Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
14. jan 2009

Takže stretko odpadá...
libka dobrý termín si vybrala... 😀
A viete prečo to nevyšlo?Lebo sme sa tešili.To tak obyčajne býva,že keď sa niekto na niečo teší,tak to nevíde... 😒

kankam
14. jan 2009

presne - zákon schválnosti, ked sa niečo môže, pokaziť, tak sa pokazí ... a čo s alionuskou a adapou ?

dúfam, že si to prečítajú, nechcela by som aby sa prehnali, fakt by ma to mrzelo ...

libka1
14. jan 2009

Janetina aj tak nechcela prist kvoli pocasiu, tak dufam ze je to tak aj nich dvoch 😔

ciarka
14. jan 2009

Babulky aj ja by som chcela na niekoho cislo.Najlepsie asi na miu ked byva vedla mna.
Mna ste s cislami vynechali.

alionuska
14. jan 2009

No vy bosorecky...uz som tu a vidim ze rande je zrusene! 😀 Uz som tatina narhavila,ze ma zavezie aj s malou a teraz co budeme doma sediet? 😀 😀 Ale tak jasne,ze v takom case to je lepsie prelozit.Tak sa tesim na dalsi termin..a ak to nejake babenky nezistia a aj tak dnes pridu aspon si daju nejaky kolacik dobry,ked uz pocasie sklamalo! 😀 😀

alionuska
14. jan 2009

Som chcela napisat,ze som tatina nažhavila 😀 😀 !

kankam
14. jan 2009

ciarka, to je tak, že ja s ivulienkou sme kolegyne poznáme sa už velmi dlho 🙂 , takže to že máme číslo na sebe je samozrejmé a s miou mám číslo, lebo sme chodili spolu na prípravu a potom sme sa stretli v panskej viac krát a boli sme pár krát spolu voziť. mia má kontakt na libku, takže tak sme v kontakte.

🙂 🙂 🙂

ciarka
14. jan 2009

kankam-o.k.teda vsetky sa poznate.

kankam
14. jan 2009

super, že si sa ozvala alionuska, som sa obávala 🙂 , veď tatina ešte nažhavíš ... 🙂 🙂 🙂 dúfam, že najbližšie to stretko víde ...

aj tak je super, že všetky čítame, denne, aspoň sa dozvieme, niekedy fakt ani mobil netreba, len keď horí ... 🙂

pozdravujem všetky baby a teším sa najbližšie ... ivetík, tebe som volala za to stretko ostatné smsknem 🙂

janetina
14. jan 2009

no ano neprisli sme pred domom za domom taka namraza asi by sme nepresli ani meter ...chcela som prist bez kocika
libka este raz dakujem za oznamenie
dnes sa bude trcat doma ☹ , cim ej dieta starsie tym je to zaujimavejsie robit program
Tak som vymyslela den bez plienky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz 2x v slipkach 😀 😀 😀 😀 mame zabavu

alionuska
14. jan 2009

🙂 Tak tak...ja som tu kazdy den tak budem cakat na ten novy datum nasho stretnutia,maminky 😉 .

ivulienka22
14. jan 2009

uf, som rada že sme si to takto dohodli so všetkými.
Ciarka nepoznáme sa všetky, ja poznám len kankam-kolegynka, ona pozná miu, ja poznám z videnia Libku-len kebych ju stretla v meste neviemči ju spoznám, ona mňa nepozná. Takže je to takto poprepletané. Ak chces poslem ti na seba číslo, ale nebývam blízko teba,žiaľ až na Nitrianskej, ale pre takýto prípad číslo dobré 😀 😀
Janetina super zábavu 😀

libka1
14. jan 2009

Stale ostava adapa... 😖

mia.k
14. jan 2009

Ďalší termín navrhujem dohodnúť podľa predpovede počasia... 🙂
A radšej sa netešte.
ciarka,napíšem ti do IP moje tel.číslo,a pošli mi aj ty svoje,bude to najlepšie keď budeme my dve v kontakte keby dačo.

adapa
14. jan 2009

ahojte.Aj ja som si všetko prečítala a som za preloženie.Teším sa na iný termín.

mia.k
14. jan 2009

Tak si to chvalabohu prečítali všetky...

libka1
14. jan 2009

Tak je to v suchu 😅 😵

kankam
14. jan 2009

babulky, už som sa polepšila a upravila si nastavenie, tak už som aktual, neviem či som to som to dobre prečítala,máte tu nejaké albumčeky,kde máte foto, lebo som to podla abecedy nenašla ...

kankam
14. jan 2009

libka, kde ste sa boli kúpať a saunovať ? u vrtíka tu v HC ? Ja sa tam chystámm tiež, len neviem ako to funguje a kedy a myslela som, že na saunu sú ešte malí, plánovala som tak o rok .

alionuska
14. jan 2009

To je kde u Vrtika ? baby na Panskej Nive? Ja som teda nejak mimo...my len tak do Galandie sa chodime kupat...tam je ten točiaci bazen...malu som odtial nemohla dostat. 😀 😀 A potom na madare...ale v Hc sme este neboli.My sme takí cestovatelia...ked su peniazky! 😅 🙄

Libka ake albumy si myslela? Preco si hladala podla abecedy? 😕

alionuska
14. jan 2009

Nie libka ale kankam ...som sa pomylila! 😀

libka1
14. jan 2009

Hej, u vrtika na panskej nive. Chodime utorky a stvrtky na plavanie babatiek, ale uz koncime 😉

kankam
14. jan 2009

libka a opakovať turnus nebudú ? vážne som o tom uvažovala, len som nemala nejak čas si to zistiť, chcela by som to skúsiť. Kolko ťa to stálo a čo v tom všetko bolo ?

Alionuska je to na panskej nive, my sme tam boli s mužom v saune aj vo vírivke - dobre to bolo a ani nie drahé, cez víkendy tam výlučne do 18:00 púšťajú saunu pre rodiny s deťmi na 50 stupnov. A albumy som pozerala tu na modrom koníkovi podla abecedy, že ako prispievatelky libka pod l a pod. nemáte nejaké bližšie foto, nech si vás popozerám - tak ma napadlo. 🙂 🙂 🙂

Ale utekám za malou zasa má 38,2, dobre som vedela, že tie 2 posledné noci to vrtenie sa a nespanie je o zuboch, zasa to na nás ide ... ☹ 😠 ☹ , ešte 1 h počkám a idem na paralen ...

libka1
14. jan 2009

Kankam teraz zacali nove kurzy od utorka. Prvy kurz stoji 2800, tusim na 8 vstupov hodinovych, v tom mas bazen, saunu a potom masirujes dietatko. Druhy je tusim o 500 lacnejsi. Mozes ale skusit ist na jednorazove vstupy, tie tusim stoja 350 alebo tak nejak, neviem presne... Ale to by bola dlha story kebyze ti chcem napisat co ma odradza tam chodit a vsetky tie opletacky okolo toho... 😝 Jedno je ale iste, na malu to ma velmi dobry vplyv, minimalne na ten spanok, vybije si tam energiu, malo by to byt dobre aj na imunitu.... odporuca sa to deckam od 6 mesiacov. 😉

alionuska
15. jan 2009

Kankam dik 🙂 .

alionuska
15. jan 2009

Este sme tam neboli,ale niekedy pojdeme aj s malinkou...ona je jak zaba..vzdy ju uz taku zošuverenu vyberame z vody a doma sa kupe vo vani hadam kazdy den! 😀
Inak ak si chces pozriet albumceky a chces vediet kto ho ma,tak staci kliknut tu na ten fotacik vpravo pri komentaroch...a uz pozeras! 😀 😀 Nemusis hladat... 😉

kankam
15. jan 2009

ahojte baby, libka dík moc, veď uvidím a asi skúsime, len v noci sme mali 39 teplotu, večer som o 21 dávala paralen čípok a teraz ráno o 05 a o 09 mala 38,5 tak chcem zavolať bugárovej, ale nemôžem zohnať číslo. libi ty k nej chodíš, nemáš kontakt ? sestrička mi na začiatku dala ale potom mi na poradni tú kartičku vzala a na novú už nenapísala ...
☹ 😒 😠

libka1
15. jan 2009

posielam ip

kankam
15. jan 2009

dík libka, už som ti odpísala a ako tak vybavila, uvidím čo cez deň, viburcol mám doma, ten ssom jej nedávala, zatiaľ, nechcem aby sa to s paralenom pobilo, uvidím ako bude mať teplotu ...

mia.k
15. jan 2009

Ahoj kankam.Už je Ninke lepšie?A z čoho má teplou,zo zúbkov?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre