Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
2. jún 2009

veď keď už aj citrusy sa majú skúšať, tak toto je lepšie ako citrusy, je to z našej zemepisnej šírky 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

stanka26
2. jún 2009

tak ten náš šimi zje všetko.jahody mu chutia,aj čerešne a vôbec sa nevyhádzal.Ked by som mala rozmýšľať či to môže alebo nie kvoli alergii,tak by tie naše deti nemohli jesť skoro vôbec nič.
a spapá aj celý citron a vôbec mu to nič nerobí.

mia.k
2. jún 2009

Ahojte.
Ja som skúšala dávať Benjamínovi jahody aj čerešne a zakaždým mi to vyplul.Jemu nič nechutí.On je celý otec,tiež neje žiadne ovocie,zo všetkého ovocia mu najviac chutí hrozno,ale len v tekutom stave. 😖 😀
A Benjamín napriek tomu,že mu nedávam žiadne alergény má stále také drobné pupáčiky na brušku a ja neviem prísť na to že z čoho.Očividne je to alergická reakcia,ale na čo to fakt netuším.Ach jo.Niektoré deti môžu jesť všetko a nič im neni a niektoré sa vysypú aj z "ničoho". Stanka a ten citrón ti Šimonko ako je?Neviem si predstaviť ako mu môže chutiť. 😅
libka a ja ťa tiež nejdem kameňovať,ja som tiež veľký odporca alkoholu,a ja by som mu tiež nedala ani obliznúť,ale bohužiaľ niektoré veci proste neustriehnem. 😒

stanka26
2. jún 2009

mia prekrojím mu ho a on ho celý vycucá.
a nemá to Benjamín náhodou potničky? náš Šimi zje s ovocia skoro všetko,a dokonca aj rajčinky mu chutia a paprika a v sobotu ráno sa krmil s mladou cibulkou. a nič mu nebolo.

stanka26
2. jún 2009

baby zabudla som vám povedať,no možno o tom viete.ževraj je rozšírená toxoplazmoza,takže ked uvidíte niekoho krmiť mačky máte volať policajtov.

ivulienka22
2. jún 2009

baby ahoj, po dlhšom čase som tu.
adrián znova srajkuje,hryzie si aj vlastnú ruku, keď ma vidí s gélom na zúbky hneď otvára pusinku a raduje sa...bože veď sa nám ešte len teraz prerezali 2 zúbky a už ´dalšie...ako vraví Libka, momentálne nemám prehľad o tom že ktoré, bo to má všetko zdúrené!!!!!!!!!!!!!!! v noci ho bolí bruško, prdká ako chlap, ale sa na to bolenie bruška zobudí, začali sme zase trošku dávať kašičky na noc, asi to zase vysadíme a uvidím či bude lepšie.
janetina ty odborník teraz mi poraď - lebo tomuto fakt nerozumiem: AĎovi keď dám probiotiká, tak má bolesti brucha a prdky,keď mu dám len probiotickú kašičku a z toho ho bolí bruško. Je to normálne? Som to považovala za zdravú vec, len som zistila že mu to nerobí dobre tak sme nič také nedávali, teraz sme zase skúsili a taká istá neg. reakcia ☹
Libka s tým alkoholom máš pravdu, ja som ani v tehu nič nepila, ale vám poviem to chodili chúťky po mne...jak čistý alkoholik-hroškovica, čerešňovica a také... júj ale ako...síce svokor tiež skúšal dať Aďovi penu z piva ale som to zakázala, lebo malému to akosi chutilo 😀
stanka tebe sa žije so šiminkom, Adriánovi jahodky nechutia, odhryzne, urobí ksicht, a vypluje že bleee, čerešne sme neskúšali.to s tými mačkami nechápem, ako v meste keď niekoho uvidím či ako?? my tu pri činžiaku máme jednu mačku, pri každom vchode má misku čo jej ľudia dávajú papať, aj sme ju pár krát hladkali, ale to bolo ešte v zime..no teda tak v marci asi, a pár krát sa podarilo aďovi jej chytiť chvost aj ksich s fúzami a ona ťapa držala... fuj dúfam že sme nič nedostali. ako sa prejavuje taká choroba? inak cicu som pri činžiakoch dlho nevidela, ktovie či ešte je..

stanka26
2. jún 2009

ivka a neskúšala si tie probiotiká vysadiť?prestan mu ich dávať a uvidíš ako bude reagovať.

inak mám taký pocit že dnes bola janetina na detskom ihrisku tu v Hc na podzámskej.

a kde vlastne všetky ste?čo spité s drobcami?

ivulienka22
2. jún 2009

júj moja ja kebych vedela cez deň spať tak spinkám, nuž miesto toho varím 😖 probiotiká sme vysadili, jasné, ale my sme ich ani vlastne nenasadili, to vždy keď dostane prvú dávku takto reaguje, a teraz reagoval aj na tú probiokašu 😠

stanka26
2. jún 2009

a ked ho bolieva bruško neskúšala si mu dávať espumisan.

deti sa už vybuvali tak padám do obchodu kúpiť nejaké jogurty a chýba mi cestovina-zajtra bude k obedu.

my už kaše nepapáme,Šimi ich nechce ale ked babka spraví krupičnú tak tú zhltá.
tak ja padám.

janetina
2. jún 2009

ivulienka hadam Ti dobre poradim ale na prve davky probiotika sa prevazne reaguje takto ako to opisujes takze urcite mu neublizuju musis preckat a daj sabsimplex alebo espumisan tot jedno 😉 ,
stanka ano bola som na ihrosku aj Ty?

stanka26
2. jún 2009

aj ja.malý mi spal v kočári a Sabínka bola s tvojím malým v tom tuneli.

libka1
2. jún 2009

my tiez davame jahody, najskor sme dali 1, a ked nic tak teraz davame par kazdy den, ona by ich jedla do nemoty, ceresne nemame, jedla len kompotove, ale aj tie jej beru 😀 aj kaše jej beru, jej berie všetko, bude taká ako ja 😝 otec jej spravil zajačiu šunku a teraz by nič iné nejedla, samozrejme chlieb k tomu nepotrebuje 😅 😝
probiotika sme vysadili po roku, mala som strach ze ako zareaguje, ale pohoda, tak som rada 😉
pod oknom nam byva macka a obcas ju krmim 😅 je mi jej luto 😔 staci ked idem vetrat alebo nieco prasit a otvorim okno uz na mna mrnci nech jej nieco dam 🙄 neviem ju ignorovať... ☹
to s tym citronom Stanka to je sila 😀 tak to sme este neskusali, ale asi by to velky uspech nemalo 😀

stanka26
2. jún 2009

no ten citrón mu pomohol dosť aj na jasenká,aspon mu trošku otrnuli.
inak aj my hnačkujeme,tlačia sa nám dalšie zúbky.

mutter
2. jún 2009

ja som deťom dávala i melón i jahody, jahody zjedia ale len sladké 😀 . Dnes sme boli v pánskej a nikoho tam nebolo.. teraz krmim Alexa s francúzskymi zemiakmi a trochu vám píšem. Pekný večer a oddýchnite si, keď budú detičky spinkať.

janetina
2. jún 2009

stanka co si sa neprihovorila? Nas Timi tam bol taky nespratny / ten vzdor ho nici 😝 / ze som ani nevnimala okolie, ale ako pozeram na foto tak ju ma nafotenu asi , poslem na net ak sa bude dat... 😉
my sme citron este nedavali, jahody tento rok uz ano, uz sa tesim na marhule tie su ze vraj vyzivne tak ich budem donho tlacit 😀 ...
ja citron samotny milujem je to super vzpruha aj v chorobe
Timi uz konecne polihuje....na tej neupravenej zahrade je to des chodit okolo neho vsetko chyta co nema 😝 . mm zapucovava terasu no a maly mu chce pomahat tak strka prsty do feinputzu, no som happy...budem musiet chodit prec von, lebo takto to je len o samom nie nie nie 😝 😝

laluchova
2. jún 2009

ahojte, tak som si vás prečítala, čo ste popísali...
zuby idú aj nám, ale zdá sa mi že stále...s malými prestávkami...my ich stále máme 12 uplne vonku a 13,14 očné horné jej idú...ale strááááášne pomaličky natierame dologelom...
chodíme von skoro stále sme vonku, len teraz nám počasie trošku menej prialo, tak to sme boi trošku von trošku dnu a tak...spíme dobre na jeden spánok si veľmi dobre zvykla prespí mi aj 3 hodinky 4 dni spala tri hodinky vkuse to som ju už musela budiť...vstávame o 8 čo si neviem vynachváliť!!!
kamoška teraz učí drobca dvojročného na spanie v postielke lebo zaspával výlučne s nou v posteli...zabralo to na neho naučil sa to, mali velký strach ako to dopadne, ale len jeden večer plakania a bolo ...
prajemlen krásne a vysmiate dni a noci plné spánku...

janetina
2. jún 2009

laluchova super Tamarku mas ukazkovu...a ta tvoja kamoska teda klobuk dolu....nam sa to nepodarilo a ja ho nenecham dlho plakat usi ma z toho bolia...My postielku mame uz prec...co uz vsak sa mi tam ani nezmestil 😀 😀 😀 😀 a takto si uzivame tulkanie. Vsak kedy si ho uzijém ak nie teraz a raz pride cas a bude mat svoju postel ked spravime hore na poschodi spalnu a detsku izbu. Aspon ked budeme stari s mm si budeme mat na co spominat ked bude z Tima velky fraaajo 😀 😀 😀 😀

laluchova
2. jún 2009

tami ukážkovú noo v spaní už konečne áno, ved so zaslúžim po 10 mesiacoch nespania...ale máme stále nrvné okamžiky ked niečo nemá alebo jej nedovolíme...strááááášne sa vie zlostiť...tak si to kompenzujeme...
a mimochodom všetko naj k meninkám

janetina
2. jún 2009

aj Tebe. my mame terz obdobie ze vsetko je nase a je to dees a ked nie je po jeho tiez sa zlostiii
A ked mu dohovaram tak sa robi ze nepocuje a odputava od debaty 😀 spekulant....kedy toto obdobie skonci????? neviete???

libka1
2. jún 2009

v 18tich, vtedy je predpoklad ze sa odstahuje na internat 😀 😀 a bude si vazit ze bude mat cez vikend teple jedlo a niekto mu operie 😀

stanka26
2. jún 2009

ahojte.tak šimi už spí a potvorka Sabínka ešte nie.
dnes bolo vonku konečne super.detičky boli skoro celý den vonku.dúfam že aj zajtra bude pekné počasie.

aj my natierame s dologelom,ale najradšej by ho z tej tuby len tak vycucal. 😀

janetina
2. jún 2009

ano pekne prognoza
Libka posli mi este raz link na tu sedacku vsak som ho stratila / neskor objasniiim/

janetina
2. jún 2009

ze vraj ma prsat ☹ kde je kankam nasa rosnicka

stanka26
2. jún 2009

tak už odchádzam do ríše snov.bru noc.stretneme sa ráno.

janetina
3. jún 2009

ahojte este buvkate ci hadam aj vonku ste? ale asi varite, zehlite ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 ...Vonku to nevyzera dobre....ale za to nas Timi sa vyspal doruzova do 08,45 😀 😀 😀 ja som aspon pospratavala pradlo zo susakov a ide sa na to....
polejem este moje muskatiky...uz my zacali aj kvitnut ale myslim ze este nie su v plnej krase kvitnutia 😀 ......susedka povedala ze take ako mam ja este ani nevidela ze ich mam riadne kraaasne bujne / vsak sa im staram o vyzivu a vsetko co maju mat 😉 / a to som ich kupila v baumaxe take maluskave stebielka ako travicka 😉
Mozno vybehneme ak sa to zlepsi aj my von a dozehlim neskor, vsak raz vykukne slnicko a raz zajde za velky mrak 😝

ivulienka22
3. jún 2009

pekné ránečko 😉
janetina ďakujem za odpoveď a som z toho teda moc happy 😠 keby nemal pri tom také kŕče a bolesti ☹ dávame espumisan. ako popisuješ tú tvoju záhradku a ako sa krásne staráš to musíš mať nádherné!! To je hneď vidieť či to človek s láskou robí. Moja záhradka by bola len vypelichaná tráva a burina 😀, ja som len taká obdivovateľka 😀,ale nevedela by som sa asi postarať, veď kvety v byte mi už skapínajú, čo si každý deň vravím že ich už polejem..
včera som zabudla, kankam GRATULUJEME k prvým krôčikom 😀 😀

janetina
3. jún 2009

ivulienka vydrz to ved to potrva par dni a potom to je ok...davaj espumisan a trosku ho pomasiruj a vyhadickuj asi je na tom tak ako nas Timi ale ked sa vyprdkal a ci az vykakal s hadickou tak bol ako anjelik
no zahrada nie je az taka tazka da sa to zvladat a tiez my niekedy este v byte kvetiny skapinali 😀 😀 😀 ale niektore prezili 😀 / hlavne po porode/
Napriklad som krasny velky fikus namiesto lesk na listy postreikala Pronto proti prachu a je zo co mu je 😨 😨 😨 😨 😨 😝 😝 😝 😝 ...ale zviechava sa z toho 😀 chudatko tako som sa nim pysila 😀

mia.k
3. jún 2009

janetina 😀 aspoň naň nebude sadať prach...
Včera som sa dočítala,že obdobie vzdoru trvá do troch rokov,ale môže sa to natiahnuť až do piatich.Janetina vy už to máte za chvílu za sebou,ale nás to najhoršie ešte len čaká. 😝

stanka26
3. jún 2009

ahojte babulky.

my dnes vstávali o 7h.potom sme išli do mesta trošku nakúpiť a na podzámsku sa trošku s detičkami pohrať.
Sabínka už s tatíkom spinká a ja pôjdem o chvíľu so Šimim von,bo som na niektoré veci pozabudla.
V meste som stretla kankam,trošku sme pokecali.
nepôjde nikto von?

mia.k
3. jún 2009

stanka my možno pôjdeme von,ale až tak neskôr,keď sa bobák zobudí a napapá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre