Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

margareta76
17. okt 2011

@mia.k Dakujem velmi pekne za podporu, budeme ju urcite potrebovat 🙂 Doma uz mame Matúška, Filipka a teraz vyzera to tak, ze to bude Marek. My mena vyberame cestou do porodnice 😉

pusinqa
17. okt 2011

Tinuška ďakuje za gratulky, prvá časť oslavy bola fajn, ešte moji rodičia sa hádam dovalia a bude to komplet

margareta76
17. okt 2011

@pusinqa Aj my sa pridavame ku gratulacii - Vsetko najlepsie Kristinka 🙂

ciarka
18. okt 2011

aj my gratulujem Kristinke!!!vsetko najlepsie!!!

lumistri
19. okt 2011

no baby-tehulky vo vysokom stadiu, tak mozno budete mat 7 miliard-teho obyvatela planety 😝 ze vraj sa ma narodit koncom oktobra 😀

libka1
20. okt 2011

@lumistri dufam ze to bude ten nas a dostaneme aspon 1 mil. EUR prispevok od prezidenta, ved to uz je volaco 😀

uz mam po prvej poradni v GA, zatial dojem dobry, dufam ze nezakriknem, mam sa opat dostavit v pondelok aj s baťohom pre istotu, tak uvidime 😅 sa z toho vytesujem tak dufam ze nebudem nakoniec prenasat 🙄 otvorena som stale rovnako ale mam menej plodovej vody uz a co ma potesil, tvrdil ze babo bude urcite vacsie ako evicka, tak dufam ze ma pravdu a nebudem mat zase janka hraska 😅

margareta76
20. okt 2011

@libka1 No super, ze sa ti v GA paci, ja som si prave dnes spomenula, ze poznam z GA porodnice dvoch lekarov. MUDr.Baran a MUDr.Havranek. Dr.Baran je kamarat mojej kolegyne, je s nim spokojna ako s odbornikom a Dr.Havranek je manzel jednej znamej lekarky (kardiologicky). Osobne ich nepoznam.
Zajtra idem aj ja na poradnu, som zvedava na novotky 🙂

lumistri
20. okt 2011

@libka1 no urcite aspon milion, ale otazka je od ktoreho prezidenta 😀 😀
a evka mala kolko ked hovoris ze janko hrasko?

libka1
21. okt 2011

@lumistri 2810 g a 46 cm 😝 este schudla lebo nechcela papat, tak ju dali na infuzky, z nemocnice sme isli zhruba s vahou 2650 g, no bola drobatko... ale teraz jej chuti 😵 ma 104 cm a 15,5 kg, takze som spokojna 😵
@margareta76 mna vcera vysetroval primar a bol fajn... uvidime ake to bude pocas porodu, ale pre mna bol dobry pocit uz len to ze sa tam ti ludia usmievali... v TT hladas usmievajuceho sa lekara alebo sestru lupou 😝 ale zas je pravda ked porovnam mnozstvo pacientiek tam a v GA tak tu bolo pomaly viac personalu ako tehuliek na poradni 😀

lumistri
21. okt 2011

@libka1 jeej tak to bol naozaj drobcek, ale aspon sa ti lahsie rodilo, ci?

libka1
21. okt 2011

@lumistri to hej, neviem ake je to tlacit pocas porodu kedze zo mna vypadla 😅 takze malo to aj vyhody 😀

lumistri
21. okt 2011

@libka1 😀 😀
ja som sa s jojom riadne vytrapila, ale andula bola asi na 2-3 zatlacenia von a to bol medzi nimi rozdiel len 1 centi a 10 gramov 😕
a obaja bez epiduralky.. hovoria ze druhe ide tazsie, ale u mna to bolo lahsie 😝

lumistri
21. okt 2011

muz v robote, deti uz spia.. co s nacatym vecerom 😀 😝

mia.k
22. okt 2011

@lumistri ja ti poviem čo,prídi mi poupratovať. 😀 😝

lumistri
22. okt 2011

@mia.k jaaaj keby sa mi chcelo.. mna to caka doma, dnes som zacala a zajtra pokracujem 🙄

mia.k
24. okt 2011

@libka1 daj vedieť,ako si dopadla dnes v Galante.

libka1
24. okt 2011

@mia.k vynikajuco, povedal mi ze je to na dobrej ceste a nech zas pridem v piatok 😀 zacina to byt otravne 😝 myslela som ze sa uz cosi udeje a nist 😅

mia.k
24. okt 2011

@libka1 veď už ten týždeň-dva vyčkáš, to už je nič.

drimajova
24. okt 2011

@lumistri Luci, mat tvoj "problem" .... ozvem sa, ok?

drimajova
24. okt 2011

@lumistri 🙂

lumistri
24. okt 2011

@drimajova ja stale cakam 😀

svetielkoand
24. okt 2011

Kocky, vam ktorym chodia deti do skolky - tiez ich mavate castejsie chore?

kankam
24. okt 2011

@libka1 držím ti palce, som si myslela, keď tu bolo také ticho, že už ste v nemocke a možno ste už 4 😵 , tak nie ste a verím, že už chceš mať po, myslím na teba ... 😉

@svetielkoand naša nika sa zatiaľ drží, naposledy bola pred mesiacom, tak dúfam, že to vydrží čo najviac ...dávam ribomunyl to som sa dozvedela, že sú vlastne vírusy v malých množstvách a telo si pomaly privyká ... a ešte imunoglukán, poradila pusinga s kamoškou a zatiaľ to myslím, pomáha aj mne aj jej ...

svetielkoand
24. okt 2011

@kankam no asi budem aj ja musiet kupit ten imunoglukan, rozmyslam nad nim, od kedy ho @pusinqa chvalila, pretoze Petko bol dva tyzdne v skolke, dva tyzdne doma, tri dni v skolke a teraz je uz treti tyzden doma ☹ Ked nechodil do skolky, nebol chory ani raz a to sme chodili aj na ihrisko, aj do kolektivu 😕

pusinqa
24. okt 2011

@svetielkoand u nás klop klop ešte tak dlho sme do škôlky nechodili, výsledky z imunity má ale stále také isté tak neviem či už si ju buduje, či ten imunor aj pomáha a nám aj dospelákom veľmi pomáha ten imunoglukán, skús a daj mu prípadne chvíľku vyššie dávky C-ka aj to dávam Julke pri chorobe

svetielkoand
24. okt 2011

@pusinqa C davam - mam doma kyselinu askorbovu, vyskusam este ten imunoglukan. Ja s nim chodim k Manakovi a ten vidi skor problem v nezodpovedných rodicoch, ktori davaju do skolky chore deti ☹

mia.k
25. okt 2011

@svetielkoand no ale kontaktu s chorými ľudmi sa aj tak nevyhneš,takže treba len budovať imunitu. Náš Benjamín ochorel krátko po nástupe do škôlky-mal sople a kašel, a vlieklo sa to s ním asi tri týždne,kým sa z toho nedostal. Od vtedy máme našťastie pokoj. Dávala som mu tiež len probiotiká a C-čko.

mia.k
25. okt 2011

@janus32 žiješ? Emka je zdravá? Tá tiež bývala v škôlke dosť chorá,je to už lepšie tento rok? A čo škola,ako sa ti darí?

janus32
25. okt 2011

@mia.k Ahoj,akurat som dnes rano na vas vsetky myslela 🙂 ze sa musim mrknut ako sa mate 🙂 no my sme doma,Emka kasle ☹ a tak pekne sme zacali,zatial ziadne ATB,len raz mala kaslik,ale ten aj rychlo ustupil.
@svetielkoand suhlasim s Manakom,pretoze aj u nas to tak je-dokonca niektore maminky donesu este aj lieky do skolky,vraj vtedy a vtedy ich treba podavat-som skoro odpadla,ked som to videla 😠
@libka1 haloooo,este si cela??? 😵 😵 😵

svetielkoand
25. okt 2011

@mia.k lenze mne maly chodil do skolky, potom musel mat rok prerusenu skolku kedze fakt bol stale chory a teraz sa zase situacia opakuje, ako on prichadza do kontaktu aj s chorymi a ked bol doma nebyval chory vobec,tak si to neviem vysvetlit.
@janus32 ja by som sa urcite nezdrzala a takej mamicke nieco od srdca povedala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre