Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
9. nov 2009

Čaute. libka tá tabuľa na malovanie s tou vodou vyzerá zaujímavo-čo už tí dnes nevymyslia...

libka1
9. nov 2009

no minimalne nezasvini pol bytu, tiez ma to celkom uputalo 😉

kankam
9. nov 2009

janet máš IP
libka, úprimnú sústrasť, tie noci a keď chodíš ešte aj do roboty, nám zabral na zuby viburcol teraz, včera bola hrozne uplakaná celý deň, ale zuby ani nevidieť ani necítiť tak neviem ani ako ani kedy ... A tú žúrku sme my tento týždeň zažili raz, cca 1 h a mala som dosť ... 😖 🙄

libka1
9. nov 2009

ja si kazde rano hovorim dnes jej dam viburcol na noc a vzdy zabudnem, sama si za to mozem 😝 a v noci ma to nikdy nenapadne 😅 😔

laluchova
10. nov 2009

ahojte...
včera sme mali úspech a kupili sme malej v tescu kuchynku tefal mini za skvelú cenu 29,90...takže som skákala dva metre šťastím...už aj stan iglu z ilkey máme a aj kniha je už doma obrázky do škôlky...takže zhruba to čo sme z hračiek cheli my máme...svokrovci sa podujali že jej kupia pod stromček posteľ...tak teraz obzeráme a beháme hľadáme...postel rám už aj máme vybratý, len za matrac vysoliť tolko eur mi je teraz ľúto kedže nás ešte bude čakať odvykanie od plienok na spanie....to bde pocikancov a tak...tak hladáme taký obyč. molitan penový...ale nemáme nejako úpsech...
malá je tiež stále mrzutá..ale už len dva zuby nemáme a tri máme skoro vonku...to najhoršie z tých troch už je bvonku...ale asi ju to stále bolí....už len horné druhé stoličky a máme 20ks....tak nech aj vám zubiská povyliezajú čím skôr....
a čo porábame doma, kde nie sme vonku??kreslíme skladáme kocky...tancujeme a malá sa vozí dosť na svojom autíčku ...to je fakt super vec...ked má naň náladu vydrží aj hodinku čo je fajnové..vtedy si porobím čo potrebujem...okrem času ked spí...

libka1
10. nov 2009

aj my chceme tefalku kuchynku, asi tu okruhlu, este som neni rozhodnuta 😅 ta cena 29,90 je naozaj skvela 😉 je to tato co ste kupili? http://www.quelle.cz/shop/kv0290032_mini_kuchyn...
my sme dnes boli na svrckoch... mala si to uziva celkom, mne sa tam nechce chodit 😝

libka1
10. nov 2009

mozno vas to niekoho zaujme, mna velmi: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
mala si aspon bude moct modelovat a ja sa nemusim bat ze sa naje plasteliny 😀 nech si da 😀

mia.k
10. nov 2009

libka super téma o tej plastelíne.Nechala som sa inšpirovať a určite ju budem robiť. Dík za typ a kludne sem dávaj typy,keď ťa niečo zaujme,rada sa inšpirujem. 😉

libka1
10. nov 2009

😉 ja sa na to celkom tesim ako budeme modelovat, spravim z toho ozdoby na stromcek, gule by aj tak poroztlkala,tak to vyriesime takto 😉

laluchova
11. nov 2009

noo tu plastelínu sme my robili s kamoškou ešte s deckami vkskole, bolo to super a deti to bavilo...aj ja som nad tým premýšľala že to malej urobím ked je vonku taký čas...
a tefalku sme kúpili tuto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6637503

cestujeme dnes s Tami k našim do handlovej, ale budem aj tam na nete..tak si budem zbežne čítať...ideme vláčikom hurá!!!už sm etak boli a a malej sa páčilooooo 😉

libka1
11. nov 2009

pekna kuchynka, paci sa mi 😵 aj my sa chystame malu zobrat vlacikom, ale az na jar, asi zajdeme s nou vlakom z Trnavy do Smolenic, to by mohlo byt fajn 😵 zatial chodime len obcas do leopoldova kukat na peron ked mame cestu tade 😀

mia.k
11. nov 2009

laluchova tá kuchyňka vyzerá super-tak realisticky.Určite sa bude Tamarke páčiť. A to idete vlakom až do Handlovej?To ti Tamarka tak dlho vydrží vo vlaku? A tú plastelínu ste z akého cesta robili?Lebo ich je viac druhov.

libka1
12. nov 2009

a to nie je jedno z ktoreho to spravis? ved to nebudete jest 😅 teda ty umyselne urcite nie, o Benovi mam mierne pochybnosti, uvidi sa... alebo zeby sa s niektorym lepsie robilo?

laluchova
12. nov 2009

ahojte, my sme robili tú zo soli plastelínu s deckami v škole--...
hlásim sa u z handlovej...malá vo vlaku jasní že vydrží ved lobzuje po kupečku a tak...páči sa jej to...aj knihu sme zobrali tak sme si čítali -vzdelávali sa...cesta trvala 1,5 hod. a potom ešte polohodinky vláčikom do handlovej...najhoršiebolo zložiť sa a naložiť...do vlkau mi pomohol manžel, a z vlaku jedna pani mi držala malú a ja som skladala kočík, zniesla batoh a cestovku...viete si predstaviť...a na stanicu mi potom prišla mamina naproti...
malá sa tu má fantasticky naši majú bigla psa Amora tak malá sa s ním hrá...a rozpráva mu a tak...
kuchynka vyzerá fajnovo...som zvedavá ako sa bude tami páčiť...potom dokupime ešte nejaké mixér, kanvicu a hriankovač...takže dá sa...

mia.k
12. nov 2009

libka pýtala som sa preto,lebo chcem vedieť,že ktoré cesto je lepšie-menej náročné na prípravu,tvárnejšie a trvanlivejšie,lebo pri niektorých receptoch zo slaného cesta sa musia výtvory piecť 4-5hodín v trúbe,čo sa mi zrovna moc nechce. Ale rozhodla som sa pre to cesto z novy.

libka1
12. nov 2009

to je ktore? 😅 zacinam v tom mat chaos...a budes z toho robit co? tiez ozdoby? inac to wader vyzera super 😉

janetina
12. nov 2009

teda tu sa pecie....no mne sa teda nechce vymymslat este vacsi bordel v dome ako mame z hraciek....to Vas obdivujem
Nas Timi dnes piekol kolaciky v skolke 😀 , ja to mam takto zariadene 😀
A plastelinu som uz z domu odstranila....to sa nedalo mali sme ju vsade ☹ ...Zbohom kreativita

libka1
13. nov 2009

kto mozete chodte von, tak je tam dnes uzasne 😵 sa mi ani nechcelo vracat 😝 krasne svieti slniecko 😵

kankam
13. nov 2009

ja by som tiež dnes nebola išla domov, ale som ja bez energie, už od utorka som kresh, asi nejaká chrípka,malá tiež sopluje a patrične je nervózna. Teplotu nemám, ale 2 dni som sa nevládala hýbať a včera sa mi spustila nádcha, tak v noci sme nespali skoro vônec 1/2 kvôli nine a 1/2 kvôli sebe. Aj muž je už hotový, ale musí byť v robote, tak sa homeopatikujeme,a podobné domáce recepty na vyliečenie, dúfam, že to už bude lepšie ... 🙄 🙄 🙄 🙄

kankam
13. nov 2009

aj zajtra má byť vraj tak ... 😉 😉 😉

mia.k
13. nov 2009

kankam,tak to mi je vás ľúto,nič moc,taká choroba,dúfam,že vám to čo najskôr prejde. ☹
libka nechystám sa z toho robiť vianoč. ozdoby,ale skôr normál na modelovanie.Ikeď rozmýšľam,že na budúci rok si spravím asi taký prírodný stromček a potom sa budem asi aj s tým cestom realizovať.

libka1
14. nov 2009

no ja nemam inu moznost, uz vidim zivo ako stromcek aj so vsetkymi gulami pada na evu 😀 to nerisknem, uz som sa zmierila s tym ze ju nemam sancu ustriehnut, tak aspon zminimalizujem rizika 😅 stromcek nemame tazky, ked na nu padne pohoda, len nech ju nic nedoreze 😅
fuu kankam, rychle uzdravenie... na figu ked vsetci ochoreju naraz 😔 oddychnite si aspon cez vikend, hadam bude aj muz do pondelka OK..
my ideme dnes zaviest malu na tyzden k nasim, mali sme ist vcera ale nevysiel krok, tak ideme dnes na otocku 😝 nemam taketo zhony rada... este spi drobec, ja som hore od 3, vtedy pila mlieko a ja uz nie a nie zaspat, tak som ju pobalila a citala som si doteraz knihu, teraz ide na mna spanok, ale to uz ani nema zmysel si lahnut... ☹ muz chudak tiez od 3 hore, akurat ostal lezat v posteli, ale aj tak nic z toho ked uz nezaspal... 😒
idem spravit hrianky, nech mame aspon nejaku radost zo zivota 😀 pekny vikend vsetkym a choroby nech idu do kelu 😝

vladkaz1
14. nov 2009

cafte troska sa vam sem vterknem, kocky neviete nahodou po novom kolko stoji u vas v Hlohovci sono 3D, 4D? Dakujem velmi pekne nikde sa neviem dopatrat 🙂 ,budem vdacna ak by ste niektora vedela 🙂

mia.k
14. nov 2009

Ahojte.
vladka ja ti veru neporadím,lebo netuším,že čo to teraz stojí. 😒

libka drž sa zajtra a šťastlivo prileť do toho Lipetska či kerá pukálová jama to je. Nech ti to tam čo najrýchlejšie ubehne a hlavne sa zdravá vráť. 😉

libka1
14. nov 2009

😀 to si pekne napísala ze pukálová jama 😀 prave sme kupili tu skladacku v kauflande, dik za tip 😉
vladka, toto je link na ich stranku, ale nejak mi nejde otvorit, tak neviem ci len docasne, tam budu mat urcite cenu, my sme tam boli pred 2 rokmi, takze si cenu uz ani nepamatam 😅 http://www.4dultrazvuk.sk

kankam
14. nov 2009

čafte, libka, držím palce, daj tie 2 frťany a preži to v pokoji a zdraví 😉 , aj keď ťa obdivujem potom čo tie "domorodkyne" 🙂 odmietli 2-hý krát... Nie že tam ostaneš ....

Ja som naďalej v kóme, ešte väčšej nemám hlas, bolí ma na prsiach a zasa mám teplotu 🙄 🙄 🙄 , išla som doobeda zababušená s malou o 10:30 von, na 1-1,5 h lebo muž je na to ešte horšie, tak nech ju vyvenčím a on si pospí 🙄 😵 , asi mi to uškodilo 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 🙄

libka1
15. nov 2009

dakujem, urcite neostanem 😀
to nie su dobre spravy kankam, liecte sa, nech to je rychlo prec 😉

mia.k
15. nov 2009

libka ozvi sa keď budeš môcť,že ako si dorazila.
kankam chudiatko,čo sa vám to porobilo?Čo to máte chrípku,či len takú vyrózu? Tak sa pekne liečte a von radšej nechoď,lebo síce tam vyzerá byť pekne,ale pofukuje taký studenší vietor.Nasaď vitamíny,probiotiká,šalviu na hrdlo a oddych.Želám vám skoré uzdravenie.

ciarka
15. nov 2009

Ahojky,

vladka- my sme tiez na tom 4D boli pred 2 rokmi a platili sme 1 000Sk a k tomu Cd s nahravkou.

Libka snad si dorazila o.k.

Kankam- ako pise mia.k, vizera byt vonku nadherne, ale dost fuka vietor, takze sa liecte doma. A nech to rychlo prejde.

Mia- a ta salvia na hrdlo sa ma pit al. kloktat?

vladkaz1
15. nov 2009

🙂 dakujem kocky velmi pekne ,stranku mam len sa tam nemozem dopatrat ,nejde im to ,asi tam zavolam jednoducho ,diki 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre