Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
13. mar 2009

Čaute.
Vitaj dadusa.
mo7,ty koky,pár dní pred pôrodom a ty si chodíš po výstave.Trúfaš si. 🙂
Inak to sa mi lúbi,že zakaždým keď máme mať stretko nám výde také "super" počasie... 😝

ciarka
13. mar 2009

Ahojky,aj my sa budeme snazit prist.
Inak mia mohli by sme ist spolu????
Kedy vyrazis?
Nasa Sabi chodi kazdy den spat o 13.00h a dnes zaspala na prechadzke,takze by sme mohli ist spolu.Daj vediet vediet kedy.

libka1
13. mar 2009

slnko 😀

mia.k
13. mar 2009

ciarka,chcela by som tak okolo 14.35-14.40 vyraziť,dúfam,že sa mi to podarí.Tak čakaj pred činžiakom.

petusaaa
13. mar 2009

ozaj, nasli pozemok v bucanoch za pol miliona. krasny velky pri blave (rieke). a sme volali realitakovi, ze co a ako a on ze to je orna poda, ale ze to sa bude dat prerobit na stavebny pozemok. tak nam to neslo do hlavy, volali sme na obecny, ze co je to za pozemok a ona nam povedala, ze to je chranene uzemie, ze tam sa nebude dat stavat.
ze im neni blbe takto klamat ludi... nechapem doteraz 🙄 🙄 🙄

libka1
13. mar 2009

😝 my sme zaplatili realitke nechutne prachy ked sme kupovali byt... a este aj odviedli nanic robotu, takze ja uz cez realitku nikdy nic nekupim 😝 😒

mia.k
13. mar 2009

petusa,dobre,že si sa informovala,pri kúpe pozemku treba byť veeelice opatrný.A aj dom keď budete kupovať,tak sa radšej najskôr porozprávaj aj so susedmi,alebo inými nezainteresovanými osobami.

petusaaa
13. mar 2009

libka, no nasi kupovali dom, tak, ze sme si ho nasli, a potom sme dali potrebne veci vybavit jednej pani, co ma realitku. a ta bola teda mila, zlata a vsetko nam povybavovala... mozes mi pisnut do ip, ktorej realitke sa mame vyhnut? 😕
mia, ja som vedela, ze realitaci sa snazia predat aj mrtvemu, ale teda, ze sa az takto klame, to som necakala... ale mas pravdu, teraz ten dom, ktory budeme chciet kupit, tak si dobre preklepnneme 😔

janetina
13. mar 2009

petusaaa to pozname ja som si presla poriadnou torturou minule leto 😠

libka1
13. mar 2009

to je dlha story,najdem si cas a pisnem ipcku 😉

mia.k
13. mar 2009

Aj ja chcem dom!A chcem a chcem a chcem! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mo7
13. mar 2009

mia aj ja by som brala,ale zatial sa neda, nuz ja hovorim, ze ked vyrastiem tak si kupim a ten moj sa mi smeje, ze kolko chcem este rast ked uz teraz mam takmer 185 cm 😀

inac pocasie vyzera fajn

libka1
13. mar 2009

Ja koncim pre dnesok, vidime sa v cukroske. Musim este pobalit veci na Podhajsku a dat seba a cuca do poriadku 😀 Doooo videnia. 😉

ivulienka22
13. mar 2009

dadusa no vitaj, som sa ti to sto rokov chystala napísať že pripoj sa!!!!
Mo7,Janetina prídite!!! Nejaký bus stopnite čo vás až do cukošky hodí 😀 😀
Macka a ja že kde sa ty flákaš toľko 😉
Ak sa nič neudeje prídeme aj my, len sa mi to moc nezdá lebo sa teším,a keď sa teším to nem dopadne dobre 😖
Petusa veru veru s veľkým dvorom, dosť nás tu je na koníku, ale zas keď každá nejakú mlsanu prinesie sa ti oplatí aj stretko organizovať 😀 😀 😀
Mia až tak strašne chceš ten domček?? Spravíme zbierku? Kúpime ti aspoň bárbinový???

mia.k
13. mar 2009

ivulienka ty si zlatááááá, 😉 ,len neviem,či sa do toho bárbinovského domčeka pomestíme. 😲

mia.k
13. mar 2009

u nás nembyt najväčší problém financie,ale môj manžel. 😠

ivulienka22
13. mar 2009

mia to máš teda super,tak kúpime kena-nás to vyjde aspoň lacnejšie 😀 😀 😀

mia.k
13. mar 2009

ivulienka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
13. mar 2009

😀 😀 😀 😀
ivulienka my s mo7 sme uz dohodnute, Timi napoly zoblecenyl en sa nejako ulehuje..hovorim mu pojdeme na buse a on ze nem bus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...asi uz vie citat co pises 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵nem?
a naozaj aj ja ak niekam, idem vzdy sa nieco nem...pos.... 😀 😀 😀 😀
a to na zajtra mam toho az az tak sa isto nieco nevydari 😠 😠 😠

janetina
13. mar 2009

A kolko bude stat ten Ken s Barbi domom pre Miu skalkuluj to?
mo7 185:????? to Ta urcite spoznam 😉

ciarka
13. mar 2009

mia- tak ma pockaj pred nasim cinziakom

janetina
13. mar 2009

no my sme prave zaspali a bus nam ide 14,35 dalsi 15,06asi ho skusim nechat vyspat

ivulienka22
13. mar 2009

Janetina nechaj Timka vyhajkať, veď možno stihnete ten o 15-stej. No a pre Miu len Kena, na dom by mali korunky len asi mužovi sa nechce na dom, tak jej kúpime nového kena...ja by som aj išla na dom, hlavne v lete ma to láka, ale asi by som sa tam sama posr....a, bála by som sa aj cez deň.muž by bol v robote a ja čo?? Jedine že by sme furt stretká dávali 😀 😀 Ja som na dome vyrastala, ale akosi mi je na činžiaku fajn 🙂
ozík Ciarka boli ste už na náhradnom fotení??

ivulienka22
13. mar 2009

jeežžišš ten alionuske som nepísala, už bude aj neskoro, idem skúsiť!!

janetina
13. mar 2009

jeminenki prsi ako z krhly uz som tu asi zostala sama vsetky ste uz na ceste do cukrosky a moknete 😉

libka1
13. mar 2009

ja som este doma a pre istotu som sem nakukla ci sa to tu zas nezrusilo 😀 , ale idem asi aj ked prsi, ma ma vyzdvihnut mia, tak hadam nebude volat ze kasle na to 😅

janetina
13. mar 2009

hadam sa stretnete a my prideme aj ked oneskorene 😉 a prestane prsat ako das

ivulienka22
13. mar 2009

baby tak ide sa???

libka1
13. mar 2009

no uvidime,zatial nic, mia nevola 😉 uz sa zacina celkom vyjasnievat, tak mozno... mozno...

mia.k
13. mar 2009

ja som tiež ešte doma a rozmýšľam že čo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre