Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

alionuska
18. mar 2009

Ale Peti,zas nie az taaak..neboj to bude skor ako o tych 10 rokov! 😀 Neboj,treba verit,ze vsetko bude dobre! 🙂

libka1
18. mar 2009

takv bohuniciach vam idu petusa stavat aquapark, lepsie ste si ani nemohli vybrat 😀

ddadusa
18. mar 2009

je jedno kde staviaš dom, alebo kupuješ pokiaľ máš auto. Môžeš sa dostať kedykoľvek kamkoľvek. Ale ak auto nie je, je to podľa mna mooooc veľký problém. Ja by som tu keď sú všetci z domu preč netvrdla ani za nič. Vydržím sama s malou tak 3 dni a potom je pre mna hc ako newyork. 😝 😀

libka1
18. mar 2009

baby nepiste tu taketo smutne veci 😢 vsetko bude dobre, netreba sa bat 😉 🤐

ddadusa
18. mar 2009

Libka, ty si mi stále nenapísala kde na michalskej bývaš! Ja som bývala na č.6

libka1
18. mar 2009

7 😉

janetina
18. mar 2009

dadusa ano bez auta je clovek otras, teraz to vidim ze ako som sa odvazila jazdit svet je o nieco lahsi len mym maem len jedno 😀 , zislo bysa este jedno 😀 😀 😀 😀 lenkde nan vziat

ddadusa
18. mar 2009

tak to je horšie, ale keď bývaš v lepíši, tade chodí mooc autobusov, takže nemáš taký problém ani sa dostať domov. Viem že s kočíkom nič mlc, ale lepšie ako tam byť sama. Ja som tiež začala jazdiť minulé leto už ako tehotná a strašne opatrne. No teraz mi nadávajú že moc lietam a decká v aute.

libka1
18. mar 2009

ja nejazdim, mala som havarku (nie mojou vinou) a odvtedy mam blok... 😖 bojim sa... s malou by som uz vobec nesadla do auta, preto som rada ze som v HC... hadam sa raz znova osmelim 😖

alionuska
18. mar 2009

No ja som mala havarky dve a vzdy som skoncila v nemocnici ale bez auta si neviem predstavit moj zivot! Ja som s amlou isla na autoobuse,len asi dva krat a aj tzo iba preto,lebo sa tomu strasne tesila a bolo jej to vzacne.Ja som na aute stale niekde prec...doma tiez vydrzim,ale nem ked nemam peniaze a musim sediet doma! 😀 Inak som šumacher a jazdim stale! 😀 😀

alionuska
18. mar 2009

A ako madar pisem...hadam mi rozumiete... 😀 😀

petusaaa
18. mar 2009

ja nemam vodicak 😅

baby, maju dnes hovorit v damskom magazine o znakovani, tak pozerajte 😉

ked bude ten aquapark, tak sa pridete okupat a spravime si u nas gril party, ok?? 😀
len ci nam schvylia uver, lebo tam maju nejake problemy 😖

laluchova
18. mar 2009

na znakovku sa teším aj ja dala som si aj pripomienku do mobilu...naša malá už spraví 6-8 krôčikov sama, a cikáme veselo 6x za deň keď má chuť ked nie tak minimálne 3x!!!sme na ňu veľmi pyšní!!!a nejaké znaky si ukazuje tak sme zvedaví čo budú o tom hovoriť...Peti tak domček??!!!nie je dvojgeneračný???prisťahujeme sa 😀

janetina
18. mar 2009

laluchova to malinku davas sedkat na nocnik ci sa sama pyta? lebo mylsim ze je v tom asi rozdiel nie,???

libka1
18. mar 2009

my cikame aj 20x za deň 😅 ale ty si asi myslela do nočnika 😅 😀
tu znakovku idem kukat, som zvedava co o tom povedia 😉

janetina
18. mar 2009

myslela som na nocnik a Vy?

laluchova
18. mar 2009

noo, sama sa nepýta keďže má len 10 mesiacov, ...ale ciká do nočníka...niektoré deti tam nechcú ani sedieť a nie ešte cikať, snažíme sa len aby sa nestránila nočníčka...a zdá sa nám, že to aj chápe, lebo zo začiatku taká úspešná nebola, ako za posledný čas

laluchova
18. mar 2009

s tou zankovkou, nič moc neukázali, čakala som viac znakov

libka1
18. mar 2009

sama sa este urcite nepyta 😅 aspon teda nasa urcite nie. ja ju tiez davam a casto sa donho vycika, v poslednej dobe skoro stale, niekedy da len kvapku, myslim ze pochopila o co mi ide a ked da kvapku vie ze mi je jasne ze to nejde a pustim ju prec 😀 😀 ale psychicky nato este urcite vyzrela nie je aby sa naucila byt bez plienky... ma cas... aj toto povazujem za uspech 😉
skoda ze ten drobec nic neukazal v tej telke 😒 kolko vlastne mal mesiacov, neviem ci som to prehliadla alebo to nehovorili ...

laluchova
18. mar 2009

mal rok, aspoň to tak povedali....ja sa snažím tiež len o to aby vedela, že na nočníku sa sedí...kedy sa ti narodila malá???bežkáte???malá nám vôbec nechce loziť, len behaj so mnou MAMA!!TATO!!!beháme za rúčku a terz sa začala púšťať 😅 malá sa narodila 9.mája 2008

libka1
18. mar 2009

10 maja 😉 nasa nebeha, len sa stavia a za ruky savydrzi vodit len chvilku a svihne sa o zem... stvornozky to ide rychlejsie, a hlavne tade ako si predstavuje ona a nie mama 😀

libka1
18. mar 2009

tak na rok bol sikovny, to musim uznat 😉

laluchova
18. mar 2009

noo dobre bežkal, aj pekne rozprával...tak tvoje kríže si oddýchnu, malá si poštvornožkuje kam chce...a to naša tá by len behala, ked chce tak si sadne ...učím ju behať tak, že si kopeme loptu...a rozprávate???my nie len si bľaboce sem tam...skôr bude behať ako hovoriť...

laluchova
18. mar 2009

😀 pozerám, že ste boli plávať kde???v HC v relaxe??MAlá má teda vláskov, my len tak poskromne, po tatovi 😀 , ale už konečne rastú...

libka1
18. mar 2009

chodime do relaxu...no od rozpravania mame daleko 😀 a to by uz mali v tomto veku? blabotat blaboce, parkrat povedala papa a tata, baba hovori stale... a to je asi tak vsetko, ostatne su len blaboly 😀 o to behanie moc nestojim, mam 177 cm a posledne co potrebujem je chodit cele dni zohnuta, nech len pekne stvornozkuje, casu dost 😵

mia.k
18. mar 2009

Ahojte.
Čo mi včera večer malý vyviedol.Otvoril si skrinku v kuchyni,vybral plnú flašu s olejom,otvoril a vylial ju celú na zem.Ešte sa v tom aj vyválal.Myslela som,že ma šlahne.Všetko bolo mastné,celá kuchyňa,ja a šušnák od hlavy až po päty.A to večer o ôsmej,že "mama zabav sa,veď v telke aj tak nič poriadneho nedávajú".Tak som sa zabávala asi tak do desiatej,a aby sa mi nemálilo,tak manžel otvoril v detskej okno-vetračku-lebo on musí stále vetrať,prišiel výchor, ventilačku celú preklopilo,natrhlo mi záclonu,zhodilo kvetináč,samozrejme hlina vysypaná-mama zabávaj sa ďalej,lebo my už spíme.A aby sa mi nemálilo,tak sa šušnák ráno tak doláfal,že prekadil aj plienku aj pyžamo,až na lehátko.Takže dnes od rána pokračujem v zábave a celé doobedie len upratujem,periem a popritom varím a starám sa o šušnáka. 😝 😝

libka,ja sa celý týždeň strojím do panskej skontrolovať medvedí cesnak,ale akosi sa mi to kôli počasiu stále nedarí.Ja naň chodím každý rok a robím si aj riadne zásoby do mrazáka na celý rok. Mimochodom,aj dnes som mala na obed polievku z medvedieho cesnaku.Okrem toho ,že je veľmi zdravý mi aj veľmi chutí,a pripravujem ho na rôzne spôsoby.

laluchova
18. mar 2009

voda je aká???čistota???myslím v tom relaxe...
mia to ti teda nezávidím , aj nás to počká neboj, moja malá vymýšľa už teraz, všetko budeme musieť pozamykať 😀 malý ti už behá???

mia.k
18. mar 2009

Sám ešte nechodí,ale dostane sa všade.Odkedy sa naučil otvárať skrinky a šuflíky,nič iné ho už nebaví. 😝

libka1
18. mar 2009

no na pohlad cista, ale co vsetko sa v nej schovava netusim... na moj vkus je moc chlorova, aspon mam ten pocit...
to si mala super vecer mia 😝

laluchova
18. mar 2009

a malá ti z vody nič nemá???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre