Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

pusinqa
18. mar 2011

@lucyka1 no už našťastie sami aj keď mm sa nevie zmieriť s tým že sme na byte, dlho túžil po domčeku aj sme bývali dlho u svokrovcov ale už to bolo o držku, sami je sami 😉

lucyka1
18. mar 2011

@pusinqa no to mi hovoris rovno z duse, presne aj ja to tak citim, ze samym je najlepsie. ja uz som taka zvyknuta, ze byvame sami ze teraz ked idem k nasim na 1-2dni tak prasim co najrychlejsie domov, a to byvame v jednej dedine. 🙂

lucyka1
18. mar 2011

@libka1 preco by nemalo dopadnut dobre, pri najhorsom si povies ze premalujete znova ako bolo a hotovo 😉 a co ty vies co v tebe drieme? ani ja som nevedela..... 🙂

libka1
19. mar 2011

Ahojte, neviete o niekom kto sa chce darovat maciatko? Mali by sme o 1 záujem 😉

lucyka1
19. mar 2011

@libka1 ahoj. skusim sa ti u nas na dedine popytat a ozvem sa ked natrafim na takeho niekoho. 😅

libka1
19. mar 2011

@lucyka1 oki, dik, nikdy som si nemyslela ze moze byt problem zohnat macku 😅 vacsinou ich je prisli vela...

lucyka1
19. mar 2011

@libka1 to ano, ale co ty vies ake besne? 😀 😀 ja ti skusim zohnat taku domacu, nie nejaku poulicnu.... 😉 ale neslubujem. bo ja macky moc nemusim normalne mam averziu na ne. ani malemu nedovolim moc chytat psov a macky, neviem preco, napr. s takym blatom a pieskom nasim a takymi podobnymi vecami problem nemam, ale tychto zvierat sa stranim, a to nasi maju psa 😀 stale vidim asi tie choroby od maciek a psov, neviem, nepomaha mi ani ked mi povedia ze su zaockovani.... 😅 som smiesna, ze? ja viem..... 😉 😀

janus32
19. mar 2011

@libka1 nam ich tolko po dvore beha,ze nevieme co s nimi 😀 ale nedaju sa chytit,len stara mater vsetkych,ta aj dnu by vosla 😀 tak sa mota pod nohami,clovek by sa aj prizabil o nu 😅

janus32
19. mar 2011

@lucyka1 no to ta nas chyta vsetko a samozrejme to aj vlaci domov.Na gauci nam uz aj slimak spal v krabici 😀

libka1
20. mar 2011

@lucyka1 no minimalne ked si tehu su dost nebezpecne hlavne macky, ale zas ked su ockovane by som sa az tak nebala... no ale tak kazdy mame z cohosi fobiu 😀 skusila som napisat do utulku, tam ich maju asi vzdy pozehnane a hlavne zaockovane, tak mozno sa stade ozvu... aby som vysvetlila preco zhanam, tak nasim zrazilo macku auto 😔 bola nadherna a veeeeeeelmi muuuuudra tak dodnes nechapem ako sa to mohlo stat, navyse sa nezvykla velmi tulat 😅 zrazilo ju rovno pred domom a evka to dost prezivala... a teraz si zobrala do hlavy ze ona babke macku zozenie... kedze tam ma ist o tyzden na par dni na prazdniny, tak ze jej ju rovno odvezie. Nasi byvaju na dedine, takze by nemal byt problem zohnat macku, susedia ich maju tiez pozehnane, ale je lepsie mat taku z inakial, aby sa netulala tolko... nasi ju nemaju vnutri, ale vonku, teda obcas chodila ta predchadzajuca sa zohriat ku krbu alebo na mlieko rano do kuchyne, ale bola to dvorova macka, nie vankus do izby 😀
@janus32 tak slimak este celkom ujde, horsie by bolo keby dovliekol hada alebo potkana 😝 🙄

janus32
20. mar 2011

@libka1 no minule sa celkom dobre zabavala s lienkou 😀

lucyka1
20. mar 2011

@janus32 😀 😀 😀 😀 to je dobre, ten slimak... ten môj nastastie domov havede nenosi a ani ziadne konare ci haluzky. chvala bohu. za to je vzdy ako prasa spinavy 🙂

lucyka1
20. mar 2011

@libka1 my sme prezili to iste, ale uz veeeelmi davno, ked sme boli male. tiez sme mali velmi mudru macku a dodnes nepochopim preco tam sla na tu cestu a tiez rovno pred domom ju zrazilo auto, sestra to strasne prezivala a plakala snad tyzden za nou. ja som neni taka citliva co sa tyka zvierat, ale ublizit by som nedokazala ziadnemu zvieratu. ale neprezivam to tak ked skape pes alebo macka.... 😒

mia.k
21. mar 2011

Ahojte. Dnes máme ale pekné počasie...Konečne prišla jar. 🙂 Len tak mimochodom, už rastie medvedí cesnak v panskej, včera sme si boli trocha natrhať.

lucyka1
22. mar 2011

@janus32 ahoj. ako si prosim ta riesila ked sa ti mala narodila, nocne spanie so surodencom? vies ja sa bojim ked bude babo doma tak sa mi martinko bude v noci budit, vies ked pôjdem krmit alebo prebalit a tak. vies ked budeme vsetci v spalni..... 😉

svetielkoand
22. mar 2011

@lucyka1 my spavame vsetci v jednej izbe 😉 mam z kauflandu take nocne led svetielko stale v noci zasvietene, pri nom zvladam krmit, dat malu odgrgnut, aj prebalit ked je pocikana a este mam pri posteli nocnu lampicku, ked je pokakana, aby som dobre videla 😀 pokial len mrnka, tak sa maly ani nepohne a ked zacne viac plakat, napr. ked ju bolelo brusko, tak idem s nou do inej izby 😉

lucyka1
22. mar 2011

@svetielkoand a asi ho to budilo, ze? toho sa bojim ze nebude mat uceleny vecerny spanok a rano pôjde nevyspaty do skôlky. ako ste si zvykli? lebo rozmyslam ze sa odstahujem do obyvacky kym trosku nezmeni rezim a nebude viac v noci spat, ja som si zase kupila tu lavovu lampu v cervenej farbe, je to take tlmene, vyuzivam aj teraz.... 😀

janus32
22. mar 2011

@lucyka1 Ahoj,no u nas to bolo trosku ine-velky vekovy rozdiel mam medzi detmi-8rokov 🙂 Ale pokial viem,tak pusinqa ma tak stare deticky,ako ty,tak ona by ti skor vedela opisat situaciu 😵 a vidim,ze aj svetielkoand tiez 😵

janus32
22. mar 2011

@mia.k naco sa to pouziva?Hm,vzdy cela panska z toho smrdela,normalne to mam zafixovane v hlave-mociar a ten cesnak 😀

filialka
22. mar 2011

@adapa
Pekny den ale?? a kde ja v poslednom vchode,, 11 sme tam v podnajme,,🙂)

mia.k
22. mar 2011

@janus32 použiť sa to dá na všetko možné.Na chleba,do pomazánok, do šalátu,do cestovín, na polievku,proste kde ťa napadne. Ja som dnes z neho robila polievku.

libka1
22. mar 2011

@mia.k mnam, ja som ho zjedla este vecer s chlebom tych par listov co som nasklbala 😀

stanka26
22. mar 2011

@filialka no my sme s michalskej 2.chodievaš na to ihrisko čo je na podzámskej??

libka1
22. mar 2011

my sme michalska 7 😀
este niekto z Michalskej?

svetielkoand
22. mar 2011

@lucyka1 prave ze zo zaciatku sa pomrvil a zaspal a teraz mala vresti a on sa ani nepohne 😀 😀 😀

adapa
22. mar 2011

My sme z Michalskej 5

filialka
22. mar 2011

@stanka26 ja tu byvam od decembra tak nie nepoznam
to tu 🙂

filialka
23. mar 2011

@libka1 ale nas tu je 🙂)

stanka26
23. mar 2011

čaute babulky.

včera naša Sabi vyzvedala od pani učiteľky v škôlke či nám prijali Šimiho a môžem sa potešiť zobrali nám ho,ale oficiálne papier dostaneme až budúci týždeň. Tak som rada. 🙂 🙂

no skoro samá michalská ulica. 😀

olganr
23. mar 2011

AHOJTE Kočky
Chcem Vás pozvat na veľkú 🙂 🙂 🙂 ZUMBA PARTY🙂🙂🙂🙂🙂: dna 2.4.od 16hod do 18hod KD Rišňovce, kde mate možnosť sa naučť zakladne kroky latinsko-amerických tancov a prijemne sa zabavit. Cena vstupenky je 5€ na mieste a predpredaj 4€ v cene je zahrnute aj obcerstvenie a darček a ak nemate kde nechat svoju ratolesť aj detský kutik. Viacej info a rezervacia vstupenky je na andmartinka@azet.sk
Tešime sa na Vás

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre