Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janetina
12. jún 2009

no ja som Ti aj chcela volat lenze ked si pisala ze manzel prisiel tak som myslela ze uz budete pijanko doma...ale Evicka Vas vytiahla von 😉 .
Tak hadam za 1h a pol by sme vyrazili pracka aa j umyvacka uz ficia...a zehlenie pocka.....
Kamoska neviem ci pride hadam hej len je od vcera offline tak jej zavolammm

libka1
12. jún 2009

oki, my budeme tak do 11, lebo potom obed a spanok... dnes nam pridu robit striesku na balkon, tak potom musim byt doma uz neskor 😉

janetina
12. jún 2009

libka tak prave sme zaspali...napapany a aj nakupene. Boli sme v Bala potraviny 1x,,,toaletak je doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Idem si pozriet program leteckych dni v PN a historicke vlaciky v Ba...nechcete ist? asi este nie?

janetina
12. jún 2009

a zacalo teda riadne prsat..taka som rada ze mame prechadzku bez ujmy za sebou 🙂 🙂 🙂

lumistri
12. jún 2009

a uz je aj po dazdi :D

mia.k
12. jún 2009

aj my sa chystáme zajtra na letecký deň do PN,ale na letisko pôjde len manžel,ja zostanem s malým u našich,beztak bývajú pri letisku,takže lietadlá uvidíme aj odtiaľ. Benjamín by tomu ešte nerozumel a je tam dosť hluk...
To počasie je fasa.Chvíľu sodoma gomora a o pár minút pekne. 😒 Asi to riskneme a pôjdeme dnes von,lebo ďalší deň strávený doma by sme asi nevydržali.

libka1
12. jún 2009

my sme tiez chceli ist do PN ale po zrelej uvahe sme usudili ze z toho bude mat akurat zalahnute v usiach a inac figu borovu... striesku na balkone kvoli dazdu zrusili 😝 😝 pridu v utorok...

janetina
12. jún 2009

libka no pekni majstri 😝 ...keby clovek pracoval tak to nastve este viac

stanka26
12. jún 2009

ahojte 🙂

tak tý moji drobci vyspinkaný.Šimon už druhý den v posteli cez obed s jedným spánkom.Teraz išli s babku von.To počasie mi už lezie na nervy.Prišli sme sa sem kúpať,a stále nič.ale pozerala som počasie že od nedele má byt pekne až do stredy,tak tu možno ostaneme a vykúpeme sa v pondelok.

Ale náš tata bude asi smutný že nepôjdeme do HC.

janetina
12. jún 2009

lbka a tie vlaciky da sa ist z Ba do Tt na parniku to tiez huciii???

mutter
12. jún 2009

Ahojte babenky. My sme zase chorlaví..ale keď je vonku pekne tak ideme von, no tento víken asi nie lebo máme do pondelka pokazený výťah a bývame až na 7.poschodí, takže s kočíkom asi ťažko. Ale keď idem sama, tak idem vždy peši.. 😀

libka1
12. jún 2009

vlaciky by boli OK, a to je tento vikend? prave som dnes druhykrat zmokla, budujeme imunitu 😀

stanka26
12. jún 2009

to počasie sa asi fakt zbláznilo. 🙄

Šimi už spí a Sabína otravuje ešte babku a dedka.

libka1
13. jún 2009

mutter to mas extra super, 7 poschodie a pokazeny vytah 😝 este ze byvame na 1. 😀 😀
fuci vonku ako na sibiri,ale na slniecku je prijemne 😵

janetina
13. jún 2009

vcer mi blblo pc nepridalomi odpoved
Libka dnes sme tam nakoniec boli i ked som nedufala 😉 , ale je to aj zajtra
a letecky den odpada ze vraj v leopoldove si robia nabeh lietadla 😀 tak budeme mat vyhlad aj tu.

janetina
13. jún 2009

o 8,45 Ti ide lokomotiva z TT priamo na miesto zadara a spat uz normalne vsetko tam je zabezpecene a isli sme aj s kocikom a dalo sa

janetina
13. jún 2009

Timo tam jazdil sam hore na velkom konovi 😀 😀 😀 😀 a aj na parniku ....uz spi taky bol vycerpany

libka1
14. jún 2009

jaj no na take prepravy som ja leniva... a toboz s malou, mozno ked uz bude normalne chodiaca a nie slimak s ktorym prejdem za pol hodinu 10 metrov lebo potrebuje zanalyzovat kazdy spak na chodniku 😝 😝

janetina
14. jún 2009

libka no asi hej ale boli tam aj take deticky, ale ja by som tiez asi nesla pred rokom...az teraz si to vychutnavame

libka1
14. jún 2009

Mna dneska muz total vynervoval... isla som s malou o pol 8 von ze o 9 sa vratime, nezobrala som si kluce, darmo sme zvonili, volali na mobil, od 9 do pol 10 sme sa dobijali kym otvoril, spal 😝 😝 😔 Uz sme mu aj kamene do okna hadzali a on nic, mala nervna, lebo bola hladna a chcela spat... aspon som sa poucila a bez klucov uz ani na krok, uz mi toto raz spravil 😝 vtedy som prisla o 12 v noci zo sluzobky a nevedela som sa asi 10 minut dobit domov, ale toto bolo horsie 😔 😢

janetina
14. jún 2009

libka no to poznam mne sa to stalo este bezdetnej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tvrdy ako kamen 😀 😀 😀

libka1
14. jún 2009

cyklosedacka odskusana, boli sme na cersniach 😀 celkom fajn, akurat ja neviem zostupit z bicykla, lebo som bola zvyknuta svihnut nohou dozadu a teraz sa neda lebo by som Evu kopla do hlavy 😅 a mam pansky bicykel, tak musim tak divno nohu prekladat a stracam rovnovahu 😅 😀 musim natrenovat, ale Lubosovi to islo v pohode, vravel ze ani neciti ze ju vezie 😉

libka1
15. jún 2009

Vonku je nejake smutne pocasie, dufam ze nebude prsat 😅

janetina
15. jún 2009

LIBKa no super...to mas dobre mas Evicku lahucku ako pierko...ja sa presne potacam pri zosadani...kedy idete do panskej musime vratit nakladiak 😉
a co ste porabali...my sme sa teda dnes nudili- oddychovali...vcera doma pracovne...mali sme tu tim pracovnikov 😀 tak sa makalo na zapucovavani okien..cele sa to obuchava zvonku omietky chysta sa na zateplenie no bordel nad bordel.

libka1
15. jún 2009

boli sme dnes 2x v panskej... zajtra doobeda nam robia balkon a poobede mi pride svokor, tak bude mala s nim, takze jedine v stredu 😉 katke to vysle s tym kocarom... inac dnes ho odoslali, takze do konca tyzdna je tu 😉 predpokladam napozajtra 😉

stanka26
15. jún 2009

ahojte babulky.... 🙂

tak už sme v HC.deti sa práve kúpu vo vani a pôjdu hajať.zajtra pôjdeme asi na podzámsku,hned ráno lebo tatinko príde z nočnej.

janetina
16. jún 2009

libka dobre ranko oki hadam nebude prsat v stredu....dnes sme bez auta a Ty nemozes teda nemusis...Katka je stale off ale napisem jej sms..fakt to vystihla bude sa tesit vdaka Tvojej odvahe 😉

libka1
16. jún 2009

uz mame konecne tu striesku, zas spekulovali ze nepridu kedze prsalo 😝 hm, ale potom sme ich ukecali. idem malu nakrmit a dat spat, bol to cisty adrenalin byt tu s nou ked tu boli robotnici, ona do vsetkeho musi vopchat nos... v tomto cela mama 😝 😅 😀

janetina
16. jún 2009

libka viem si to zivo predstavit..nas Timi v tom zije uz par rokov 😝 a on by uz aj chcel pomahat ..bucha kade tade uz aj po prerobenom 😖 no je to o nervy niekedy musim odist az utiect ked sa tu maka na plno 😉 a potom si to ja odse...m ked musim cez tyzdne sama spratavat bordel po hrubej praci chlapov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre