodin 😵 prijemny den to bol. Mia, ked mas rada levy, tak ti ich dufam bolo luto ze su na takom pidipriestore 😅 😔

stanka26
10. máj 2009

ahojte.my dnes boli celý deň na dvore.

Evičke prajeme aj mi všetko naj naj k jej prvému rôčiku.

kankam
10. máj 2009

som rada že sa vám páči trojkolka 😉 😉 😉 aj nám a ninke ešte viac, normálne tam sedí ako pečiatka ...

a v bojnej sme my boli asi 1,5 mes. dozadu, je tam úplne super a myslím, že za rok-2 roky tam bude úplná bomba s nimi, keď už budú samostatní ...
mia ty miluješ levy ? 😵 😵 😵 , keď sme tam boli tak levica kukla na nás, lev nás mal v paži - proste chlap ... 😀 😀 😀

kankam
10. máj 2009

ozik bábetko je zlaté, segra je na to relatívne dobre (lepšie ako ja som bola) a v Topolčianskej nemocke neviem či mala šťastie na personál, alebo sú fakt baby friendly ako si píšu

alionuska
10. máj 2009

Libka,tak teda to je super... 😉 Nabuduce,ked ta uvidim uz si budem ista,ze si to ty! A ta teta,co ju stale vasa Evka stuchala do chrbta bola moja mama! 😀
Laluchova sedela vonku,pred reštikou.. 🙂

kankam
10. máj 2009

normálne jej hneď po pôrode priložili malého a pôrod veľmi príjemný (myslím personál pri pôrode) taký ukážkový a že tam bolo veľa cisárákov plánovaných aj nie-tak na poslednú chvílu ... samá problémy ...

libka1
10. máj 2009

nas mali v pazi aj lev aj levica 😀 😀 ale zato pav bol akurat vo svungu a nahanal pavicu a mal otvoreny ten vejar - perie (chvost?), tak to som ludia este nevidela taku krasu 😵 😵 😵 obrovske to bolo a nadherne 😵
kankam tu profilovu fotku nemas nahodou stade?
dakujeme stanka 😉
evu nacisto odvalilo z toho, je hotova 😀 aj kasu som jej z flase musela dat, lebo nevladala jest 😵 bodaj by bolo takychto dni viac 😉

kankam
10. máj 2009

ešte že máme za tým ... 😀 😀 😀 😝

stanka26
10. máj 2009

ao vás čítam tak ste nám dali dobrý tip na výlet. 🙂 dakujeme,určite sa tam pôjdeme najbližšie pozrieť.

laluchova
10. máj 2009

baby tak my sme mali dnes stretko na Bojnej ani sme o tom nevedeli....fíha tak ja som teba libka aj spoznala ešte som ťa ukazovala mužovi...započula som ako malej hovoríš Evka a ty si mi bola povedomá z fotky čo máš na face,,,sranda my sme tam boli od 14:30 do 18:15...bolo super, niekedy sa tam možno ešte stsretneme...
baby...no čo vám poviem.,..oslava super, a malej sme včera na spinkanie nedali cumlík mala ho na spanie a ked sme niekamišli brali sme ho so sebou...ale povedala sme jej že dudku zjedol psík u starkej a nieje a ona v pohode...nechýba jej...vie zaspať i bez neho... 😉 noo uvidíme 😉 😉 😉

laluchova
10. máj 2009

maminy a dajte ešte tip kde sa dá ísť....na výlet s deťmi 😉

stanka26
10. máj 2009

skúste sa ísť ešte pozrieť na

http://www.modrova.eu.sk/indd.pdf my sme tam síce ešte neboli ale počula som že je tam pekne.

alionuska
10. máj 2009

Stanka,ty si ma predbehla.Ako to tu citam,tak som vam chcela aj toto odporucit! My sme tam boli zaciatkom jari,a teeeda taky sme boli blatovi,ze az!... nastastie bol tam potocik a mohli sme sa poumyvat,teda topanky...ale je tam pekne,len je to pri hlavnej ceste,su tam tie velke kravy Jaky,klokaniky a lamy,take ovce velke...Take pekne to je a dteom sa to urcite bude pacit.Len pozor na ten elektricky ohradnik..nas dokopalo vsetkych...chi chi 😀 😀 Lebo sme chceli skusit,tak sme sa narehnili na tom... 😀 😀

alionuska
10. máj 2009

My sme sa tam vtedy rozpravali aj s majitelom a on hovoril,ze by chcel,aby sem prisli ti domorodci z Australie,ti mauri...ze to by bola exotika.No neviem ci by si tu zvykli a ci by sa vobec dali nahovorit na Slovensko.... 😅

laluchova
10. máj 2009

áno o tom som počula tá komoška čo dnes boli s nami tam boli minulý víkend..v pohode...páčilo sa a niečo iného neviete???oni tam už boli... 😉

libka1
11. máj 2009

No ja som vacsinou ako hlucha a slepa, zamyslena... ja som tusim nikdy v zivote nikoho nespoznala pokial ma neoslovil 😀
ten salas kostrin je tiez super, je tam trochu menej atrakcii ako v bojnej ale je to zas take prirodnejsie, a aj menej ludi tym padom 😉

laluchova
11. máj 2009

libka už si hore???aj my sme vstávali o 6:15...neviem čo si Tami zmyslela vstávať tak skoro...ale inak zaspí o tej 19:45 a spí celú noc...tak to je dobre...možno ju budem ukladať neskor vyskúšam či by nepotiahla dlhšie a možno by jej stačil jeden poobednajší spánok... 😉

libka1
11. máj 2009

no som od pol siestej, takze pohoda, byva to aj horsie, a eva jedla o 3 ale dal jej muz, tak som si schrupla... laluchova a kde ste boli? pri tom detskom ihrisku? Lebo iba tusim tam som na nu vyblakovala ze Eva, lebo stale pobehovala hore dole 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre