Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
25. mar 2009

bre janetina 🙂 ☹ 🙂 som úplne grogy a táto zima ma ničí, ani von s malou ani nič ☹ gel nedávam, lebo jej nezaberal, len to pooblizovala a nič z toho nebolo 😒 , ale dávama večer aj cez deň chamomilu - homeopatikum, to pomáhala, ale v noci sa mi to rozpúšťať ozaj nechcelo(sú to granulky) a to by som ju zobudila-ona plače zo spánku, od bolesti chudiatko .. Tak verím, že až sa to prereže, dúfam, že skoro tak bude zasa na chvílu pokoj .... Najhoršie je asi to zobudenie, to nevieš kde si, čo sa deje a kým ti mozgové bunky začnú pracovať, tak plač sa zintenzívňuje ... ☹ ☹ ☹

petusaaa presne to som mala na mysli - ctg, MGR a pod ako janetina

libka1
25. mar 2009

Ahojte,
davali ste niekto viburcol? My mame posledne noci tiez huste, chodim uz ako zombie... 😝 , a tak davam viburcol, po 2 noci som dala a odvtedy ma hnacku, tak neviem ci to s tym moze suvisiet alebo je to nahoda. nema ju stale, ale 1-2 kaky denne ma uplne vodove, hlavne rano, ten viburcol davam na noc...

ddadusa
25. mar 2009

Libka a nemá evka hnačku aj zo zúbkov? Aj z toho môže.
Macka, ty moje chúďatko, takto sa nevyspíte. Baby ja vás obdivuje. Ja som z malej unavená a to je lili dobručká, prespí celú noc, neplače ani cez deň a večer nevydržím ani na panelák. Koľkokrát si tak na vás myslím, že neviem ako by som to zvládla byť na vašom mieste. 😒
Petuša, šup k lekárom, to fakt nie je sranda. Presne, čo ak sa ti to stane vonku? Budú myslieť že aha aká mladá ožratá a oser---- ťa. Ešte ťa tu potrebujú tak nehazarduj. 😠

janetina
25. mar 2009

hnaky su sprevodne pri prerezavani zubkov, Viburcol som davala ale ked bolo velmo zle radsej cipky chemicke vsak som ho nenechala trapit za to ze je to liek 😒 , Chamomillu som daval...sa mi zda ze zaberala ale ked to bolo velmi zle ako pisem tak radsej chemiu....hlavne pri tych ocakoch to bolo neznesitelne....
Kankam mne sa osvedcil kamistad gel / ved ho davaju pri chirurg. vykonoch/ ten jej musi zabrat na dudlik daj alebo ty na prst alebo najlepsie ak mas naprstok silikonovy ....a tym jej rajduj v pusinke s tou kefkovou castou ...to ju ukludni a rychlo sa jej aj prerezu 😉

libka1
25. mar 2009

Je to mozne dadusa, len spekulujem ci jej tie cipky nerobia zle... nechce sa mi ich vysadit, lebo sa mi zda ze jej pomahaju ukludnit sa v noci, tak neviem...
tiez si myslim to iste petusa, jedna vec je ze si odpadla, takych nas je vela, co sa im to stane, druha vec ze si pisala ze ti je stale zle... ja ked odpadnem, preberiem sa a vsetko ok, nikdy mi potom zle nebolo. Neriskovala by som na tvojom mieste. 😔

janetina
25. mar 2009

libka hnacka ale aj zapcha byva od zubkov

janetina
25. mar 2009

davaj jej probiotika ak to ma velmi caste? uplne riedka???kolkokrat za den?

janetina
25. mar 2009

a este cipky ako take ked idu cez hrube crevo tak prehanaju aspon mna a aj maleho....ale su najsetrnejsie a najrychlejsie ucinkuju...nezasahuju pecen!

libka1
25. mar 2009

Stolicu ma tak 3-4x za den a z toho 1-2 uplne vodove 😝 No, doteraz som jej stale davala probiotika a asi pred 4 dnami sa minuli odvtedy jej nedavam... pojdem dnes kupit.

libka1
25. mar 2009

janetina teraz som kukala album a tam vidim udaje tvojho drobca, sak ten este mensi nez moja pri narodeni 😅 rodila si skor? lebo ja nie a bola taka malicka drobucka 😵 🤐

janetina
25. mar 2009

libka nie nerodila no bol taky vyziabnuty chudatenko ale teraz to dobehol... 😉 , aj som si myslela ze mam zle vyratany tp ale ze vraj som mala uz nepeknu plodovvu vodu a ze jej bolo velmi malo tak neviem dodnes ako to mam brat ze bol atky krpec 😒 ...ci co
no neviem ked ma vodove stolice ci je to dobre../ale asi 1-2 jnie je vela to moze byt z cipku/..i ked nam zasa sestricka vravela ze ked sa nasadza dophilus tak moze byt jednym z prejavov aj hnacka ale pri vysadeni neviem....vsak jej daj spravit vyter stolice...to mas rychle a iste ci jej nie je nieco ine ako zubky

janetina
25. mar 2009

ozaj a kde mate tie albumiky baby vsak vas nepoznam 😉 ked pojdem HCom

kankam
25. mar 2009

nám viburcol nepomáha moc, skôr tá chamomila, ako keby ho vyprdkávala 🙂 😝 a pritom paralenové čípky v pohode a aj ked som mala pocit, že nie tak nebola taká kludná ako pri chamomile. hnačku nemá, ale pred tým pri spodných mala až takú štiplavú a vyštípanú riťku strašne 2 týždne-to som písala ... teraz sa nám pridružuje sopel a drhne sa aj v noci so slinami, tak aj to má myslím vplyv-nervozita celková jak vyšitá .... už som si zvykla na normálne spanie, tak už mi 5-6 h nestačí ... a ked nás zobudí s takým plačom, tak ma celý den bolí hlava ... ☹

janetina skúsim ten gel ...dík za radu, dávali sme calgel a to je o ničom ...

janetina
25. mar 2009

calgel je slaby je to len bylinkove 😀 ..tak tfujtfuj nech pomoze

janetina
25. mar 2009

ozaj dievcata mo7 sa neozyva na 100% uz bude v porodke...jej som zvedava 😉

mia.k
25. mar 2009

Čaute.
kankam,aj my ideme 14.4.na očkovanie,na kolkú ste objednaní,my na 11.30.Možno sa tam stretneme.
libka,ja by som určite Evke nasadila znova probiotiká,a ak by sa dalo,vynechala by som na noc ten čípok.
Petusa,z toho odpadávania si nič nerob,aj ja som sa v živote čosi naodpadávala.Tiež mám nízky tlak.A aj také odpadávania som zažila,že som bola v kŕči,ba dokonca,že som sa kŕčovito zvíjala,ako pri epilepsii.Záleží,že čo je príčinou odpadnutia.
meggy,a ty si vtedy kam zdúchla? Ako vidíš,fičí to tu ďalej,tak sa pridaj.

janetina
25. mar 2009

idem jej napisat sms 😉

petusaaa
25. mar 2009

mia, aspon niekto 🙂
no, ja som bola zevraj vzdy v krci, a riesili to, uz ked som bola na zakladnke a nic mi nenasli. potom to riesili, ked som mala tusim 17, a tiez nic nenasli. asi potrebujem Hausa 😀 a ten jazyk som si zapricinila sama, lebo som bola okoby naklonena dozadu... okrem toho mi nema kto postrazit maleho, nemam vodicak a behat medzi TT aHC s kociarom sa mi faaakt nechce. najma, ked poznam vysledok 🙄 a ak sa mi to stane este raz, tak ma aj tak MM da do kazajky a privedie na vysetrenia 😠 😉

libka, ako sa dohodneme s tymi CD???

janetina
25. mar 2009

mia ale nech len ide na bvysetrenia , ty asi vies z coho to mas ale ona este nie....dnes na teba kazdy kasle treba za tym ist sam to neni sranda....odpadavanie! myslim
a cipok libka na noc asi treba dat nie nedat ak jej pomaha...kaslat na hnacku ked sa vyspi 😉/ ak je hnacka z zubkov.../
ideme von
ppaa

kankam
25. mar 2009

akurát som mia na teba myslela 🙂 😉 či benjamín tiež nejako neštrajkuje, keď ťa tu nebolo 🙂
kukám na tú kartičku a mám tam len že 3xočk+1roš(alebo č) to asi znamená aj ročná prehliadka, ale čas tam teda nemám, som si to nekontrolovala 😀 😝 budem jej musieť zavolať ...

kankam
25. mar 2009

tak ja 12:30, práve som jej volala, tak sa asi obídeme, a možno ani nie ... 😉

mia.k
25. mar 2009

No možno sa ešte stretneme.
A jasné,že nech petusa ide k lekárovi,ja to tu nechcem neako zlahčovať,len som jej chcela povedať,že aj druhým sa to stáva,že nie je žiadny "exot".

libka1
25. mar 2009

petusa v sobotu pojdeme cez trakovice okolo 9 rano, moze byt?

petusaaa
25. mar 2009

jasneee. tesim sa 😵 😵 😵

tesorino
25. mar 2009

ahojte maminy 🙂 🙂
Petuska co to vystrajas? davaj na seba pozor 😨 😨 ja som tiez niekedy odpadavala zevraj z nizkeho tlaku, robili mi vsetky vysetrenia a nic nezistili, tak asi s toho tlaku, ale tie krce som nemala, iba som odpadla a raz mi aj jazyk zapadol a chrcala som...hnus, no ale ked zbadas nejake zmeny tak racej chod lekarovi, nech sa ti racej nic nestane 😉 😉

tak tuto noc sme mali v pohode, maly papal kazde dve hodky ale spal celu noc pri mne, asi mu je tam lepsie, no na vecer som mu kasicku nedala ani nic ine lebo sme prisli domov neskoro a bola som rada ze som okupala a isiel spinkat, s cim ste zacinali pri dokrmovani??

petusaaa
25. mar 2009

no, ja som si merala tlak asi hodinku potom a mala som 110/70. takze ssom mala asi nizky aj predtym 😒

petusaaa
25. mar 2009

jasne, ze pojdem, keby mi nieco bolo. ale uz som v pohode 😉
a rado je zlaty, mi vola kazdu hodinku, ci zijem 😀

tes, malo by sa zacat zeleninkou, najlespie mrkvickou. ale my sme zacali s obilno-mliecnou kasou 😉

tesorino
25. mar 2009

stavicky si najsor nedavala,,?

petusaaa
25. mar 2009

nie, rovno prepasirovanu zeleninku. stavicky ovocne nieeeeeeeeeeeeeeee

tesorino
25. mar 2009

budusi tyzden ideme dokimu, tak som zvedava co nam povie.
a nemal problem s bruskom??ked ste zacali papkat novu stravu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre