Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
4. dec 2011

@mia.k a ako si napísala, človek si po takej relácii fakt povie, že "keĎ nejde o život, nejde o nič " ... 😕

pusinqa
4. dec 2011

@libka1 to by som ja tiež neprežila nechať tam dieťa samé, aj u nás keď bola Jul na tú celiakiu Tin bola malinká tak bol s ňou mm aj keď bol problém že ho ako chlapa nemohli dať s mamčkami na izbu, aj ich preto prvý krát vrátili a išli až o mesiac
@kankam @libka1 a tak som si už nejako zvykla na to budenie, to mi až tak nevadí, lebo ráno fakt chrápeme do 9-ej aj keď potom nič nestíham, to Julka maličká mávala budíček o pol6-ej vždy, takže to je dobrý rozdiel, veľmi mi ale vadí to moje nespanie a že na to nič nemôžem, aj teraz chodím okolo polnoci spať a skôr ako o 3-ej nezaspím a to si dám homeo lieky ešte aspoň večer 😝 a hlavne ona je cez deň celkom zlatá, aj dobre spinká tak sa to nejako dá ustáť to nočné vstávanie

mia.k
5. dec 2011

@libka1 ahoj,super,že ste už doma a že ste to tam šťastlivo prežili! 😉 Dúfam,že už bude Miškovi lepšie. Aj užíva na to niečo teraz?
@pusinqa to musí byť teda riadna zaberačka,takto málo spať! 😝 To by som asi nevydržala. Ja sa tiež teraz v noci menej vyspím-musím malkáčovi aj v noci odsávať soplíky, a teda som dosť unavená,ale to čo ty máš,tak to je teda o dosť horšie si myslím. ☹

lumistri
5. dec 2011

uz mame prvy zub.. 😀 😀

libka1
6. dec 2011

@mia.k lieky nema, nariadili nam pravidelnu toaletu nosa 😝 😅 a snazime sa zohnat tu masinu ktorou ho inhalovali, ale zatial sa nedari... maju len v nemecku a neposielaju na svk 😝

mia.k
6. dec 2011

@libka1 fúha,to čo je za stroj? A čo mu vlastne zistili,z čoho má tie soplíky?
@lumistri super, nám vyšli dva naraz.

libka1
6. dec 2011

@mia.k z coho to ma mi nikto nepovedal, stale je usopleny, ale vsetky odbery a vytery mal nastastie negativne... ja som tiez chora, som tam nejaku choleru nachytala, kaslem ako tuberak 😝
ta masina je v podstate inhalator ktory naraz aj robi nosnu sprchu aj odsava sopliky 😉

ciarka
6. dec 2011

LIBKA- super,ze ste uz doma! tesim sa!!!!len nech je vsetko o.k. A Evicka ako? Zvykla si? Kto ju vodi rano do skolky?

ciarka
6. dec 2011

kankam- Ninka uz je zdrava? chodi do skolky?

libka1
6. dec 2011

@ciarka doteraz bola s lubosom a on ju vodil a dnes ju zobrali nasi, lebo som si doniesla z nemocnice tiez nejaku chorobu, tak aby som ju nenakazila, privezu ju naspat v sobotu, dufam ze sa dovtedy dame dokopy... mikulas jej doniesol detsky kufrik, tak sa donho dnes pobalila, dala mi papa a uz jej nebolo 😅 kukala som za nimi z okna a zrazu rev ako hovado a ona s kufrom na ceste naspat 🙄 tahala ho o dusu za sebou 😀 tak som si tak pomyslela ze chudaci nasi sa trepali 80 km a odidu bez nej ale ona mi len chcela cosi povedat a pobrala sa znovu 😀

mia.k
7. dec 2011

@libka1 tak si bačujete teraz sami doma... tak sa dajte teda zatial doporiadku a vyliečte sa. 😉 Inak toto je hnusný čas,samé choroby a sople. 😝 Moji malkáči stále ešte bojujú so soplami, uvidíme,kedy to skončí.

libka1
7. dec 2011

@mia.k ani ti ben nechodi teraz do skolky? evka bola akurat v pondelok lebo mali mikulasa a utorok isla k nasim, na buduci tyzden bude chodit ak bude zdrava, od nasich vacsinou pride v super kondicii, dufam ze som to nezariekla, oni tam maju dobry vzduch a je vela vonku a asi jej to prospieva 😉

stanka26
7. dec 2011

čaute baby mám na predaj parfém s avonu LITTLE BLACK DRESS za super cenu 12,90eur.ak má niektorá záujem tak sa mi ozvite čo najskôr

mia.k
8. dec 2011

@libka1 Ben chodí do škôlky, s ním to nie je až také zlé, Filip je na tom podstatne horšie. No dúfam,že sa Evke bude u vašich dariť a príde zdravá. 😉

libka1
8. dec 2011

@stanka26 nie su tam nejake detske parfemy? evka sa vzdy strieka mojim tak by som jej nejaky detsky kupila 😅

@mia.k uvidime, ved to uteka, napozajtra je uz doma... brat kupil stolovy futbal tak bola vcera z neho nadsena... ma to aj prekvapilo ze co ju tak nadchol a potom som zistila ze jej cezen prehodil deku a urobil jej z neho domcek 😀
mne je uz lepsie tak som sa dala dnes na vianocne pecenie, zajtra to hadam dorazim, este musim vselico dokupit co mi do niektorych receptov chyba, takze dnes len 2 a zajtra 4 druhy...

stanka26
8. dec 2011

@libka1 ahoj mám tam detský. večer ty môžem priniesť katalog,lebo som momentálne v práci

libka1
8. dec 2011
ciarka
8. dec 2011

Stanka a sa ti podarilo najst pracu? a kde pracujes a odkedy?

Mia- Ben ma aj sopliky?ci uz je o.k. ked chodi do skolky? A Filipkovi je co?

Libka- a ty si teda aka akcna!Asi mas velmi dobre dieta!

mia.k
8. dec 2011

@libka1 tuším máš moc energie a nevieš čo s časom! 🙂 Inak aj náš Ben sa rád voňačkuje, vždy ked niekam ideme musí ho Andrej nasprejovať.
@ciarka šušnáci majú soplíky.

stanka26
8. dec 2011

@ciarka ahoj. pracujem v jaslovských bohuniciach ako telefonistka v jednej firme

libka1
9. dec 2011

pri miťovi sa da vselico, je to poklad, napapa sa a spi, aj ked vcera mal nejake rapliky... ale keby bola evka doma tak nemam sancu 😀
radsej by som si mala upratat, ale to sa mi nechceeeeeeeeeeee, tak radsej peciem a robim este vacsi bordel 😀

libka1
9. dec 2011

INZERCIA 😀 😀 : nechcete niekto orechy? vzdy pred vianocami zvyknem babkam od nasich z dediny predat, lebo tam na to az taky odbyt nie je, kazdy ma svoje. Tento rok mi ale 3 kg stale zvysuju, tak ak niekto chcete su nove, tohtorocne, pekne po 6 eur/kg

kankam
11. dec 2011

@ciarka už sme boli ok, týždeň v škôlke a dneska mi zachrípla, zajtra ju ešte dáme ešte do škôlky, a uvidíme, ide o to, že ona bola tie 2 týždne po babkách síce spokojná, ale posledné dni už nariekala, že nejde babke, že chce ísť do škôlky ... tak uvidíme ako to dopadne ... zatiaľ som rada, že bez teploty a atb, len asi všade okolo zúria vírusy ...

kankam
11. dec 2011

@libka1 super, že je Miško taký super chlap 😵 , tie orechy máš aj vylúpané ? 😉

libka1
12. dec 2011

@kankam hadam mu to vydrzi dlho 😀 inac aj evka sa mi dneska nezdala uplne ok rano, vcera jej nic nebolo, tak neviem, uvidime poobede ze co s nou spravi pobyt v skolke 😅 otrasna doba, clovek stale len choroby riesi 😝 si niekedy pridem ako hypochondria rodinka 😠
to su vylupane orechy, babky dochodkyne lupu za dlhych zimnych vecerov 😀

pusinqa
12. dec 2011

čaute baby, no ja dnes dávam Julku posledný deň do škôlky pre istotu, máme tento týždeň ešte dákych lekárov tak aj tak by som ju musela nechať doma a budúci týždeň ju už radšej pri toľkých chorobách nedám nech si nepokazí sviatky keď sa tak teší, tak bude trošku zaberák ale zas si ju aspoň trošku užijem zas, skoro celý mesiac 😲
inak dnes tu pri škôlke zlodeja chytali, aj ho taký chalanisko šikovný chytil, rovno sme išli okolo škôlky tam panej čo tuším upratuje ukradol peňaženku spomínala 😕

janus32
12. dec 2011

Ahojte babulky 🙂 vidim,ze sa tu az tak vela toho nezmenilo 🙂 zase nas trapia,ako asi vsetkych jesenne,alebo uz aj zimne,skolkarske sopliky,kasliky 🙂
@pusinqa my sme uz tiez pre istotu doma,aj minuly rok sme tak boli 🙂 pre istotu 🙂 ale tuto jesen sme este ATB nemali,lebo vzdy nas to nejak obide bez sopla a horucky,tak to riesime len sirupom od kaslu,aj ked niekedy mam pocit,ze uz sme mali asi vsetky druhy 🙂 no ale pokym sa to da,nechavam malu so mnou doma 🙂

libka1
14. dec 2011

@pusinqa @janus32 tak to nasa este aj v sobotu vyjednava ze chce ist do skolky 😝 a v pondelok budu mat nejake vystupenie, tak to by neprezila kebyze tam nejde, tak dufam ze neochorie 🙄 nech si to este uzije a potom ju tiez mozno vyberiem ak ju prehovorim, svokrovci akurat odisli a tiez ju boli pytat, ze ci by aspon par dni nechodila k nim, tak uvidim ci sa da slecna uhovorit....

kankam
14. dec 2011

@ciarka @libka1 @janus32 @pusinqa @mia.k
my sa tiež vláčime opät po babkách , aj u sestry(mala 2 svoje +moje) bola po 1 dni, lebo zasa po týždni stratila hlas a osoplavela + začala kašlať.100 % pravda, že teraz je najhoršia sezóna november-december a 2 vlna vraj február -marec(píše naša imunologička v najnovšom zdraví) a nepomôžeme si, treba len dieťa nedchať mimo kolektívu a doliečiť bez ATB, ale ako to robiť a chodiť do práce, tak to netuším ... 😅 🙄 My sa striedame s mužom, ešte je nejaká dovolenka+ tie babky atd ... Len naša školka nebude až do 09.01. a to tiež neviem kam ju potom dáme ... asi zasa ....
Dúfam, že príde nejaký sneh a mráz o týždeň, nech to trocha vymrzne ... 🙂 😉

kankam
14. dec 2011

@janus32 my sme tiež našťastie doteraz bez atb, len homeo, prípadne isoprinosine a lieky na imunitu, vitamín c, kvapky do nosa a pod ... Skú sa opýtať imunologičky na ten isoprinosine, je to výborný liek na doliečenie kašľa (hlavne takého "chronického", po vírusových ochoreniach), my s ním máme dobré skúsenosti ... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre