Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

tanika.t
autor
11. máj 2008

ahoj slonicek 🙂
ten výtok máš len málinko?

waitinka7
11. máj 2008

Ahojte baby, no odpovede som sa dako nedockala.....asi moj prispevok vsetky baby prehliadli...ale nevadi. Ak mate este nejaky dobry tip na detsku lekarku v LM, tak dajte vediet. DIk.

loss
11. máj 2008

baby mam bolesti kazdych 15-10min takze ak to do 21h neustupi ideme do nemocky myslite na nas nech rodime

tanika.t
autor
11. máj 2008

loss.držím silno všetky palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

stankalm
11. máj 2008

waitinka...ja sa zapojim...no, tazko Ti odpovedia zienky, pretoze vacsina z nich su zatial len snazilky alebo tehulky, takze detsku doktorku este neriesia...
Ja chodim s malou tiez k MUDr Gejdosovej, je super, ja sama som k nej chodila este ako dieta. Pojde sice o par rockov do dochodku, ale je super, aj sestricka, su strasne zlate. Na Nabrezi su tam potom este 2 detske doktorky, ale na tie nie su velmi dobre odporucania, k jednej chodi vela Ciganov. No a v poliklinike su dobre 2 doktorky, neviem ich mena, ale zase ak byvas v okoli Nabrezia, myslim, ze nie je o com rozmyslat, pretoze predsa v tej poliklinike je strasne vela chorych, tam len prejdes a dietatko moze chytit nieco. Takze tak, neviem, ci som Ti pomohla v Tvojom rozhodovani...Prajem vsetko dobre.

weja
12. máj 2008

loss - drzim vsetkych 20!!!! dufam, ze ta tento tyzden pojdeme pozriet do porodnice... 😉

tanika.t
autor
12. máj 2008

wejka,ahoj 🙂

weja
12. máj 2008

tani ahoj 🙂 aky bol vikend?

tanika.t
autor
12. máj 2008

ani sa nepýtaj 😒 ..v podstate dobrý,až na to,že došla ms v sobotu,včera sa to nejak zaseklo a nič 😒 ,neviem,čo to znamená,veď beriem duphaston,ten by mal sliznicu maternice zlepšovať,nechápem 😒 no aj clostil som brala zbytočne,keď sa nezadarilo ☹ ..dnes som sptavila tehu test,či náhodou nešpiním ako spomínala slonicek,ale bola len / ☹

loss
12. máj 2008

no baby takze nasa Nelly si to zase rozmyslela a takze ziaden porod a stale je v brusku ☹
zajtra idem do nemocky som zvedava co mi povedia

bambulka026
12. máj 2008

loss, drzim palce, v piatok ideme s malym do nemocnice tak dufam, ze Ta uz pojdem kuk na porodnicu... 😀

tanika.t
autor
12. máj 2008

loss a ty nie si v porodke??? 🙂

loss
12. máj 2008

nie sme doma stale nic

weja
12. máj 2008

loss - no teeeeeda... 😨 😨 😨 a ja som si uz bola ista, ze si niekde v nemocke...
no som zvedava aj ja, co ti povedia zajtra... budeme drzat palce... 😉

tanika.t
autor
12. máj 2008

loss,no je to aj sranda,že tá Nellynka tak nechce von 😀 ..a skúšali ste s manželíkom ju nejako naštartovať? 😉

jastericka
12. máj 2008

jééj, ahojte kočky, malá mrnká, ale chytro Vám idem napísať, že sa máme dobre a že na vás myslíme 🙂

waitinka: napísala som Ti IP 😉

Martinka ďakuje za komplimenty 😅

lossík, už to dlho nepotrvá, držím palčeky, nech všetko prebehne bez problémikov

Idem ja varovať, zatiaľ papa a pekný dníček

P.S.: ahoj Stanka, hrazdička už je postavená 😀

loss
12. máj 2008

ta sa nastartuje asi v septembri 😠

alinka189
12. máj 2008

ahojte, babulky

loss čítam, čítam, už som chcela odpísať, že baby držia všetkých 20 a my všetkých 40 a nakoniec dočítam, že si ešte doma??? 😀
ale v každom prípade ti aj tak všetky držíme palce, nech to zvládnete na jednotku, myslíme na vás.
daj zajtra vedieť.

inak, ja mám zajtra volať o výsledky z krvi, tak dúfam, že budú ok.

tanika.t
autor
12. máj 2008

loss,tak ako? ešte doma? 😉

loss
12. máj 2008

stale doma 😠

waitinka7
12. máj 2008

Stankalm, dakujem ti za tip....MUDr. Gejdošovú...zvažujem buď tú, alebo potom MUDR. Gabryšovú v poliklinike, tu tiež chvália a jastericka mi ju tiež odporučila, vraj vyzerá byť veľmi fajn. Tak ešte zvážim tieto dve.
A jastericke dakujem, ze je taká zlatá a odpovedá mi na všetky IP, hoci má veľa povinnosti s bábom.

vejinka
12. máj 2008

loss do konca tyzdna pojdes urcite... 😉

weja
13. máj 2008

dobre ranko 🙂
loss - drzim palce, nech je ta dnesna kontrola ozaj uz posledna... a mohli by ta tam rovno aj nechat 😉
alinka - vysledky budu isto ok, drzim palce, potom sa nam nezabudni pochvalit... 😉

alinka189
13. máj 2008

wejka, tak sú ozaj ok. 🙂 som happy 🙂

inak dobrú chuť vám k obedu. joj, dnes je náherný deň.
Loss, ako stvorený pre Nellynku.

nadka01
13. máj 2008

ono sa vravi,ze deti sa rodia,ked dochadza k zmene pocasia.Vraj su ine tlaky vonku a potom sa hrnu rychlejsie von 🙂 Tiez som prenasala 2 dni a ked zacalo byt vonku hnusne uz som sla.Plati to aj opacne.domov sme prisli a bolo krasne slniecko.

vejinka
13. máj 2008

nadka..no to som este nepocula..ale mozno na tom nieco bude 😉

vejinka
13. máj 2008

alinka..gratulujem k vybornym vysledkom 😉

alinka189
13. máj 2008

vejinka, dakujem 🙂

loss, ako? ostala si v nemocke?

loss
13. máj 2008

baby vo stvrtok rodime takze uz len 2dni juuuuuj taaaak sa tesim

zuzana24
13. máj 2008

ajoj lossik drzim palce nech ti vsetko hladko pojde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre