Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

weja
22. máj 2008

no ved aspon budem mat istotu... jasne, ze by som chcela, aby bolo vsetko v poriadku, ale zasa na druhej strane ak by sa vyskytol nejaky problem, tak nech sa lieci cim skor...
dufam, ze aj bliziace sa letne obdobie nam pomoze - v plane je aj dovolenka, tak dufam, ze najneskor do jesene budem mat drobceka v brusku 😵
vy len pekne papajte, nech nemusis od nikoho pocuvat, ze si ako vrabec... 😀 😉

vejinka
22. máj 2008

alinka..co tak pridas fotecku bruska..?? inak s tym priberanim si vobec nelam hlavicku..ja som zacala pomalicky piberat az teraz ..asi posledne 4 tyzdne. inak povodnu vahu som mala 59 a teraz mam 60 🙂 ale zasa som schudla ked mi byvalo zle na 53 takze som to dobehla..a uz by som vela pribrat ani nemusela 😀

tanika.t
autor
22. máj 2008

taklen narýchlo vás všetky pozdravujem 🙂

ja som dnes 39.DC a ms nikde- týždeň po vyvolávačke...som zvedavá,že kde je 😒

alinka ty papaj 😉 aj za dvoch
wejka,jasne,že leto bude plodné 😀
jastericka a loss-maminky naše len si užívajte vytúžené bábätká 🙂 ja by som sa asi od neho ani nepohla 🙂

vejinka
22. máj 2008

tanika...to nevyzera zle..a test si si robila??? 😉

weja
22. máj 2008

tanika ahoj 🙂
no s tou ms je to divne... 😕 a podla dr. je to normalne?

alinka189
22. máj 2008

vejinka, ja na také ako fotoalbum nie som 🙂 , ved hádam sa čoskoro zase všetky stretneme. hm? 😉

wejka, kam idete na dovolenku? už máte vybraté?

tanika, fííííha, to sa len teraz chváliš??? kde si bola doteraz 😀 . Tak držím palce, siiiilnooooo.

vejinka
22. máj 2008

alinka..no ktovie ci sa stretneme 😉

alinka189
22. máj 2008

prečo by nie? myslíš, že skôr porodíš, ako sa stretneme? 😀 tak potom aj s bábätkami prídete...

vejinka
22. máj 2008

no podla toho kde kto je...ale take mensie stretko v centre by nebolo od veci 😉

alinka189
22. máj 2008

vejinka, kuk som tvoj album, tak čo sa týka bruška, som na tom asi ako ty v 18tt, ale na váhe ani kilo 🙂

vejinka
22. máj 2008

nevadi...to mas este cas..teraz mas take brusko ako ja teraz?:D waw

vejinka
22. máj 2008

to male bere z teba...takze sa neobavaj ze mu nieco chyba..ja som prve mesiace len vracala a tak ma vyzmykalo..dost 😀

loss
22. máj 2008

xaute ja len na skok malicka spinka uz od 2h takze za chviku sa budeme kupkat
spinka dobre trosku tazsie si odgrgne inak je to zlatusik moj mileny
baby zelam vam vsetky testy sveta s // nech ste maminky
materstvo je vycerpavajuce ale nadherne 😵

alinka189
22. máj 2008

vejinka nie, nie ako ty teraz. ako si mala ty v 18tt, tak mám asi asi aj ja teraz v 18tt. vieš? 😉

ahoj loss, som rada, že sa držíte. len tak dalej.

vejinka
22. máj 2008

alinka..jaaaaj tak to je tak akuratne..aspom tak mi hovori manzel 😀

tanika.t
autor
23. máj 2008

dobré ránko,
alinka nechválim sa,tehu nie som-aj test som robila-jednoducho po clostile mi nedošla ms

weja
23. máj 2008

ahojteee, konecne piatoook 😵
alinka - zatial vybrate este nemame - nechavame to na last minute, aj minuly rok sme tak boli a spokojnost bola maximalna... 🙂 ale uvazujeme nad egyptom alebo tureckom... uvidime podla ponuky 🙂
loss - to je super, ze si to takto uzivate 😵 urcite je to narocne, ale ten drobcek za to stoji... 🙂
vejinka - ti si doma na PN?

alinka189
23. máj 2008

ahojte
tanika, ahá, takže tak sa veci majú ☹ to len tak nepríde ms po clostile? ved nie je aj na to, aby upravoval cyklus? či to si s niečím mýlim? a čo na to dr.? a kedy zase kontrola?

wejus, ahaaa, aj my sme v eg.boli už 2x, bolo super. len si dávaj pozor na faraonovu pomstu, ak bude už fazulka v brušku 😉

weja
23. máj 2008

tanika - to je inak dobre na nervy... 😠 dufam, ze uz ten clostil nebudes musiet brat, je z toho viac problemov ako uzitku... 😖

alinka - no minuly rok sme boli v tunise a tam to bolo ok - strava bola europska, nikto nemal problemy... toho egypta sa z tohto dovodu trosku obavam, ale nejako to uz hadam prezijeme 🙂 keby ze nahodou by uz bola fazulka v brusku, tak ziadny egypt sa nekona, to by som si nedovolila riskovat... to by sme sli dovolenkovat asi niekde pobliz... ale to je predcasne riesit, ved dovolenku budeme vyberat len nejake 2-3 tyzdne pred planovanym odchodom a dovtedy sa uvidi... 🙂
a kde v egypte ste boli? kde bolo lepsie?

alinka189
23. máj 2008

ale mne ani raz nič nebolo, len také polhodinové krče sem tam, ale inak nič, tak neboj. ale s fazulkou radšej niekde inde.
v hurghade aj v sharm-el-sheiku. v oboch bolo krásne. a čo sa týka mora, neskutočné, ked sa potápaš...to ako ked kukáš v tv nejaký dokument a nemôžeš tej kráse uveriť 😎

weja
23. máj 2008

no tak som zvedava, kde my nakoniec skoncime 🙂 ale isto bude dobre, niekedy vela zalezi od cloveka, ako si vie dovolenku uzit 🙂
nejako ma zacina boliet hrdlo, bleeee 😝 to z tohto hnusneho pocasia 😠

tanika.t
autor
23. máj 2008

tak vám baby závidím tú dovolenku 🙂
ja si ju nemôžem dovoliť pre povinnosti 😒
ale snáď budúci alebo pobudúci rok pôjdeme niekam 😉
mne sa páčilo veľmi v Grécku,ale láka ma veľmi Turecko..tak ti Wejka držím palce nech dovolenka vyjde,ale oveľa viac by som ti priala tú fazuľku v brušku 😉

no veru ten clostil mi narobil šarapatu poriadnu,veď výsledky sú OK,ešte postimulujeme maternicu a teraz takýto sklz 😒

tanika.t
autor
23. máj 2008

loss,poriadne si Nellynku užívaj 🙂 ..isto jej bude u teba ako v bavlnke 😀
je zlatučká,isto ti robí obrovskú radosť 🙂

díky za prianie,ale mne dnes vyšla len / ☹ ..no čo už 😒

weja
23. máj 2008

tani - vdaka 🙂 ved vies, ze ja by som si tiez viac priala fazulku, dovolenku v pohode ozeliem.... ale nevadi, mozno to tak ma byt, ze si este mame uzit poslednu 😀
snad vam to vyda na buduci rok, ale mozno ani vtedy nie, lebo budes mat zrovna male babatko alebo tesne pred porodom 😵 😉

vejinka
23. máj 2008

wejka..ja som nezamestnana..do novembra som robila a mesiac nato som otehotnela..povodne som xcela len do konca roka byt doma..ale uz by ma nik nezamestnal a este ked mi tak hrozne zle byvalo prve 4 mesiace. no zaciatkom roka som uz musela na urad..aj ked povodne som o urade nexcela ani pocut 😖 ale aspom mam podporu a ked mi ta skonci akurat nastupujem na matersku

weja
23. máj 2008

vejinka - tak to mas dobre.... financne moc nie samozrejme, ale aspon mas pokoj... tiez chcem byt v tehu doma min. prve 3-4 mesiace, potom uvidim... v robote si clovek zbytocne zerie nervy a okrem toho v nasom kolektive sa vzdy najde niekto, kto je uchrchlany alebo usopleny a roznasa bacily... 😠
dobre ste si to nacasovali 😉

vejinka
23. máj 2008

wejka to nebolo planovane..teda snazili sme sa od septembra naplno..a vyslo to v decem. a ozaj kym som robila nie a nie otehotniet..z tych stresov zjavne som nemohla..a ked clovek zostane doma sup..a je to tam 😀

loss
23. máj 2008

cafte brmbolce 😵 tak ja len na skok mam toho vela ale konecne malinka spinka 😵
zelam krasny vikend a hodne zdaru v plodeni deticiek 😀

weja
26. máj 2008

ahojte 🙂
co vsetky este vikendujete?
ja som niekde hrooozne prechladla alebo som niekde nieco chytila... 🙄 citim sa ako zbity pes, ledva som dosla do roboty 😝 no nejako to tu dnes vydrzim a ak sa to nezlepsi, tak si pojdem ku obvodnej pytat nejake lieky... 🙄

veji - no ja to stale hovorim, ze robota je len na ostaru 😀 zbytocne sa clovek stresuje a takto to potom dopadne... tiez by som si asi mala zobrat na par mesiacov snazilkovske neplatene volno 😀

loss - aj ja uz chcem take problemyyyyy... 😵

slonicek
26. máj 2008

Ahojte Loss gratulujem malinku máš podarenu ja som bola 2 týždne v nemocnicici koli tomu hematomu malinkemu už bije srdiečko som v 7 týždni vera som prišla domov z nemocnice

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre