Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

stanka26
4. máj 2009

my zas oslavujeme v sobotu.chystáme sa s mamu skúsiť urobiť motýla.

mia.k
4. máj 2009

Sviečku som kúpila v 101-tke,ale zobrala som poslednú jednotku.Inak majú číslicové aj v ignise,ako Stanka písala,a aj v jednom obchode s dekoračnými predmetmi pod špeciálnou školou,tam majú aj farebné.Tortový korpus som robila mramorový,plnka bola na spôsob parížskeho krému,ale z tyčiniek milena-Milena krém-a na vrchu bol krém z ľadových gaštanov a bielej čokolády-pol na pol,kôli bežovej farbe.Bol robený z práškovej šľahačky,lebo tá super drží tvar.
Práve sa chystám von,ale sa mi zdalo že hrmí,tak neviem či nezmokneme.A chcela som ísť do panskej,no ale keď hovoríš libka že oničom,tak teraz fakt neviem. 😒

libka1
4. máj 2009

no samy chumac toho sajrajtu... ale eva si uzila, prehnala vsetkym psov co tam boli, asi 10x sa vyrubala (bez placu) a predpokladam ze teraz bude 3 hodiny spat 😅

laluchova
4. máj 2009

dík za info o sviečkach...aj ja sa chystám do toho dekorač.obchodu na servitky baloniky a tak... 😉

mia.k
4. máj 2009

libka,kedy ideš do mesta?Žeby sme sa pridali?Ja už to mám-čo sa sviečok týka-riadne presnorené.Bola som všade.

laluchova
4. máj 2009

😉

laluchova
4. máj 2009

oki ja idem toho nášho drobčeka zobudiť...vonku to vyzerá na dobrý dážď...

libka1
4. máj 2009

mia tazko povedat nakolko som krpatu ubehala... mozno vstane za chvilku, mozno az o 6, ja netusim, Lubos zatial nie je doma, idem mu zavolat, a mozeme ist spolu keby dosiel domov nech vartuje a ja sa vysnorim po meste... uz vela casu nie je... v tomto velkomeste vsetko zatvaraju o 5 😅

libka1
4. máj 2009

Prave dosiel, som mu volala ked parkoval pred cinzakom. Tak ides Mia? O chvilku vyrazam 😉

mia.k
4. máj 2009

O päť minút vyrážame.
Ešte som zabudla doplniť,že do torty som dala aj džem a banány.Bez toho by bola moc sladká.

mia.k
4. máj 2009

libka zmena plánu.Nikam nejdeme-vyzerá to tam na riadnu metelicu. 😖

libka1
4. máj 2009

ok, ja idem, packo

laluchova
4. máj 2009

tak potom daj vedieť či ste zmokli 😉

janetina
4. máj 2009

jeee libka 😀 😀 😀 😀 v Nitre a Senci je strasna metelica a uz to ide ku nam....mm som schovala krvopotne salovacie dosky podbranu lebo ich mal vonku a maly reval ako tur. Ze vraj ladovec padal....tak som zvedava tiez ci nezmoknu
Timi ma chytene trosku hlasivky nastastire sme sa vybehali doobeda
tie pripravky na klieste a komare mozu aj male deti??? preto som sa pytala nemam zmapovane 😀 len to chicco som videla v casaku
libka si tu tortu asi chuda neda mia 😀 😀 😀 😀 😀

libka1
4. máj 2009

tak som spat, svieckovy vyber 0 bodov, prisla som ale domov s bielou jednotkou...
pozrela som na maxime tu webku, je to toto: http://www.astartafoto.sk/deti/index.html

janetina
4. máj 2009

libka cisla si bola pozriet za specialnou sklolou tam mavaju my sme tiez urputne zhanali tam mali aj krajsie ako jednoduche
kto robi tie foto? mne sa na nich nepaci ze su atelierove, priroda tam chyba ....ja mam vyhliadnutu jednu ale nemam po ruke link niekde od Ba robi foto v prirode velmi pekne

libka1
4. máj 2009

netusim kde je specialna skola. bola som v ignise 😅

janetina
4. máj 2009

v podstate je to akoby pokracovanie pesej zony za krizovatkou na rohu je SS a za nou je trosku o par domov ten obchod tam maju vsakovake party vecicky da sa vybrat/ obchod georgia pacific/...za tym obchodom je aj predaj kamneov do zahrad a zahr. nabytku
ideem do obchodu do Hc vyvetrat hlavu ale na aute tak hadam nezmokneme 😀

libka1
4. máj 2009

kto vypadol v lets dance? 🙄

laluchova
4. máj 2009

kde ste všetky vonku metelica ...tak pochybujem že ste tam... 😉

libka1
4. máj 2009

Metelica? 😕 Tu nist, akurat vietor fuka 😖
Uz som zistila, Vinči vypadol, toto nebol hokejovy vikend 😅

janetina
4. máj 2009

Kto je Vinci 😀 , ja to pozeram len baaaj ockom s kym tancoval? Co Leonardo 😀 😀 😀 😀 😀
libka uz budes vediet kde to je?po Vianociach tam mali take biele s oranzovym lemovanim pekne a v Kauflande maju nejake ozdobky na torty ale ked som tam bola ja pozerat tak nic moc. Myslim ze tak ako to robi Mia je to prekrasne a je to original od maminky 😉
ano aj my sme sa len ofukali uz sme domka

laluchova
4. máj 2009

ved to je metelica...u nás ešte ani kvapka nepadla...už sme okúpaný napapaný a teraz idem rozprávku povedať a do hajan...a ja budem mať veget... 😉

laluchova
4. máj 2009

už mám veget... 😉

libka1
4. máj 2009

Aha, ja si pod metelicou predstavujem sneh, aj mi to bolo divne 😀
Vincent Lukac - hokejista, fesak a velky tanecnik 😅
Laluchova rozpravas malej rozpravky? Ja som uz tiez nad tym rozmyslala ze asi zacnem... zatial som v stadiu rozmyslania 🙄 Ja na taku krasnu tortu nemam cas a navyse davaju babky piect, netusim aku, ale davaju, tak spravim len tu jablckovu , aby si mohla aj ona dat 😵 a asi ju spravim jablkovo-rebarborovu, mam tu este nejaku rebarboru a predvcerom som z toho robila take zele a dala som jej to s piskotami a moc jej to bralo, vraj je v tom velmi vela vitaminu C, tak ten jej len prospeje 😅

laluchova
4. máj 2009

jasné...rozprávočky tie už dlho hovoríme, jej hit je ťahal dedko repku už len čaká koho kto zavolá tak som pozerala aj knihu Rozprávočky do ručičky na nete, len musím mrknúť či ju budú mať v HC...k roku sme jej okrem trojkolky kúpili Nové obrázky pre najmenších tak som zvedavá a má aj leporelo o zvieratkách to miluje sama si číta...

laluchova
4. máj 2009

u nás už prší... 😠

janetina
4. máj 2009

libka hmmm rebarbora to by som chcela vyskusat kazdy vravi ze je to chutne...videla som v kauflande len to neviem prichystat....
rozpravky necitame nedokaze sa sustredit / Akurat clipky clapky umyjeme obe labky to zvladame/ , len pozerame obrazky take co v strede je velky obrazok a dookola su hlavni hrdinovia 😀 velmi to ma rad, ale mame aj rozpravocky do rucicky teda riekanky a rozne leporela , sme dost vysadeni na knihy, Ja nikdy neodolam ked som v meste nieco kupim,
u nas neprsi a to ma sused strasil tak som spratavala ako diva 😀 😀 😀 😀
no idem papa uspavat

laluchova
4. máj 2009

my nečítame ale hovoríme... 😉 idem vegetiť...mužíček ešte v práci zarezáva...

kankam
4. máj 2009

ahojte baby, tiež by ma zaujímalo to o tých repelentoch janetina, netuším čím by som malú natrela v prípade potreby ... 😕 😕 😕 😵 😵 😵

mia tak tá torta je fakt krásna a malý veľký frajer - to si všetko sama zmákla? a máš na to normálne recept aj s postupom ? a ten vyrch si ako robila, ja som robila tortu asi 1 x v živote a teda nebolo to bohvie čo ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre