Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
5. jún 2009

do pondelka tu nebudem, ideme k nasim, a tam nie som online 😀 😀 Tak si uzite vikend a nech svieti slniecko 😉 😵

stanka26
5. jún 2009

ja idem k našim asi až v pondelok a ostanem celý týždeň.

janetina
5. jún 2009

libka tak pekny vikendiiik dik za ip aj som si myslela ze to tak bude z HM ☹ skoda ich mozem 😀

mia.k
5. jún 2009

libka pekný výkend. 😉

kankam
5. jún 2009

áno my hami môžeme ... 😀 😀 😀
janetina, v pohode 😎 😎 😎 to tak s úprimnosti 😵 😵 😵

aj ja želám pekný víkend a nech sa všetkým detičkám čo sú boľavé polepší a tým čo nie sú nech ostatne tak ako je 😵 😵 😵 , stani tebe bude dobre celý týžden a ja ako rosnička hlásim vysoké teploty 😀 😀 😀 bude aj bazén na záhrade ?! v chetelnici 😵 😵 😵

stanka26
5. jún 2009

ked bude teplo tak bude aj bazén. 🙂

ciarka
5. jún 2009

Ahojte,janetina- dnes nemala vobec teplotu a nevracala a kakala 2 krat,1 krat hustejsie a 2 krat redsie.Moja neboj nevystrasila si ma,teplotu mala vcera poobede a predvcerom do 38 a potom ked som dala cipok uz nemala a dnes vobec nemala a zubky jej idu 4 ocne NARAZ!!!jeden ocny je uz vonku este 3.A my mavame hnacky a viem ze ziadne mliecne vyrobky by nemala, som zdrav.sestra len som sa chcela s tebou poradit.

ciarka
5. jún 2009

janetina-viem ako sa testuje koza na hydrataciu tekutin,ale dakujem.papa a nech to aj vam prejde a sama viem ze to nie je sranda,a davam jej aj striekackou aby pila.

janetina
5. jún 2009

no ocne su asi najhorsie plus trochu lepsie su na tom stolicky lebo tie idu aspon nam akosi pomaly tak sa ta bolest da lebo to nie je vkuse....no ak Ti pije a neni nejaka priznakova tak nechod...ale ja som bojko ja radsej idem skor a mam pokoj na dusi
Timi zaspal2x, mal triasku z toho Paralenu cipku...studene ruky a telo mu hori chudatenko a inak nic ziadne prejavy co to moze byt? Dr, povedal ze dychanie ma ciste..a aj soplik nema...porad sestricka ?

laluchova
5. jún 2009

téda akurát pozerám počaie v utorok má byť aj 30...teploty okolo 29 stupnov...ale asi z tepla búrky...

petusaaa
5. jún 2009

nie, my uz vazne staviame podkrovie 2,5roka. ale potom sme si to rozmysleli, ze si kupime vlastne, ale nevyslo nam to. tak neskor mozno 😒

petusaaa
5. jún 2009

no a na dehydrataciu davajte pozor. je to velmi zakerne. 😒
ja som tu mala svokru, tak som kmitala 😉

ivulienka22
6. jún 2009

ahoj babule, tak dnes nikoho??
ciarka, neboj, podľa mňa to budú tie zubiská, keď ani nepapká, takýto priebeh mávam ja s malým, ale on aspoň pečivo žužle a papká a robí mu to dobre. Nám cez týždeň vyliezol ďalší zub, v priebehu 3 týž. nám vyšli 3 zuby-sila...aj jeho tak pri tom preháňa+máva soplíky.Chúďa Sabi hádam už je dnes lepšie.
janetina čo Timi ako? To nás ešte len čaká trápenie lež tie zubiská vyjdú...inak ako hovoríš, ja som tiež bola u dr.a tom mal len soplíky, som ho bola dať poočúvať, veď radšej a pre istotu a pre ten kľud na duši.
kankam také horká majú byť?? to sa bude stanke sveta žiť. aj Libke bude dobre 😀 hádam cez občasnú búrku to mamina s ňou vydrží 😀 😀

stanka26
6. jún 2009

ahojte..
ako pozerám tak dnes tu nikoho nieje.Ja sama doma.M je v robote,Sabínka úred chvíľou odišla do Chtelnice,prišiel ju zobrať brácho.A Šimi vyrazil do ulíc s babku.tak si užívam chvíľu ticha. 😀

ciarka
6. jún 2009

Ahojte babule!!!!
Janetina-dufam ze vam je lepsie,ale nie som doktor tak neviem co Timimu moze byt.A co sa tyka Sabi ja tiez nechcem podcenovat situaciu,a tiez aj ako Ivilienka pise idem aj so soplikom k doki,nech ju radsej popocuva,ci ma ciste dychanie.Ale nechcela som robit paniku,lebo Sabi mava pri zuboch teplotu a zas keby mala vodnatu stolicu kazdu cca hodinu alebo aj viac krat do 1 hodiny a nepila by a mala stale teplotu a vracala by, tak nevaham a idem na pohotovost,to nie je sranda.Ale bugarka mi povedala ze hnacky a tepoty su normal. pri zuboch a 4 hnacky za 24hod.nie je vela a teplotu najvyssiu mala 38.

No a Sabi uz 2 den nema teplotu a ani nehnackuje,a aj jej chuti jest.Ani vcera nemala teplotu a stolicu len 2krat ze den. Tak tie hnacky a teplotu mala len 2 dni.Takze ta.papa a pekny vikend.

mutter
6. jún 2009

Aj Alexovi idú zuby, no zatiaľ bez problémov, len v poslednej dobe dlhšie spáva. Dnes spal od 12.00 do 16.30, aj to som robila v izbe hluk, aby sa zobudil.. Keď má horúčky, myslím si, že to zo zubov alebo po očkovaní a vždy to má z choroby..ale idem s ním k dr. alebo v piatok poobede na pohotovosť. Nech je lepšie vašim detičkám. Pekný zvyšok víkendu..

alionuska
7. jún 2009

Ahojte kocky...chcem sa vam pochvalit,ze malinka v brusku uz zacala kopkat!!! Straaasne sa tomu tesiiiim...... 🙂 🙂 🙂 Dnes ma nasa Alenocka 5 rockov,tak som pridala do albumiku fotku tej torty pre nu...najskor chcela dvoch tulenov a nakoniec si to rozmyslela a chcela psika a macicku..ciernu macku a hnedocierneho psika... 😀 No nevyhovej jej!! 😀 😀 😀 😀
A este som robila jednu Kitty pre trojrocne dievcatko..tak kuk albumik,ak chcete! 🙂

stanka26
7. jún 2009

ahojte.

Alenke prajeme všetko naj naj k jej 5 narodeninkám.veľa zdravíčka a šťastíčka a nech sa jej splní všetko čo si praje. 🙂

alionuska
7. jún 2009

Ahoj Stanka...no ona si prave teraz praje,ze nechce mat narodeniny,ale Vianoce... 😀 😀 Slak ma trafi,co si to dieta nevymysli... 😀 😀 😀 😀

laluchova
7. jún 2009

Ali krása...ako vždy...
a gratulujem ku kopkaniu malej...
Alenke všetko naj k jej 5 narodkám, hlavne nech ste zdraví a šťastní...ostatné príde... 😉
my sme včera boli poobede pri váhu v HC...som sa bola korčuľovať MM zavoroval malú , prechádzali sa, malá si sedela v kočíku a pozerala na mna ako my to ide...strášne sa tešila ked som jej išla oproti, potom som ju aj zobrala aišli sme spolu vietor vo vlasoch, tlačila som kočík a akorčulovala, paráda...malej sa to páčilo, výskala...prišli sme až na koniec a potom sme behli do krčmičky ja na pivko malé a aMM kedže sme boli autom a aj avodičák nemám tak si dal vineu a spať....bolo super domov sme dorazili o 19:30, okúpať nakjesť, zuby rozprávka a spať....aj zmrku sme si boli v meste dať...a spali sme dnes do 8:30...

alionuska
7. jún 2009

Laluchova,no dakujem... si mi pripomenula ako som ja po Hlohovci chodila s kocikom a s korculami na nohach... 😀 😀 😀 Malej Alenke sa to tiez pacilo,alebo aj v parku v Piestanoch je to super..tam je taky fajn rovny teren... 😀

laluchova
7. jún 2009

ved tu je to pri váhu super urobené ani som nevedela len baby to tu písali je to super...

janetina
7. jún 2009

ahojte
aliunuska super gratulujem ze malicka uz kopenka 🙂 a Alenke vsetko naj k 5 narodeninkam...citam, ze mas ukecanu dievcinku to je superske
a nas Timko je uz zdravy teda, co sa vyklubalo z choroby 😕 😕 😕 😕 tak asi my ani neuverite ale zasa zuby a to horne stolicky 😕 😕 😕 😕 😕 skoro som odpadla ze zasa taky 😕 zly priebeh s 40kami 😝 😝 😝 😝
A to mame este len jeden vrcholcek vonku...takze uz ma to neprekvapi urcite...ale stale nic nepapa len pije 😝

alionuska
7. jún 2009

Janetinka,dakujem aj tebe. Moja,nic si z toho nerob..ja som mala tiez pri Alenke niekedy pocit,ze musi byt hladna,ked jej isli zubky,ale my sme to znasali celkom dobre...ziadne teploty,len tiez menej papala.Neboj,malinky bude papat,ked bude hladny! 🙂

janetina
8. jún 2009

ahojte
kde ste...my este sime od 21.00h vecera 😉 chadatko vyspava to....
a vy ako co Sabinka zdravsia ci uz zdrava?

kankam
8. jún 2009

ahojte 😉

alionuska krásne tortičky, ty si stále lepšia 😉 😉 😉 a strašne ti to želám to kopkanie, teraz je to najkrajšie 😵 😵 😵 (potom je to tiež krásne, ale potom bolia rebrá a všeličo iné už neskôr 😀 😀 😀 ) teraz je to také nežné a krásne, ja na to tiež nikdy nezabudnem ako som nevedela či je to ono a potom sa to stalo opäť a už som si bola istá 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uži si to ...

chudiatko timko, vám bude asi dobre až keď budú všetky vonku 😖 musí ho to hrozne bolieť ...tak nech to má rýchlO za sebou ...

laluchova, asi sa malá dobre vyvetrá a vyblázni, keď tak dobre stále spí 😉

s ninkou sa včera bláznil tatino, naháňali sa štvornožky po byte a potom sa ešte vonku uchodila, poobede, spala len 20 min, lebo sme boli vonku a v kočíku nie a nie zaspať, ale v noci sme zažili šok ! okrem 1 plaču o cca 22 h (spala od 20:45) sa začala vrtieť až o 05:30 ( ani mlieko nepýtala) tak som jej išla zarobiť a spala do 09 h !!!! tak to sme ešte nezažili, normálne som sa prespala (poriadne vyspala) 😀 😀 😀 😀 😀 a muž zaspal do roboty, lebo tiež spal ako zabitý 😎 😎 😎 takže teraz doobeda nespala ,. boli sme vonku a pojde teraz poobede spať
nemusí to byť takto stále, ale raz začas by mohlo 😵 😵 😵 😵

mia.k
8. jún 2009

Čaute.
kankam,jakže nemusí to byť takto stále?Ja ti želám aby to bolo u vás takto stále,aby ste sa už mohli konečne poriadne vyspať. 😉
janetina ten váš Timko tie zuby teda riadne prežíva.Chudiatko malé,takéto problémy kôli zubom... 😢 Nabudúce už budeš vedieť keď bude mať z ničoho nič vysokú teplotu,že čo to asi je.Ešte veľa zubov mu chýba?
alionuška gratulujem ku kopkaniu. 🙂 Užívaj si to. 😉

petusaaa
8. jún 2009

ahojte. alionuska, gratulujem ku kopkaniu. juj, tesim sa s tebou 😵 😵 😵

vy tu mate problemy so zubkami. maly ma uz skoro 8 mesiacov a zuba ani jedneho 😅

laluchova
8. jún 2009

noo malá spala zo dva dni cez obed len 1,5 hodinky, ale celkom sme to zvládli, ...
zuby to je téma stála...my máme rovnaký počet 12 vonku a 13-14 ide ale strášne pomaličky tie očáky sú loptočky...ešte stále netrčí ani kúsoček, ale dasienka má teda riadne...ale teplty nemáme našťastie...ked je takto vonku sme skoro stále vonku... 😉 ešte spí od 12:30...

ciarka
8. jún 2009

Ahojky babule!!!!!!!!!
Alenke vsetko naj k 5 rockom!!!!!!!!Alionuska uzivaj si kopkania!!!!!

Petusaa-bud rada ze vam este nejdu zuby,ale zas mozno u vas to bude v pohode.

BABULE NAM vysli 3 OCNE ZUBY NARAZ.

MAmE 15 ZUBOV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SA tesim,ze konecne jej vysli!!!!!!!!!

Janetina-no my mavame takyto priebeh pri zubkoch,ze ma teplotu, nie sice vzdy a hnackuje. Nastastie nam to uz preslo,uz nehnackuje,ani teplotu nema asi 3 dni.A aj sa celkom rozpila,na nase pomery dost uz vypije,ale papkat sa nam nechce moc.A kolko mate spolu zubov???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre