Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

stanka26
28. jún 2009

no tento rok vyhrali tý chrobáci s gramofonom

libka1
28. jún 2009

a uz mi to tiez nefunguje, ale tam je nejaka chyba na stranke, ked sa to odstrani zas to pojde 😉
kde ludia na tie napady chodia 😅 😀 😀

stanka26
28. jún 2009

tak to neda neviem.ja keby tam chcem súťažiť tak neviem čo by ma napadlo.ale tie autá boli tiež super nápad.

libka1
29. jún 2009

Dnes to vyzera vonku dobre 😵 😵 Uzite si to kocky, my padime von hned co mala vstane 😉

mia.k
29. jún 2009

Čauko.
libka kedy idete von?Pridali by sme sa.

libka1
29. jún 2009

Za taku hodku, este dovarim obed a potom pojdeme do mesta cosi kupit tatovi, zajtra ma 37 rokov. Ak mate niekto nejaky napad ze co, tak poradte, zistila som ze moj muz nic nepotrebuje 😕 Sice to uz davno sam tvrdi, ale teraz ked som rozmyslala co kupit tak som na bode mrazu, nemam saja, jedine ak novu knihu nejaku, ale to sa zle vybera bez neho, takze neviem 😝

mia.k
29. jún 2009

Tak ak chceš,môžme ísť s vami a môžno nás niečo napadne.

libka1
29. jún 2009

tak o pol 10 pri frastackej? moze byt? kazda rada nad zlato 🙂

libka1
29. jún 2009

mia my vyrazame, mobil mam so sebou, tak volaj ak vybehnes do mesta.. neviem ci ides, ked si uz nepisla 😉

ivulienka22
29. jún 2009

Libka 37 rokov má drahý? Nevyzerá na taký vek, mu je asi veeľmi dobre pri tebe 😀
som pozerala ten doscimon a na jednej kašičke tam ušetrím 30 SK,sila!

libka1
29. jún 2009

Hej, je to tam lacne, a ked objednas urcite mnozstvo neplatis postovne... ja stade kupujem casto, aj nutrilon, aj mame lieky, aj prikrmy, zubne kefky, vsetko mozne 😉
no dobre mu je pri mne, sak mu to stale hovorim 😀 😀

janetina
29. jún 2009

a´hojte
Libka lieky mame co su na predpis?
No vyzera mlado ...asi si ho naozaj pestujes 😀
Libus hadam tento tyzden pridem do HC vratime Vam ten nakladiak vsak ma to uz mrziii 😝

libka1
29. jún 2009

Nam vobec nechyba 😉 Eva uz ani nevie ze mala nakladiak 😉
No tie lieky su u nas na predpis ale tam sa daju kupit bez predpisu a kolegyna hovorila ze uz aj tu v HC v lekarni jej ich predali bez predpisu tak natajnasa, je to condrosulf, co je v podstate liek na obnovu chrupavky, takze nic zavazne 😉 http://www.docsimon.sk/tovar/condrosulf-cps-60x...
No pestujem si ho, moc sa neprejeda momentalne kedze sa mi nechce varit 😀 striedmost je zaklad dlhovekosti 😀 😀 kupili sme mu vinko kvalitne, kupim syr, olivy a opijem sa s nim 😀 co by som pre neho nespravila 😎 😀

mia.k
29. jún 2009

libka 😀 😀 😀
Kedy ti Evka zaspala?Ako to vyzerá dnes s tou panskou? Dúfam,že nebude pršať.Kto chce nech sa pridá.

stanka my sme boli na tých netradičných plavidlách v Chtelnici minulý rok.Bol to Benjamínov prvý velký výlet. 🙂

mia.k
29. jún 2009

A čo sa Benjamínovho jedenia týka,tak je to čím ďalej tým horšie.Nielen že neje nerozmixovanú stravu,ale aj tú rozmixovanú už nevie ani poriadne prehĺtať,dávi sa s tým vyplúva to a často krát sa až pogŕca. 😝 Katastrofa. Myslela som si že s pribúdajúcim vekom bude aj vedieť lepšie jesť,ale je to práve naopak. A taktiež nechce jesť len tak.To mu musím zakaždým dať do ruky niečo,s čím sa za normálnych okolností hrať nesmie,inak jesť odmieta. A s hocičím sa mi teda neuspokojí. Pozná niekto neaký recept ako naučiť dieťa normálne jesť? Asi by som moc chcela,že? Ak by ho niekto poznal,už by si ho dal určite patentovať.

libka1
29. jún 2009

spytam sa mamy, tak ju vzdy vykrmi za ten tyzden co som tu, mam podozrenie ze ma recept ktory mne chyba... trpezlivost 😅 patentovane to nema, ale navrhnem jej to 😀 a musim na nu bonznut ze ked som si po 3 dnoch prisla po malu ani nahodou ju nechcela krmit ked nemusela 😀 😀
mas to tazke, moja sa aspon nedavi 😅 😔
zaspala o 12, tipujem ze okolo pol 3 najneskor je hore 😉 potom papame, kakame, cikame, obliekame sa a vyrazame 😉

mia.k
29. jún 2009

Aj mne zaspal o 12,takže plány máme podobné. A ten patent na kŕmenie musíš od mamy vymámiť. 😉

libka1
29. jún 2009

ludia ja som taka leniva 😝 je to normalne? mne sa nic nechce... 🙄

mia.k
29. jún 2009

libka ak to nie je normálne,tak aj ja som nenormálna,lebo mne sa tiež nič nechce.Čo som si ja všeličo na dnes naplánovala že budem robiť a toť len pri počítači sedím. 😝 Ale vyzerá to tak,že to len my dve sme také povalačky,lebo nikoho iného tu nie je.Asi všetky makajú. 😀 😝

libka1
29. jún 2009

no ja dufam ze spia 😅 inac budem mat vycitky svedomia 😀

mia.k
29. jún 2009

určite spia 😖 😀

libka1
29. jún 2009

fuj, odlahlo mi 😀 😵
zvarila som slahackovu smotanu s kofilami a zajtra z toho spravim tortu, ak nebude tiect, dostane z nej aj do roboty, ak bude, zlupneme ju len doma 😉

mia.k
29. jún 2009

a ževraj nič nerobíš... 😒 Teraz mám výčitky svedomia ja. 😠
už sa mi šintro zobudilo,tak sa ideme strojiť.

libka1
29. jún 2009

moja stale spi...
no musim povedat ze to bol nadludky vykon s tym kremom... skoro som pri tom scipla ako sa mi nechcelo 😅 mna skor stve ze som nepovysavala a neumyla podlahy... ale nie az tak aby som to zmenila 😀

ivulienka22
29. jún 2009

libka 😀 😀 super nápad s vínkom a tou obetou od teba 😀 😀
mne krpec začal zase spinkávať 2xza deň 😉 čo mi docela vyhovuje
na tej stránke musíš tuším objednať až za 86 EUR a neplatíš poštovné, ak by niekto niečo chcel pridajte sa, inak Libka ak budeš robiť nákup ohlás ma 😉
no aspoň ste si s miou pokecali aj cez PC nie len osobne ako tu čítam, kde ste všetky?

ivulienka22
29. jún 2009

júúj mia ty musíš mať už nervy zo zlata, Ben ti dáva zabrať 😢 neboj ono sa to určtie časom upraví. my tiež papkáme s hračkami, asi nevníma pri tom že je, tak to doňho natlačím. Ale aspoň papká normálne jedlo, niekto papá lepšie,niekto horšie, no do 18-stky sa hádam učlovečia tie naše deti a budú pekne stolovať 😀

libka1
29. jún 2009

hocikedy mozme objednat, ja si tam vzdy najdem - nutrilon, caje, prikrmy, kase, to potrebujeme vzdy 😉

mia.k
29. jún 2009

ivulienka práveže moje nervy nie sú zo zlata a obávam sa,že 18 rokov nevydržia. 😝
Ja by som si možno tiež niečo objednala,ale musím si to preštudovať...
libka hrmí,z panskej dnes asi nič nebude. ☹

libka1
29. jún 2009

tak toto je na nerv... a jak som sa tesila 😝 ty kókus, uz prsi... esteze si mala schrupla, by sme to zas schytali 😅

janetina
29. jún 2009

mia
no nas Timo papal do 1,5roka vsetko ako mlatacka ..aj to bolo na nom patricne vidiet...ale neviem cim ale potom utalo a robil drahoty...zje len to co chce on.. 😉 a kedy chce on, napr. len Pribinaka / ak je kakaovy hned je bleee rasista 😝 jeden maly a to mu vysvetlujem ze legopanacik cernosko nie je spinavy bleee ale to je taky ujo 😀 😀 😀 inej rasy / no dufam ze to pouzije aj na nasich miestnych spolzijucich Romale 😀 .
Takze asi je to vyvojom ale myslim ze na vine u nas su aj velakrat zubiska...asi tie stolicky a ocne zuby tie nam dali zabrat. Mlieko uz vobec nepije...uplne odmieta akekolvek...a ja teda experimenty nebudem robit ze kupim dalsie packy inych UM. Chcem napisat do firiem nech daju vzorky...tak sa to bude dat.
A co sa tyka samostatneho jedenia sme nemali problem nikdy...je sam uz dlho...ked som mu chcela pomahat tak som pouzila dalsiu lyzicku...svoju nepustil 😀
Libka mame plasmacar kuk do albumu...som nadsena jazdim aj ja 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre