Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
28. sep 2009

Aj ja som sa bola povoziť na vláčiku. 😀 Samozrejme že s Benjamínom.Aj na autíčkach bol,ale s ocinom.
Aj mňa zaujíma,že načo je ten kukuričný sirup.

petusaaa
28. sep 2009

kukuricny sirup sa dava do potahov na torty, na ozdoby na torty alebo to cokoladovej plasteliny http://forum.dortomanie.cz/viewforum.php?f=11&s... akurat to nemozem nikde zohnat 😒
libka, mne skor vadili osi, vcely a podobny hmyz 😝

libka1
29. sep 2009

Tak mi v noci od 1 do 4 hore ☹ 😝 mali sme 2 dobre noci zase a dnes toto 😔 dohnala aj tie 2 predchadzajuce... ani cipok nezabral ☹

libka1
29. sep 2009

Tu ho maju: http://www.biosen.sk/index.php?main_page=produc...

Ale su tam taketo podmienky dodacie a to by si musela objednat viac veci aby sa ti oplacko zaplatit to postovne, je dost vysoked, alebo sa s niekym spojit kto by si chcel tiez objednat stade 😉:

5) POŠTOVNÉ A BALNÉ

Objednaný tovar vám zašleme Slovenskou poštou doporučene ako dobierku alebo doporučene bez dobierky (pri platbách vopred) s jednotným poštovným 2,99 € (90,08 Sk). Tovar si tiež po vzájomnej dohode môžete vyzdvihnúť osobne na našej adrese. Pri objednávke a dodávke poštou nad 60€ (1 807.56 Sk) neplatíte poštovné. Pri objednávke nižšej ako 10€ (301.26 Sk) účtujeme k poštovnému navyše poplatok 1.33€ (40.07 Sk). Obchodné podmienky a poštovné a balné pre doručenie do členských štátov Európskej únie Vám zašleme na vyžiadanie e-mailom.

Este som nasla toto, a tu je vraj doprava uz v cene: http://www.slnecnica.sk/produkt/sirup-kukuricny...
Tak neviem, treba sa tam asi spytat ze ci naozaj, to by sa im asi velmi nevyplacko ti doviezt 1 sirup, ale mozno aj ... 😉

laluchova
29. sep 2009

íha a čo sa deje libka???čo tak malá štrajkovala???

libka1
29. sep 2009

ja neviem, asi zuby? teplotu nema, teraz sice spi ale sa strhava zo sna a placka sem tam 😉
u Vas uz lepsie? tiez ste to mali vesele v poslednej dobe 😒

laluchova
29. sep 2009

noo ako sa to vezme, spí už dobre, teda kludne, len ráno akosi skoro vstáva....zaspí tak okolo 20:30 a vstáva niekedy aj o 6...neviem...to už potom ked aj ležká tak nekludne, mrví sa stále, ...a zuby sa trošku zas ukludnili ide to strane pomaličky...zastavili sa...teraz máme gaštanové obdobie , ktoré nám prináša aj dosť hnevania, lebo by chcel aodniesť v rukach všetky a to sa nedá!!!nakoniec ich musím nenápadne odhodiť alebo skryť a aj tak stráááášne plačemeééééééééé

začala som malej dávať actimel dnes pila 1x...som zvedavá kamošky mi hovorili že ich deckám to dosť pomohlo...

libka1
29. sep 2009

pomohlo v com? mala pije acidko, podla mna je to presne to iste co actimel len podstatne lacnejsie 😅
nasa gastany nemoze, pretoze si ich vzdy napcha do pusy, tak sa im vyhybame ☹

laluchova
29. sep 2009

aha...aj naša pije jogurtové mlieka a kefíry...noo vyskúšame a uvidíme skusim poorvnať zloženie...

a malá ako???dospáva???

libka1
29. sep 2009

no ona moc toho nedospi 😉 myslim ze ked davas jogurtove mlieka a kefiry ziadny actimel uz netreba... je to len reklamny tah tie ich miniflasticky 😝

petusaaa
30. sep 2009

dobre ranko.
tak, nakoniec mi to kamaratka kupila v ba a bude mi to posielat postou. len este nevie, ako mi to posle, kedze to je v sklenenom obale 😅

laluchova a co mate nejake traviace problemy?

laluchova
30. sep 2009

nie, len malej dávam actimel na imunitu....

tak som zvedavá či ich reklamné ťahy zaberú...ha ha

potom daj vedieť ked budeš robiť tortičku ...hm..ako sa s tým robí..pracuje...

robila som lievance a malá zjedla už tri!!!tak jej chutia s čučoriedkami...super...

laluchova
30. sep 2009

baby, ahojte, viem že je ešte skoro , veď zajtra mám 1.10.ale čo tak inšpirácia na darčeky pod vianočný stromček???pomaličky ....

laluchova
30. sep 2009

objenala som knižku...takže jeden darček už mám...
Tami dostala na 1.narodeniny túto knihu a velmi sa nám páči...
http://www.martinus.sk/?uItem=16930
a teraz sme objednali obrázky zo škôlky...

stanka26
30. sep 2009

ahojky.

ako vidím už sa myslí na vianoce.no aj ja už rozmýšľam čo deťom kúpiť.
šimonovi určite nejaké tie skladačky a stým sa zahrá aj naša Sabína a možno nejaký traktor alebo báger a taktiež knižku a oblečenie.Sabínke asi pokladňu a nejaké tie potraviny s obchodu,alebo postielku pre bábiku a samozrejme knižku a obidvom oblečenie a potešia sa aj zubným kefkám s pohárikom,lebo si radi umývajú zuby.

laluchova
30. sep 2009

tak ty to už máš premyslené super...naša má z úvania zubov najradšej pastu, ale nevadí pastu dám raz a potom sa len robím že som dala a drhneme ďalej....pár dní zaberalo aj veľké áááááááááááááááááá

kankam
30. sep 2009

libka držte sa, viem si ťa predstaviť ako ste na tom o ničom ... ☹ ☹ ☹

nechcem ťa deprimovať, ale naša po dlhej dobe a prenervovanom včerajšku- tiež zuby,lebo aj zasa soplí(teda ozaj všetko hádzala a len plakala) spala v kuse od 21:00-03:00 potom do 06:00(precikala sa, tak som prebalovala) ešte do 09:00 denska som sa teda neskutočne vyspala s ňou lebo som išla spať o 22:00 hod 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 asi som sa dospala 1 x od pôrodu 😵 😵 😵 😵 😵

stanka máš IP

laluchova
30. sep 2009

kankan tak super....

libka1
1. okt 2009

uz som si zvykla, dnes to bolo o nieco lepsie, teraz buntosi lebo sme jej odsavali sople ale lezi s muzom v posteli, tak hadam este zaspinka... tiez je usoplena, a uz aj pokasliava, kupila som jej zase spaci vak tak uz spi v nom, lebo bola stale odkryta v noci.... na figu toto veterne pocasie 😝
ja rozmyslam nad tou detskou kuchynkou, a samozrejme tiez knizky, tie su u nej top a nad tym velkym nakladakom, co sa v nom moze aj vozit a to je asi tak vsetko, navyse z nej mam pocit ze okrem knih ju bavia len plastove flase a varechy 😅 takze mozno aj ten zbytok co kupim budu len vyhodene peniaze... toto by som jej kupila aj keby neboli vianoce...

laluchova
1. okt 2009

veu veru, my tiež malej kupujem hračky ked jej treba a nečakáme na nejaké udalosti...
noo nám soplík a akšwľ už zmizli...ako dobre...a spací vak používame teda používali sme i my, ale malá sa tak neskutočne vrtí že sa v nom zamotala a potom mala nervy...celý ho tak zamotala....ale zas jej ho aj ja budem dávať...vyskúšame, lebo prikrývať to sa nedá vždy...spí sama v postielke tak prikryjem ked sa zobudím ...ale to by som musela byť hore celú noc...tak teraz to robíme tak ýe má na spanie pančučšky a tielko a teplé pyžamko....zatiaľ jej to stačí a nieje studená ked ju chytám v noci....

libka1
1. okt 2009

no uvidime ako to u nas s vakom dopadne, kedze si ho dnes nadranom pekne vyzliekla 😝 ale tie pancusky nie su zly napad 😀

laluchova
1. okt 2009

jáj no naša si ho nevyzlečie, lebo ho máme na zips a ten ide od krku dole ...takž enemá šnacu...len ona s prevaľuje z bruška na chrbátik a tak...potom je celá v nom stočená....

libka1
1. okt 2009

aby ta neprekvapila 😅 , tiez ho mame na zips od krku az nadol a nejak si s nim poradila 😝
musim sa pochvalit, vcera mala povedala mojej mame vecer do telefonu ze ajoj 😀 😵 😵 tusim slovo ktoremu sa tesim najviac 😀 ani mama ma tak nenadchla... 😵

laluchova
1. okt 2009

noo..tak super....aj my sa tešíme z každého nového slova čo tami povie....

mia.k
1. okt 2009

Jój libka,šikovnica je tá Evka,to by aj mňa potešilo.
Náš Benjamín spí stále vo vaku,dokonca aj poobede.Strašne praktická vec je to.
kankam to ti teda nezávidím,že až po roku a pol si sa konečne poriadne vyspala... No dúfam,že takýchto nocí bude u vás len pribúdať.
A čo,ako sa vysporiadavate s príchodom studeného frontu,chodievate ešte na ihriská? Ja mám dilemu,že kam teraz budeme chodiť,lebo keď ideme do panskej Benjamín sa automaticky rozbehne na ihrisko do pieskoviska,čo už teraz robiť nebude môcť a ja neviem,ako mu vysvetlím,že do piesku už nemôže chodiť. 😅
A na vianoce som rozmýšlala,že kúpim duplo,neaké knižky a neviem ešte čo.
Tá knižka sa mi páči,čo si tu dala link laluchova,len už je vypredaná. Niečo také by som chcela.Dajte typ ešte na niečo podobné.

libka1
1. okt 2009

mia my mame take karticky s obrazkami, je to este take socikovske vydanie pre skolky, je ich asi 100-150 kusov, su take plastove, takze ich nevie roztrhat mala, akurat ze maju dost ostre rohy 😝 uz vie ukazovat vsetko co je na nich, ale nevie to samozrejme povedat, len ukaze prstekom ked jej ich rozlozim a spytam sa napr. kde je jablcko tak ho najde... je tam ovocie, zelenina, potraviny vselijake, pribory a take zakladne veci... kupila som to cez mimibazar uz tak davnejsie tusim za 150 Sk. Niekedy ti to mozem ukazat. My to vozime so sebou v aute a tam jej to vzdy ukazujem 😉 super vec... je to nieco podobne ako ta knizka 😉

libka1
2. okt 2009

Dnes o stipku lepsia noc 😵 Od 12 bola sice s nami v posteli,ale spinkala drziac ma za ruku 😵 Rano o 5 budicek lebo sa pokakala a o 6 znovu zalomila, este spi 😵
Soplime a kasleme dalej, teploty ziadne (klop klop), tak ani neviem ci sa oplacko ist s nou k lekarovi alebo je to zbytocne... davame poctivo betaglukan a od vcera aj bromexin kvapky nech sa jej lepsie vykasliava 😅 nejak sa mi zda ze je zo dna na den z nej vacsi fiskus... take veci co vymysli, az mi rozum niekedy zastava 😀

mia.k
2. okt 2009

libka tie kartičky sú určite super vec,ale ja už také asi ťažko zoženiem. 😒
my sme mali dnes tiež otrasnú noc-zaspal až pred pol nocou,aj to až so mnou v posteli a stále sa v noci budil s plačom. Neviem čo to malo znamenať.
Evke želám skoré uzdravenie.

mia.k
2. okt 2009

čo sa toho čítania týka,tak u nás vedú reklamné letáky,hlavne s potravinami.Ale ani drogéria a elektronika nie je na zahodenie.Máme už taký štós letákov a všetky už ovláda na spamäť.Čítame ich stále dokola pri jedle-keďže on jesť len tak nechce a treba ho pri tom zabávať.Ale takú knižku by som tiež prijala,alebo tie kartičky.

libka1
2. okt 2009

hladala som ci ta kocka este nepredava tie karticky ale uz som to nenasla, inac to bolo asi vyradene z skolok, lebo toho mala vela 😉
kedy pojdete dnes von? ja som doma, bo som chcela byt s malou, pojdeme medzi 3 a 4, musim stihnut tie zdravotne potreby na poliklinike, tak hadam sa podari 😉 letaky my necitame, len trhame.. aj vsetky knihy mame nahryznute 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre