Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

lumistri
8. júl 2009

ahoj mia..
uz sme dlhsie neboli, boli sme u mojej mami.. a predtym tyzden zvacsa prsalo.. 😒
maly ma teplotu, asik zo zubov, ak mu neprejde do zajtra pojdeme k doktorovi.. ☹
a s tymi pupacikmi.. moj maly mava obcas tiez, ale vacsinou mu to na druhy den zmizne.. tak teda neviem 😕

laluchova
8. júl 2009

ahoje tak som si vás prečíala....
dlho som tu nebola lebo sa za pc ani nedostanem...malá pri nom tiež vymýšľa tak ho vypíname...ale aj tak sme veľmi málo vonku a led sme aj dnu tak sa venujem malej vyžaduje si teraz pozornosť , rada číta máme čítacie obdobie toto a toto a mama ty mi povedz čo to je a ja skúsim opakovať...pekne sme sa rozrečnili, ústočká jej stále melú...sem tam rozumieme sem tam nie...konečne som sa odvážila tami pustiť behať samu aj po ceste....ide jej to skvele...a sme 4 den doma bez plienky, nočník na očiach a ked chce si ukáže cik cik, alebo mi ho donesie...ale nieje to vždy...tak asi aj ona dozrieva...ale nerobím si nádeje...nechám o na nu...sem tam aj nehoda sa stane nohavičky ociká a povie cik cik nie...aj si ukáže prstíkom...

ali super torty ako vždy a svadba ako???

my ideme 18 na východ mm sesternica sa vydáva tak ideme ale bez malej ešte som bez nej nebola ani den...bude na varovke u mojich rodičov , verím, že to zvládne...bez plaču...ale naši majú psa, korytnačku ryby a papagája tak myslím že to bude v pohode malá ZOO

máme teraz mliečko bebilon 3 z poľska mm kamoš tam bol tak nám priniesol 2ks je to celkom to isté aj balenie, len je oranžové, ale aj predtým bývalo aj tu...a je normálne ...malje chutí aj zloženie a aj dávkovanie je to isté...a jlavne cena jedného je 8,50 v kauflande v poslku...chodí tam tak ak by ste chceli...pomôžem....

malú jedy trošku prešli...už tak za všetko čo nesmie neplače a nenervačí...ale psttttt....

a čo sa týka kúpania neviem...nechcem ísť s nou na kupko zdá sa mi ešte malá a aj všade čítam apočujem že kupko nieje vhodné pre deti, ale kam sa s nou ísť kúpať ked nemáme dom..

a vy kam chodíte ani termálne vody tie sú ešte horšie lebo v teplej vode sa držia baktérie a množia sa...
chceme ísť vyskúšať do relaxklubu...aké máte skúsenosti???

mia.k
8. júl 2009

stanka tráva je už pokosená a už sme to aj využili. 😉
lumistri tak nech sa Jojko rýchlo uzdraví a ukážte sa zase niekedy v panskej.
laluchova tá vaša Tamarka je teda riadna šikovnica. My sa o chodenie na nočník už ani nepokúšame,lebo mi tam Benjamín nechce sedieť.Ale je to tak,že niektoré deti dokážu chodiť na nočník už po roku a niektoré až po dvoch rokoch.Je to dosť individuálne.
A čo sa kúpania týka,tiež nechodím s malým na kúpalisko,ale moji rodičia bývajú v rodinnom dome a chystám sa tam na pár dní s malým na prázdniny,tak sa bude čvachtať tam v detskom bazéniku.

libka1
8. júl 2009

my sme boli na termalku v dudinciach, tak hadam nic nelapla... ak sa bojis (co aj ja sa bojim ale nedalo mi 😅 ), tak chodte do piestan, ale normalne do kupelov, nie na Evu, kupte si tam vstup do toho bazena co ma Balnea Esplanade, v tej vode sa neudrzia ziadne pliagy, lebo je s vysokym obsahom siri, aspon mne to tak povedali vtedy ked sme boli 😉 takze tam by si mala mat istotu 😉 vobec ju neriadia, je taka aka v prameni, na Eve je riedena 😉
do relaxy sme chodili dlho a mala bola v pohode, tak neviem, ale je velmi chlorova ta voda 😉
stanka ty ked ides do chtelnice vzdy pride zle pocasie 😀
kukala som si ta na fotkach lumistri, ale ja som ta tusim este v panskej nestretla, ale pri mojom pozorovacom talente 😝 no comment... ale myslim ze som spoznala laluchovu na pesej zone, ale to som si tiez nie ista 😅
inac ahojte vsetky nove 😉 😀 🙂

libka1
8. júl 2009

kankam mas to tazke, hadam sa to uz zlepsi 😒 😉 aj nasa je duracel, ale aspon dobre spava 😵 no a teraz sa to urcite zmeni 😀
janet aj kaka do nocnika? ja dufam ze u nas to dozreje skor, ale momentalne mame tiez obdobie ze jej nocnik moc nevonia 😀

janetina
8. júl 2009

ahojte
Libka my nocnik eee 😠 on len velky zachodik s makkuckou redukciou za 700sk...tvrdy nocnik nikdy si nan nesadol 😀 😀 😀 😀 😀 .....este nekakame, vcera do slipkov....ale uz zasiel za roh ....a aj s pytanim sa cikat trosku nehodujeme ale da sa..plienka len na spanok...ked zaspi az vtedy mu ju dam 😀 😀 😀
Ono je to tak ze ono sa zacne pytat same podla mna...to ked sa mensie nauci to je len o drille a zvyku.....ale nie o vedomom zadrziavani. Dievcata v priemere omnoho skor a chlpci ze vraj zasa dost neskoro....
JA sa obavam len terajsej dovolenky ako to mam tam robit ci to prerusim ci ako?,????
Kupkania sa nebojim aj pred rokom chodil na Vincov les aj v Galandii a v Senci bol....teraz pojdeme do Besenovej a Tatralandii zatial nic ziadne choroby sme kvoli tomu nemali....

miriam30
8. júl 2009

ahojte,
dakujem velmi pekne za privitanie.
Janetina, aj my prave zvazujeme, ci najblizsie pojdeme do Senca alebo do Galandie, co poradis? Do Senca chodime casto, paci sa nam, v Galandii sme este neboli 😕
Babulky kam sa ponahlate s cikanim? ja si myslim ako janetina, tiez musia dozriet a je to velmi indi. Nasa Zoja sa zacala regulerne pytat ako 25 mesacna, ale uz viac nemala nehodu. 😎
a neviem kto sa uz pytal, ale byvame na HC na Zavali, v cinziaku ☹ , radi by sme nejaky domcek, ale momentalne je to len pri snivani. 😖
inak uz pracujem, Zoja sa varuje s manzelovou tetuskou, ktoru zboznuje, tak sme spokojni a zatial nam to vyhovuje.
Prajem krasny zvysok dnicka, musim ist, baby si doniesli na prazdniny zajka od sesternice, isla na dovcu, tak mame prazdninarku 😀

kankam
8. júl 2009

čafte baby, ďakujem moc za podporu 😉 🙂 😉 už mi je dneska o dosť lepšie, ale včera som bola čistá depka 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 polepšilo sa to hneď ráno keďže nina včera odpadla o 20 h a predstavte si spala celú noc až na nejaké 2-3 razy čo si spomínam že som dávala dudel, inak ani mlieko nepýtala 😉 🙂 ☹ akurát o 06:30 už bola hore, ale to som aj ja už bola vyspatá 😉 😉 😉 a cez obed ma prekvapila s tým, že nespala 1:15 h ako včera, ale už 2,5 h 😵 😵 😵 😵 takže aj ona sa vyspala aj ja som si oddýchla 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a myslím, že sme sa práve prepli na 1 spanie denne, len nech je čo najdlhšie 😵 😵 😵 teraz už o 20 h odpadla zasa, lebo je nachodená až až 😵 😵 😵
inak som zmenila aj večeranie, jeme vonku, tam zje skoro všetko, doma si vyberá a špekuluje, tak kúpim nejaké plnené buchty a pod (samozrejme nie každý deň) a doma sa ešte trochu dotlačí 😵 😵 😵 a je to v pohode 😵 😵 😵

kankam
8. júl 2009

a na to kupko sa tiež bojím ísť, kúpila som bazénik a tiež chcem ísť k našim na dvor, na termálnom sa tiež obávam všelijakých problémov, malá má dosť pokožku po mne a mne to doktor max neodporúčal, hlavne tie teplé bazény kde sa tí ľudkovia močia. viem že tam nepôjdeme s malou, ale by som si určite vybrala kde a ako, lebo keď je taká horúčava tak je to čisto naj keď sa malinkí vyčlapocú vo vodičke 😵 😵 😵 😵

libka1
9. júl 2009

Miriam myslim ze tvoju Zojku poznam 😉 Nema nahodou motorku s napisom HC ZOJA? 😀

miriam30
9. júl 2009

libka1, ano ano ma 😀
boze, uz nas kolko ludi indenfikovalo podla nej 😎
asi sa stretavate skor doobeda, ze? ked je s tetou.... a ja v praci.

libka1
9. júl 2009

Hej, pakrat som ju stretla na podzamskej na ihrisku... jedno z najdisciplinovanejsich deti co tam chodia 😉 myslim ze mate vynikajucu opatrovatelku, ta pani na mna posobila velmi dobre 😉

secret
9. júl 2009

ahojte..Ďakujem Vám všetkým veľmi pekne za rady !! ste fakt zlaté 😵 😵 ,pomohli ste mi zorientovať sa..

prajem Vám krásne prežitie letných slnečných dní s Vašimi ratolesťami 🙂

kankam
9. júl 2009

baby mňa niekto postrašil, že v panskej je veľa komárov, tak som tam teraz dlhšie nebola, ale keď je tá tráva pokosená, tak by to malo byť ok..., idete dnes niekto poobede ? a komáre tam už tiež nie sú ? ja sa tých kliešťov strašne bojím a komáre ma štvú ... 🙄 😉 🙄

stanka aj my máme tých pádov až až a tiež kopec modrín, nina nechodí, ona uteká 😀 😀 😀 😠 😉 🙂 , mám čo robiť niekedy, tak si neviem predstaviť čo bude robiť za pár mesiacov, keď bude origoš utekať ... 😀 😀 😀

mutter
9. júl 2009

Ahojte babule. Vítam ža Miriam30. Také počasie je ako v apríli, raz je horúco a potom prší. Potničky sú také veľmi drobné pupáčiky, sesternicina malá mala také väčšie vyrážky a mala to z liekov, tak jej ich vymenili. Možno dnes bude aj slnko svietiť. Tak sa majte zatiaľ.

kankam
9. júl 2009

tiež si myslím, že to môžu byť potničky, mne ich síce nina nemá, teraz ale snažím sa ju obliekať primerane(nie vždy sa mi podarí 😝 ) ona má skôr vyparené záhyby na krku,na lakťoch, ale to už pôjde s nami stále, má takú citlivú pokožku ... 😝 🙄 toto počasie nám vyhovuje, vtedy nemáme problém ...

libka1
9. júl 2009

Kankam my sme tam boli predvcerom a neboli komare, aspon som nepostrehla 😅 Dnes mozno tiez pojdem, ale az okolo 4. Mia hovorila ze jej synovec tam chytil kliesta tento tyzden...
Zato nasa Evca je tiez potnickova... 😝 😢 hlavne na tvaricke a okolo pusinky je vyhadzana, to ma z dudla a slin a nevieme sa toho zbavit, pritom dudluje len ked ide spat a v noci, takze nie nejak intenzivne 😉

mia.k
9. júl 2009

Ahojte.
Vďaka za rady ohladne potničiek.Asi to budú oni,keďže sú také drobučké.Len neviem,prečo ich stále má,veď ho obliekam na lahko. 😖
kankam my chodíme do panskej stále a komáre tam už dávno neotravujú.Vďaka bohu. 🙂 No a s tými kliešťami je pravda čo napísala libka,že môj synovec tam chytil kliešťa.Ale naňho kliešte dosť idú. 😒 🙂 Teraz je tam tráva čerstvo pokosená,tak si myslím,že pre Ninku by to tam teraz bolo ideálne na behanie-nemusíš sa báť,že sa poudiera.
miriam minulý týždeň sme aj s libkou stretli v panskej dievčatko so zajačikom-takým hnedým v prútenom košíku-nebola to náhodou tvoja dcérka?
Ja sa chystám cez výkend do Wiedne.Bude to prvý krát,čo budem tak dlho bez Benjamína a manžel bude musieť varovať a starať o neho,tak som zvedavá,ako to všetci prežijeme.
Dnes poobede by som aj išla do panskej,len uvidíme aké bude počasie,či zas nebude pršať ako včera. 😝

miriam30
9. júl 2009

ahojte
libka, ze disciplinovana, si si ista, ze to bola Zoja? ved to je maly dabel. kebyze ju mame 1., na druhe mimi ma isto nikto nenahovori. esteze Alex bola anjelik. 🙂
a tetuska je fakt prima, ona varovala aj Alex a vlastne vsetky nase detuchy v rodine. mame ju ako 3. babku, je to fakt poklad. 🙂
mia.k - no minuly tyzden v panskej mohlo byt nase krstniatko Terezka, zajacika mame na prazkach od vcera.
baby na tie potenicky je super tanno-hermal, je to take biele chladive mliecko z lekarne, nam odporucila kozna, fakt je super. a perfektne nam pomohlo aj pocas kiahni, co sme mali pred vianocami, vyskuksajte. a ja som ho dokonca davala Zoje aj pred casom na tie pupaciky okolo pusky, ona v noci este dudkuje, a cez den pcha do pusy vsetko mozne, takze tie pupaciky vyzerali dost zle, ale po tom mliecku boli do rana fuc. 😵
jaaaaaj musim ist od vas, asi sa mi zblaznil telefon a vkuse zvoni 😠
krasny dnicek

mia.k
9. júl 2009

miriam vďaka za typ na krém na potničky... 😉

libka1
9. júl 2009

Fakt mi pripadala disciplinovana 😀 klame telom 😀 na to tanno hermal si teda posvietim, zislo by sa uz niecim znicit tie nezmary okolo ust 😅
mia muz vydrzi, nech si len uzije, aj tak si s Benom vacsinou sama, tak nech sa aj on realizuje 😉

ivulienka22
9. júl 2009

ahojte
vítam všetky nové "tváre" na koníku 😀
Mia ja mám tiež prázdninára, ale už neviem aký plán mu vymyslieť aby sa nenudil. náš krpec má tiež nad hrudníčkom niečo vysypané, ale tiež mi to pripadá ako potničky.
Janetina tak na veĹký záchod Timi chodí? Super!!! Aďo chodil kakuškať na šerblík, do plienočky nee, len sedel na šerblíku a vždy sa mu niečo podarilo 😉, nebolo to o niečom vedomom, ale do plienočky to už neurobil. No a zrazu nechce na nočníček ani pozrieť a nie ešte hačať 😖 Vždy sa mi schúli pri svoju ohrádku a vidím že kaká do plienočky a potom ukáže že má kako a zdrhá preč nechce sa dať prebaliť.
Kankam dnes sme spali v postielke, tiež sme dali preč tú jednu stranu a opreli to o našu posteľ.Vcelku dobré, tak uvidím čo dnes.
Miriam30 nemáš za švagra Mareka Z.? Len podľa malej Zojky tipujem...

janetina
9. júl 2009

ahojte my zavarame o106 marhule uz sa mi nechce druhy den v kybli 😒 .....
A ano Tanno hermal je super uz som to tiez niekomu odporucala sa mi zda ze kankam v zime 😉 ,,je dobry aj na face lebo a dobre vstrebe
no idem makat hadam Vas precitam za 2 tyzdne 😉
no ak tej termalnej vode ...ze vraj skodi skor prechlorovana voda ako tepla.....prave dnes som si bola kupit Lactacyd a podobne prkotiny 😀 ...

miriam30
10. júl 2009

Ahojte,

janetina asi si prehliadla, ak este dnes-zajtra nakuknes, co odporucas, senec ci galandiu? prosiiiiiiiiim 😎

Ivulienka22, ano mam 😉 Poznas ho?

Mia, libka, drzim palec, nech tie potenico-pupaciky rychlo zmiznu.

Baby vcera sme sa isli este vecer so Zojou prehnat na motore, okolo 20,30 a zastavili sme sa samoska aj na ihrisku na Podzamskej, boli tam taki velkaci-pubertiaci uz, mali tam pusteneho hafana, behal po vsetkych smyko-preliezkach, tak som ich poprosila, ci by ho nemohli dat von, ze je to ihrisko nie vybeh pre psov, uz som len cakala, ze ma niekam poslu, no navela-navela ho uviazali o plot zvonku. uff, normalka tazka komunikacia s nimi 😒

libka1
10. júl 2009

miriam ty si nejaky ranostaj, konecne ma niekto predbehol 😀
ja tam v poobednajsich hodinach vobec nechodim prave kvoli skolakom, boli sme tam raz, a prislo mi to ako keby tam vypustili divu zver, behali este aj po strieskach, skakali ako zbesili, furt som musela malu prenasledovat aby sa im nedostala nahodou do cesty... no skoda reci, a toho psa uz ani nebudem komentovat 😝 mam zvierata velmi rada, ale vsetko ma svoje hranice... a ked je tam raz vypisane ze zo psom zakazany vstup, tak neviem ci je niekto analfabet alebo co... 🙄
miriam vdaka tomu menu vas kazdy vymakne, neviem ci sa este v HC vyskytuje ina Zoja 😀 ale inac pekne meno, mne sa velmi paci 😉
ja by som skor asi isla do galandie, tam robievaju aj plavanie s detickami, tak to tam asi bude viac koser ako v senci, kde je to total masovka 😉 ale janetina to ma otestovane, tak hadam lepsie poradi 😉 aj aj vincov les nam predvcerom v panskej jedna kocka odporucala 😉

janetina
10. júl 2009

miriam prepac naozaj len nakukam ☹
no Senec je krajsi, ale aj ovela drahsi ale v Galandii je to asi blizsie a tiez pekne neviem posudit co mate radi...ak mas vacsie a mensia babizne urcite aj v Galandii sa vyblaznia. Je tam rychlo cesta kde prudi voda a ty sa tocis aj malicky bazenik so smyklavkou- ale tam bola na nas studena voda...a teple sedave bazeny, Vsak popozeraj fotky na nete...mozno usudis podla toho.
A inak vitaj medzi nami 🙂 .

janetina
10. júl 2009

Vincov les je masovy ale ono ked je teplo kde pojdes., mne sa paci je priestranny , da sa schovat pod strom.....my sme boli teraz v Salibach a nelubilo sa nam vobec...male je to ....take rovnake bazeny a za tobogan si pytali dalsie prachy za kazdu jazdu 😨 ,,,no v Tatralandii , ci Besenovejs a vyblaznime za cenu draheho vstupneho 😀

libka1
10. júl 2009

a ja som myslela ze vincov les je take utiahnute miestecko 😅 ze to skoro nikto nepozna 😀 zase som bola v obraze 😀 a saliby mi tiez chvalili, hm, no musime postupne potestovat ze co nam sadne 😉 v tatralandii som bola raz, ked ju otvarali, to bola ina financna supa, isli sme aj do toho vodneho sveta kde su sauny, presne si nepamatam kolko sme platili ale pohybovalo sa to okolo 400-500 Sk na osobu ak sa dobre pamatam 😝 ale zas my sme tam boli len jednorazovo, mali nejake permanentky...

janetina
10. júl 2009

ano Vincov les ...samy Hlohovcan 😀 😀 😀 😀 ...Saliby su lepsie v tom ze je tam kryty a ze je tam podla mna krajsia travicka 😀 😀 😀
Na Termalka v Tatrach na davaju nejake zlavy az do 30% tak hadam to bude týmto trosku okresane...a saunovy svet s dietatom ..a masaze ...no ked niekto povaruje aj by som si dala ...to milujem 😀 😀 😀 😀
Otec bol v Besenovej ze tam treba stare plavky ze tam je zelezita voda. Ale moja neter ma vselico oblezene po Sk a najviac sa jej aj rodine pacilo v Turcianskych Tepliciach a potom aj Oravica..a tam nejdeme 😉 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre