Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
13. aug 2010

no ono je tam tych hotelov valamar viac, ale jeden z nich je aj ten nas, a ten kto vyhra si moze vybrat do ktoreho chce ist, tak v tom by sme my mali jasno hned ze do ktoreho 😀 dakujeme za hlas, nejak sa uz neposuvame hore, sme na 5 mieste uz pol dna 😀
pocuvaj, a ked prazdninari odidu sak sa unudis 😀 😀 ben stale spi, co budes robit???? 😕 😀 poziciame Ti evicku???? 😅 😀

ciarka
13. aug 2010

baby idete poobede von?

libka1
13. aug 2010

My pojdeme do panskej asi, akurat cakam na Evicku, za chvilu ju svokrovci dovezu 😉

nanynka333
13. aug 2010

ahojte hlohovcanky, ako mamicky? 🙂

nanynka333
13. aug 2010

@libka1 ahoj, pocula som, ze v panskej je vela komarov. my mame 11 tyzdnoveho chlapceka a rozmyslam, kam s nim na prechadzky...

libka1
14. aug 2010

ahoj nanynka, my sme tam vcera boli, a komare tam su. nie je ich uz tak vela ako pred mesiacom asi, vtedy sa tam nedalo vkrocit, ale stale je ich dost ☹ malu neustiplo nic, ja som schytala ale 3 stipance 😝
maleho ochranis lahko so sietkou, horsie s tebou 😅 ja som kupila taky repelent co je tusim od 3 mesiacov pre deti, vola sa ze predator, ale teda o nicom 😠 neviem ci dokonca tie komare nepritahuje 😀

kankam
14. aug 2010

ahojte, aj ja som zahlasovala libka 😉 , mne sa teda tá fotka fakt páči, mne príde až taká umelecká 😵 😵 😵
ja som mala včera malú na varovke, už som mala najvyššie štádium nervnosti 😀 😝 😝 😝 (muž bol po 2 x na školení a potom dlho v robote, takže som bola ňu stále sama )a byt jak po bombe , tak som odpočívala upratovaním 😀 , ale bolo mi dobre, nervná som menej 😀 😀 😀
ozik, nakoniec sa pošťastilo a ak sa nič neudeje, pôjdeme v septembri tuto http://www.alpinka.sk/ majú nové detské ihrisko, tak sa vytešujem 😵 😵 😵 😵

libka1
14. aug 2010

kde na tie ubytka chodis? to ti niekto radi? 😕 ja nikdy nic take pekne neviem najst...
vdaka za hlas... za chvilu ideme na vyjazd do bojnej 😵

mia.k
14. aug 2010

kankam super ubytko,to si teda fakt parádne bývaníčko na dovolenku vybrala. A tí známi idú s vami,či idete sami?

janus32
14. aug 2010

Ahojte baby!Inak tu pansku vam fakt zavidim.Dlho som tam nebola...Ja mam totiz take dieta,ze do dvoch rokov sa s nou vobec nikam nedalo chodit.Taky maly upistany drobec.Teraz je to uz trosku lepsie.dnes ma muz narodky,tak za chvilku tu bude rodinka,ale aspon som vas chcela pozdravit.Inak pekny vikend vam prajem.Ozaj super dovolenka je aj na Kliknite si:chatababa-Uplne super prostredie,krasa,aj celkom dobra cena.Tak sa majte

kankam
14. aug 2010

libka, mia, vedela som že chceme ísť na Kysuce a to som po večeroch hľadala a klikala na všelijaké odkazy, tak sa mi tentoraz zadarilo a keď niečo dobré nájdem ako tú chalupu, aj keď sa nezadarí tam ísť, tak to mám v záložkách a potom len kliknem a môžem plánovať 😵 😵 😵 , inak je celkom dobré pozerať cez ck limba, tam si popozerám a potom sda ich snažím nájsť samostatne, priamo majiteľa, nech neplatíme zbytočne cez cestovku ... a možno som už vymakaná 😀 😀 😀 z roboty, mala som totiž okrem iného na starosti aj plánovanie firemných akcií, hlavne ubytka stravy a pod ...

ideme sami, nejako som si povedala, že si vystačíme ... 😉 😉 😉

libka1
14. aug 2010

ked sa ide niekde s malym dietatom aj tak sa velmi rychlo najde spolocnost 😉 decka sa hned najdu 😀
na bojnej maju 3 male levicata, dnes ich krstili, uplne drobce, takze kto chce vidiet nech tam vybehne, su zlatunke 😉 take maciatka 😀

kankam
15. aug 2010

aj ja si myslím, libka 😉 aj a liptove minulý rok sa našli, akurát tam bola ešte malá 😵 😵 😵

to je super, s tými levíkmi, asi sa tam vyberieme 😵 😵 😵

mia.k
16. aug 2010

Tie levíčatká som videla.Boli tam už ked sme tam boli naposledy a to je už pár mesiacov dozadu. Chudiatka,je mi ich lúto tých levov,že musia žiť zatvorení v takej malej klietke,ani pobehať si nemôžu,len sa chudáci stále povalujú...
kankam,takže až budem hladať nejakú suprové ubytko,môžem sa na teba obrátiť? 😉

kankam
16. aug 2010

mia 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 , to ja len tak 😀 😀 😀 , ale fakt som to robila ....
hlavne je nutné mať výdrž a dávku trpezlivosti, zatiaľ sa mi dosť darilo, že to ubytko aj zodpovedalo tomu ako to bolo v ponuke, ale niekedy to aj nevíde, tak sme zrušili jednu chatu, lebo to bolo krásne nafotené, ale skutočnosť iná, muž to bol obzrieť a zistil, že okolie bolo neudržiavané, žiadne zábradlia a že pre rodiny s deťmi a hneď pri chate rozblatená poľná cesta pre traktory, tak to sme zrušili ...

libka1
17. aug 2010

mia az tak zle im nemoze byt inac by nemali male 😉 ale vybeh teda nemaju, to mas recht. to museli byt velmi malinke ked si ich videla, nie? lebo aj teraz to boli este len drobce.

janus32
17. aug 2010

Ahojte dievcence!nejak malo nas tu je.....Ved ked si predstavim kolko zenskych beha po Hlohovci a okoli,tak aspon po pismenku by sem mohli hodit...Inak pekny den vam prajem!

libka1
17. aug 2010

tulaju sa po meste a nemaju cas pisat 😅 cez zimu to tu bolo o cosi zivsie, ale teda tiez nic moc 😀

janus32
17. aug 2010

Diky za uprimnost.No budem musiet splasit nejake baby z mojho okolia,aby bolo veselo 🙂 .Inak ja teraz byvam na dedine a ked uz musim do mesta,tak ma mrle zeru.Nejak som zdedincela 😀

mia.k
18. aug 2010

janus a kdeže bývaš? A prečo si sa odsťahovala? No je nás tu veru málo...
libka možno to boli už ďalšie mláďatá,nepamätám sa,kedy sme to tam boli naposledy,ale možno to bolo ešte min.rok v jeseni.

janus32
18. aug 2010

Ahojte!mia teraz byvam za Nitrou 🙂 Som sa sem privydala,slepo som nasledovala svojho manzela 😀 Zajtra idem zase na dva dni do Hc,nech si manzel od nas oddychne.Alebo my od neho? 😀

mia.k
18. aug 2010

janus,ja som zase slepo nasledovala svojho manžela sem do HC,inak pochádzam z Piešťan a tiež sme boli teraz dva dni u našich sa troška vyvenčiť na dome. Napíš názov dediny kde bývaš.

janus32
18. aug 2010

ja ked vas tu takto sledujem,tak ani jedna ste mi neni znama...vyrastala som tam od mala,viac sme boli vonku ako dnu.Byvam teraz Maly Lapaš,no ved uz len ten nazov,ze "maly" 😀

libka1
18. aug 2010

ja nie som z HC, byvam tu len 5 rokov 😉 takze na ihrisko sme spolu urcite nechodili 😀

janus32
18. aug 2010

Ved hovorim,ze take nezname ksichtiky 😉 .libka a ty odkial?

janus32
19. aug 2010

Dobre ranko baby!Tak dnes idem do HC,dovolenka mi zacina 🙂 .Inak v poslednej dobe je hrozna premavka v HC.Mali by kompetenti porozmyslat ako mesto odlahcit od tych smradov 😒 .Tak sa tu majte,ja padam 🙂

libka1
19. aug 2010

sem som dosla z BA ale prapovodne som z LV 😀 do skoly som chodila v NR, takze ja som putnik 😀 a mozno coskoro zase pojdem dalej z HC 😀 uvidime co zivot da 😉

libka1
19. aug 2010

a s tymi autami mas pravdu, je to strasne, ale dalsi most tu tak skoro nikto nespravi 😠

kika9449
21. aug 2010

halooooo,tu Hlohovec... 🙂

pusinqa
21. aug 2010

vidím že tu nestraším sama v takú divnú hodinku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre