Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
18. okt 2009

uznávam keď si niekto počas vianoc spraví pohodu a kľud, čo verím, že ty dokážeš 😉 😵 😵 😵 , ty si pohoda sama 😵 😵 😵 lebo väčšina ľudí to nedokáže ...
pravdu povediac, my sme zimnú dovolenku s mužom sami poriadne neabsolvovali, nejako nám to nikdy nevyšlo a lyžovať tiež poriadne nevieme. Verím, že tam bude aj nejaký priestor pre deti so sánkami(chystáme sa kúpiť 😉 ) chcem to tak nejako poňať a dobre sa vyguľovať a tak 😉 😉 😉
ubytko je úplne super sú to manželia(veľmi príjemní) ktorí za domom na okraji Zuberca(oproti kostolu) postavili penzion, keď sme tam boli pred 4 rokmi tak ešte nemali dokončenú tú spoločnú miestnosť, kde je krb, ale teraz to na foto vidno, tak je to tam úplne super. Ako naj považujem tú zariadenú kuchynku na izbách, je to vlastne taká "garzonka" s chodbou a pre rodinu ideal, raňajky v pohode a večuru si rýchlo spichneš, ked´sa nám nebude chcieť, 50 metrov je reštika , aj na opačnú stranu pizzeria proste super, nie je o čom ...

kankam
18. okt 2009

večuru 😀 😀 😀 😀 sorry za preklep, už som unavená 😀 😀 😀 😵 😵 😵

janetina
19. okt 2009

jasne dakujem
uz musiiim ist chystat 😉
libka nezamrzni tammm 😉 cestovatelka

laluchova
19. okt 2009

janetina aj mne tá pani odpísala že už nemá, ale mámniečo ešte slúbené tak uviídme a ešte ám v zálohe potoma si alive značku, ale no neveiem ešte poriadne...dnes ideme do mesta skúsim niečo popozerať
topánočky už tiež máme tak som rada...len s tou supravičkou som počítala na 100%...ved uvidíme...
nám idú drhí é zadné stoličky takže nám chýbajú už len tie dve idú a je to horor, malá v noci strašne plakala a ukazuje aj počas dna au na zubky...tak verím že do vianoc budú von...

mia.k
19. okt 2009

kankam super typ na dovolenku. My už máme pochodené skoro celé Slovensko,len v západných tatrách sme ešte neboli a rada by som tam šla,takže dík za typ na ubytko.
laluchova vám sa žije,že už má Tamarka toľko zubov,za chvíľu už budete mať s nimi definitívny pokoj.-Koľká to úľava.Nás čaká ešte šesť zubálov,takže my sa ešte načakáme a natrápime. 😝
libka ty si expert,to by som nemohla-baliť sa pred odchodom-ani by som oka v noci nezažmúrila,keby som nebola pred cestou zbalená.
janetina a Timko sa už vie sám zahrať,alebo ešte stále potrebuje niekoho kto sa s ním hrá a venuje sa mu?

janetina
19. okt 2009

mia nas maly sa hra uz dlho sam ale samozrejme ze sa snimi hrame 😉 , napriklad vlaciky z lega milujeme obaja 😀
laluchova mne odpisala ze ma poslednu a neviem sa rozhodnut ci su dobre ale asi aj hej 🙂 . Tiez mam este jednu na muske a ked ta dnes nebude zaistena tak idem do tCM

libka1
19. okt 2009

nezamrznem,je tu 8 stupnov,cize ziadny rozdiel proti HC 😀 ako doma 😀
mia balenie je posledne co ma moze vystresovat, nepodstatna zalezitost 😉 co sa moze stat? ze zabudnem zubnu kefku? tak si ju kupim, v dobrom hoteli ti ju daju aj zadara 😉 potrebujem pas, peniaze/kreditku a pocitac,ostatne ma netrapi 😀 😀
co je TCM?
kankam to ubytko uzasne 😵 dostala si ma do hlboko premyslajucej fazy ci to tam nenavstivime 😀 ale teraz je kazda korunka vzacna, tak asi az o rok 😝

janetina
19. okt 2009

libka tcm je znacka oblcka ..predavaju ho v educho kaviarniach 😉 ,,,vcelku kvalitne

libka1
19. okt 2009

ta suprava vyzera velmi prakticky tym ze sa to da nosit aj zvlast aj spolu... este som v zivote o tom nepocula a uz vobec nie ze to predavaju v eduscho kaviarnach. No ja som v eduscho kaviarni este ani nebola 😅 a taka je v hlohovci? ja som kupila malej celu kombinezu, aj tak bude este plienkova cez zimu, a aj keby nebola vonku ju v tej kose pisat davat nebudem asi... a co ja viem, vlastne sa v tejto problematike vobec nevyznam, uvidime akoto s kombinezou dopadne 🙂 😀

libka1
20. okt 2009

Potkají se dve kamarádky z práce, chvíli si povídají, kdyz najednou ta jedna povídá:

"Ty, Vero, kolik ti dali toho trináctýho platu?".

"Co trináctýho platu (ohne ruku v lokti) a dodává: " Takovýho ko.... mi dali".

A ta druhá povídá : "A já kráva jsem si vzala peníze".

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laluchova
20. okt 2009

ahojte baby, my sme sa včera stretli v maxime cukroške s adriánkom a ninkou ...baby nás spoznali teda našiu malú...bola sranda...

janetina a kde je najbližšie eduscho???oredajna myslím???keby si išla napíšeš mi IP dala by som si ti kupiť hm???

laluchova
20. okt 2009

inak tie modré majú ešte tiež na mimibazare...a mám aj alternatívu alive značka ale to sa nedá zazipsovať tak uvidíme...ale najradšej by som tú červenú...

kankam
20. okt 2009

baby my by sme tiež nešli do toho zuberca (ideme len na 5 nocí), ale najprv nás kamoška nalamovala na chalupu, potom z toho zišlo a medzitým sme zisťovali toto ubytko aj pre nich, už sme boli nažhavení ... 😀 😀 😀 , že pre malú sneh a tak ... potom sa mi podarilo dobre(uspokojivo 😉) predať kočík a nekúpiť drahú káričku-golfáče, takže rozdiel sme odložili a dohodli sme že to dáme do tej dovolenky ..., veď kto vie čo bude o rok ...
a hlavne nie je to až také drahé a teda naozaj to vyzerá tak ako na obrázkoch, a tá výhoda vlastného stravovania je úplne super - tam sa ušetria peniaze, verím, že keĎ urobím nákup tak za 20-25 eur úplne nám to postačí 😵 😵 😵

ja som tiež pozerala súpravy a potom mi kamoška posunula od svojej kamošky oranžový overal cocodrilo, je pekný aj keď je nosený, ale v pohode poslúži mám ho za dobrú cenu,som spokojná ...

libka tak nezamrzneš, ja by som bola ako mia, tiež by som stresovala, ale ty keď často cestuješ, už to vnímaš inak ... 😉 😉 😉 letu sa nebojíš ? 😉

kankam
20. okt 2009

mia - , mne sa tam páčilo viac ako vo vysokých , západné tatry sú krásne, dá sa tam chodiť niekolko rokov a stále to celé nepochodíš ... My sme si pred ninou pochodili aj vysokohorské túry, máme krásne spomeinky, dúfam, že za 10 rokov, sa tam ešte dostaneme aj s malou 😵 😵 😵 , že budeme vládať 😀 😀 😀 😝 😝 😝

mia.k
20. okt 2009

kankam už som včera hneď referovala manželovi o tom Zuberci,že by som tam rada išla.Veď uvidíme na budúci rok,čo z toho bude. Asi budeme musieť kúpiť pre Benjamína nosič,aby sme mohli chodiť na túry. A vy kedyže to idete? Potom daj vedieť ako bolo. A ako si predala kočík?
libka ten vtip... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ako je v Moskve?
janetina prosím poraď mi,ty už máš skúsenosti,chcela by som kúpiť Benjamínovi na vianoce lego-Duplo,máš s tým neaké skúsenosti,je to vďačná hračka?Lebo baby tu na koníka si to velmi chválili. Alebo poraď z tvojich skúseností,
s čím sa tak Timko najlepšie zahrá.

kankam
20. okt 2009

mia máš IP, inak my teraz túry nee, nezvládlíi by sme ani my ani ona, tak keď keĎ bude mať 3-4 roky, niečo ľahšie, budeme ju zaúčať 😀 😀 😀
tiež sme "kozy turistične" 😀 😀 😀 😀

libka1
20. okt 2009

mia ako v rusku 😀 inac aj ja inak balim ked balim aj pre malu, to sa snazim robit zodpovednejsie 😉 aj tak vzdy nieco zabudnem 😀 teraz som ju vyslala k nasim bez plienok 😅 take vacsie fopa, esteze par mali a isli druhy den kupit 😉

kankam letu sa bojim akurat toho buduceho, tieto medzistatne mi nevadia ale nabuduce pojdem ruskymi vnutrostatnymi linkami do lipetska a kocky stade prisli teraz na skolenie radsej vlakom 😅 prisli len raz lietadlom a povedali ze to viac nie su ochotne absolvovat... a to su rusky co vela znesu 😀 tak z toho nemam dobry pocit,ale nie som ani ochotna cestovat dalsich 10 hodin vlakom z Moskvy tam 😝 no uvidim,hadam sa to nezrube akurat ked mna nalozia 😝

tusim predam aj ja kocar 😀 ale nie, ja si ho nechavam pre 2 kus babatka 😀 radsej sa vzdam dovolenky... do tej vrazim tych 25000 Sk co mi da stat pri narodeni druheho dietata kedze uz nebudem musiet kupovat kociar 😀 jaka vypocitava som ... 😀 😀

janetina aj ja som zvedava na to lego, tak daj infosky ked uz mate otestovane 😉

laluchova takze bolo stretko? aj sa deticky hrali spolu? alebo len tak individualne pobehovali? 😅

janetina
20. okt 2009

laluchova educhso je najblizse Trnava na pesej a Piestany takisto..ale ja ju mozno kupim len cez mmb, 22.o mi ma jedna povedat ci bude jedna z HM a ked nie budem hladat tuto TCM.
Mia lego je najsam supervecc..my mame vela krabic za tie roky a hrame sa s tym cela rodina... 😉 nebudes lutovat je to kompatibilne navzajom a j ti kolekcie 3-6 y. s lego duplom.

libka1
20. okt 2009

a existuje aj dievcatkovske lego? alebo su to vacsinou chalanske zalezitosti??? 😅
ja si pamatam ze ako decko ma lego velmi bavilo, ale toto lego je uz asi o niecom inom, ci mylim sa? 😅

mia.k
21. okt 2009

libka skús si pohladať tú tému o legu-duplo,píšu tam aj mamičky dievčat a sú tiež nadšené a sú také sady že-farma- so zvieratkami a neviem možno aj niečo dievčenské-treba popozerať.
janetina inak dík za info,takže kúpime predsa len to lego. Máme doma zopár tých kociek z dupla,ale ešte sa s tým Benjamín nevie zahrať,tak preto som sa pýtala.

janetina
21. okt 2009

Libka a mia my sme s tym hrali cca od 1 roka a stale sa hrame a aj neterka 11rocna s bratrancom 12r uplne v pohode 😉

libka1
21. okt 2009

no celkom sa mi paci farma alebo dom, ale to jej bud kupi ktosi iny na vianoce, alebo jej to kupime na 2 narodeniny... to sa mi uz zda prilis vela penazi a tiez nemusi mat vsetko 😅 aj tak ak bude po mne rychlo to postraca 😅 a bude po legu 😀

janetina
21. okt 2009

no viem ze existuje nejaky obchod pre dievcata legacek.sk alebo cz 😉 sa mi zda tam najdete vsetko
my mame farmu aj zoo/ tie su ale 5 druhov/ je dobra pre babizne 😉

libka1
21. okt 2009

babka sa uz podujala ze jej kupi na vianoce lego 😅 aj tak bola bezradna 😅 takze ho objednam z mytoy, ako vsetko standardne 😀 😀 myslim ze je to fajn cena...
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to....

laluchova
21. okt 2009

ahojte tak preberáte lego, malá dostala minulé vianoce jedno lego domček , také malé a teaz sme ho vytiahli a ona sa s tým tak pekne hrá, len ked jej to nejde tak sa zlostí..pomáhame a hráme sa i my...a my ako deti sme mali strašne veľa lega a a mamina to odložila ako všetko po nás a tak pri najbližšej návšteve ho berieme,,,
inak Tamarke už vyliezla polovička druej zadnej stoličky a poviem vám to je asi zatiaľ najhorší zúbok čo jej išiel ale ešte jej dovychádzali aj spodné očné na kompletku tak sme boli dnes a včera strašnéééé zlííííííí...dnes aj na obed strašne zle spla a len si pchala pršteky do úst a že auuuuuuuu...natierali sme a teraz som jej na noc dala aj čípok...nech sa moja malá vyspí...zajtra idem na preventívku ku gyndošovi...
a TCM som zatiaľ zohnala ale ešte nie na 100% ale na 90%...tak uvidíme čo bude v piatok ...

libka1
21. okt 2009

nasi tiez hlasili ze eva uz 3 noc vyvadzala 😒 si to s nou uzivaju, tiez ju trapia zuby 😖 😔 ako si zistila ze jej vyliezla polovicka zadnej stolicky? ja nikdy nic v tej puse nevidim 😅
cimika sorry, ale nezahlasujem uz len zo zasady, neznasam ked toto niekto robi... 😖 😝

kankam
21. okt 2009

no teda libka prosím ťa kde je to lipetsko a to keď rusky radšej išli vlakom 🙄 🙄 🙄 😕 😕 😕 😲 😲 😲 to by som asi umrela strachom a išla prvým letom do SR späť ... panenka skákavá to na čo ťa tam vysielajú ???? hrúza ...
budem ti držať palce, aby si to v zdraví prežila ...

to lego je pekná hračka,(to na mytoys sa mi páči, libka) ale my máme tiež teraz už dosť výdavkov a aj som malej všeličo pokupovala teraz, tak niekedy nabudúce snáď...

ako som predala kočík ? s mužom sme dohodli, že dám inzerát a ak sa predá, tak sa predá ak nie, budeme používať aj budúci rok. dala som to na www.bazos.sk a v priebehu 2 týždňov sa mi ozvali manželia, na 2-hý deň prišli osobne pozrieť a hneď si ho vzali . potom som ja mala problém, lebo som sa rýchlo nevedela rozhodnúť aké golfáče (libka vie, aká bola moja dilema), ešte sme zažili scénu ako naše nina nemala svoj deň a nechcela si v TT ani za svet sadnúť do kočíka čo sme chceli a dobre urobila 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 , lebo sme potom našli lepší a o 70 eur lacnejší a v tom sa vozí teraz snáď ešte radšej ako kedy v cortine 😀 😀 😀 . Takže sme všetci spokojní ...

kankam
21. okt 2009

libka presne, moja reč, tvoj posledný riadok ... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre