Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

lucyka1
17. mar 2011

@exupery uz som si nasla nieco co by ma potesilo 😉 este pockam na manzela ci suhlasi a je to ok, 😉 dik

exupery
17. mar 2011

@lucyka1 tak to netusim ,ci bude chciet byt sama,ale aspon sa jej uz uprace vsetka ta kopa hraciek a vsetkych sakov pakov ,co je teraz v obyvacke.Ona sa zahra aj sama,ako je je ze by bola uplny cecek na nas,a skusime....uz by sme chceli,aby si zvykla sama spinkat,...zaspava uz teraz sama,tak hadam,to nebude taky problem....

lucyka1
17. mar 2011

@exupery mas aspon vyhodu ze to skusis, kedze my mame 2-izbovy byt tak moc na vyber nemame 😒 a je len dobre ze zaspinkava uz teraz sama. môj matko zaspava sam len ked mu v izbe pustim rozpravku inak nie 😉

exupery
17. mar 2011

@lucyka1 no nasa tiez hned ked rano otvori oci,kukne na TV,ze zapni,ne?A cely den kukame na jim jam a duck TV,uz som z toho na nervy,....a ako to budete riesit,ked bude starsy a bude uz potrebovat svoj priestor?Sukromie...predsa skola,ucenie,a tak...?A co si vybrala?Z toho MMB ci nieco ine?

lucyka1
17. mar 2011

@exupery uz to riesime teraz, bud vacsi byt alebo dom. este zatial je cas v lete bude mat 4roky, tak sa tak neponahlame. on zase pozera vacsinou len DVD-cka s rozpravkami, co sme mu postahovali. a vybrala som ten vak. tam do nazvu som si dala sedaci vak a hned na druhej stranke je prvy. je super podla mojich predstav a este zo 189eur stoji 80eur. no parada. 🙂

exupery
17. mar 2011

@lucyka1 dobra cena,som ho nasla,....ja som sa rozhodla pre tu pani,dam jej usit dva vaky,zavesy,nejake podsedaky k det.stolceku,zastenu za postel,...nech uz to vsetko pekne ladi,a nech ta izbicka trosku vypada,...tak daj potom vediet,aky bude,ci si spokojna.

lucyka1
17. mar 2011

@exupery urcite dam. len musim pockat, vecer budem skypovat s manzelom a ukazem mu ho ze ci sa mu bude pacit, az potom ho objednam. ale ved niektore postele maju madla pri stenu, aby sa mala neosuchovala, ci taku postel nechces? ja som kupila pol roka dozadu malemu normalnu 200x80 tusim, ale chcem ju predat, ze radsej poschodova by sa hodila viac teraz... nechces? tuto ti predam 😅

filialka
17. mar 2011

@pusinqa jeee jasne ked bude dobre pocasie mozme sa dohodnut,, ale stratila som vase cislo poslete mi ho este raz? dakujem...🙂

exupery
17. mar 2011

@lucyka1 no zatial bude postielka,mozno o pol roka,o rok bude bud natahovacka z IKEI alebo bam urobit taku zo zabradlim okolo,alebo mozno rozmyslam aj nad takou vyvysenou,ze ba dolu mala taky domcek,no uvidime,to uz si potom povie sama,co bude chciet....horsie je ,ze ona sa rada roztahuje a v postielke sa jej to neda a budi sa nato,ked ju dam k nam tam sa roztiahne krizom a je spokojna.Tak ma este napadlo,ze miesto postielky,keby v nej nechcela spat,dame na zem matrace len okolo paplon a bude spat tak...aspon hlboko nespadne 😀

lucyka1
17. mar 2011

@exupery no, aj nas maly spava so mnou, nechce vo svojej iba ked musi. ked je manzel doma 😉 ale to su take prijemne veci ako zariadovat a tak. mna take tiez bavi, ked mam co...

exupery
17. mar 2011

@lucyka1 ked je co a zaco 😀 no tiez sa vysantim, uz to mam v hlave,len ako to nadsenie previest na mm?Ach jaj,ti chlapi,ked maju nieco robit,....

lucyka1
17. mar 2011

@exupery mne o tom hovor. 3policky v chodbe mi montuje uz mesiac 😉 inak pre dievcatko su aj krasne farby, dufam ze nebudes davat len ruzovu 😀

lucyka1
17. mar 2011

@exupery inak druhe babo este neplanujete? 😀

pusinqa
17. mar 2011

@lucyka1 no na byte, byt je síce dosť veľký ale dáko ho máme už total zaprataný 😀

exupery
18. mar 2011

@lucyka1 nie bude to kombinacia ruzova,zelena a zlta...druhe teraz nie,az tak o dva roky,...ale urcite nechceme zostat pri jednom.No este chcem byt aspon rok s malou doma,potom asa vratit do prace,vyriesit byvanie,a potom hadam dalsie... 😉

lucyka1
18. mar 2011

@exupery nadherne plany 😉 aj ja som take mala 😀 ale nie, vazne, vybrala si pekne kombinacie farieb, my mame zeleno-zltu obyvacku s kuchynou, a v spalni dve steny oranzove, chodbu mame jemnulinku kremovu a sytocervenu 🙂 a mimochodom wc mame pomalovane od vymyslu sveta, malemu sa to velmi pacilo, vselijake vcielky, kvetinky, motyliky, slniecka, hviezdicky, srdiecka..... niekedy to odfotim.... 😉 no a co sa tyka druheho babatka tak ja som to mala tiez naplanovane i ked mi to o 3tyzdne nevyslo 😉 ale zaklad je ze som chcela letne deti. a tiez taky rozdiel medzi nimi. inak kde pracujes, vlastne pracovala si? 🙂

exupery
18. mar 2011

@lucyka1 no urcite daj foto,som zvedava,mam rada take mizmaz,akoze uplne cool vymalovane,nie sterilna biela a pod.Pracujem v byvalej Drotovni-Bekarth,ci ako sa to pise teraz....no plany su jedna vec,uvidime,co zivot prinesie,ale zatial ,co sme chceli ,to nam vyslo,ci uz pomaly alebo sme museli cakat,ale vsetko je tak ako ma byt...a co ten tvoj mm?Kam chodi do prace,ked si sama?Zvladas to s malym este aj s drobcom v bruchu?

lucyka1
18. mar 2011

@exupery no je to tazke. robi v ČR, ale uz dufam nie dlho, vies kvôli korunkam... dve deti toho potrebuju. ale ked pride tak mi velmi pomaha, snazi sa aby som toho robila co najmenej, v podstate moja je domacnost, i ked aj v tej mi pomôze napr. povysava 🙂 my sme na martinka cakali 2,5roka, sa nedarilo, a toto druhe na prvykrat 😀 inak aj moja mama robi v bekaerte, ale u sukromnej upratovacej sluzby.

lucyka1
18. mar 2011

@exupery a co sa tyka toho wc, nie je to ako z katalogu, malovala som to ja a manzel, ale dôlezite je ze sa to paci aj malemu. i ked aj navstevy sa dobre na tom zabavaju 😀

exupery
18. mar 2011

@lucyka1 a co natom,ze to nie je dokonale,hlavne ,ze robene s laskou,ne?My sme tiez na malu cakali dlho,....sme spolu od 2007-sme mali svadbu,predtym 5 rokov chodenie,pred tym dlho kamarati....to verim,ze to je tazke,sama mam co robit s malou a to ten moj chodi len na 12ky...ale zase mama mi pomaha...nasa je cista hyperaktivita.

lucyka1
18. mar 2011

@exupery tuto tvoju spravu akoby som ja pisala presne tak isto. 😀 v 2007 sme sa brali, aj maly sa narodil, predtym 5rokov chodenia (velmi som ho chcela) 😉 a vlastne aj odomna vysla iniciativa 😅 ja uz som si celkom aj zvykla na to ze je prec, ked som cakala martinka robil kamionistu takze zase som bola sama, ale ak mam pravdu povedat tak uz v poslednych dnoch mi strasne chyba a normalne mam blbe sny, tak som mu vcera hovorila, ze uz priiiiddd!!!!! snazime sa skypovat kazdy vecer ak sa da.

lucyka1
18. mar 2011

@exupery a uz som mu povedala ze ho nikam nepustim 😀 😀 😀

lucyka1
18. mar 2011

@pusinqa a byvate sami? tak zapratany byt, to uz tak byva pri dvoch detoch 😅 mam sa na co tesit.... 😉

libka1
18. mar 2011

@lucyka1 ten zachod sa mi paci 😉

lucyka1
18. mar 2011

@libka1 tomu snad ani neverim 😅 a tak som sa hanbila to sem dat.... 😀 dakujem.

libka1
18. mar 2011

@lucyka1 podla mna je to mile 😵 nasa mala by z toho bola urcite tiez paf 😉

lucyka1
18. mar 2011

@libka1 ked som to malovala tak martinko chodil kazdu minutku za mnou a hovoril, "maminka to je krasne" a stale to opakoval az kym som do nedomalovala a nevypadla odtial. a normalne chodi rad na zachod cikat, len do serblika kaka. 😀

lucyka1
18. mar 2011

@libka1 treba na to len odvahu a môzte malovat aj vy.... 😀 😀

stanka26
18. mar 2011

ahojte

ale ste sa rozpísali.to robí určite to hrozné počasie vonku.My sme znovu soplaví,ešte že Sabi je ok a môže chodiť do škôlky.

lucyka1 to wc je fakt super to by ma vôbec nenapadlo.

my sme tento týždeň tiež trochu malovali, ešte že začiatok týždňa bol pekný a mohli sme otvorené okná aby to všetko rýchlejšie zaschlo a vetralo sa.

libka Evička už chodí do škôlky?

libka1
18. mar 2011

@lucyka1 no u nas by to asi nedopadlo dobre pri nasej sikovnosti 😀

@stanka26 chodi, tusim dnes boli 3 tyzdne co chodi, ficime na rybomunyle, tak uvidime ako nam pomoze 😅 musim ist dat predpisat dalsi, uz sa nam minul 😝

nam sa super zadarilo s tou detskou, poskladali sme postele a zistili sme ze sa nam o par cm nezmesti skrina 😅 tak ju musime vymenit 😀 ach jaj... a to sme 100 x merali a aj tak sme to pos.... 😖 chcela som co najvacsiu a takto to dopadlo 😖 evke sa pacia postele, ale nezabudne vzdy dodat ze spavat tam nebude, ze bude spavat v nasej posteli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre