Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

laluchova
23. sep 2009

ahoj Peti...téda že sa aj ozveš...

áno my sme tami robili oslavu s detičkami a tak...kupovali sme jej trojkolku a knižné leporelá a oblečko a hračky... 😉
vá so chvílku čaká oslava!!!!

stanka26
23. sep 2009

ahojte.

vidím že tu bude oslávenec.tak ten náš zbojník dostal traktorík a veľkú tatrovku,nejaké tie knižky a oblečenie.

mia.k
23. sep 2009

petusaaa,pekne vítam. 😀 😀 Bugárová má poradne v utorok od 11.00-myslím.
My sme prvé narodky oslavovali v kruhu rodiny,a dostal hračky odrážadlo a oblečko. A už sa začína Riško trocha stavať na nožičky? Či zatiaľ len štvornožkuje? A ako ste dopadli s tým očkom,zlepšilo sa to?

ciarka máš IP.

petusaaa
23. sep 2009

uz sme zaockovany a mame tesne pod 10kg a 75cm 🙂 len teraz je tazko utesitelny. ale hadam coskoro zaspi. 😔
no, odrazadlo uz ma, na trojkolku si myslim, ze ma este cas tak na 2 rocky, ci nie zanet? vyuzivate ju uz? a tatrovka je super napad 😵 to mu chcel MM kupovat uz ked sa narodil, tak mu poviem, ze uz moze 😀
mia, no, on uz pochoduje okolo nabytku. stvornozkovat nestvornozkuje, len sa plazi. ale na 4 sa postavi aj normalne akoby klacal. a postavit sa postavi pri nabytku. ale tak vo volnom priestranstve, ked sa nema coho chytit, tak sa nepostavi 😉
s ockom ideme na operaciu, tak sa toho bojim. sme objednany 18.11. a 19.11. ho operuju a 20.11 ideme domov. je to v celkovej anestezii, takze teraz este musime obehnut kardiologa a 10.11 mu zoberu krv. vcera sme boli u neurologicky a ta je z neho nadsena, takze mozno nabuduce ideme posledny krat. aj v ambulancii rizikove novorodenca su z neho nadsene a tam tiez pojdeme posledny krat. teraz mame este nefrologa, to som zvedava, co nam povie.
no ja som tak rozmyslala a mne ta oslava, keby som mala pozvat vsetkych, co sa chystaju na nu, tak je to cca 25 ludi. a to kapacity nasho domu jednoducho nezvladaju. takze asi spravim len tortu, sfukneme sviecky, ked tu budu nasi a kto bride gratulovat, tak dame kolu a cipsy 😅 len to mi zas MM nadava, ze oni mu pokupuju drahe darceky a my im dame len toto. zase keby som mala kazdemu robit chlebicky, alebo spravit veliku oslavu, tak nas to vyjde takych 3000minimalne. a okrem toho z toho maly ani nebude nic mat a ja budem mat len stres... takze uz to len vybojovat s MM... 😠
inak uz byvame v podkrovi 😵 😵 😵

mia.k
23. sep 2009

Super,že už máte bývanie hotové a Riškovi že sa darí. Škoda len,že musí ísť chudiatko na tú operáciu. Hádam bude mať už potom s tým pokoj. A s tou oslavou sa ozaj nestresuj.Skús pokúpiť niečo hotové,napr. tie mrazené kroasanty,čo len posolíš a hodíš do trúby a upečieš.

laluchova
23. sep 2009

to je super nápad mia...

my trojkolku využívame dosť často a malá je z nej nadšená!!!

nás bolo asi 15 ludí...a dalo sa urobila som jej tortu dosť velku tak bolo čo jesť a slaámovo syrovú misu a zeleninku a chlebík a čo sa nezjedlo sme dojedli my...s našimi sme išli potom inokedy na obed...akože narodeninový...a slané sladké a bolo...balony ozdoby a paráda hudba...bavili sa hlavne decká....a to s MM chápem po jednej stránke má pravdu, ale záleží aj na charaktere ľudí ktorí prídu kto aký je a ako to vezme s malým dieťaťom nemôžeš robiť hostinu ako svet....

libka1
23. sep 2009

my sme mali zhruba 12 ludi a ked som uvidela ten pocet sli sme do restiky 😅 ja sice rada taketo chystam, ale ked som si predstavila tie riady a kapacitu naseho bytu skoncili sme v jasterke 😀 tiez nas to zhruba vyslo 3000, neratam do toho torty a kolace a slane, lebo to podovliekali babky 😉 myslim ze doma ta to na 3000 urcite nevyjde a je fakt ze ci uz kolace, alebo croisanty (vlastne hocico) uz v dnesnej dobe kupis mrazene, nie je to narocne ani casovo, a myslim ze aj financne je to uplne OK 😉
laluchova kludne vam mozu ist dalsie stolicky 😉

petusaaa
23. sep 2009

baby, ale uvedomujete si, ze ste mi to vobec neulahcili, ze 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝
zanet, super napad s tymi studenymi misami. lahke na spracovanie, vydrzi aj den predtym, ked to spravim, vecu kupim v metre a pokrajam na krajaci 😎 dam na schvalenie 🙂

petusaaa
23. sep 2009

aj to mrazene je ok, len to mi nepride take slavnostne 😀 (ako keby tie cipsy boli, ze 😀 😀 😀 ) no nic, plna inspiracii odchadzam k svokre. uz nas ocakava 😉

libka1
23. sep 2009

studene misy su fajn 😉 ja som planovala robit cosi taketo http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17744 ale plan nevysiel 😉

laluchova
23. sep 2009

íha aká pardá urobím zajtra na ranajky 😀 ha ha ale niekedy inokedy...

stav sa nám zlepšuje ale mrzutosť ani nie....

peti tak sa snaž a nech vám to vyjde... 😉

laluchova
24. sep 2009

íha dnes som tu prvá???!!!
prajem dobré ránko , naša Tami si dnes privstala o 6:30 sme boli už hore....
ranné vtáča rosu zmáča..... 😀 a ja by som spaláááááááááá

petusaaa
24. sep 2009

libka a uz si to mala? by ma zaujimalo, ako to chuti 😕 lebo ved ten toastovy chleba musi byt rozmacany, ci nie 😕
maly uz ma horucku, zaspat ani za svet. a hore bol o nejakej druhej, potom som ho dala k nam do postele a od 6 buntosi... aj mne sa chce spaaaaaaaaaaaat 😔 😔 😔

laluchova
24. sep 2009

tak nech mu to čoskoro prejde, my sme našťastie po očkovaní teploty nemali a dobre sme spali...tak riško nech ti to ustúpi čím skôr...a čo aké pokorky zaznamenávate???riško už bežká???ty si ho nedávala do bežky však??!!!naša behala od 10 mesiaca a to bolo super....kríže ťa nebolia???a čo rozprávenká si ???e editka poslúcha???

libka1
24. sep 2009

nie je to rozmacane, robila som to raz ked sme mali navstevu a malo to velky uspech 😉 mam to aj kdesi odfotene, tak mozno najdem fotku... davala som 4 vrstvy chleba a medzito pomazanku doma robenu (ale zvykne sa davat pomazankove maslo), sunku, salamu a syr, polozila som to na take listy kuceraveho salatu a ozdobila zeleninou a tiez takymi ruzami zo salamy 😵 bolo to dobre, aj to pekne vyzeralo na to ze som to robila prvykrat 😵

petusaaa
24. sep 2009

a kolko toho pomazankoveho masla? ma to byt hrubsie, ako ked si normalne natieram chleba? potom hod fotos 🙂
zanet, no, beha len okolo nabytku. do bezky som ho nedavala, zato beha za dve ruky a krize citim 😀 😝 rozprava uplne krasne ale nic mu nerozumieme 😀 a znakuje ham. aky velky narastie a tap tap. a ked mu ukazem znak pre svetlo, tak sa vrha na vypinac 😉 didu vidim len malo, takze nema preco neposluchat 😠

libka1
24. sep 2009

Pridala som 1 fotku tej slanej torty, maslo som davala normalne ako ked sebe natieram, na MMB maju niektore baby super postupy aj s mnozstvami, ja som sa tiez nejakym takym riadila, ale uz neviem ktory to bol... bolo to mnamkove (dala som si tam to co lubim 😀 ), mozno kebyze to robim castejsie tak by to bolo aj vacsie umelecke dielo ako prvy kus, ale ja som bola s nim spokojna 😀 tusim to dnes spravim, muz ma meniny a ked uz tu tolko o tom pisem 😉

libka1
25. sep 2009

tusim ste sa tej mojej fotky zľakli 😀 😀 neočakávam pochvaly, veď to bol prvý pokus 😉 druhý dám až cez víkend, keď prídu návštevy 😀
ja mám dnes dofču, tak sa teším 😵 aj muž, tak zájdeme na výlet, zastavíme sa u jeho babky a tak. mali sme 2 dobre noci ale uz sa to zase pokazilo, dnes bola od pol 3 do pol 4 zurka 😝 teraz spinka, ale stale vykrikuje zo sna a treba jej podavat dudlik dookola 😔

laluchova
25. sep 2009

noo naša už je na tom lepšie so soplíkom, ale zúbky hnevajú máme doma dobrého zúbkového mrzutka ☹
vstávame nejako skoro za posledné tri dni sme hore v priemere o 6:30 dnes o 6:15 ale do 7 sme vylihovali v posteli...ale nespali 😒 už mám hotové aj halušky na obed len zamiešam do nich bryndzu a ideme papať🙂

petusaaa
25. sep 2009

libka, na prvy pokus to je super. uz sa bojim toho mojho 😅
my sme mali hroznu noc, stale sa prehazdoval, budil plakal a teraz sa mu tak chce spat, ale ani zanic. takze uz 3.5hodiny uspavam 😔 a pokracujem...

laluchova
25. sep 2009

noo my sme už mrzutí...malá pojde asi už spinkať...hrozné čo je dnes za den...umrnčaná za všetko plače a má nervy...veríme že sa dobré do ružova vyspinká a bude dobre... 😉

laluchova
25. sep 2009

ako pozerám vy si asi užívate v plnom prúde hody-jarmok...nemí)najte veľa...my sa chystáme zajtra poobede...malá ako sa vypala bola znesiteľnejšia...a tak od 17 už úplne v pohode...popíja mliečko a o chvílku ide spinkať....dobrú no 🙂

libka1
26. sep 2009

my sme na jarmoku neboli este, dnes poobede zajdeme tiez, lebo nam pride navsteva, ale muza nebudem mat doma, tak o nicom 😝 😖 inac nie som moc nadsencom jarmokov, kedysi som bola ked sme este so spoluziakmi a tak sa chodili motat, ale teraz je to uz len z nudze cnost... mozno ma to zas chyti ked si to uz bude Evka uzivat 😵 skusim ju dnes povozit na autickach, to by ju mohlo bavit, myslim ze ine sa jej moc ratat nebude 😅 navyse neznasam tlaciacich sa ludi 😝

laluchova
26. sep 2009

dobré ránko...my sme sa vyspali a teraz sme len vsáali tak že po troch dnoch skoré vstávanie ráno plné pohody...ani ja jarmok velmi nemusím...tiež mi vadia tlačenice a nad všetkým lamentujem aké je to drahé a nevedeia čo za to pýtať....tiež plánujeme skúsiť ísť s tami na autíčka a je tam vraj aj vláčik tak i na ten na ostatné sa mi zdá ešte malá,,,

libka1
26. sep 2009

O vlaciku som nevedela, tak skusime aj ten 😉 😵

laluchova
27. sep 2009

príjemné a pekné dobré ráno želáme....

včera sme si užili kolotoče...malej sa asi najviac páčilo na vláčiku, boli sme aj na detskej manéži aj tej druhej a na ostatné sa mi zdala ešte malá...

už mám postavený nedelný obed...lebo nás nemá kto pozvať na obedík...ale nie nesťažujem si posledné dva víkendy sme boli u našich a odpadlo mi varenie od pia do po.... 😉

libka1
27. sep 2009

no, my sme na vlacik nesli, lebo som mala pocit ze nam stade vyskoci,tak sme to radsej nechali na buduci rok... zato auticka boli 6x 😅 😝 a za 1 euro vbehla a vybehla z trampoliny 😅 skakat nevie, ale chcela tam za kazdu cenu ist 😀 sme boli urcite najrychlejsi zakaznik dna 😀

petusaaa
28. sep 2009

libka 😀 keby bolo takych zakaznikov viecej, tak za hodinu maju zarobene ako za cely vikend 😀
my sme robili cez vikend vinko. a bude ho habadej, takze potom vas pozvem 🙂

laluchova
28. sep 2009

tak sa už tešíme...asi ste pekne oberali hrozienko to nezávidím....a čo kukuričný sirup si už zohnala???behla by som i ja kupiť len napíš kde...

libka1
28. sep 2009

a na co sa pouziva kukuricny sirup? nepoznam to.
aj nasi oberali biele a dnes este oberaju cervene, juj to je zla robota, neznasam ked sa vsetko lepi, ale zas ten vysledok je dobry 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre