Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janetina
17. feb 2009

kankam ano je tu mrrtvo ☹ , libka to tu rozprudzovala....my sme prave doupratovali, navarene mam zo vcera a tak rozmyslam ist na sankach sa prevetrat ale nechce sa mi ho vychystavat 😖 ..taky je vzpurny...ze nechcem ist von a ked chcem ist spat ze nechcem ist dovnutra 😀 😀 😀 ..no mame obdobie vzdoru je to jasne 😀 😀 😀
kankam inak pre upresnenie my sme sa nepestovali na rukach ale vyzadoval si moju vsadepritomnu pritomnost 😎 😀 hlavne v noci, aj dnes ked sme sa budili a chcela som ist na wc musi ist so mnou straaasneee deco 😀

petusaaa
17. feb 2009

no ako baby? dobra bola noc? mi ideme zajtra po dr, tak sa tesim 😒 maly stale kasle, tak ho pojdem dat asi pozreit aj bugarovej...
hrdlo uz celkom fajn, aj jest mi zacalo chutit 😀 😝 prave si robim v pekarni ryzovu kasu, mam zavarane jahodky. no mnam 🙂

tesorino
17. feb 2009

ahojte, no mne sa nejak von nechce ist, staci kd pozriem z okna 😀 , aj ked ma tu poraza ale musim varit a upratat 😒
peti tak super ze sa uz citis lepsie, len nech to risko nechyti, a s tymi jahodami si mi narobila chute 😀

petusaaa
17. feb 2009

tes, no jahody sama sebe zavidim 😀 😝 ale uz nevladzem, neprides? rozdelime sa 😉 aj ja musim nieco navarit, upratane uz trosku mam, takze to bude ok 😉 len rado tam ma nacate parky, klobasky aj slaninku a o chvilku sa mu to pokazi... to som zvedava, co vymyslim z toho. napada ma len spiz 😒

ivulienka22
17. feb 2009

Ahojte babky,
tak k štatistike:
do 3,5 mesiaca mi malý spával super, v noci nepýtal ani papať a prespal celú noc, cez deň prvý mesiac spal aj 4 hodky, potom sa to skracovalo 😀 Asi od 4,5 mesiaca sa mi začal v noci budiť- to som dala prsko, pocuckal a za 1min.hajkal, no potom sa začal budievať s revom.... že asi zuby.....zuby vyšli a stále rovnako.... tak teraz sme vynechali kašičky na dobrú noc a malý spí pokojnešie 😉 aspoň trošku...tak dúfam že som to teraz zakríkla 😠 😠 😠 Ale cez deň spáva málinko-teraz ako je choručký spáva aj cez deň dlhšie, ale to asi že je choručky ☹

tesorino
17. feb 2009

peti, alebo aj pizza by sa dala 😀 , asi ja dnes spravim pizzu 😝 akurat mi maly zaspal tak mam chvilku cas 😀

ivetka ahoj, ako sa mate s adriankom?? 🙂

ivulienka22
17. feb 2009

no napapkali sme sa, tak som sem ešte nakukla 🙂
tesorinko moja (Inak vitaj tu, ani neviem kedy si sa pripojila, to tu fľákam odkedy mám doma dvoch marodikov) dík za opýtanie, je to už lepšie, ale stále mu chrčia hlieny keď dýcha, zajtra ideme na kontrolu. Inak už je plný života, kde čo môže otvorí a zňucháva 😀 😀 😀 Tobiasko ako??? Neni choručký???Ešte som sa vôbec nedostala k tomu o tom spaní... čo si mi poslala, kým to ja preštudujem sa aj malý naučí spinkávať sám vo svojom izbičke. Keď Aďo vyzdravie môžme ísť kočíkovať... sa pridá určite aj macka a dadka..

macka dobrý tip na to hrdlo, idem kúpiť šalviu, mňa zase bolí hrdlo, u nás to koluje, jedného prestane, druhého začne a tak dokola....

peti to ako robíš v pekárni na chleba, či čo??? Daj tip alebo nás očakávaj k obedu 😀 😀 😀 my sme mali rezne,mäsko sme vytiahli že urobíme špecku, a nakoniec boli z toho rezne, teraz by bodlo niečo sladučké.... 😀 😀

petusaaa
17. feb 2009

ivka http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3817 hej, robim to v pekarni na chleba iba nasypes suroviny, a das program dzem 😉 milujem pekaren na chleba 🙂 aj cestoviny zapekanu su tam vyborne a este musim skusut franzuzske zemiaky.
inak tento recept je genialny http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3598
a taka nedelna cerstva vianocka hmmmmmmmmmmmmmmm 🙂

tes, pizza neni zly napad... len nerada robim kysnute cesto, ked som tu sama. maly sa mi vzdy zobudi, prave vtedy, ked mi dokysne cesto 😠 a uz neraz som ho mala prekysnute 😠 😠 😠

mia.k
17. feb 2009

Ahojte.
Písala mi libka,že sa má strašne dobre,takže jej môžme právom závidieť. 😉
petusa,z tých tvojich ingrediencií sa hodia tie francúzke zemiaky,tak máš príležitosť ich odskúšať v pekárni.Alebo sa z toho dá spraviť lečo,alebo neaká hustá polievka,napr.kapustnica,kelová,fazulová...

mia.k
17. feb 2009

kankam,daj vedieť ako ste dopadli na poradni.
ivulienka,vám želám skoré uzdravenie.

tesorino
17. feb 2009

ivka tak to nemate moc dobre, tu chorobu si navzajom posuvate, takze aj tatina mas choreho...my sme chvalabohu zdravy, dufam ze nam to vydrzi, budeme bojovat 😀 ale hlavne ze sa mu uz ulavilo, ked sa vyliecite tak mozme ist kocikovat, ved macu a dadu som uz dlho nevidela.

peti ja som ani netusila ze v tej pekarni sa saju robit take jedla 😅 myslela som ze iba chlieb pecivo bagety, no francuzke zemiaky by som mohla spravit aj ja, je to menej roboty..o to cesto 😀

pascalka
17. feb 2009

jeej predsa len tu jednu z Vas poznam 😀 však Anka 😉
Jej ste sa rozpisali čitam že ste tu prekonavali choroby ☹ želam všetkym rychle uzdravenie 😉
ake mate počasie kočky? my tu zasnežene,ale sa vytešujem mam trošku kludu ,lebo tu mam na prazdninach neterky a sa mi prehraju s malou fuuu to som už davno nezažila 😀
petusaa ta pekaren je super ma ju aj moja sestra 🙂 ja pekavam chlieb sem tam v rure,lebo ma svokrička naučila a minuly tyžden som skusila tak isto aj z celozrnnej muky a mi velmi chutil,ale malej aj kamoške som dala 😉 ak budete chciet niekto recept pošlem je to celkom rychle ,ale super je ta pekaren na ostatne jedla to som nevedela,že sa to da 😕
pekny dnik všetkym kočkam 🙂 a detičkam 😵

petusaaa
17. feb 2009

mia, super napady, ale : fr zemiaky nelubi MM, polievky okrem slepacej tak isto a leco tiez nie 🙄
ale tie zemiaky by som si dala ja 😀 😝 len ja som vegetarianka, tak tie suroviny moc nevyuzijem 😀 😝

tes, ty mas pekaren?

petusaaa
17. feb 2009

pekaren je dobra hlavne na cesto. kysnute je z nej strasne nadychane a jemnucke. fakt super 😉

pascalka ja si poprosim recept, mam 3kg celozrnnej muky 😀 😝
a kde si prisla na svoj nick???

mia.k
17. feb 2009

ahoj pascalka,tu tiež sneží...
petusa,to som nevedela,že ty si vegetariánka.A ten tvojmanžel je teda poriadne preberačný.Čo on vlastne lúbi.(Okren teba,samozrejme).

petusaaa
17. feb 2009

mia, no ona lubi maso, maso a maso este 😀 😝 a hranolky... ale zje aj ryzu a zemiaky ako prilohu. a pizzu 😀 😝 no, on zije zdravo 😀 ani zeleninu moc nemusi, iba ked ju nevidi 😀

petusaaa
17. feb 2009

baby, ako sa obliekate von, ked snezi? lebo ja mam kocik s tvomi ruckami a neviem, ako by som ho tahala s jednou rukou a v druhej dazdnik 😒

ivulienka22
17. feb 2009

petka ty tak využívaš pekárničku?? My ju máme schovanú v skrini a sem tam upečieme chlebík-celozrnný-grahámkový 😀 Piekli sme ho asi 3x 😀 😀 😀 inak chytá prach chuderka. Fakt mi zavadzia na kredenci keď na nej nič nerobím, ale teraz si ma inšpirovala. Peti, to dáš len všetky ingrediencie a pustiť program?? Musím popozerať čo tam máme za programy, lebo si mi fakt chúťky narobila. Inak Peti my by sme si rozumeli, ja by som pojedla mäsko a ty to ostatné 😀 😀

tesorino
17. feb 2009

peti ja pekaren nemam ale ked hovoris co vsetko sa tam da robit.... 😵 tak nad nou uvazujem

mia.k
17. feb 2009

peti,ja mám tiež kočík s dvoma rúčkami,a tiež dylemu,ako chodiť s kočíkom a dáždnikom,a preto radšej v takomto počasí nechodím von.

ivulienka22
17. feb 2009

no a petusa ja nosím čapicu v tejto kose takže dáždnik nepotrebujem 😎
inak my máme dnes akýsi divný deň... akosi sa nám nedarí...a nič nevychádza, normálne chcem nech už je zajtra 😒

mia.k
17. feb 2009

A Riškovi budeš dávať akú stravu,vegetariánsku,alebo mäsovú?

ivulienka22
17. feb 2009

andrejka, ty keď robievaš aj knedlu domácu by si mala raz dva v pekárničke cesto vymiesené 😀

tesorino
17. feb 2009

ivka, ved ked to ulahci robotu tak by sa mi pekarnicka hodila, ale najskor postavime domcek a zariadime, pekaren musi pockat 😀

ja nosim tiez siltovku a daznik mi nechyba 😉

petusaaa
17. feb 2009

ivka, no ak sa pytas na tu ryzovu kasu, tak ano, vsetko nahadzes a spostis plogram dzem. tusim iba mulinexka ma nejaky divny program, ze to nepremiesava. treba ale oskusat.
a ked prsi? ved to prodes mokra jak mys, nie?

mia, no ja som malemu otvorila zasa raz v izbe okno a lezi v postielke, som to ja ale krkavcia matka 😠
a urcite bude papat masko, ak bude chciet byt vegetarian, ja mu branit nebudem urcite 😉

a manzelovi toto chutilo http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=4691 😀 som sa nudila 😀 😝

tesorino
17. feb 2009

no tu pekaren by som mohla dostat na narodky 😀 budem to musiet nejak vyspekulovat 😀 😀 😀 😀

petusaaa
17. feb 2009

ja by som ho dala aj pod altanok, ale bojim sa, ze mu tam macka skoci 😒

petusaaa
17. feb 2009

tes,, teraz mali v akcii tu, co mam aj ja 😉 za 1500 (neviem, kolko to je € 😅 ). ja som s nou max spokojna, ma dva haky, ktore som chcela, bezlepkove pecenie, a tiez programy, ktore som nutne potrebovala 😀 😝 http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz...

tesorino
17. feb 2009

peti natiahni na kocik ten igelitovy kryt

tesorino
17. feb 2009

peti dik 🙂 navrhnem to muzovi, ma rad chrumkavy chlebik, tak by to mohlo vyjst 😉 😀 😀 😀 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre