Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mutter
4. máj 2009

Vidím Libka1, že si tu z nás na tomto fóre najdlhšie. Ja som ho objavila len náhodou

mia.k
4. máj 2009

Ahojte babulky.
mutter aj ja ťa vítam,kde v HC bývaš?
Babenky ospravedlňujem sa,že až teraz sa ozývam,ale v sobotu večer som už nevládala ísť k pc,a včera som mala obsadený počítač,lebo si tu písal švagor diplomovku.
Oslava dopadla v pohode,len oslávenec ju skoro celú prespal.Ako na potvoru sa na obed poriadne nevyspal a keď prišli gratulanti,tak už bol taký unavený a nervózny,že sme ani žiadne poriadne fotky nestihli porobiť,potom zalomil a spal až do večera.Inak bolo fajn.
Idem teraz skúsiť spraviť ten album a hodiť neaké fotky.

mutter
4. máj 2009

Ahoj mia.k. Bývam na čínskom..

stanka26
4. máj 2009

ahoj mia.Benjamínkovi k jeho prvému ročiku všetko naj naj naj praje jeho kamarát s pôrodnice Šimon

ciarka
4. máj 2009

ahoj metter,vitam ta.Inak Alex je rovnako stary ako Sabinka.A kde na cinskom ak mozem vediet?A kedy sa Alex narodil?

Mia-stratena sa ozvala.Tak super ze ste oslavili aj ked oslavenec spal.

libka1
4. máj 2009

😀 íha, si sa vyhrala s tou tortou 😅 😕 je perfis, este aj k sedacke ladi 😀 tak mi taku mat nebudeme, ale bude zo srdca 😀

mutter
4. máj 2009

Ahoj ciarka. Alexa som porodila v Trnave 22.2.2008, pozerám, že tvoja Sabinaka sa narodila 20.2.2008. Kde si rodila?

mia.k
4. máj 2009

libka vďaka za pochvalu,nevyzerá síce niak extra,ale ja som ani nič extra neplánovala,len takú jemnú,jednoduchú,ale chuťovo bola super.Odložila som ti kúsok na koštovku.Neprídeš?

mia.k
4. máj 2009

Inak vďaka za gratulácie. 😲 😉

libka1
4. máj 2009

prave sme sa vratili z panskej a mrla uz spi konecne 😝
no mne pride extra pekna, ale mozno nie som narocna 😀 ale nie, blby for, je fakt krasna a to sa teraz nevtirujem aby si mi dala ten kusok 😀

stanka26
4. máj 2009

mia tak klobúk dolu,krásna torta.

janetina
4. máj 2009

mia je perfektna a Benovi gratulujeme taptaptap
mamicky poznate kozmetiku pre deti proti komarom pripadne kliestom? nasla som zatial len Chicco mate vyskusane??? nas maly je taaak dostipany z panskej

janetina
4. máj 2009

libka uz sa tak tesim na sedacku ako mala..Timi furt chce sediet na tom nosici vzadu....dufam ze prijecha skoro

stanka26
4. máj 2009

janetina skús vyskúšať off tuším sa to tak volá.kamoška si ju chváli.

mia.k
4. máj 2009

Ďakujemeee. 😲 😉
janetina,ja mám doma repelentnú indulonu,ale ešte som ju neskúšala,a mám ešte taký madarský repelent,chválili ho v rybárskych potrebách,ten používame keď chodíme na túry proti kliešťom.

libka1
4. máj 2009

kde si kupila sviecku? ja nikde neviem zohnat...
inav do panskej mia ani nechod, tam je tolko chumacov a komarov, ze este aj MNA to znechutilo 😅 😀
aj z nej ben papal? alebo len iny a on sa zalizoval 😀

stanka26
4. máj 2009

libka sviečky predávajú v ignise

laluchova
4. máj 2009

a je to vhodné pre detičky off???
mia torta krásna...super...a malý je chutný...
neviete ako je to s fotografom v HC ???teda ateliérove fotky???chceme si dať malú odfotiť...aj my budeme , ale foto je foto,...a kde kúpim sviečku na tortičku???akú plnku si do torty robila???a písala si ako???vyrezávala písmenká, alebo nejaký zlepšováK???
aj my sme teraz dobehli domov...malú som uložila spať už spí je tam ticho...vonku je teplóoo...asi bude z toho tepla aj pršať,,,

stanka26
4. máj 2009

pekné fotky robia v hc na námestí vo foto u Maršalovej

laluchova
4. máj 2009

to je pod 101???a nemáte skúsenosti ako fotia???aké pozadie a tak???a koľko stoja fotky???dík

libka1
4. máj 2009

aj take ciselkove? ja som behala len po cukrarnach a nikde nemali 1 😅
ja som videla na tej cukrarni maxim na pesej zone reklamu niekoho ze foti atelierove fotky, ale nebolo tam meno, len webova stranka a tu som si nezapamala 😅

stanka26
4. máj 2009

ano pod 101. pozadia majú pekné. a ceny momentálne neviem mi sme sa tam naposledy fotily so Sabínkou pred2 rokmi

laluchova
4. máj 2009

oki dík...
áno také jednotky...teda jednotku nejakú peknučkú...

stanka26
4. máj 2009

no v ignise by mali mať aj číslicové.

laluchova
4. máj 2009

v uličke ako je kamenná škola???

laluchova
4. máj 2009

a možno ak nedostanem tak obalím klasickú sviečku do cukríkovej hmoty a urobím jednotku tak... 😉

stanka26
4. máj 2009

áno presne tam

laluchova
4. máj 2009

oki mrknem to...
teraz premýšľam nad farebnou kombináciou torty...neviem sa akosi rozhodnúť...

libka1
4. máj 2009

u mna farebna kombinacia jasna, farba jablk a piskot 😀 😀
pojdem do toho ignisu este dnes, uz mi prihara, v piatok oslavujeme...

laluchova
4. máj 2009

tak potom my dáš vedieť poriadne to tam omrkni, oki....aj ja budem takú robiť, ale len malinkú...prekladať jablčka a piškoty, alebo z výživy???pre deťúrence malé čo prídu aj našu tami... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre