Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

loss
30. jún 2008

caute babulky
takze sobota 15h vyhovuje aj mne uz sa velmi tesim a dufam ze pridete vsetky
Alinka tesim sa na tvoje brusko 😵
Weji daj sa vypisat ja som bola na PN od 3tt a vidis zvladla som to doma je super a prideme ta pozriet ked ti bude dlho
takze babenky snazte sa vsetky dojst na stretko juj uz sa tesim

vejinka
30. jún 2008

uz som sa zlakla ze musim ist k zubarovi...

loss
30. jún 2008

veji ahoj ako sa vam dari mala kopka?

vejinka
30. jún 2008

loss..ahojcek ano kopkame o dusu..aj ked po sobote sme boli uplne grogy..sme sa boli svadbit a mama zo simonky skoro dusu vytriasla..tak bola taka vselijaka..na svadbe sa rozkopala..a vcera skoro vobec nekopala len spala..necudo mam na tom bola podobne 😀

vejinka
30. jún 2008

loss a ako sa mame vy? nelly..poslucha? 😉

loss
30. jún 2008

juj Nellka je uzasatne dietatko take ako ma byt kaka,papa a spinka 😵

vejinka
30. jún 2008

no super tesim sa s tebou..este aby aj to moje bolo take dobrucke..ale ak bude po maminke tak to bude betarik 😀
loss dala som aj fotecku zo svadby do albumu tak ak xces mozes nakuknut🙂

alinka189
30. jún 2008

waitinka, neviem kto mi to povedal, už dávnejšie som sa to chcela spýtať aj dr. a stále zabudnem 😅 , tak už mám v knižke velkými písmenami poznačené 😀 , najbližšie sa opýtam.

lossik, najprv som nemala nič a od včera mi niečo prišlo do toho, asi na 80%. takže neviem, či prídem ☹ ale dúfam, že áno. strašne rada by som vás videla a porozprávali by sme.

weja
1. júl 2008

ahojte 🙂
alinka - je to tak, 1x do roka by si mala ist na prehliadku k zubarovi tak ci tak a ten 2.x je bonus, na ktory mas narok ako tehulka... nemusis to vyuzit, ale mozes... ale ziadne peniaze ani prispevky od toho nezavisia...
vejinka - pekne fotocky... a vladala si tancovat? ja som uz teraz v takom stave, ze nevladzem nic... 😅
loss - to je fakt super, ze je Nelly take dobre dietatko... 😵 nech jej to len vydrzi...

waitinka7
1. júl 2008

Aj ja by som chcela mat take dobre dietatko ako Loss...

slonicek
1. júl 2008

Ahojte babenky tak bola som v poradni aj slzička mi vybehla ked som ho videla hojdalo sa ritkou ,hlavičku bolo vidno ,chrbticu no všetko bolo to podarené musím dať fotky do fotoalbumu a termín pôrodu mám až 14.1.2009 tak som rada že malinké je v poriadku aj krvné testy som mala dobré tá Radka sestrička je super žena vela vecí mi vysvetlila .

vejinka
1. júl 2008

wejka..no tancovala som ako o dusu...asi tri kola po desat pesniciek...slusny vykon nie? 😀 😀 😀
slonicek to je super ze ste v poriadku.. 😉

weja
1. júl 2008

alinka - no ako bolo 1.den v praci? nie si este na smrt unavena? 😉
slonicek - to je super, ze ste ok... na tie fotky sa tesime...
vejinka - tak to ti poviem, ze slusny vykon... neviem, ci by som to zvladla ako netehula... 😅

alinka189
1. júl 2008

jáj, wejka....nezvyknutá na ranné vstávanie, tak ma lomilo už od desiatej 😀 a pred chvílou som vstala, som zvedavá, kedy zas zalomím 😀
a treba mi aj viac jesť zobrať, furt by som dačo vyjedala 😅
ale v pohode, ani som moc nerobila, zvykala som si a čakala kým mi obnovia prístupy na PC.

slonicek, teším sa s vami.

vejinka teda....klobúk dole 😉
som zvedavá kedy si tak zatrsáme my všetky dokopy 😀

tanika.t
autor
1. júl 2008

čítam,že sa vám všetkým darí,to ma teší 🙂 🙂 🙂

vejinka
1. júl 2008

no ale dnes vystrajame ...az sa bojim ci je ok ten moj drobec 😒

weja
2. júl 2008

ahojte, tak uz som oficialne PN od dneska... 😎 super, sa tesim, idem uz len oddychovat, doobedu som bola este v robote a teraz som unavena, ako keby som odrobila celu sichtu 😀
alinka - takze zaciatok v robotke si zvladla v pohode... 🙂 spravne, treba zacat len tak zlahka... 😀
tanika - prides aj ty na stretko? 🙂

jastericka
2. júl 2008

ahojte kočky, malá zaspinkala, tak som prišla trošku nakuknúť.

tanika: dúfam, že prídeš na stretko 😉

Idem si ľahnúť k maličkej, lebo ma dáko láme..zatiaľ sa majte pekne. papa

loss
2. júl 2008

caute vsetky

slonik aj radka a aj ta druha sestricka su anjeliky ved uvidis
weji a tykam chodis u koho si ostala na PN
dufam ze stretko plati a dojdete vsetky 🙂

tanika.t
autor
2. júl 2008

ahojte 🙂
babenky moje,na stretko by som prišla rada,ale voľno mám až v nedeľu 😢 a tak rada by som vás všetky videla 🙂 ..no ale keď vám to všetkým vyhovuje v sobotu,tak čo už ☹ snáď nabudúce 😉
škoda,že nemám voľno 😢 😢 😢

wejka,do robotky sa vôbec neponáhľaj,hlôavne oddychuj a "užívaj" si tehu-nevoľnosti,veď sú vytúžené 😉 aj tie pominú a budeš spokojná tehuľka 🙂 manželík stále obskakuje? 😀

alinka,ty už máš poriadne bruško,že? 😉 a ako v práci? zvykáš si?? 😉

loss a jasterička-máte nádherné bábätká 🙂 🙂 🙂 už také veľké slečny,teraz ich už len parádiť budete,maminy 🙂

slonicek, som rada,že ste ok 🙂

vejinka,aj ja som bola v sobotu na svadbe 🙂 🙂 kde ste mali?

a kde by malo byť to stretko? a o koľkej? ak by sa mi dalo odskočiť,že by som aspoň nakukla 🙂

weja
3. júl 2008

loss - po PN som si musela ist k Bodovi... 😖 je to take zlozite, ale nebola ina moznost... 😒
tanika - takze na svadbe ste nakoniec boli? 🙂 a ako bolo?
tehu nevolnosti si uzivam, beriem to ako spatnu reakciu, ze je vsetko ok 🙂 len niekedy je to ozaj vycerpavajuce, ked mi je zle nonstop... 😝
mohla by si na to stretko dobehnut, lebo budes nam chybat... ☹ aspon na chvilku...
inak STRETKO BUDE V SOBOTU, O 15,00h. PRED BILLOU... potom sa rozhodneme, ze kde si sadneme... mozno niekde na terasu na namesti, to by bolo asi idealne aj pre maminy s kocikmi... 🙂

paskova
3. júl 2008

Ahoj dievcata, chcem sa Vas opytat kedy ste zacali kupovat vecicky, kocik atd. pre babatko. Nakukla som do temy, kde pisu baby, ktore maju termin priblizne ako ja, a tie u vo velkom nakupuju, co ma zarazilo. Nie je to strasne skoro? Ja sa chystam na nakupy az v oktobri, dufam, ze to bude stacit.

jastericka
3. júl 2008

ahojky Reginka, no ja som začala postupne vecičky nakupovať tak od šiesteho mesiaca, pretože potom by to bol hrozný nápor na peňaženku 😅 . Ale kočík sme kupovali mesiac pred pôrodom a aj také väčšie veci ako prebalovák, vaničku a tak. Vecičky a plienky postupne.

vejinka
3. júl 2008

tanika v demenovej restauracia bystrina tusim sa to volalo 😉

alinka189
3. júl 2008

tanika...tak niečo už mám 🙂 , v práci fajn. len dnes ma nejak bolia lýtka, tak len nohy vykladám.
wejka, ako prvý den PN? šetríš sa? a moc ti je zle?

weja
3. júl 2008

alinka - no prvy den doma mi utiekol ani neviem ako... 😕 dokonca mi to preslo akosi rychlejsie ako v praci... ale je to mozno aj tym, ze som si mohla poobede hodinku zdriemnut, to je fakt na nezaplatenie... 😎
zle mi byva rano, okolo obeda sa to trosku ukludni a poobede sa to uz zasa zacina... 😖 vecer sa vacsinou ledva dotiahnem do postele... ale nestazujem sa 🙂 som rada, ze sme ok...
v robote si ta dufam setria... 😉
a ako to vyzera s tym stretkom u teba? prides ci nie? este som ta nevidela s bruskom, ty si tiez taky drobec ako ja - aspon by som videla, ako budem vyzerat v 6.mesiaci 😀 😉

waitinka7
3. júl 2008

Wejka, ked pises, ako ti je zle, tak mi ta je luto. Ja som dake problemy v tehotenstve nemala. Sem-tam som vracala rano, inac mi bolo ok. No a potom akurat cez vianoce pät dni vkuse som vracala a mala hnacky, ale to bolo myslim vsetko. Vydrzala som pracovat bez PN. Fakt lutujem tie dievcata, ktorym byva tak velmi zle. Mozno tiez zavisi, aku mas robotu...ak niekde sedis napr. v kancelarii, tak sa to ciastocne da pretrpiet, ale ak ma niektora napr. obsluhovat ludi v restauracii, tak ta musi byt hotova.

A co sa tyka vybavicky, tak ja som zacala asi od piateho mesiaca tak postupne. Kocik a postielku som kupovala asi v siestom mesiaci. Doteraz mam kocik doma na chodbe zakryty obrusom, aby sa nan neprasilo, uz len cakame kedy don vlozime babo.

jastericka
4. júl 2008

ahojky, dievčence, ako zajtra, ak bude takto pršať ako dnes??? ☹ Odložíme to na inokedy potom? Napíšte, papa

weja
4. júl 2008

waitinka - no ja mam sice sedavu robotu v kancli, ale aj tak mi to davalo zabrat - ranne vstavanie, plavajuci zaludok, neskor aj vracanie... 😝 a do roboty som chodila kazde rano 30min. peso... co teda nie je bohvieco, ked je cloveku zle... 😝

jastericka - no neviem, ako to spravime... pozerala som na nete predpoved pocasia na zajtra, vyzera to tak, ze ma tiez prsat... ☹ tak neviem, co v takom pripade... mne je v podstate jedno, ci sa to prelozi, alebo sa pojde za kazdeho pocasia... ako to vyhovuje vam maminam?

waitinka7
4. júl 2008

Môžme sa dohodnuť tak, že ked bude liať, tak sa nepôjde, ale ked bude iba pod mrakom, tak sa môžme stretnut.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre