Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
17. feb 2012

Chystá sa niekoto na výstavu dinosaurov? My plánujeme tam dnes ísť. Je to v múzeu na Rázusovej a výstava sa koná dnes,So,Ne.

tintiniacik
17. feb 2012

my chceme ist ale s mm rozmyslame ze kde to vlastne je kedze moc HC nepozname podla ulic 😅

libka1
17. feb 2012

@mia.k mm asi zbehne s E. ale az v nedelu, lebo zajtra ide na karneval a dnes sme sa trochu posankovali a nema tam s nou kto ist kedze mm pride az vecer 😅 a ja dinosaurikov moc nemusim 😀

libka1
20. feb 2012

Ahojte, neviete mi niekto poradit kde sa daju v HC kupit farby na malovanie tvare? 😅

pusinqa
20. feb 2012

libka v kiku som videla 😉 a myslím že by mali mať aj v pande na pešej a platane papiernictve tiež na pešej ale v kiku budú asi najlacnejšie ale asi aj najviac šmejdy ak by si sa bála vyhádzania tak radšej kúp v pande drahšie

libka1
21. feb 2012

v kiku praveze vypredali tak hladam nahradu, ktosi mi uz poradil pandu, tak tam zbehnem este, dakujem 😵

andreak320
22. feb 2012

můžete mi poradit? mám 3-ročnou dceru, kterou bych chtěla dát od septembra do školky, ale bojím se, že ji nevezmou, protože jsem doma ještě s 1-ročným synem a do práce se nechystám 🙂 myslíte, že mám šanci, že ji vezmou? děkuju za odpovědě

mia.k
23. feb 2012

@andreak320 jasné že máš šancu. Aj ja som doma na materskej a zobrali mi syna do škôlky. Záleží do ktorej škôlky a koľko bude záujemcov.

andreak320
23. feb 2012

@mia.k díky, já bych chtěla na kalinčákovu pod lídlem, to máme nejblíž 😉

libka1
23. feb 2012

@andreak320 vyskusaj a uvidis, zato nic nedas, prinajhorsom ju nevezmu... co mam info tak do cirkevnej vezmu relativne lahko, inac vsade uprednostnuju deti mamiciek co pracuju 😉

andreak320
23. feb 2012

@libka1 no právě té se bojím, aby nebyla moc náboženská 😒

andreak320
23. feb 2012

@mia.k a vy chodíte do které?

mia.k
23. feb 2012

@andreak320 my chodíme na Holého-čínsky múr, to máš ty ďaleko. 😒

libka1
24. feb 2012

@andreak320 podla mna nie je, co uz by mohlo byt tak strasne nabozenske v skolke kde su 3-6 rocne deti? 😕 ja teda nie som veriaca, alebo presnejsie povedane do kostola nechodim ale toho by som sa naozaj nebala 😉 aj keby bola moc nabozenska tomu dietatu to urcite neuskodi nijak v tom veku 😉

andreak320
24. feb 2012

@mia.k hmm...tak to teda ano 😒

andreak320
24. feb 2012

@libka1 no zajdu se tam podívat a uvidím...

libka1
24. feb 2012

@andreak320 chodi tam dcerka ciarky co sem obcas prispieva, tak sa spytaj jej, popripade jej pisni IP 😉

andreak320
24. feb 2012

@libka1 díky moc 😉

pusinqa
24. feb 2012

ahojte, ešte raz otázka čo tu už aj bola chodíte niekto s deťmi k zubárovi aj v HC ak áno akému a ako sa vám pozdáva? musím Julku poriešiť a ja tu nikoho nepoznám

libka1
24. feb 2012

MUDr. Siska, pozdava sa mi, aj ked skutocne schopnosti lekara sa vacsinou ukazu az ked musi nieco naozaj riesit, preventivku spravi hocikto a zatial nastastie nic ine nepotrebujeme, nerobi ale cez poistovne, ak sa teda situacia nezmenila od minuleho roka 😉

pusinqa
24. feb 2012

no a ja potrebujem práveže aj poriešiť preto mám fakt dilemu niekoho kto by jej to čo najlepšie vedel

00matula
24. feb 2012

@pusinqa ahoj ja som bola s mojou malou ked mala rok u Dr. Kosikovej, a i ked som teda nemusela, a cca o pol roka idem znovu. Ja teda chodim aj osobne k Dr. Kosikovy, je to vlastne v rodine, a som spokojna.
Dr. Kosikova ma prevazne deti na starost 😀

pusinqa
24. feb 2012

@00matula no ty si mi pomohla lebo tých mi svokra odporúča tá bola u Dr. Kosíka a bola spokojná a jeDr. Kosíková teda v pohode prístup a tak? a objednajú tam aj na hodinu či nie? lebo ja musím tiež s oboma ísť a tú ročnú niekde udržať hotová katastrofa
Manžel bol s malou na pohotovosti u Dr. Bendla a že bol tiež veľmi fajn, ale ja nikoho z nich nepoznám, ani som o nich nič nepočula, tak sa mi veľmi ťažko rozhoduje
Lebo teda dnes mám horor skúsenosť, mm má tiež v rodine Dr. Bohunického a jednak sme tam vždy hrozne dlho čakali, jednak prístup k ďeťom teda nič moc a dnes malú ani nepozrel a zahlásil že to už len vytrhnúť že to je len mliečny ani netušil o čo ide, to ma total dorazil a tak nahneval že až, prístup nie že nula bodov ale mínus 10 😠 😠 😠
takže musím poriešiť niekoho kto to aspoň pozrie a vysvetlí nám čo a ako s tým a nevystresuje malú na smrť 😝

00matula
24. feb 2012

@pusinqa no moja takto ti poviem, nepoznam Bendla osobne, nemozem posudit, ale ku Kosikovy chodim od cca 14 rokov, cize...skoro 19r a pri nom som prestala mat strach zo zubarov a raz mi robila zub aj jeho dcera, teda Dr. Kosikova a bola fakt jemna a citliva. Ked som tam v auguste bola s dcerkou tak uplne v pohodicke jej pozrela do pusinky-teda pokial jej moja mala povolila, potom uz nechcela, zakusla jej do toho zrkadielka... 😀 ale mala fakt skvely pristup, a oni vzdy objednavaju na hodinu, sice obcas sa to posunie o nieco, i ked raz sa mi stalo, ze aj o hodinu ale ak sa jedna o deticky tak tie uprednostni, sama ma male dieta, tak vie co to je ...aj pekne vsetko vysvetlia. A cenovo su uplne ze v pohode. Kamoska chodi neakemu chytrakovy do TT, ked mi vravela sumu co si vypytal za 1 zub, tak ja by som mala za to spraveny cely chrup...no skus, aspon len nezavazne sa tam ist informovat, uvidis, ci na teba urobia neaky dojem. No napriek vsetkemu prajem aby ste mali zdrave zubenky.. 😉 😉

00matula
24. feb 2012

@pusinqa a este nieco, ja som bola aj s malou a zaroven aj so sebou na preventivke a sestricka mi este aj malu zabavila, aby mi mohla dr. pozret zubale... 😀 😀 😀

pusinqa
25. feb 2012

@00matula ďakujem veľmi si mi pomohla, skúsim sa tam objednať a uvidím čo mi povedia, hlavne chcem normálny prístup lebo tuto netuším ani či malej zapísali preventívku či nie, vôbec netuším čo jej robil a netuším aký stav v tej puse má, to asi budú mať zo mňa chaos prvú návštevu ale tak keď píšeš že aj cenovo sa dá tak keby sme si museli začiatok aj hradiť mne už je to jedno len nech majú dobrý prístup, dáme to do poriadku a potom už môžeme hádam len na preventívky chodiť s babami, ja mám zubárku až v Nitre a tam sa mi malé nechce veru voziť

exupery
25. feb 2012

@pusinqa ja chodim do Leopoldova dr Smieskovej,ked som bola naposledy minuly rok na reventivke,normalne mi malu pozrela,povozila ju na kresle,poukazovala pristroje-hracky,zrkadlo,hoci mala cca 4zuby-vsetko ,naco som mala otazky vysvetlila...a povedala,ze do troch rokov staci,ked bude chodit so mnou,potom jej vystavi kartu...ja som dola z jej pristupu milo prekvalena.

mia.k
25. feb 2012

@00matula prosím ťa a tá dr.Košíková je kde, a robí cez poisťovńu? Dík

pusinqa
25. feb 2012

@exupery ďakujem, radšej by som hc, super že máš takúto pozitívnu skúsenosť

pusinqa
25. feb 2012

@mia.k ona je dr.Kosíková nie Košíková 😀 a sú myslím na námestí ako je kostol, tam hore ako je lekáreň u panenky márie tuším hneď vedľajší dom, predpokladám že robia cez poisťovne keď matula písala že cenovo to nie je najhoršie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre