Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
12. feb 2011

@margareta76 no to by bolo na dlhu diskusiu 😅 par ich poznam velmi zblizka a je to proste ina kasta 😀

kankam
12. feb 2011

@mia.k panvu zabudli odmerať aj mne a potom som si to prečítala v materskej knižke a som im to povedala a hneď ma odmerali, ale aj doktor povedal, že to už on aj opticky vidí a merajú to hlavne pri babách čo majú predpoklad na cisársky a na toxoplazmózu to sa robí tuším hneď na začiatku v tom 16 týždni, alebo dokonca ešte skôr neviem už presne, ja si pamätám že ja som mala zvýšené hodnoty, ale našťastie také že som v minulosti-netehotná prekonala toxoplazmózu a mala som už pred tehu vytvorené protilátky, takže to bolo to najlepšie, vraj najhoršie je keď sa žena nakazí v priebehu tehu vtedy to je prpoblém ...
To že ti to neurobili mi je teda čudné a ako píše @libka1bolo by to na diskusiu lebo fakt sú nepoučiteľní poniektorí a konajú svoju prácu horším spôsobom ako nejaký robotník bez zodpovednosti za tovar ...@margareta76 🙄 🙄 🙄

adapa
12. feb 2011

No my sme mali pernú noc.Obaja horúčky.Ale snáď to o niekoľko dní prejde.Ďakujem,že ste na nás mysleli.Určite sa ešte stretneme.Dominika sa teší na nových kamarátov.
@libka1nebývaľ niekde na Michalskej?
Neviete niekto o niekom ,kdo by mohol darovať 2%z daní dieťaťu?

pusinqa
12. feb 2011

@adapa najhoršie keď sú drobci chorí a ešte obaja, musíš to mať perné, nech sú čím skôr fit
@kankam čo malá v pohode a mm čo s pani poriešil?

kankam
12. feb 2011

@pusinqa písala som ti IP 😉

pusinqa
12. feb 2011

našťastie, nám už inak potom tatino volal že je hladný a malá plače a to mu hodinu z toho čo sme boli von ešte spala no typickí chlapi 😝 😀

kankam
13. feb 2011

@pusinqa 😀 😎 také poznáme ... ja si tiež 90 % okolo malej obehávam, aj keď mm je ochotný, ale keď mám všetko zorganizovať a nachystať tak si to radšej poriešim sama, resp.nikam nejdem, ešte že je len 1 ks, ty už to máš ťažšie 😉 , asi mu bolo za vami smutno ...

ciarka
13. feb 2011

Kankam aj ja by som chcela vediet ako sa ma Ninka a co tvoj muz poriesil, vcera sme oslavovali 3 roky tak som nemala cas.pa

pusinqa
13. feb 2011

@ciarka tak malej želáme všetko najlepšie, to už máš doma veľkú slečnu, daj potom aj sem dáke foto 😉

ciarka
13. feb 2011

pusinqa- dakujeme!!!odovzdam.

pusinqa
14. feb 2011

baby neviete poradiť kde v HC kúpiť rifle také aj väčšie na takú 42 a nie Číňan alebo nejaké že úplne šupácke a nie zasa nejaké total drahé a značkové, také normálne skrátka?

mia.k
14. feb 2011

@pusinqa fúha,ťažká otázka. Myslím že najväčší výber rifiel majú na kockovej ulici v tom obchode na pravej strane vedla detského obchodu-neviem ako sa to volá,ale snád pochopíš ktorý myslím. I ked ceny majú dosť premrštené,ale možno si niečo vyberieš.
@ciarka Sabinke želáme aj my všetko najlepšie k narodeninkám,aj ked s predstihom,ale kedže ste už oslavovali,tak sa aj my pridávame ku gratulácii. 😉 😲 🙂

ciarka
14. feb 2011

Mia- dakujeme!!!!

janus32
14. feb 2011

ahojte babulky 🙂 pisete jak cesky zandari,nestacim vas citam,nieto este pisat 😀
@mia.k ty si sa krasne prevalila cez 30tyzden,no ale za chvilu aj do ciela dobehnete 🙂
@pusinqa moja chlapi su chlapi,to je ina odroda ako my zeny 😵 Inak my sme od noveho roka stale v skolke,sa az cudujem,ze tak dlho bez kasla sme 😉 v stredu mame karneval,neviem ci sa viac Emka tesi,alebo ja 😵 bude anjel,aj ked jej by viac pristalo byt cert-to by jej bolo blizsie 😀

mia.k
14. feb 2011

@janus32 no veru,už sa nám to blíži...
To je super,že Emka už tak dlho nebola chorá. Aj libka spomínala,že Evka chodí už mesiac v kuse do škôlky,takže snáď už to bude lepšie s tými chorobami.

libka1
14. feb 2011

no a my sme ostali doma tiez od noveho roka prvykrat 😅 chore sme obidve, nevravim ze nejak hrozne, ale potrebujeme preliecenie, evka pokasliava, nastastie teplotu nema a ja som cela nejaka nevoja 😝 hrdlo ma pobolieva... bola som dnes s malou u lekarky, lebo sme potrebovali predpisat dalsiu davku isoprinosinu a to co bolo tam tak to som este v zivote nevidela, pomaly sa tam nedalo vojst dnu 😝 som prezvedala ohladom toho isoprinosinu , tak ten je vraj na infekcie a potom nam naordinovali nasledne ribomunyl a ten je vraj na bakterie ci na co.... 😅 bolo mi totiz divne ze nam takto predpisali oboje, tak zato som bola zvedava...
ciarka, ten kabat sa da normalne prat v pracke na 40 stupnoch 😉

libka1
14. feb 2011

@mia.k uz nechodi 😀 ale nie je nejaka vyslovene chora, ale aj lekarka doporucila nech ju necham trochu doma, teraz je to zle aj kvoli tomu ze ich spajaju do tried, takze o to vacsia zataz 😅 ten isoprinosine ju podla mna drzi, inac by uz davno mala zapal priedusiek alebo cosi ine 😝

pusinqa
14. feb 2011

@mia.k tam som zvykla kupovať, ale tam sú fakt dosť vysoké ceny radšej ako jedny za 60 by som kúpila dvoje za 30 eur, asi budeme musieť skočiť do NR do Mlynov a skúsiť sťastie v HM, Newyorkeri, Marks Spenceri len či budú mať na také "veľryby" lebo v takýchto obchodoch niektoré veci len pidi čísla 😀 To ale musím prehovoriť mm a prehovoriť svokrovcov na varovanie, zrežimovať deti, iná fuška keď chce človek na 2 hod vypadnúť do obchodu 😀
@janus32 a ty si čo nedošla na stretko cica? čo ste snažilkovali tak intenzivne 😀 aj Julka bola tento rok taká anjeliková víla, som zvedavá na fotky 😉

a my sme tiež bez ATB od júla 😲 , tiež nám ten imunor dooosť pomáha, musím v piatok dáko vyprosiť ešte jedno balenie čo jej vystačí do konca škôlkarskeho roka

janus32
14. feb 2011

@pusinqa 😀 😀 😀 sa intenzivne preliecujem 🙂 svagrina mi picha nejake injekcie-stipu jak slak 😢 rit mam modru uz z dvoch stran ☹ stretko som musela odlozit na neurcito 😖

sendynka01
14. feb 2011

@pusinqa ja som bola asi pred mesiacom v Taku pri Kauflaci..Mali.aj 42..Viem podla toho, ze som si nabrala same velke cisla a nakoniec som zostala v soku ked som obliekla 38 🙂)) Este si mozes vybrat podla dlzky, co nie je mozne vsade. A do 20, max. 25 eciek by si sa mala zmestit..

ciarka
14. feb 2011

libka-dakujem za info.

pusinqa
15. feb 2011

@sendynka01 díky, tam som už bola ale teraz mali len také divočiny vysúchané, deravé a bedráče 😝

drimajova
15. feb 2011

@mia.k ... no, divne...a co vies o tom, ze sa tie posledne tyzdne uz nechodi na poradnu do porodnice?

mia.k
15. feb 2011

@drimajova no počula som o tom,ale ja som ani pri Benjamínovi nechodila na poradňu do nemocnice,len na sono. Aj teraz som už objednaná do PN na marec na dve soná,takže ja som žiadny rozdiel nepostrehla.

juliett99
16. feb 2011

ahojte
mam taku otazocku ako ste spokojne s MUDr. Pauliniova???
Ja mam zmiesane pocity a zvazujem zmenu lekara?
Ak mate nejake skusenosti s nou ozvy te sa mi prosim 😵

babatko88
16. feb 2011

ahojte maminky,
obraciam sa na vás s prosbou, môžete nám dať hlas v súťaži o plyšového macka?
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-februar-2011-mesiac-s-nutradefense-meno-medvedika-na-obal-nutradefense/
alebo sa zapojte aj vy 🙂 môj malý ho miluje, tak by som mu chcela spraviť radosť, ak by sa dalo...
vopred ďakujeme, pekný deň

pusinqa
16. feb 2011

@babatko88 pekne malý vymyslel, zahlasované 😉

babatko88
16. feb 2011

@pusinqa ďakujem veľmi pekne, no a keby si ho počula 😀 ešte teraz sa na tom smejem 😀

janus32
16. feb 2011

@pusinqa ozaj,co sa tyka ryfli a celkom fajn veciciek,tak ako pise sendynka tam sa nakupit da,aj na velke rite-bo ja tam chodim na moj zadok kupovat gatuse a vzdy si odtial par peknych veci donesiem 😉

mia.k
16. feb 2011

@juliett99 pokiaľ viem,tak žiadna z nás,čo sem chodíme,nechodí s deťmi k tej dr.,tak neviem,či ti tu bude vedieť niekto poradiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre