Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
23. mar 2011

@stanka26 tak vám gratulujem ak ho teda ozaj prijali. Supiš! Som zvedavá čo my,ale moc ružovo to nevidím.

stanka26
23. mar 2011

@mia.k hej je to pravda ráno mi to potvrdila ešte aj učiteľka ale rozhodnutie budem mať až v pondelok

filialka
24. mar 2011

@stanka26 vsak? michalska vedie, 🙂)
gratulujem

stanka26
24. mar 2011

mamičky s michalskej čo tak dať stretnutie?? 😀

libka1
24. mar 2011

@stanka26 niekde na michalskej? na pieskovisku? 😀 😀 😀

stanka26
24. mar 2011

@libka1 môže byť. ak to nevadí

libka1
24. mar 2011

@stanka26 😀 mne nie, a evka to len uvita, akurat mozeme len dnes zajtra, potom je evka tyzden na prazdninach u nasich a ja mimo HC 😝

stanka26
24. mar 2011

aj mne to vyhovuje dnes alebo zajtra.Keď príde Sabi so škôlky tak sa pôjde najesť a potom pôjdeme určite von.

janus32
24. mar 2011

babyyyyy nieje u vas crevna chripka?Isla som dnes pre Emku do skolky,a tam len s kyblikmi behali ☹ chudiatka deti,no pre istotu som malu odhlasila na zajtra,reku ak by nas to chytilo,nech sme doma 😒

libka1
24. mar 2011

@stanka26 no dame asi az zajtra, lebo ja musim teraz uz prec od compu a tak neviem ze ci tam prist alebo nie, zajtra budem k dispo.

@janus32 nestras 😕 akurat idem tiez do skolky pre malu, tak hadam sa u nas nic nedeje...

stanka26
24. mar 2011

tak to neviem.Ráno ju do škôlky bola zaviesť svokra ,ale nehovorila nič.Len dúfam že nás niečo aké nezastihne.
Inak Šimi mal 4dni zvýšenú teplotu a doktorka nám na to nič nedala, začal nám aj trochu soplík a už aj pokašliavame 😒 čo ma vôbec neteší ,kedže začína byť vonku pekné počasie

janus32
24. mar 2011

@libka1 vies aky sok to bol pre nas co sme tam cakali na deti,ktore chodia cez obed domov?Lebo to je mala skolka a je taka mala miestnost kde sa prezliekaju a odtial vedu dvere a hned do jedalnicky a ucitelka vybehla von a straaasne kricala na druhu-cista panika,lebi hned dve naraz grcali 😖 sme sa zlakli,ze co sa deje 😒

filialka
24. mar 2011

aj ja by som sa k vam pridala a kam by ste isly?? vy mate vedie deticky tak si na ihrisko vsak?? my sa chodime prechadzat,,, chodievame von okolo 2-3poobede,,,,

stanka26
25. mar 2011

@filialka my pôjdeme až okolo 15:30h lebo decká sú v škôlke a mne okolo 14h ešte Šimi spáva. no ale určite budeme na ihrisku medzi činžiakmi.

libka1
25. mar 2011

@stanka26 prideme zhruba na 16.00 tiez k pieskovisku, aspon sa evka vysali 😀

filialka
25. mar 2011

dobre,,, dufam ze vas najdem,,, To ihrisko jak je Jednota hore?? a ako vas spoznam baby?? ja mam hlboky hnedy kocik.

libka1
25. mar 2011

@filialka ja som myslela to pieskovisko co je na michalskej medzi cinziakmi... na tom ihrisku pri jednote pieskovisko nie je. mna spoznas podla toho ze budem na tom ihrisku najvacsia 😀 a budem mat cervenu bundu, to len pre istotu ak by sa tam prihrnula aj ina slonica 😀 stanka bude najmensia, ak teda odratas deti 😀

filialka
25. mar 2011

@libka1 no tak to nema chybu.. 🙂))))
sme podarena,,,Jaaj to je to ihrisko co ma vedla seba chodnik do mesta a ten detsky obchod tam je vsak??Pod cinziakom co konci na rohu,, potom je chodnik a ihrisko,,

libka1
25. mar 2011

@filialka ano, to, tak mi tam budeme okolo 16.00 hod

adapa
25. mar 2011

Ano,tam je to ihrisko.
libka1 neboj,budeme 2 slonice 🙂 Ja budem mať modrý kočík a vedľa seba jedno 5 ročné šidlo s dlhými vláskami.

filialka
25. mar 2011

dobre baby,,,, stavim sa za vami trosku,... 🙂
moj bude asi spinkat tak budem mat klud,,,
no to je dobre,, jedna cervena bunda a druha cerveny kocik🙂))
to je dobre.. 🙂 🙂 🙂

stanka26
25. mar 2011

l
@libka1 jéj super komentár 🙂 🙂

a ja budem mať 2 deti.a červenú mikinu. 😀

libka1
25. mar 2011

ja 1 dieta, dievca s ruzovym krtkovym kyblikom 🙂

filialka
25. mar 2011

*Ahojte baby ospravedlnujem sa ze som neprisla ale prisiel muz domou o 15:00 a isiel s nami na prechadzku a kofolu,, prepacte mrzi ma to ☹ ☹ ☹ ☹

stanka26
28. mar 2011

@filialka nevadí možno nabudúce.

a dnes si ideme do škôlky pre rozhodnutie o prijatý 🙂

stanka26
28. mar 2011

@libka1 všetko naj naj k meninám 😀 😀

filialka
28. mar 2011

@stanka26 gratulujeme 🙂

filialka
28. mar 2011

@libka1 Vsetko najlepsie a vela vela zdravia celej rodinke

ciarka
28. mar 2011

Soni aj sa pridavame a zelame ti vsetko naj k meninam.

mia.k
28. mar 2011

Aj ja sa pridávam ku gratuláciam,všetko najlepšie Soni. 😉
My sme neni prijatý do škôlky-zatiaľ- ale chcú zriadiť ešte jednu triedu,len potrebujú písomné schválenie od mesta a keď ho dostanú,tak budeme prijatý.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre