Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

petusaaa
5. feb 2009

llibka a kolko take fotenie stoji?? 😅

v tt davaju vacsinou nutrilon. ale zavisi to od toho, akeho maju sponzora 😉 ale glukoza je najlepsia 😉 len skor by som sa zaujimala, ako ju podavaju. lyzickou, flaskou, striekackou...?

mia.k
5. feb 2009

Inak čo sa rezania týka,môžem potvrdiť-mám krásny rez,po ktorom už teraz takmer niet stopy.

janetina
5. feb 2009

libka ona jej vysadila??? zaujimave musi teda mat riadnu alergiu na ne....no na piedusky nejake sirupy na den mukolytika a na noc ak ma drazdivy kaslik nieco na ukludnenie antitusika alebo Fenistil gtt.

mia.k
5. feb 2009

Žartuješ,že lyžičkou.Jasné že flaškou.

bambi02
autor
5. feb 2009

fuuuha, baby..az teraz ostavam vystrasena....

ciarka
5. feb 2009

babulky ahojte, vitam petusu aj bambi.Bambi ja som rodila v Blave-Ruzinov, takze neviem poradit, ja som tam bola spokojna velmi.Blbe sestricky sa najdu vsade.

Libka-a nech to malej uz prejde chudatko.

My sme boli v utorok na ockovani no a Sabi sa nedala ani odvazit, ako sme prisli do ambulanie rev, hister.zachvaty.Vobec neviem kolko vazi a tak som bola zvedava.Ona sa ma chytila za rolak a tak sa mi s nohami vyskriabala az na krk.Bugarka ju nemohla poriadne popocuvat, nic.Ja neviem coho sa tak boji.Pri ockovani ani tak neplakala ako ked sme tam prisli.

janetina
5. feb 2009

bambi nie nebud to co je zle zabudnes rychlo

bambi02
autor
5. feb 2009

no s drahym sme pozerali aj bratislavske porodnice..a hej, Ruzinov v tom porovnani vychadzal najlepsie...a da sa to v pohode stihnut, ked zacnes rodit? ako myslim casovo....ci si isla radsej skor?

janetina
5. feb 2009

no vsak po dialnici 😀 za 40minut, ale da sa dohodnut aj terminovo ale ze vraj je porod vyvolavany horsi,,ale to neviem ci sa da dohodnut aj inak ako vyvolavanim popytaj sa ciary

bambi02
autor
5. feb 2009

ciarka: ako ste to mali prosim s tou cestou?

libka1
5. feb 2009

Tak nad Bratislavou som nerozmyslala a ani nebudem, aj tam moze clovek natrafit na rovnakych hlupakov... 😅 Poznam taku kocenu co sa hnala na Antolsku a velmi to obanovala...
Bude to zniet divne, ale rodit pojdem opat do Trnavy, hlavne kvoli tej Jiske, a co je dolezite, ako druhorodicka uz budem vediet svoje prava a ich povinnosti a take ze mi moje vlastne dieta nedaju do ruk... to sa im druhykrat urcite nepodari... to budem bud mrtva alebo ja, alebo to nerozchodi ta sestra 😅 ak by sa o take cosi pokusili 😝

bambi02
autor
5. feb 2009

idem mrknut, dakujeeeem

libka1
5. feb 2009

Mia v utorok mame ist na kontrolu a potom sa uvidi... neviem co dalej, som bezradna, nejak vydrzime, musime 😔

janetina
5. feb 2009

libka no ano vsade sa najde...mozno by som si zavolala dulu mozno to je dobre mat ju pri sebe a vtedy budu tvoje prava viac respektovane. Libka rovno zo stola im to ukazes 😀 to si neviem predstavit... 😀 😀 😀 peefektne postoje mas
davaj Evke aspon sirupceky ci mas???

mia.k
5. feb 2009

Sranda je,že keď som bola v Pn v pôrodnici,bola tam jedna Blaváčka,ktorá zase chodí rodiť do Piešťan,lebo je tam spokojná a že v Blave si nevedela nájsť ani neakého schopného gynekológa,tak chodí na do Piešťan ku Glesovi,ževraj je s ním veľmi spokojná.Tak si vyber.Blaváčky idú do Piešťan,a Piešťančanky do Blavy. 😅

janetina
5. feb 2009

Gleso je vyyyborny je taky ludsky a Karaba ma rad cierny humor 😀 😀 ,

petusaaa
5. feb 2009

ale mozes mat bud dulu alebo manzela pri porode.. proste iba jeden clovek, aspon v tt.

mia, ved normalne sa dokrmuje lyzickou alebo striekackou. v tt nerobili problem. aspon to nam hovorili na prednaske ci co to bolo 😉

libka, presne.. ja som napriklad az teraz zistila, ze mozes byt pri vsetkych vysetreniach. ze ti nemozu povedat nie 😉

mia.k
5. feb 2009

libka,v utorok ideme aj my k dr. na poradnu.Možno sa stretneme.O ktorej pôjdeš?Ty pôjdeš asi skôr,keď ešte nebude poradňa,že?Ale utorok je ešte ďaleko,to sa má Evka ešte tak dlho zase trápiť?Už si toho doteraz vytrpela dosť,nieto ešte čakať do utorka,a potom čo? Zase čakať,kým niečo zaberie?Hrozné.Dúfam,že sa jej to do vtedy ešte nezhorší.

mia.k
5. feb 2009

Na prednáškach sa toho narozpráva... Jedine,že by si si ho ty z vlastnej iniciatívy kŕmila lyžičkou.

janetina
5. feb 2009

v pn flasa 😒 na glukozu

bambi02
autor
5. feb 2009

mna tie Piestany hrozne lakaju...okrem teda tej jisky, ale to asi nikdy neviete, ci ju budete potrebovat alebo nie. to uz sa da s tymi dulami i na Slovensku? som myslela, ze je to bezne vonku....su na ne nejake kontakty alebo ako? da sa to i inde ako v BA zabezpecit?????

libka1
5. feb 2009

Nemaj strach ze z toho stola zleziem a dam jej cez hubu alebo po nej aspon hodim tu misku co si budem tlacit na maternicu 😉 Mala som tam muza, ale obaja sme boli z toho mimo, a nechali sme so sebou takto babrat 😝 hlupaci... pri najblizsom porode mu davam plnu moc na vymlatenie personalu 😀 😀
Jaaaaaaaaj, na predpriprave porodnej som sa napocuvala rozpravok o trnave 😖 uz verim len tomu co zazijem, a je rozdiel sestra a sestra pri porode, ta moja bola uplne o nicom, staci ked poviem ze bola total prechladnuta, ledva sipela... pri novorodencovi hentaka? to je znak ze nieco nebude v poriadku asi 😝

petusaaa
5. feb 2009

bambi www.duly.sk
mia, ved prave...

petusaaa
5. feb 2009

libka, to je dalsia vec, ja by som bez muza rodit nesla. uz tak tam dost so mnou zametali a to bol pri mne (myslim pri porode). a neviem si predstavit, keby som tam bola sama... 😒
chora sestricka?? to je sila 😒

libka1
5. feb 2009

Asi sa nestretneme, objednam sa zas niekedy doobedu, dufam ze dovtedy budeme lepsie 😅

libka1
5. feb 2009

Veru, nemala vobec hlas a chrchlala ako stary hrniec 😝

petusaaa
5. feb 2009

libka a neskusala si jej povedat, nech si da aspon rusku... nic moc, ale aspon nieco 😒

bambi02
autor
5. feb 2009

supeeeer, a mate aj s niektorou z nich skusenosti? su ochotne ist trebars z BA aj do HC, resp.TT?

petusaaa
5. feb 2009

bambi a chces mat manzela pri porode?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre