Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

laluchova
17. sep 2009

aha už viem kde polšem manžela...alebo ked pojdeme tak sa zastavíme...to je tam kde stoja autobusy na NItru a Sereď???dík...

libka1
17. sep 2009

tam tam, my sme to tam kupili v polovici augusta, tak hadam este maju 😉

libka1
17. sep 2009

Tak toto bol fakt den D 😠 😝 😢 🙄
Navyse to vyzera ze Evka je chora ☹ Ma zvysenu teplotu a sopel pomaly po zem 😝 hm... prekliate pocasie 😖

laluchova
18. sep 2009

noo koleso už nemali ...
kúpať sme sa boli aj s obyčajným kolesom a zvládla to...bolo fajnovo...vyjašená hodinovým plávaním...20 min sme tam boli len my s kamoškou a jej malým a manželom a potom prišli 3 detičky s mamičkami...malá plávla a potápali sme sa aj 10x bola pod vodou...a vúbec neplakala ja som ju zvykala od malička na vodičku, ktorá jej tešie po tváričke...a funguje to nebojí sa....

dnes idem baliť ideme opäť na víkend k našim...muž ide na poľovačku s mojím otcom kedže je ruja....a my si budeme užívať chvíľky so mojou mamou.... 😉 prajem krásny víkend a poslušné a dobručké detičky 😉

libka1
18. sep 2009

uzi si vikend 😉 moj muz ide tiez k mojim rodicom, ale bezo mna a malej 😝 tak ja som tento vikend odstavena 😀

mia.k
18. sep 2009

laluchova uži si ruju. 😀
libka a to načo a prečo bez vás ide Luboš k vašim?

libka1
18. sep 2009

ide tam s kamaratom co im bude murovat krb, dostavali kvoli nam 1 izbu, lebo ze sme stiesneny ked prideme, tak do tej izby budu v sobotu krb stavat 😉 my by sme len zavadzali 😉

mia.k
18. sep 2009

Fíha,to tam budete mať izbu s krbom,keď k nim prídete?-Romantikuš. Vaši sú aký starostliví.

libka1
18. sep 2009

ja krb moc nevyznavam, aj v tej miestnosti kde sme doteraz spavali maju krbove kachle a moc mi to nevyhovuje 😉 ale zas je to lacne aj pekne 😅 chodime tam raz do mesiaca, takze sa to da prezit 😀

kankam
18. sep 2009

ahojte, libka to ťa ľutujem za tú noc,nám zabral viburcol, tak to bolo lepšie, dúfam, že vy to teraz už cez noc zvládnete, najhoriše je že musíš aj robotu dotiahnuť ... ☹ ☹ ☹

kankam
18. sep 2009

mia inak s tým autíčkom som bola 2 x vonku a držalo ju to tak presne 5 min tlačiť, tak som si na teba spomenula, a už ho viac neberiem, lebo akurát pršalo a ja ninu na rukách v jednej ešte autíčko a makám z mesta domov -prší jak blázon no hrôza ... keď sa naučí na tom doma odrážať potom budeme chodiť von na tom ...

laluchova ja sa tiež chystám chodiť na panské nivy, hlavne keď bude horšie počasie vonku, a tá sauna je úplne super, chodila som tam minulý rok s malou 8 mes. a bolo to v pohode, tá sauna je cez deň len na 50 stupnov pre malé deti, na imunitu super !!! 😵 😵 😵

libka krb je super, ale tak ako hovoríš nie v izbe kde sa spí, myslím, že je tam veľmi teplo, ale je super, že máš takých fajn rodičov a naozaj je to najlacnejšiue teplo

libka1
19. sep 2009

ďalšia noc dlhých nožov ☹ celu noc som len prikryvala a podavala dudlik, o 4 pytala mlieko a do pol 6 siestej dala predstavenie, ktore ked sme nesledovali tak vrieskala ze co to ma znamenat 😖 potom odpadla, ale ja uz nie 😝 dnes sa cez den vyspim asi aj ked nebudem chciet, proste odpadnem 😅

kankam
19. sep 2009

😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹ ☹
úprimnú sústrasť libka, držte sa a určite chod spať, poznám to zúfalstvo ...

čakám pri našich očných zuboch tiež niečo také 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹

libka1
20. sep 2009

strasne to to v poslednej dobe stichlo, drzi to len 5 stalic 😀 mozno cez zimu sa holky polepsia, teraz sa vetraju a nemaju cas 😉
u nas to iste ako vcera, noc hroza 😝

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mia.k
21. sep 2009

libka úprimnú sústrasť.Máš to v poslednej dobe ťažké,ale raz to určite prejde,treba len vydržať.A čo soplík,ešte ho má Evka? Inak nám už tiež idú očáky.Už tretí deň má Benjamín zvýšenú teplotu.So spaním zatiaľ problémy nemáme, ale menej je.
libka včera som ťa videla aj Luboša s Evkou ako si to fičia na plasmacare.Zrejme sa chcel Luboš trocha povoziť,že?
kankam ja sa chystám odrážadlo vytiahnuť von až na budúci rok.Skôr to podla mňa v našom prípade nemá význam.

laluchova
21. sep 2009

ahojte baby...ruu si užil môj manželík a oddýchol si tri dni bez malej..ja mám zato sľúbený výjazd s babami a on bude varovať malú...
ale do nedeľného rána vstala malá so sopíkom...telotu nemala len v noci dom nespala skoro nič...tak sa k vám pridávam...soplík jej stekal a ju do dusilo...tak som podložila vankúšik a bolo to lepšie...do dnes rána sme sa už vysplali v pohode a išli sme dnes ráno od našich a cestou rovno k lekárovi mal dovolenku a zaszupoval ho vrábel plná čakáren...čakali sme skoro dve hodiny otrasné...ale chcela som aby ju prezrel lebo ak by jej bolo treba antibiotiká nech zaberú hned...
ale našťastie má len virozu len nasivin a niečo na odkašľanie sirup....tak doma som naordinovala aromalampu s eukalyptom a natierame jej priedišky a pod noštekom eukalyptový balzám ...pomáha...tak sa leičime a aj na mna niečo lezie...ale teploty nemáme tak to je fajn...

libka1
21. sep 2009

Sme ju chuderu na zakrute z Plasmacaru vykydli ako sme ju tahali a potom uz nan nechcela sadnut 😀 a ty si bola v ktorom kriku schovana? 😅

ciarka
22. sep 2009

Ahojky stalice,

tak ako hovoris libka,treba vyuzit pekne pocasie a byt vonku,lebo potom to bude hrozne daco ked bude zima a nebude sa dat chodit von.Uz mam z toho depku.Lebo nasa potrebuje vyvetrat,inak sa zblaznime.A ked bude mrznut a nebude sa dat byt dlho vonku,vsak ja sa zblaznim.

Aj nasa mala sopliky,ale asi zo zubov,lebo uz asi 5 dni je taka mrchava,ze neviem z coho.

mia.k
22. sep 2009

prefrčali sme okolo na aute.

laluchova,tak zase sa trápite s chorobami? 😝 Čo narobíš... Želám skoré uzdravenie.

ciarka
22. sep 2009

A inak nemame nic nove,len konecne zacal aerobik tak chodim cvicit 3 krat do tyzdna.

Mia- uz vies informacie ohladom anglistiny?Ze ktore dni by to bolo,a kolko to stoji?Ja by som mohla stredu al.piatok.pa

libka1
22. sep 2009

caaaaaaaaaao,tu to zijeeeeeeeeee 😀
u nas stale sople, 2 trochu lepsie noci mame za sebou, klop, klop, dufam ze som to nezakrikla, vcera bola mala na pestovani u svokrovcov a pomaly ich vyzrala... mne 3 dni nic nejedla skoro a u svokry sa tvarila ze sme ju vyhladoveli 😅 by som svokre neverila (lubi blufovat) kebyze nevidim vecer u nich ako je (zerie)... o 5 jej dali jedlo a my sme o 6 jedli a ona stale len ham ham, tak sme jej nadelili na tanier cestovinu s kuratom na smotane a este sme jej aj dokladat museli 😅 doma este stiahla flasu mlieka a pytala az o pol 6 rano jest 😵 takze v noci som len zakryvala a dudku davala, mlieko som zarabat nemusela 😉 vyrazne zlepsenie 😅 😀
laluchova chodite von, alebo ste v domacom vazeni kvoli chorobe? 🙄
doobeda sme boli v panskej a bolo mooooooooooc dobre 😉 malo ludi a super pocko, som si vychutnavala, mala sa hrala normalne sama na piesku, som mohla klabosit s kolegynou 😀

laluchova
22. sep 2009

chodíme von...kedže Tami nemá teplotu...dá sa ísť...to by som sa doma asi ozaj zbláznila..aj ked mi nieje nejako super...som to chytila i ja...ale boli sme vonku doobeda aj s tatom tak ja som len oddychovala...mm behal okolo malej...pojdeme ešte podvečer okolo 17:30...prala som si kčík tak musím čakať kým sa uschne...

neviem možno to má aj ona zo zúbkov... 😉

libka1
22. sep 2009

no to je mozne, ale moja rano vzdy pokasliava, tak mam pocit ze je chora, cez den nekasle, tak mam pocit ze su to zuby... kto sa v tom ma vyznat... ja davam tak akurat betaglukan na posilnenie imunity a cpem ju ovocim kolko do nej vojde... ale moc toho nepoje... asi kupim probiotika aspon 1 balenie nech sa trochu impregnuje 😀

laluchova
22. sep 2009

noo my sme mali antibiotiká asi pred mesiacom a súčasne sme brali probiotiká a ešte aj potom a nič ...ale tami tiež kašle len zrána a ked vstane...asi jej stekajú soplíky ...a to ju drždi...noo ked som jej odsávala tak plakala a ústa dokorán a zdá sa mi že jej idú spodné stoličky, ale nieje to skor???ale ona mala skoro zúbky...tak vidíme....

libka1
22. sep 2009

v pohode jej mozu ist stolicky, my ich uz davno mame, nastastie tie boli uplne bezproblemove, ani neviem kedy vysli... ale zato tieto potvory ocne zubate skarede 😝

laluchova
22. sep 2009

noo prvé stoličky mám eaj my a pekne dávno aj očné už máme aj ked lezu po mililili metroch ale myslela som tie ďaľšie stoličky...
blis me vonku mala sa vylietala ...hádam bude dobre spať....
už sme aj okúpané a pije mliečko a ešte soplíky odsať...

stanka26
22. sep 2009

nazdar kočky.

dlho som sa tu neukázala,no nie je kedy,vonku stále pekné počasie tak sa túlame po ihrisku.
od októbra ideme na cvrčkov do škôlky na jednu hodinu týždenne,aspon bude nejaká zmena.Inak momentálne trochu soplíme a aj pokašliavame,ale to je v tomto období asi normálne.
Máme už skoro 10zúbkov,trošku zvýšené teploty a aj prehánky sú.

petusaaa
23. sep 2009

ahojte, aj ja som skoro z hlohovca 😀 😀 😝

tak dufam, ze si ma pamatate. nejako nestiham net. maximalne co pozrem na fb a aj to len vynimocne...
mam jednu otazocku, odkedy ma bugarova poradne? lebo ja som zabudla a nemam to poznacene a dnes tam mame prist 😅
vy tu zubkujete. no my dlho dlho nic a ked mal uz mat skoro 11 mesiacov, tak mu vysli 4 za 3tyzdne 😅

petusaaa
23. sep 2009

este ma napadlo, ze co ste kupovali krpcom na prve narodeniny? a robili ste nejake velke oslavy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre