Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

weja
10. apr 2008

tanika - neboj sa, raz aj toto hlupe "liekove" obdobie budes mat za sebou a budes sa tesit s krasneho mimi 😵
ja som dnes 29DC... uz finisujem... 😀
google - aj tebe pekny dnik 🙂

tanika.t
autor
10. apr 2008

neviem ako je to s tou BT..mne napríklad ešte počas ms teplota skáče na 37,1,až na konci ms klesne..to je akože zle?

weja
10. apr 2008

vobec to nie je zle, niekomu fakt teplota "zlezie" dolu az po skonceni ms... tam skor ide o to, ze od ms po ovu by si mala namerat nizsie teploty a po ovu by sa teplota mala zasa zvysit az do ms... 🙂
takze si uplne v norme... 😉

alinka189
10. apr 2008

tani, máš pravdu dnes kôň blbne, pred chvílou mi vypisovalo, že žiadna alinka neexistuje 😠
však nech ma nehnevajú, tu som 😀
ja sa to tých teplôt vôbec nevyznám, nikdy som to nemerala, nikdy s nikým nepreberala, iba čítala, ale vidím, že máte dosť skúseností s tým...v každom prípade nech sú už také, aby bolo z toho tehu!
jastericka, ty si stále nejak v pohode. ty sa vôbec nebojíš? 😕

jastericka
10. apr 2008

bože žienky, ako ten kôň blbne, neodoslalo mi správu 😠 , ani ma nechcelo zaregistrovať...

alinka: nebojím sa pôrodu, to nie, ale skôr začínam byť nervózna, kedy to príde, bojím sa či mi dobre vypočítali termín pôrodu, ja nechcem prenášať ☹ , toto je už taká hra nervov 😖 A vy ako s bábätkom, držkáte sa?

wejka: držím silno palce, aby si už v brušku mala svoju dutinku 😉

tanika: obdivujem Ťa, ohľadom tých hormonálnych liekov, musí to poriadne vplývať na organizmus, aj na náladu....ja len, keď si pomyslím, čo som mnou robia hormóny teraz v tehu, hrôzna....držím palčeky

lossík mi dnes volala, keď išla z nemocky...ale veď ona Vám určite napíše, ako dopadla 🙂

ja idem zajtra na pásy a až v utorok do poradne

loss
10. apr 2008

takze porod baby je v nedohladne dnesny zaznam uplne ukazkovy a kedze doktor ide na dovcu dalsia kontrola az 25.4 super urcite budem rodit v termine alebo po 😔 ta mala je uzastna najprv idem do strachu umriet nech sa nenarodi a teraz ked moze sa rozhodla ze ostane 😀

weja
11. apr 2008

dobre ranko 🙂
jastericka, loss - chudatka, vy sa na ten porod nacakate... 😒 ale nevadi, malinke aspon budu silnejsie 😉

vcera sme sa rozpravali s loss, ze by sme sa mohli dohodnut na nejakom stretku... spominali sme aj tento vikend, ale mne to moc cez vikend nevyhovuje - v sobotu ideme pozriet na svadbu manzelovho bratranca a v nedelu zasa ocakavame navstevu u nas... 😒
ale mohli by sme sa kludne dohodnut aj niektory den buduci tyzden... ved rodit sa este nechystate 😉 tak sa vyjadrite prosim, ci suhlasite a kedy by ste mohli... 🙂

alinka189
11. apr 2008

jastericka, ale tak či tak to znášaš velmi dobre. aj s loss.
my sa držkáme pomaličky. uvidíme, čo povie dr. za 2 týž.

google
11. apr 2008

ahojte, wejka - idem ti len napisat ze ti moc moc drzim palce, videla som tvoj grafik a je ukazkovy... tak nech ho zavrsis // v nedelu!

loss
11. apr 2008

ahojte
wejus dufam ze v nedelu si // 😵
ali neboj uz coskoro si za vodou a bude len dobre
jastericka nepojdeme v stredu s tehulkami z nemocky do solnej jasyne?Vcera sa ma pytala sestricka ci sa nepridame?

jastericka
11. apr 2008

ahojte žienky

ja som bola dneska na pásoch, nemala som dobrý záznam, tak ma poslali poprechádzať sa a natočili mi ho ešte raz. Ani ten nebol dobrý ☹ . Čakala som teda na ultrazvuk, tak doktor Skladaný v podstate nič nezistil, ale hovorí, že keby mala maličká omotanú šnúru okolo krku, že to aj tak nezistí.
Tak pekne o štvrtej sa mám hlásiť na pôrodnici zase na záznam, či sa dačo zmenilo. Ak to bude zlé, tak možno zostanem na gynde na pozorovaní, ale ak by to bolo moc zlé, tak mi možno vyvolajú pôrod. A presne tohto som sa bála, aby nenastali komplikácie, chcela som, aby to šlo prirodzene a nie vyvolávačkami ☹

Tak mi držte prosím palce, aby sme to zvládli a keď budem mať dáke nové info, samozrejme sa ozvem. Ak si ma nenechajú v nemocnici, tak večer napíšem.

papa

weja
11. apr 2008

jastericka... 😨 😨 😨 jasne, silno silno drzime palce, nech sa to da do poriadku... co tie pasy vlastne zaznamenavaju - pohyby, ci kontrakcie, ci srdiecko, ci co vlastne...? vobec neviem... ani co mohlo byt na tom take zle, ze by ta chceli nechat na pozorovani a uz vobec vyvolavat porod... 😲
moja, tak sa len drzte, budem na vas mysliet, nech vsetko dobre dopadne... 😉

alinka189
11. apr 2008

ahoj, jastericka... 😔 aj ja velmi silno držím palčeky.
to možno budeš mať malinkú skôr ako sa nazdáš. hmm? a či už s vyvolávačkami alebo nie, hlavné je, aby ste boli obidve v poriadku. ved vieš, že nikdy nič nedopadne presne tak ako si človek naplánuje.
držte sa!

loss
11. apr 2008

jastericka siiiiiiilmo drzim palce

vejinka
11. apr 2008

jastericka..vsetky sme s tebou 😉

loss
12. apr 2008

jastericka tak ako je to s vami ?

jastericka
12. apr 2008

ahojte dievčence, ďakujem za podporu, ste zlaté 🙂 , veľmi to pomáha, keď viem, že niekto na Vás myslí....

My sme boli včera poobede na pôrodnici na tých pásoch, sestrička nás napojila a nakoniec primár povedal, že mám ukážkový záznam, že je všetko OK, že sa nemusím báť. Ak by sa mi niečo nezdalo, že mám prísť, to bolo všetko.
Bože, ale človeka naplašia....ale som rada, že to nakoniec takto dopadlo, od budúceho týždňa už budem na kontroly chodiť na oddelenie.

Ešte raz dík a pekný víkendík, idem papať 🙂

paaa

loss
12. apr 2008

jastericka som rada ze ste OK

vejinka
12. apr 2008

jastericka...super ze ste v poriadku 😉

alinka189
12. apr 2008

no ale si nás vystrašila, jastericka. ja som čakala, že už napíšeš s batôžkom v náručí 🙂
ale je fajn, že ste ok. držte sa.

alinka189
12. apr 2008

wejkaaaaa....netestla si už??? 😅

loss
12. apr 2008

wejus aj ja som zvedava dufam ze si najdes //

tanika.t
autor
12. apr 2008

jastericka,som rada,že ste v poriadku,tak už sa len vytešuj,kedy príde malinká 😉
loss,ty len kľud,nech malinká vydrží,kým príde doki z dovolenky 🙂
alinka,pekne to ubieha,už ti nabehne 13.,že?
wejka,vak nás nenapínaj a testni!!! 😉

jastericka
12. apr 2008

babule 🙂

len som nakukla, lebo idem spinkať...dobrú nôcku 🙂

jastericka
13. apr 2008

ahojte, nik tu nebol? ☹

No nevadí, máte isto veľa robotky doma, ja som dovarila polievočku, tak som sem na chvíľku zakvitla.
Žienky, myslíte si, že je pravda, že sexík spúšťa pôrod? No my s manželíkom predvčerom dva krát a žiadne podozrivé bolesti v brušku ☹
Kto vie, ako to je....no neva...

prajem dobrú chuť k obedu a peknú nedeľu

😉

tanika.t
autor
13. apr 2008

jastericka,nedeľa bola teda pekná 🙂 aj u teba? 😉

wejka,tak ako si dopadla s testíkom????

loss
13. apr 2008

no ta wejky nas natahuje
inak dnes bolo ozaj nadherne 🙂

tanika.t
autor
13. apr 2008

Táni,nevolala si s Wejou? ja som taká zvedavá 🙂

weja
14. apr 2008

ahojteee 🙂
ste zlate, ze na mna takto myslite, ale bohuzial... 😔 Testla som v sobotu, aj v nedelu a nebolo tam absolutne nic... ☹ nechcela som vas nejako natahovat, ale v sobotu som sa kvoli tomu dorevala a v nedelu mi to uz bolo definitivne jasne... 😔 tak prepacte, ze som sa neozvala, ale nemala som absolutne chut ani na to mysliet, nie to este o tom hovorit... dnes ma uz priserne bolia krize a prsia, takze mrcha je uz niekde na ceste... 😢
takze tento tyzden sa chystam volat dr., aj tak som s nou bola dohodnuta, ze sa znova zastavim o 2 mesiace a tie akurat presli, tak sa chcem s nou poradit ohladom nejakych vysetreni...
takze asi tak... a vy ste mali aky vikend? 🙂

tanika.t
autor
14. apr 2008

wejka,no a čo ak je ten test málo citlivý? a neukáže to zatiaľ,lebo je zavčasu??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre