Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

laluchova
14. máj 2010

baby hlásim hotovo!!!!fotky vkladám!!!zajtra to musím ete dotvoriť spojením , lebo ma napadlo našastie ako som išla len robiť že sa mi nezmestí do cladničky...makala som na nej 4,5hod... 🙂

kankam
14. máj 2010

laluchova ty sa nezdáš- je to krásne .... 😵 😵 😵 fakt sa ti vydarila, aký si dávala krém ? Ja by som si možno trúfla na tú kitinkovú, tá sa mi pozdáva k mojim schopnostiam ...

no teda libka 😀 😀 😀 ty máš nároky 😀 😀 😀 evičku hocikomu nedáte, že ?! ... chudák Ben to už aby teraz začal makať ... 😀 😀 😀

laluchova
15. máj 2010

no jo...do tejto som dávala ten čo sa varia tri šlahačky 33% a do nej sa dajú nejaké čokotyčinky, alebo čokoláda, ja som robila s nnugetkami malými...a potom sa to po 12h vyšlahá...a pod k2 som dávala ten maslový od mii...torta drží...a ja makám na občerstvení...papa

libka1
15. máj 2010

teda laluchova 😵 😵 😵 ja kebyze mam robit 4 hodiny tortu rovno ma odvezu na psychiatriu 😀 klobuk dole, je to veldielo 😵 😵
kankam v dnesnej dobe musis byt narocna 😉 druha vec je ako si potom ochotna spustit z narokov, bo plan je plan a realita... 😀 😀 😀

ivulienka22
15. máj 2010

Mia,Libka bohové sú tie vaše dietky 😉
Kankam musíme aj tých našich "frajerov" pofotiť aby mali spomienku ak by im to náhodou nevyšlo v budúcnosti 😀 😀
No Libka máš pravdu, ja zase dúfam že nevesta bude mať okrem lukratívnej práce lukratívny domček, lukratívne srdiečko pre Adriána a aj pre svokričku 😅
Laluchova super, ale ja som mala dosť čo robiť s tou mojou tortou, okrúhla + zdobenie s k2 😝 stačilo mi, robila som všetko naraz, aj pečenie aj zdobenie,nabudúce si upečiem 1 deň popredu..teda ak nejaké nabudúce ešte bude

laluchova
15. máj 2010

teda oslava dopadla super...ja sa v tých trtičkách a podobných veciach vyžívam baví ma to...a tortička zožala úspech nielen výzorovo ale i chuťovo... 🙂 prídávam foto z oslavy

mia.k
16. máj 2010

laluchova krásna je tá tvoja tortička,vidno že ťa to baví...Vyzerá fakt super,len či nebude problém takú velkú tortu zjesť. 🙂 No a Tamarka je už hotová slečna. 😉

No a náš Ben sa už poctivo pripravuje na kariéru smetiara-od rána do večera mi vysvetluje,ako smetiari berú smeti,ako vysípajú kontajner atď...Takže už pracujeme na tom jeho lukratívnom jobe 😀,aby bola potencionálna svokra(libka) spokojná. 😀

laluchova
16. máj 2010

aha teda dík mia, z tortičky ostala len hlavička...takže nieje problém, inak ked ju kamoška videla na fotke a potom ked prišli tak hovorila že na fotke vyzerá ako veľko......takže až taká velká nebola...ved vidno na fotke kde malá sedí s nou...naša si dnes zas celý deň číta knižky ktoré dostala týkajúce sa témy škôlky...počasie máme otrasné!!!
a ben neboj o pár rokov budú smetiari žiadaní!!!smetí bude viac ako ľudí 🙂

mia.k
16. máj 2010

no vidíš,veď vravím,že bude mať lukratívny job... 🙂
takže tortu ste už zjedli? No u nás by s tým bol problém,lebo nie sme moc na sladké,ale vy ste asi lepší konzumenti... Ale bola ozaj peknučká...

mia.k
17. máj 2010

ivul a u vás ako dopadla oslava?Nahoď fotky,som zvedavá aj na tvoj výtvor. 😉

laluchova
17. máj 2010

noo, torty sa dosť zjedlo na oslave my sme s nezj zatial jedli 2x...ešze raz a bude aj po nej....vonku teda je čas!!!aj vám je tak dlho doma???

libka1
17. máj 2010

my uz jedneho smetiara v rodine mame, takze kazdy dalsi je vitany s otvorenou narucou 😀
boli sme na mlynoch v nitre, aby sme doma nezosaleli 😵 dobre padlo... evka sa vysalela, akurat sme sa chystali kupit nohavicky nejake motivacne a zabudli sme na to.. tazkze zajtra 😉
zajtra smer trnava, mam cely tyzden dovolenku 😵 😵
laluchova pekne fotky 😉 aj vyzera na skolkarku uz 😉
my mame krasnu fotku kde je evka odfotena s bicyklom, ak sa mi bude chciet pridam, do tej som sa zamilovala, asi si ju dame zaramovat 😉

mia.k
17. máj 2010

libka ešte stále si tie fotky nepridala?Čo si robila cez výkend? Si doma,tak hraj na to! 🙂

tintiniacik
17. máj 2010

Ahojte chcela by som sa opytat ci mate niektora male babatko. Som v Hlohovci nova prestahovali sme sa tu a nepoynam tu nikoho a kocikovanie kde sa nemam s kzm poroypravat ma uy nebavy 😠

mia.k
17. máj 2010

Ahoj tintiniacik. Ja malé bábo síce nemám,ale mám dve kamarátky,čo majú malé bábetká-dievčatká.Tak ak by si chcela,môžem ťa zoznámiť.

libka1
17. máj 2010

mia nejak nevystal cas, ale pridam 😉

tintiniacik
17. máj 2010

no tak to by som bola velmi rada 🙂

mia.k
18. máj 2010

tintiniacik máš IP.
libka jak že nevystal čas,veď máš dovolenku,tak sa neondej... 😉 🙂

libka1
18. máj 2010

no sak hej, len sme furt na cestach 😀 hadam dnes 😉

alionuska
18. máj 2010

Aoj kočky...citam vas tu len tak zbezne...no teda!!Laluchova ...ta torticka sa ti podarila na jednotku!!! Ved bola pomaly vacsia ako malinka oslavenkyna 😀 😀 Ste sa tu nejako rozpiekli! 🙂 Ja stale pracovne,dievcatka rastu ako z vody.Saška mala predvcerom 7 mesiacov... 🙂 Vsetky vas pozdravujem..pa pa

iva30061981
18. máj 2010

Ahojte dievcata, je v HC cvicenie pre Tehulky? Dakujem

pusinqa
18. máj 2010

ahojte baby,
iva myslím, že nie je, v Trnave a Nitre iste je. Si priamo z Hlohovca? Môžeme v októbri dať nejaké spoločné kočíkovanie 😀

libka1
19. máj 2010

jedine keby bolo nieco take ako na co sme chodili my pred 2 rokmi, a to chodila sestra z porodnice z Trnavy a bola to taka predpriprava na porod, cast casu rozpravala a cast sa cvicilo...
cisto len cvicenie tu urcite nie je 😉

iva30061981
19. máj 2010

ahojte o TT viem len sa mi moc nechce stravit 1 hodinu cestovanim a este do prace, skusim dma nejake DVD🙂), ale ta predpriprava y bola fajn, to dychanie zevraj velmi pomaha.
Pusinqa jasne ked bude vsetko OK tak mozme. A kde byvas v HC? napis do ip a mozno sa aj pozname, z fotky nevidno je malinka 🙂

ivulienka22
19. máj 2010

ahoj babule,
tak u nás oslava dopadla super, čo som milo prekvapená, lebo nás je veľa a keď sa všetci zhŕknu v 3-izb.byte vyzerá to ako u cigánov 😀 😀 😀 ale bolo dobre, deti sa vybláznili, len chudáci susedia pod nami 😅
fotku torty pripájam, ale len na pár hodín, aby som sa dlho nehanbila medzi vami 😲 guĺatá klasika, na mňa aj to dosť
čo máte nové? nám idú vrchné očáky + tento nečas, no nezmestí sa akosi mladý pánko do kože, normálne nevie čo by robil a ja nápodobne

mia.k
19. máj 2010

Adriánkovi želám všetko naj naj naj k narodeninkám, 😲 😉 no a tortička sa ti ivul krásne vydarila,vôbec sa nemáš za čo hanbiť, veď je peknučká.Vôbec nemusíš banovať,že ti ju neupiekla cukrárka,ale ,že si sa na ňu podujala sama. 😉

alionuska aj my ťa zdravíme,nech sa detičkám darí... 😉

kankam
19. máj 2010

no teda ivul, klobúk dolu, a netrep niečo o hanbení sa, tá torta je krásna ... len Aďo sa tam nejako ksichtil, nechcelo sa mu fotiť ? 😀 😉 😀 ninka to tu so mnou pozerá a že AĎO a keď som začala písať ta že "kde je" ????

kankam
19. máj 2010

pusinqa neviem či sme tu na pieskovisku pri Váhu minule nehodili reč, moja nina z tvojej Julinky bola uveličiná ... Ak sa teda nemýlim ... 😉 😉 😉

alionuska
19. máj 2010

Jeeeej a ja ze sa tu na mna hnevate.....nikto nereagoval... 😀 😀 Mia.K si to zachranila-dakujem.
Ivulienka,torticka na to,ze je potahovana je pekna....a podarila sa ti!A maly Adrianko na tych fotkach vyzera ako 4 rocny! 😕 ...ale narastol,co som ho videla naposledy... 😉

fattamorgana
19. máj 2010

libka - písala si, že si chodila na nejaké prípravy na pôrod. Nevieš, či ešte niečo také v HC funguje? Ani mi nejde o to cvičenie, to sa dá aj doma, skôr o tú prípravu, prípadne keby ste vedeli o nejakom takomto centre pre budúce mamičky tu na okolí. Ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre