Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
17. jún 2009

My pojdeme dnes na Podzamsku doobeda, podla toho kedy sa Muco Cuco zobudi 😀 tipujem medzi 9-10 to len ak by sa chcel niekto pridat 😉 inac dobre rano, vyzera to dnes krasne, slniecko uz vykuka, tak hadam sa to udrzi 😉

janetina
17. jún 2009

ahoj no dnes nam zobral tata auto ☹ neprideme

libka1
17. jún 2009

Co uz, tak niekedy inokedy,my uz ideme, mala je nervna 😅

stanka26
17. jún 2009

ahojte...

prajem krásne slnečné ránko

my sme ešte doma,ale už o chvíľu pôjdeme von.Libku s Evičkou sme videli z okna ako išli von,aj my sa chystáme na podzámsku a dúfam že ju tam nájdeme.

juliett99
17. jún 2009

ahojte koceny z Hc,, bola som sem pozvana od petussi,,, dakujem,, ja som tiez z Hc.. 🙂
ako sa tu mavate??

libka1
17. jún 2009

Ahoj 😉 no teraz sa sem chodi velmi poriedko, asi to bude pocasim, vsetky su rozlezene 😀

mia.k
17. jún 2009

Ahoj juliettt,vitaj medzi nami... 😉 Kde v HC bývaš?
Čau libka,tak ako,pôjdete dnes poobede do panduly? Ja by som chcela ísť dnes s trojkolkou,nech ju trocha využijeme,veď načo ju máme, ale asi pôjdeme neskôr,lebo štupel dnes neskoro vstával,tak má posunutý spánok.

janetina
17. jún 2009

Vitaj julliet ja Ta odniekal poznam len neviem odkial 😉 ....hmm zo ZS na Nerudovej Nie?

libka1
17. jún 2009

mia my prave vyrazame, na 6 chcem byt doma, aby bola mala na 7 vychystana ist spat, lebo v poslednej dobe je nejaka ospala skor, a potom nechce poriadne vecerat, tak posuvame vecerne ukladanie na spanok z 8 na 7 😉
najdete nas v panskej 😉

petusaaa
17. jún 2009

juli, ty si sikovna 🙂
baby, vy ste ale riadne rozlezene. aj ja idem. pod altan na hojdu 😵 😵 😵

lumistri
17. jún 2009

koneeecne fajront 🙂

libka1
17. jún 2009

😀 😀 manazer volneho casu uz zaspal? 😀 😉

lumistri
17. jún 2009

daaavno 🙂

libka1
17. jún 2009

Aj moja 😵 Lubim ju ako kona ale tak mi to dobre padne 😵 😵 ale obcas ju idem kuknut ako krasne spinka 😵 😵 ked spi chyba mi, a ked vyvadza uz len cakam kedy pojde spat 😀 😀

libka1
18. jún 2009

Ideme na Podzamsku, Stanka pridete? Doniesla by som tie mlieka, pojdeme zhruba okolo pol 10.

kankam
18. jún 2009

🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 no baby to "manažér voľného času" sa mi rátalo a presne ako píšeš libka, tiež ju strašne ľúbim, ale tak mi je dobre, keĎ si chvíľu môžem vypnúť 😀 😀 😀 😀 a večer už tiež tlačím hodiny aby spinkala ... mne sa tak cca za 1,5-2 h po uspaní zobudí a musím sa k nej ísť pritúliť a dať jej dudel, aby spala ďalej, tak to je také krásne ako ma chytí okolo krku a hneď zaspí, že "som v bezpečí maminka je tu " 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a teraz má také krásne obdobie, že tatina (predtým ho bila s hodinkami, aby sa zobudil 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ) budí tak že ho chytí okolo krku a mojká ho a potom keď neotvorí oko tak mu tak nežne dá ručičku na líce a pomyká mu s lícom, a zasa ho chytí okolo krku 😵 😵 😵 je to už krásne len sa na to pozerať a tato aj keď sa mu chce ešte spať vstáva s úsmevom 😵 😵 😵 😵

tá podzámska je fajn čo sa týka preliezok, ale tie niektoré deti no hrôza a mamy si s nimi moc rady nevedia (hlavne to 1 čo som včera spomínala libka )

libka1
18. jún 2009

Ten maly je dost divny, my sme ich uz stretli aj viackrat na pieskovisku za cinzakom a vzdy funguje takymto stylom... sa im radsej vyhybame... vcera z neho normalne dostala mala hysak tak na nu zreval... 😝 to nemam za potreby..., neviem ci mam tu mamicku lutovat... hadam z toho vyrastie 😅

kankam
18. jún 2009

ja ju neľutujem, také mamy by mali ísť na prevýchovu samé lebo toto čo robí s ním, resp.nerobí som už videla u nás v činžiaku a teraz sú z nich neznesiteľní tínedžeri, ktorí obťažujú celé svoje okolie a obávam sa že by boli schopní urobiť niekomu aj fyzicky zle, keď im nie je po vôli ...

janetina
18. jún 2009

och a co robil??? ten chlapcek nech sa vyvarujeme aj my ...to obdobie vzdoru je tazke

petusaaa
18. jún 2009

kankam, to je krasa 😵 😵 😵 tak takto musim naucit aj maleho zobudzat MM 😵 😵 😵 to ona sama sa naucila?

libka1
18. jún 2009

na moju total zvrieskol,lebo si chcela pozicat auticko co ani nebolo jeho 😝 dostala z toho hysak, ale to je asi 0 bodov oproti tomu, ze dnes tam jedna mama ukazovala stopy po zuboch co mal este od vcera jej maly na ruke co ho tak uhryzol... a ta matka jej na to povedala ze on hryzie aj ich, akoze to je normalka 😝 😔 teda ale bol to riadny kusanec 😝 😔 stanka ju tam vcera riesila ked som odisla, tak ta by vedela porozpravat, ja viem len z pocutia 😀

mia.k
18. jún 2009

Čaute.
To čo je za besnotu ten malý?! Toho by som si rada obzrela.Dá sa vidieť aj inde než na podzámskej?
Včera som náhodne spoznala v panskej lumistri.To by ste mali vidieť jej Jojka,hotový anjelik.Celý čas si tam pekne tichúčko sedel v káričke ani sme nevedeli že je tam. 🙂 😉

libka1
18. jún 2009

Da sa vidiet este u nas za cinzakom na pieskovisku, tiez byvaju tu 😅
Hm, dalsi anjel sa objavil? 😀 kedy ste boli v panskej, my sme odisli o pol 5 a po vas ani stopy 😅

janetina
18. jún 2009

ahojte my uz spime a poobede by som prisla niekam za niekym 😀 doHC pojdete von?
No nas Timi bol anjelik a od 2rokov nervaci alebo aj lutostivo placka za detmi za hrackami...akurat vcera susedov chlapcek chodi do skolky a tak uz isli dovnutra spinkat no a to bol asi 30minutovy plac...nic vtedy nepomaha 😝 ...musim nastudovat novu literaturu o detskom vzdore ako pozeram na svojho krpca.
No a ten chlapcek zuriaci...kdovie kde je chyba....jednu maminu poznam a ich syn mal zapal mozgu po uraze a akurat sa mi stazovala ze je velky nervak po uraze a ze je nestastna...cela rodina 😔 , ale moze to byt aj simplicitne nevsimanie si ho zo strany rodicov alebo aj ze je mu vsetko dovolene. Ja zacinam trosku rozkazovat i ked ma boli pri srdci pri tom ale inak to nemoze byt...inak by Vam deticky vyskocili na chrbat a oni by rozkazovali

kankam tak tieto ritualy ako ma Ninka mame aj my ale len vecer a rano, cez den to uz neprejavuje 😀 ...ale milujem to tulenie s nim v posteli. je to prekrasne a tiez sam od seba hladka nas a my jeho...

libka1
18. jún 2009

My standardne panská záhrada,tipujem okolo 3, teraz spi, este bude papat ked sa zobudi 😉

janetina
18. jún 2009

aj my tak spime a potom papajda...tak hadam dame stretko s Evickou...donesiem nakladiak 😀

mia.k
18. jún 2009

libka tak to sme sa včera minuli o chlp,lebo my sme šli do panskej približne okolo pol piatej. U nás sa dnes panská nekoná,lebo ideme do TT na nákupy. Škoda,lebo už by som ťa janetina aj rada osobne spoznala.A toho malého zurvalca mi musíš libka niekedy ukázať.

lumistri
18. jún 2009

mia ze anjelik.. skoda ze ked prideme domov tak mu narastu rozky 😵

janetina
18. jún 2009

libka prave sme vstali hadam sa napapame rychlo a prideme do panskej

mia.k
18. jún 2009

lumistri veď sa musí aj trocha odreagovať a vybiť energiu, hlavne že sa vie na verejnosti slušne správať. 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre