Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
16. feb 2011

@pusinqa ja som si minulý týždeň kúpila výborné rifle v tescu, mali akciu 30 % a aj bez akcie tam boli prijateľné ceny F&F značka normálne mäkučké, tak teoreticky by tam mohli mať, myslím, že práve tie menšie čísla sa im minuli ... a ja ešte chodím oproti pošte do MD family, tam majú anglický outlet, ale teraz tam mali slabší výber, lebo nebol dobrý výber v anglicku.
nám tiež malá do rána ochorela, mala 38 teplotu, mm bol s ňou u doktorky, a že tam bolo hrozne veľa ľudí, ako píšeš
@libka1 , ale nebolo to na atb, robila jej aj crp, tak dúfam, že to porieši stodal, vitamíny a probio ... ☹ ☹ ☹

juliett99
16. feb 2011

@mia.k aj tak dakujem

sendynka01
16. feb 2011

@babatko88 aj od nas mate hlas ,)))

babatko88
16. feb 2011

@sendynka01 ďakujeme veľmi pekne... ale asi to nevyhráme, už sa na nás jedna mamča lepí 😝

lucyka1
16. feb 2011

ahojte. je tu niekto kto ma termin v juli a chodi na poradne v hc?

pusinqa
16. feb 2011

@kankam diky za tipa, tam som aj ja bola raz skúšať, milá je tam tá pani, ja som od nej kupovala vecičky aj cez MMB po jej malej, a to Tesco keby už tu bolo, že netreba nikde ísť, skúsim možno aj tam už len zorganizovať výpravu 😀

libka1
17. feb 2011

@kankam dnes sme boli zas u lekarky... evkin kasel sa zmenil na stekot 😕 dostava uplne zachvata az mam strach 😔 uz mame tolko liekov ze neviem kedy jej mam ktory davat, jeden treba hodinu pred jedlom, druhy 2 hodiny po jedle a podobne.. zistila som ze jej nemam kedy davat jest tym padom 😕 no horor... a sama od seba zaspala o 1, normalne ju odvalilo, to sme uz nemali dobre davno... nestihla som jej dat najest lebo som cakala kedy prejde hodina od toho lieku co sa podava pred jedlom... tympadom nezjedla ani ziadne lieky po jedle 😖 ach jaj..
my sme dnes inac dosli k lekarke o 10.45 a hned sme sli dnu, o 11.00 sme uz odchadazali prec... nikde nikoho, no nechapala som...

libka1
17. feb 2011

@kankam teraz ma napadlo, ty si tusim od pondelka nastupila do roboty, ze? to je zakon schvalnosti ze ti akurat ochorie... na nervy 😝
ja mam prvykrat v zivote OCR, vacsinou mi opatrovala mama alebo svokrovci ked bola chora, ale povedala som si ze stacilo 😵 juj ako nam je dobre doma vo dvojke 😵 keby tak skaredo nekaslala tak si to normalne uzivam 😵 😵

kankam
17. feb 2011

@libka1 veď to, že to je zákon schválnosti že po 3 dňoch v robote si očr zobrať môžem, ale ...... 😠 😠 😠 asi by to veľmo zle dopadlo ... 😠 😠 😠 takže je u svokry a ja idem za ňou ... na návštevu ...

janus32
18. feb 2011

@libka1 Ahojte babulky,jaaaj,takze zase vas nieco skolilo 😕 no my sa zatial drzime,hada to uz nebude ako na jesen,aj ked teraz je zase vela deticiek chorych 😒 ta OCR aj tebe prospeje 😉

libka1
18. feb 2011

@janus32 sak si ju aj vychutnavam 😵 😵 doktorka tvrdila ze to je nasledok toho ze ich v poslednej dobe stale spajali do tried, ze to je velmi zatazujuce, tak sa kurirujeme, dnes uz to vyzera lepsie, vcera som depkovala lebo mi dala rectodent ze ked bude mat zachvat nech jej ho podam a volam RZP, tak ma vyplasila....

janus32
18. feb 2011

@libka1 no tak to by asi kazda maminka tazko rozdychavala 😖 nasa Ema ked ma zachvat kaslu,tak sa zvycajne povracia 😖 to tiez nieje bohvieco,chytam z toho vzdy hysaky 😀

mia.k
18. feb 2011

@kankam to vážne už chodíš do práce? To som nevedela. A ako to riešite s Ninkou,kto ti ju varuje,svokra?
@libka1 to má Evka taký strašný ten kašel? A čo to vlastne má?

libka1
18. feb 2011

@mia.k laryngitidu vraj, co to je netusim 😅 v pondelok mala uplne obycajny mierny kasel, v stredu sa to zacalo takto kazit tak som vcera s nou radsej isla znovu, nechapem, dieta zavrete cele dni doma a takto sa to pokafralo,...

libka1
18. feb 2011

@kankam to potesi 😝 ja som si to zazila mnohokrat, viem ake to je o nicom 😔
ktosi sa tu tak davno pytal ze ci byvam na michalskej, tak ano, som vtedy nemala cas odpovedat a teraz ma to napadlo 😀

ciarka
18. feb 2011

Libka- Evicke zelame skore uzdravenie, aj mate ist na kontrolu?

libka1
18. feb 2011

@ciarka v utorok, a musim is aj OCR ukoncit, takze aj keby nebola kontrola by som tam musela 😝 dakujeme

mia.k
18. feb 2011

@libka1 laringitídu? Aj Benjamín ju už mal. To je zo začiatku myslím taký suchý kašel a potom sa zmení na hlienovitý. Želám jej skoré uzdravenie.

libka1
18. feb 2011

@mia.k uz mame hlienovity, dufam ze sa k tomu suchemu nevratime, bo my sme s hlienovitym v pondelok zacinali 😝

pusinqa
18. feb 2011

@libka1 no laryngitída nie je sranda, to je zápal dýchacej trubice, hlavne veľa zvlhčuj a dávaj uteráky mokré alebo plachty na radiátory a tak, nech je malá čím skôr fit. ak sa smiem opýtať akú ty máš profesiu keď toľko cestuješ?

manžel už je s Juli doma z nemocky, prežili to chúďatká, vzorku odobrali, výsledky budú o 2 týždne tak uvidíme

kankam
18. feb 2011

@mia.k písala som ti IP, varovala už aj moja mama, ale na chorobu som ju dala svokre, naši majú na dome chladnejšie, tak neviem či aj tam neprechladla a so svokrou už sú zohratá 2-ka, dokonca si dala od nej dnes nakvapkať do nosa a z čl vypila sirup, 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😵 😵 😵 čo my doma robíme výlučne násilím, po asi 15 min prehováraní ...

@libka1 držím palce, aby ste boli skoro fit, aj nás hrozila tá laryngitída z tej baktérie na jeseň, čo mala, asi jej predsa len to očkovanie pomohlo, aby to tak neskončilo 😒 😒 😒 , ale vy už ste si toho užili až-až, už by mohlo uťať a byť dobre ... Inak to si ani neviem predstaviť, že si 1 x na očr, a že ti ju vždy varovali, to fakt ten rodič dneska nemôže nič, nevravím, že stále chodiť a byť pn, to sa nedá, ale aspoň 1 x za čas, veď ja to vidím na malej ako to ťažko znáša (a pritom svokru fakt miluje 😉 ) že som pri nej neni keď je chorá, sa na mňa každý deň prisala a neodlepila sa až do spania a aj tatina posielala preč aj babičku, už som existovala len ja 😔 😔 😔
@pusinqa už to máte za sebou ? chúďatko a zvládla to ? držím palce na dobré výsledky ...

libka1
19. feb 2011

@pusinqa tak super ze to uz mate za sebou a uz nemusis trpnut ci julka zas neochorie 😉 robim podporu na software uctovny a kontrolingovy pre strednu europu v ramci firmy kde pracujem (z nejakeho zahadneho dovodu zahrnuli pod strednu europu aj rusko 😅 ).... pri 1 dietati to zvladam s odretymi usami... pri 2 pokracovat v tejto praci bude nemozne... rodicia nam tiez uz nemladnu a takto ich zatazovat sa naveky neda...

@kankam u mna je to s tou OCR zlozite, mne vzdy minimalne na 2 mesiace naplanuju dopredu ze co vsetko mam porobit a ked takto do toho cosi pride tak je to cele v ... tak riesim ako sa da... nebyt rodicov tak nie je co riesit, len dat vypoved... teraz som si povedala ze ostavam doma, uz sme to obe potrebovali ... na psychiku je to iny tlak ked mas doma chore dieta a nemozes byt pri nom... zazila som mnohokrat a uz viackrat nechcem 😝

pusinqa
19. feb 2011

@libka1 tak ty si macher na počítače? ale to asi robíš pre nejakú firmu min. z BA nie z HC 😀

no s tatinom to celkom fajn zvládli, už len tie výsledky

libka1
19. feb 2011

@pusinqa tak to teda nie som 😀 kazdy si to mysli lebo robim na IT a furt po mne kazdy chce nech mu opravim pokazeny pocitac, ja sa tak vyznam akurat v jednom software a to je vsetko 😀 ked sa mne pokazi pocitac idem s nim do servisu alebo za kolegom... mam ekonomicku vysku a tym smerom chcem aj v buducnosti ist, robit na ekonomickom oddeleni nejakej firmy kludnu robotu bez cestovania 😉 toto bolo len take parrocne povyrazenie, aj tak sa to dlho robit neda 😉
dufam ze tie vysledky budu ok, kedy budu k dispo?

lucyka1
19. feb 2011

ahojte. ja nie som priamo z hlohovca, ale z nedalekej dedinky koplotovce a chcem sa spytat ci nie je v hlohovci nejake materske centrum. ci sa mi to nahodou len nezda, ze tam nic nie je... co je skoda hlavne ked sa doma nudime...

libka1
19. feb 2011

@lucyka1 zhruba 2 tyzdne uz je (teda nie MC ale detsky kutik) pri semafore nad tym sportovym obchodom na poschodi... je tam na okne nakreslena taka velka vcela 😉

lucyka1
19. feb 2011

@libka1 to vazne??? 😅 a ako to funguje, nevies? uz si to omrkla? to je super, hlavne v takomto zlom pocasi.....

pusinqa
19. feb 2011

@libka1 aha tak ty si teda na ekonomický softvér takže musíš ovládať ekonomické a trochu aj počítačové že? tak nemáš FHI na EU BA? inak aj ja som vyštudovaná ekonómka a pchajú mi čoraz viac počítačov učiť ale na to ja tiež moc expert ako ty nie som a ja sa necítim moc dobre keď mám učiť niečo čo neovládam tak dobre ako by som chcela, ale zas učí sa to ľahšie tie začiatky čo mám ja ako ekonomika tam sa nadriem inak 😀 výsledky o 2 týždne tak uvidíme, bojím, bojím
@lucyka1 mali sme tam MK HC stretko 😀 deti aj povarujú alebo ostaneš s nimi, tuším 1,5 eur za hod. a každá ďalšia polhoďka 50 centov, sú tam pekné hračky, trampolíny, na prebavenie sa dá

lucyka1
19. feb 2011

@pusinqa diky moc. dobre vediet. 😉

libka1
19. feb 2011

@pusinqa ty si ucitelka? no to si ani neviem predstavit v dnesnej dobe, to musi byt zatah na nervy 😅 ja v podstate ucim dospelych a je mi aj z toho niekedy na odpadnutie co dokazu 😀 😅 niekedy sa dobre nasmejem, ale zas vacsinou su fajn a aspon maju svoje hranice, pokial decka ... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre