Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
27. nov 2010

podotýkam, že zaspala o 23:00hod a ráno bola o 06:45 h hore max vyspatá ... 🙄 🙄 🙄 a to už ju prestávam chápať, keby aspoń dospávala ráno ... 🙄 🙄 🙄

libka1
28. nov 2010

@kankam tak to velmi dobre pozname, mame ten isty problem 😅 tiez som si myslela ze ked bude rano vstavat do skolky prinuti ju to skor chodit spavat, ale nie 😝 momentalne sme stabilizovany na 21.30 zhruba, s tym ze tiez v posteli vymysla s pitim a kdecim vacsinou, az kym na nu riadne nezrevem 😠 potom zaspi konecne.... nam ale prinieslo odplienkovanie 1 velku vyhodu, slecna spi celu noc vkuse, dokonca sa ani cikat nepyta, az rano po zobudeni, dnes dokocna az hodinu po zobudeni.... inac gratulujeme k odplienkovaniu sikulke 😵 😵

@pusinqa no, z jedneho chystania do druheho 😅 ale zas vianoce su celkom prijemne, to je tusim jediny sviatok na ktory sa naozaj tesim 😵 😵

libka1
28. nov 2010

@kankam tak to velmi dobre pozname, mame ten isty problem 😅 tiez som si myslela ze ked bude rano vstavat do skolky prinuti ju to skor chodit spavat, ale nie 😝 momentalne sme stabilizovany na 21.30 zhruba, s tym ze tiez v posteli vymysla s pitim a kdecim vacsinou, az kym na nu riadne nezrevem 😠 potom zaspi konecne.... nam ale prinieslo odplienkovanie 1 velku vyhodu, slecna spi celu noc vkuse, dokonca sa ani cikat nepyta, az rano po zobudeni, dnes dokocna az hodinu po zobudeni.... inac gratulujeme k odplienkovaniu sikulke 😵 😵

@pusinqa no, z jedneho chystania do druheho 😅 ale zas vianoce su celkom prijemne, to je tusim jediny sviatok na ktory sa naozaj tesim 😵 😵

libka1
28. nov 2010

sikovna som, aj 2 x viem odosielat ten isty text, len netusim ako 😀

margareta76
28. nov 2010

Ahojte, neviem cim to bude , ale moj syn vo veku vasich deticiek (cca 2 1/2) roka ma podobne problemy so zaspavanim 😉 Spat chodime okolo 21:00 a asi dva dni dozadu bolo uz 23:00 hodin a pocula som ho ako sa spaciruje po spalni. Ale aspon to ma aku-taku vyhodu, ze rano spi aj do 8:30. My do skolky zatial nechodime, takze sa to celkom da. Ja vidim "problem" v tom (teda u mojho maleho), ze on spava aj poobede a niekedy si potiahne aj 2 1/2 hodiny a potom sa mu asi nemozem ani velmi cudovat, ze sa mu nechce vecer spat.

pusinqa
28. nov 2010

no baby perné to máte s tými deťúrencami 😝 , ale my sme si to tiež odžili a ešte s druhou nás čaká, tá spáva čoraz horšie, teda zaspať aj zaspí ale o 5-10 min. je hore a dookola, má problém hlbšie zaspať, tak aj večer sa už trochu mordujeme, Julka občas plakáva, včera hrooozne, ale to mala perný deň, mi jej bolo ľúto,
@libka1 u nás na toto škôlka pomohla vstáva pravidelne rovnaký čas, v škôlke madam jediná nespí ale zato večer je do 8-ej pol 9-ej zalomená 🙂

margareta76
28. nov 2010

Prepacte este mam na Vas jednu prosbu, pred nedavnom sme rozoberali na tejto diskusii novootvoreny internetovy obchod tu v HC -elektro, pocitace (www.eshophlohovec.sk) a vtedy ma napapadlo, ze niekedy som aj ja rozmyslala o otvoreni-vytvoreni nejakej internetovej stranky (vytvorenie stranky nie je problem, pomohol by mi s nou znami), ale myslite si, ze by to mohlo byt pre HC, hlavne z dovodu, ze by som mala aj nejaku kamennu "vydajnu" - nieco podobne ako ma www.eShopHlohovec.sk ( neplatite postovne za dopravu - pri kupe tovaru, neplatite postovne za dopravu - pri pripadnej reklamacii) zaujimave pre zakaznikov? Ja osobne velmi rada nakupujem cez internet, ale vzdy si vyberam www.stranku (samozrejme aj cena je dolezita), ktora ma prevadzku blizko HC. Stalo sa nam, ze sme potrebovali reklamovat kosacku na travu - museli sme mat krabicu a samozrejme objednat kuriera na vlastne naklady, tak odvtedy si davam pozor odkial objednavam. Len druhy problem mam, ze co ponukat? Co Vam v HC chýba, akemu tovaru by ste sa potesili? Mne sa pozdava mat nejaky obchod pre deti (oblecenie, hracky, kociky...) Prepacte, ze som sa tak rozkecala 😉 Tesim sa na Vase odpovede 🙂

exupery
28. nov 2010

@margareta76 urcite hracky,alebo kvalitne oblecenie ci uz detske,alebo pre dospelych za dobru cenu samozrejme...

margareta76
28. nov 2010

Dakujem za tip exupery, oblecenie som nikdy cez internet nekupovala, trosku sa bojim, ze ci to bude take ako si predstavujem (ale zase, mozno je to celkom zaujimave, ved aj tych katalogov s oblecenim co mi chodi - Halens/Quelle, Bonprix...) Niekde som citala, ze oblecenie patri medzi najcastejsi artikel predavany na internete.

margareta76
28. nov 2010

Este som zabudla napisat (dnes som nejaka pomylena 🙂 Hracky, su OK, len aspon my mame take skusenosti s hrackami (mozno preto, ze mame chlapcov 🙂 , ze po par dnoch su dost v zlom stave - odpadne koleso, chybaju dvere na auticku, zlomi sa nejaka lyzica na bagri... Ci potom by nebolo viac reklamacii ako samotneho predaja.

stanka26
28. nov 2010

ahojte.
za ten čas čo som tu nebola sa teda toho stalo.
V prvom rade Mia som rada že už ste ako tak v poriadku a drž sa a nejako to skús vydržať.

Aj u nás problém so spánkom.Sabínka po obede nespí,ale večer padne 20:30h a je hotová.Ako náhle nastúpila do škôlky,tak je stým problém,tam spať musí a potom večer sa jej nechce ísť takže zaspávame okolo 21:30h.No a ten náš drobec začína štrajkovať so spánkom sa stalo že po obede nespal,ale o 19:30h bol už ako zarezaný.

a ako píšete tak asi všetky deti sú na duracelky-baterky 🙂 🙂 ktoré sa len tak ľahko nevybijú,Ja už niekedy odpadávam a oni nie a nie zaspať.Nechápem 😀

u nás hračky vydržia teda riadnu dlhú dobu,málokedy sa stane že sa Šimimu pokazí nejaké to auto,alebo traktor.

libka1
28. nov 2010

@margareta76 hracky kupujem len cez internet, oblecenie tiez vela krat, detskych obchodov je podla mna v HC dost, aspon na moj vkus a musim sa priznat ze ked som 2x nieco kupila v detskom obchode v HC tak vela hovorim 😅
co sa tyka stranky nepotrebujes ani pomoc kamarata, mas plno moznosti ako si to uplne sama vytvorit velmi jednoducho 🙂 skus si kuknut napriklad toto 😉 http://www.webnode.sk/

@pusinqa to mate super pusinqa ze tak skoro chodi spat, aj u nas to zo zaciatku vyzeralo nadejne, ale kedze viac v skolke nie je ako je, vratilo sa to do starych kolaji 😝 ale tiez poobede spava aj viac ako 2 hodky niekedy, tak sa jej vecer neziada, ale v skolke spi max hodinu, tak by mohla chodit skor a nechodi 😠

libka1
28. nov 2010

@stanka26 ked ta tu vidim, idete 2.12 na mikulasa do kulturaku? nech tam aspon niekoho poznam ak sa tam teda dostaneme 😅 zatial nie sme uplne fit 😉

libka1
28. nov 2010

@margareta76 este k tym reklamaciam, v zivote som hracku nereklamovala 😉 bud vydrzia, alebo sa na to vykaslem ked sa aj nieco ulomi (zriedkakedy)

stanka26
28. nov 2010

@libka1 áno libka ideme,ale vôbec si to tam neviem predstaviť,kedže kulturák ma dotičná firma objednaný len na dve hodiny.MM sesternica tam bude robiť program a povedal že nie je možné to stihnúť za tie dve hodiny.

libka1
28. nov 2010

@stanka26 to som netusila ze to je len na 2 hodiny, no ja by som tam aj tak dlhsie nevydrzala, idem tam len kvoli eve, ak teda vobec pojdeme, prihlasena je 😅 tie 2 hodiny su celkom sranda, normalne sa na to zacinam tesit 😀 😀

libka1
28. nov 2010

potrebujem vianocny obrus, neviet kde sa da objednat nejaky pekny (nejaka webka) alebo aj kupit tu v HC? nie som narocna, chcem len nieco jednoduche, nie tie mnohofarebne pozlatene a postriebrene zazraky 😀

stanka26
28. nov 2010

no ved aj ja sa teším 😀 idem sama lebo ten môj bude v robote,a nevie či ho pustia skôr.Takže bude zábava stými mojimi čertami 😅

stanka26
28. nov 2010

ale som rada že tam bude aspoň niekto známi,lebo mám taký pocit že tam nebudem nikoho poznať

stanka26
28. nov 2010

@libka1 skús sa ísť pozrieť do magdy, tak sa mi zdá že tam majú

libka1
28. nov 2010

to je kde magda?
ja tiez idem sama s nou 😉

stanka26
28. nov 2010

to je oproti kostolu v tom malom parčíku

libka1
28. nov 2010

@stanka26 ta galanterka?

kankam
28. nov 2010

@libka1 ďakujeme za gratuláciu a ja to tiež vnímam ako veľké + a aj preto sa až tak na ňu nehnevám, že večer ide aj 3 x cikať, lebo potom vydrží do rána, tiež ma v noci nebudí, a tiež začala večer menej piť mlieka, vypije tak 150 ml, takže aj to k tomu prispieva.
Inak k tomu spaniu, vidím, že to je asi všeobecný problém, už by nemuseli chodiť spať, prípadne tak na 1/2-1 h by im stačilo( ja už som ju aj po pár x budila, ale ani to nešlo), ale nespať vôbec to je nina hrozne nervná celý čas a to ju ani nemôžem vziať von, lebo nevládze, takže začarovaný kruh, inak tiež by išla spať o 19:45-20:00

stanka26
28. nov 2010

@libka1 ano

libka1
28. nov 2010

@stanka26 kuknem tam

@kankam moja neni nervna ked nespi, ale niekedy cakam ako na vykupenie kedy zaspi poobede, takze to skor iniciujem ja... 😅

janus32
28. nov 2010

no inak baby my s tym spanim mame ine galeje 😀 Ja som nespala 12rokov a niekedy mam pocit,ze je lepsie ani neist spat.Lebo akonahjle sa dam do polohy lezmo-tak decka mraucia.A ema spi fakt katastrofalne!Rano ju nemozem zobudit do skolky,dojde zo skolky ide hajat a zase ju musim budit,lebo by spala aj neviem dokedy 😖 no a vecer chodime okolo 9-pol desiatej a noc je pohroma 😖 Vcera revala jak blazon,ze ma v posteli hada a mam ho ist zabit 🙂 no super-a to asi pred tyzdnom mala akoze v posteli zabu 😀

libka1
28. nov 2010

@janus32 to co su za nocne mory? 😕 🙄 chudatko...

pusinqa
28. nov 2010

my sme tiež včera v noci revali o dušu, fakt mi srdce stíska, pár fotos z krstu vám pridávam

margareta76
28. nov 2010

Dakujeeem velmi pekne za napady ohladom eshopu.
Stanka26: Stanka to je naozaj super, ze Vam vydrzia hracky tak dlho, lebo teda my to stastie nemame 🙂 Napadlo ma, ze mozno by bolo zajimave predavat hracky drevene, nejake interaktivne, kreativne... Este porozmyslam 🙂
Libka1: Ako pises Libka, ani ja som v zivote nereklamovala hracky.
A co hovorite na internetovy predaj knih, parfemov...? Alebo mozno galanteriu

kankam
28. nov 2010

@pusinqa tak to neni nič moc, ale aspoň ťa idem potešiť, lebo si bola krásna na tom krste, samozrejme aj tvoje baby to je nádhera(ako na svadbu), aj tato je k svetu 😉 😉 😉 , ale na tebe je napriek nevyspatiu a starostiam vidieť to materské šťastie - to z teba tak žiari 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre